v3 Her yerde(mi?)

• 2 Yanıt
  • 5113 Gösterim
*

Çevrimdışı Melik Şah

• ☪ ⓒⓔⓨⓛⓐⓝⓚⓡⓐⓛ ☪
  • *
  • 1254
  • ❝ Hizmet Nimettir ❞
    • MSN Messenger - ceylankral1905@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
v3 Her yerde(mi?)
« : 08 Mayıs 2012, 22:44:48 »
Merhaba arkadaşlar,
İmza oluşturucu v3 kısa süre önce çıktı,ama sadece bu sitemiz için mi çıktı?Hayır. Bu imzaları nette aktif olduğunuz forumlarda da kullanın.Hem AC sever yeni arkadaşlar aramıza katılır ve ailemiz genişlemiş olur, hem de daha AC serileriyle tanışmamış olanlar bu sayede öğrenmiş olur.

Bu yüzden şöyle bir organizasyonu başlatıyorum.Assassins Creed severler için,nette aktif olduğunuz diğer sitelerde v3 imza oluşturucunun tanıtımını,duyurusunu yapın,böylelikle tüm AC severler bu uygulamadan faydalansın.

Forumlarda açacağınız konunun metni aşağıdadır.Açtığınız konuların linklerini bu konu altına yazmayı unutmayın.

Konu Başlığı : Assassin's Creed İmza Oluşturucu v3
Konu İçeriği :

Sevgili Assassin's Creed severler.
Assassin's creed oyunlarının Türkiye'deki resmi fan sitesi olan AssassinCreed1092.com, Assassin's Creed severler için yeni bir uygulamayı daha hayata geçirmiştir.
Uygulamanın adı : Assassin's Creed İmza Oluşturucu v3

Assassin's Creed İmza Oluşturucu v3 nedir?

Bu uygulamada bulunan özellikler;

• Kullanıcı adı , yaş , doğum yeri(role playing) , taraf
  • 43 adet özellikler (4 seçim),
  • Bugüne kadar ki bütün Assassins Creed oyunlarındaki karakterlerin avatar görünümleri arasından istediğinizi seçme şansı
  • Avatar arkaplanına seçilebilir "Ağır Ekipmanlar"
  • İmzanın sağ tarafına belirlenmiş arkaplanlar arasından istediğinizi seçme şansı (Arkaplanlar üyeler tarafından çoğaltılacak)
  • Hoşunuza giden sözleri yazabileceğiniz alan
İmza nasıl oluşturulur?

Aşağıdaki linke tıklayarak imzanızı oluşturabilirsiniz.İmza oluşturma 3 adımdan oluşuyor.

http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php?action=page;id=1
  • 1.Adım -> Kullanıcının genel bilgileri ve avatar resminin seçilmesi (1.Adımdaki tüm alanların doldurulması zorunludur.Aksi takdirde imza oluşmaz)
  • 2.Adım -> 2.Adım tamamen rol playing(rol yapma) ile alakalıdır.Onlarca özellik arasından istediğiniz 4 tanesini seçebilirsiniz.Ekipmanlar arasından seçtiğiniz ekipman ise,avatarınızın arka kısmında görünecektir.
  • 3.Adım -> Bu son adımdır. Arka plan rengi(zorunlu) , Arka plan resmi ve isteğe bağlı Özlü Söz alanlarını seçtikten sonra imzayı oluştur butonuna tıklıyoruz.Oluşan imzanızın altında verilen kod ile forumda imzanız olarak kullanabilirsiniz.
    İyi Eğlenceler
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2012, 22:47:13 Gönderen: Melik Şah »

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: v3 Her yerde(mi?)
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2012, 09:58:49 »
Üye olduğum başka siteler yok ki. :-\

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
Ynt: v3 Her yerde(mi?)
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2012, 10:39:54 »
Diğer Üyleiklerimde Zaten AC1092 Reklamı Vardı Bunuda Ekliyorum ( Sadece Torrent Oyun üyeliğim Var nick aynı iso2055 )

I'M BACK :P Kinda