Eğer haksızlık diyorsanız tweet kampanyama katılın

• 4 Yanıt
  • 6808 Gösterim
*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
Arkadaşlar, ben II. Abdülhamit Han'ın isyan ile tahtan indirilmesini o dönem şartlarına göre haksız buluyorum. Bu nedenle bir Twitter kampanyası başlattım,

#abdulhamithanintorunucok etiketini TT yapmak için kasacağım. Eğer Twitter adresiniz varsa ve siz de benim gibi düşünüyorsanız destek olun. Bu etiket ile attığım 2 tweet:

* Rumi 31 Mart İsyanı - Miladi 13 Nisan İsyanı için #abdulhamithanintorunucok haydin TT yapıyoruz

* Sanıyor musunuz ki Han'ı tahtan indirince rahatlayacaksınız? Yıl olmuş 2012 #abdulhamithanintorunucok bakın her yerdeyiz.

Siz de #abdulhamithanintorunucok etiketini kullanarak tweet'ler atarsanız sesimizi duyuralım.

Ek olarak 13 Nisan 2012'de de videolarla desteklenen bir yazı yayımlayacağım. İçeriği II. Abdülhamit Han'ın yaptığı İmparatorluğu diriltme atılımları, 31 Mart İsyanı ve Enver Paşa'nın hain olup olmadığıyla alakalı olacak  ;)

*

Çevrimdışı QuickSniper06

• *
  • 972
  • Uplay ID : QuickSniper
    • MSN Messenger - quicksniper06@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Channel
    • E-Posta
Ynt: Eğer haksızlık diyorsanız tweet kampanyama katılın
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2012, 12:43:54 »
Bu siteden belki yardım çıkar ama küçük yaşta olanlarda var anlamayanlar olabilir.  :( :(

[spoiler][spoiler/]

*

Çevrimdışı Nizamülmülk

• Nizamı düstur edinin.
  • *
  • 1278
  • 1092'de kanımız aktı. Sıra onlarda!
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel sitem! Beklerim.
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2012, 12:51:03 »
İsyanı bilmeyenler için kısaca ön bilgi http://tr.wikipedia.org/wiki/31_mart_isyan%C4%B1

*

Çevrimdışı Swift

• *
  • 47
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2012, 14:50:00 »
Bence gereksiz talha bey, geçmişi değiştiremeyiz. Bu arada sitenizden bir tarihçinin videosundan öğrenmiştim bu isyanı, tebrik ediyorum tarihçiyi çok güzel sallamış. İsrailin pkkyı desteklemesinde fırat nil nehri varmış. Yahu böyle salak amaçları olan bir herif yönetemez dünyayı.
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2012, 20:16:28 Gönderen: Swift »
HUZUR İÇİNDE GEBER  - Firenzeli Ezio

*

Çevrimdışı FSM1453

• *
  • 826
  • Vaktiyle bir ATSIZ varmış.
    • MSN Messenger - kss1521@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Twitter'a da beklerim mübarek :D
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2012, 03:14:57 »
Bu siteden belki yardım çıkar ama küçük yaşta olanlarda var anlamayanlar olabilir.  :( :(
Asla böyle bir düşünceye kapılmayın 13 yaşındayım ve bu olayı çok iyi biliyorum o zaman kayıt olsaydım mutlaka katılırdım bu eyleme.Lütfen ön yargılı olmayalım.
Kadir Popcorn'un askerleriyik bijî biji