İşte İddialı Varsayım

• 35 Yanıt
  • 12132 Gösterim
*

Çevrimdışı hiperassassin

• *
  • 176
  • Now my Creed is Templar! Only way to light!
    • Profili Görüntüle
İşte İddialı Varsayım
« : 18 Mart 2012, 11:47:07 »
Spoiler: Göster
Kaç gündür serinin tüm oyunlarının finallerini izledim ve bunlar üzerinde kafa yorarken aklıma çöyle bir şey geldi ve sizlerle paylaşmak istedim:

Hani bu revelations sonunda bir çocuk vardı ya o ne havva ne de ademin oğlu. O aslında Jupiter'in bir insandan olma çocuğu olan Herkül. Herkül o felaketten sağ çıkıp bebekliğinden itibaren umut oldu ve medeniyette büyük rol oynadı.

Herkül mitolojide Zeus yani Jupiter ile bir faninin oğlu değil mi? Bu ne demek? Assassinler aslında daha önce gelenler ile insan ırkından olma değil miydi? Herkül ilk suikastçi olabilir mi? Minervanın da dediği gibi gerçekler zamanla masala dönüştü ve Herkül böyle oldu.

Bu arada Junonun insanlığa duyduğu öfke de Herkül kaynaklı olabilir. Unutmayın ki Herkülün başdüşmanı Hera'dır ve bu Roma mitinde Junoya denktir.
Juno Wait for me! I will defeat you for all world and for my orders

Spoiler: Anka-yı Mağrib • Göster

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
Ynt: İşte İddialı Varsayım
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2012, 11:50:16 »
Yani ilk assassin herkül diyorsun.

Mantıksız değil ama bu suikastçi işi benim biraz kafamı karıştırdı. Ben bu konuda kafa yormıcam ve bu konuyu size bırakıyorum ama mantıksızda değil.

Tabi herkül gerçekte yaşamışsa...

*

Çevrimdışı sharpshooter

• *
  • 1035
  • nothing is true, everything is permitted
    • MSN Messenger - assasin.berk@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • assasin.berk@hotmail.com
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2012, 12:12:27 »
aslında çok mantıklı bu açıdan düşünmemiştim , gerçekten olabilir...

« Yanıtla #3 : 18 Mart 2012, 13:01:32 »
Ben size açıklayayım:

Mitoloji tanrılarının iki hali vardır; Romalı ve Yunanlı. Yunanlı halleri daha bir barışcıldır, Romalı halleri ise acımasızdır.

Jupiter - Zeus
Minerva - Athena
Juno - Hera

Birçok tanrının melez çocukları vardır. Melez; karışık demektir. Yani anası insan, babası tanrı gibi. Herkül, melezlere bir örnektir.

Şimdi şöyle; Herkül güçlü ve ilgi gören biriydi. Suikastçılar için gizlilik esas değil midir? Herkül'ün böyle bir karaktere sahip olduğunu sanmıyorum. Bence Herkül, suikastçı değil. O bir kahraman.

Bence şu ana kadar çıkmış en iyi oyun olacak.

*

Çevrimdışı hiperassassin

• *
  • 176
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2012, 13:07:55 »
Ben size açıklayayım:

Mitoloji tanrılarının iki hali vardır; Romalı ve Yunanlı. Yunanlı halleri daha bir barışcıldır, Romalı halleri ise acımasızdır.

Jupiter - Zeus
Minerva - Athena
Juno - Hera

Birçok tanrının melez çocukları vardır. Melez; karışık demektir. Yani anası insan, babası tanrı gibi. Herkül, melezlere bir örnektir.

Şimdi şöyle; Herkül güçlü ve ilgi gören biriydi. Suikastçılar için gizlilik esas değil midir? Herkül'ün böyle bir karaktere sahip olduğunu sanmıyorum. Bence Herkül, suikastçı değil. O bir kahraman.
o işin görünen yüzüydü belki de, çünkü tarih sahnesine suikastçiler çıkmaz diye bir şey yok ve daha önce nicola tesla da mesela ünlenmişti ve assassindi. KAldı ki elinde POE'lerden biri bu gücü ona sağlamış da olabilir.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 13:09:32 Gönderen: hiperassassin »

*

Çevrimdışı boso

• *
  • 225
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2012, 13:51:00 »
Ben size açıklayayım:

Jupiter - Zeus
Minerva - Athena
Juno - Hera

o işin görünen yüzüydü belki de, çünkü tarih sahnesine suikastçiler çıkmaz diye bir şey yok ve daha önce nicola tesla da mesela ünlenmişti ve assassindi. KAldı ki elinde POE'lerden biri bu gücü ona sağlamış da olabilir.
Beyler bu kadar takmayın oyuna derim yok POE gerçekmiş yok Tesla assassinmiş bunlar gerksiz şeyler.Tamam AC'nin gerçek hayatla biraz ilgisi olabilir ama bu kadarda birleştirmeyin gerçek hayatla ;)

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2012, 13:58:21 »
Ben size açıklayayım:

Jupiter - Zeus
Minerva - Athena
Juno - Hera

Beyler bu kadar takmayın oyuna derim yok POE gerçekmiş yok Tesla assassinmiş bunlar gerksiz şeyler.Tamam AC'nin gerçek hayatla biraz ilgisi olabilir ama bu kadarda birleştirmeyin gerçek hayatla ;)
Bencede Herküle Bağlasanız Bile Mitolojiye İnanıcak Değiliz Yani Gerçekle Alakası Yok Ama Oyunda Olabilir

I'M BACK :P Kinda

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2012, 14:49:36 »
Alıntı
"Hiçbir şey göründüğü gibi değildir"

Nothing is true, everything is permitted.

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı boso

• *
  • 225
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2012, 16:37:15 »
Alıntı
"Hiçbir şey göründüğü gibi değildir"

Nothing is true, everything is permitted.
Diyorsun?

*

Çevrimdışı hiperassassin

• *
  • 176
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Mart 2012, 17:34:16 »
ya arkadaşlar ben bunlara inandığımı falan mı söyledim? Hayır her konunun altına bu tarz şeyler yazıyorsunuz. Bakınız şu anda "oyun evreni içerisinde" konuşuyoruz. Olayları yorumluyoruz. Oyunun sonuna ilişkin bir yorumumu belirttim ve bunu tartışmaya açtım çünkü bana mantıklı geldi.

Bu saatten sonra dinimizden imanımızdan dönecek değiliz.  ;D ;D