İşte İddialı Varsayım

• 35 Yanıt
  • 12522 Gösterim
*

Çevrimdışı hiperassassin

• *
  • 176
  • Now my Creed is Templar! Only way to light!
    • Profili Görüntüle
Ynt: İşte İddialı Varsayım
« Yanıtla #30 : 17 Mayıs 2013, 06:31:46 »
Hortlatmak gibi olmasın da teorim hakkında ne düşünüyorsunuz
Juno Wait for me! I will defeat you for all world and for my orders

Spoiler: Anka-yı Mağrib • Göster

*

Çevrimdışı kotmilk

• *
  • 2
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 29 Temmuz 2013, 14:32:16 »
@hiperassassin
Teorin doğru Tesla POE'den aldığı bilgilerle dünyayı elektronik bir ağla sarmak istedi. Tapınakçılarla iş birliği yapan Edison da Tesla'nın işlerini batırmak ve elektriğin tehlikelerini göstermek için halkın önünde bir fili şokladı. Halk Tesla'yı bu sayede tanıdı ama insanlar Tesla'nın icatlarının kötü olduğunu düşündü. Bu fırsattan istifade Edison ve tapınakçılar Tesla'yı öldürdü icatlarını Edison POE'yi de tapınakçılar aldı. Bunların hepsi ACII de glyphlerde anlatıldı. Yalnız Tesla sanırım Assassin değildi sadece onlarla yardımlaştı yani Da Vinci hesabı.
<} Nihil versus, omnia licita. {>

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
  • Benim ülkem dünya,Dinim İyilik.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 29 Temmuz 2013, 15:03:19 »
@hiperassassin
Teorin doğru Tesla POE'den aldığı bilgilerle dünyayı elektronik bir ağla sarmak istedi. Tapınakçılarla iş birliği yapan Edison da Tesla'nın işlerini batırmak ve elektriğin tehlikelerini göstermek için halkın önünde bir fili şokladı. Halk Tesla'yı bu sayede tanıdı ama insanlar Tesla'nın icatlarının kötü olduğunu düşündü. Bu fırsattan istifade Edison ve tapınakçılar Tesla'yı öldürdü icatlarını Edison POE'yi de tapınakçılar aldı. Bunların hepsi ACII de glyphlerde anlatıldı. Yalnız Tesla sanırım Assassin değildi sadece onlarla yardımlaştı yani Da Vinci hesabı.

Adamım şuan Temmuzun 29'ndayız.  Bu fırsattan istifade bölümünden tapınakçılar aldı bölümüne kadar AC2 Glyphde yazmıyordu. Sadece tesla'nın POE kullandığını biliyoruz.
Sevdiğim sözler;

Cennet diye birşey yoktur;bu, karanlıktan korkan insanlar için bir peri masalıdır.

Ben bir ateistim, hepsi bu. Ben birbirimize karşı iyi olmaktan, başkalarına yardım etmekten başka bir şeye inanmıyorum.

Tanrı yoktur,o sadece insanların yalnızlığıdır.

*

Çevrimdışı kotmilk

• *
  • 2
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 29 Temmuz 2013, 19:57:59 »
Doğru söylüyorsun hepsi kelimesi yanlış oldu orada da daha ilk iletimde ezildim, üzüldüm  :'( ACII yi de oynayalı çok oldu wikia'dan mı okudum yoksa oyunda mı gördüm unuttum hata için özür dilerim.
<} Nihil versus, omnia licita. {>

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
  • Benim ülkem dünya,Dinim İyilik.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 29 Temmuz 2013, 20:15:50 »
Doğru söylüyorsun hepsi kelimesi yanlış oldu orada da daha ilk iletimde ezildim, üzüldüm  :'( ACII yi de oynayalı çok oldu wikia'dan mı okudum yoksa oyunda mı gördüm unuttum hata için özür dilerim.

Seni ezen olmadı kardeşim üzülme :D sadece yanlışını söyledim. Sorun değiil herkes hata yapar.
Sevdiğim sözler;

Cennet diye birşey yoktur;bu, karanlıktan korkan insanlar için bir peri masalıdır.

Ben bir ateistim, hepsi bu. Ben birbirimize karşı iyi olmaktan, başkalarına yardım etmekten başka bir şeye inanmıyorum.

Tanrı yoktur,o sadece insanların yalnızlığıdır.

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
« Yanıtla #35 : 29 Temmuz 2013, 20:44:43 »
Ezilmedin ve özür dilemene gerek yok. Helios'un da dediği gibi ''herkes hata yapabilir''. :)

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.