Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?

• 226 Yanıt
  • 50172 Gösterim
*

Çevrimdışı mrt42

• *
  • 280
  • "Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol"
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #20 : 23 Haziran 2011, 17:35:02 »
Evvel zaman içinde Can U Run It diye bir site vardı ben eskiden sistem özelliklerinden pek anlamazdım oraya bakardım,başka bir oyunu deneyecektim ki mouse esrarengiz bir şekilde Assassin's Creed'e kaydı sonra bir bakayım dedim az çok görmüştüm oyunu,kaldırmıyordu,ekran kartı düşüktü biraz o zamanlar,hırs yaptım sonra bir gün oyun oynarken ekran kartının alev aldığını gördüm sonra değiştirdim ve AC oynamaya başladım...
Çok şaşırdım dostum farenin assassins creede kaymasına çok ilginçmiş gerçekten seninki ;) doublecano98 dostum bende takip ederim bsc'yi video incelemeler oyun haberleri gayet iyi üye idim ama girmiyorum diğer üyelerin gereksiz ve çocukça yorumlarından dolayı :-X

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Haziran 2011, 21:22:26 »
Ben internette Facebook grubunda sürekli resmini görüyordum. Bir gün abime biliyormusun bu oyunu dedim evet dedi oynadın mı dedim hayır dedi. Kurdum öğrendim oynadım. Oynarken abim gördü oda aynı şekilde sonra bizim tüm sülaleye yayıldı.

Sınıfımdaki 3 Erkek 1 kız
apartmanda 2 erkek
abim, 2 tane erkek akrabam
en yakın arkadaşım

olmak üzere 10 kişiyide beraberinde bağladım AC serisine

« Yanıtla #22 : 24 Haziran 2011, 13:19:57 »
Valla hiç hatırlamıyorum ama ilk oyunundan beri oynarım .

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Haziran 2011, 15:49:01 »
Bir yaz günüydü ... Aylardan Temmuz ... AC den haberim yok bayağı gecikmişim ne yazık ki ... Her neyse youtube da dolaşıyorum Prince of Persia'ya bakıyordum... Sağ tarafta AC2 trailer'ını gördüm ... Girdim baktım sonra adamlar yapmış be dedim... Sonra Gameplay videosuna baktım aşık oldum oyuna... Sordum arkadaşlara sonra bende var o oyun vereyim al oyna harika oyun dedi... Kurdum çalıştırdım o zamandır evde kardeşimi dövüyorum oyuncak bıçaklarla saldırıyorum ... :D
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

« Yanıtla #24 : 25 Haziran 2011, 19:21:22 »
Çok ilginç bi' tanışma olmadı. Yıllardır, oyun piyasasını takip eden bir oyuncu olaraktan, ilk duyrulduğu günü dün gibi hatırlarım. Sonra beklemiştim oyunun çıkması için. Henüz orjinal oyunlara verecek para bulamazken, hatırlarım da Jerusalem crackleri aramıştık didik didik. Neyse, şimdi Ps3 oyun arşivimde mis gibi duruyor tüm seri.

*

Çevrimdışı Drasius

• *
  • 199
  • Ezio Auditore da Firenze
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2011, 19:24:56 »
Ben oyun dergilerinde görmüştüm denemeye karar verdim ve beğendim o gün bu gündür oynuyorum AC'yi

*

Çevrimdışı @t{]0£0n

• *
  • 60
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 25 Haziran 2011, 23:31:21 »
Level dergisinde gördüm oynayacağım bu oyunu dedim 2. oyundan başladım sonra 1. oyunu oynadım.

*

Çevrimdışı gangdogg

• *
  • 161
  • We work in the dark,to serve the light!..
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2011, 00:19:32 »
bir zamanlar..oyun koleksiyonumu genişletmek konusunda ant içtiğim bir dönemdi; beni çok seven bi ufaklık d.günü hediyesi olarak kendisine verilen AC1 i bana getirdi "Abi tam senlik bi dene istersen." şeklinde.. iyi ki de getirmiş yani..

Spoiler: Göster

Alone in the darkness..

*

Çevrimdışı charismatique

• *
  • 50
  • Eşe-i vâkâ ûm'mutlak, el-kûllün mumkin...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 26 Haziran 2011, 22:16:29 »
ben ilk oyunu çıktıktan 1-1,5 sene sonra oynadım. çok duymuştum oyunun adını ama öss'den yeni çıkmış sayılırdım ve sırada oynayacak bir sürü oyunum vardı  ;D

2009 mayısında arkadaştan istedim oyunu, getirmesi 1 ay sürdü  :P tam da finale gireceğim dönemde getirdi bi de. finalden sonra oynarım dedim ama dayanamadım, yükledim ve oynamaya başladım. resmen aşık olmuştum oyuna - zaten tarih manyağıyımdır- . G.Ü.T.F. dönem 2 finaline gündüzleri ac oynayarak, geceleri notlara şöyle bir bakarak hazırlandım resmen  ;D

o finali nasıl geçtim hala anlayabilmiş değilim.

bu arada ac'in yeri bambaşkadır benim için. serinin diğer oyunlarını sevemedim bunun kadar. o oyunları da zevkle oynadım ama Ezio efendi bir türlü Altair kadar yakın gelmedi bana. ACR'de bu durum değişir umarım.

"We work in the dark, to serve the light..."

*

Çevrimdışı Hiciste

• *
  • 163
  • Make Your Choice!
    • MSN Messenger - justhiciste@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 28 Haziran 2011, 03:02:32 »
Geçen sene almıştım yeni bilgisayar. Ondan önceki bilgisayarım oyun vs. kaldırmıyodu adam gibi:D
Cd'cide öyle oyunlara bakıyordum. Hiç adam gibi bi oyun yoktu(o zamanlar neden bilinmez ac'e biraz sinir oluyodum:D).Öyle bakarken cd'lere bi baktm Altair bana göz kırpıyo :D. Dedim seni mı kıracam bürütüs. Aldım ve burdayım şuan :d

I have lived my life with the best of my ability, but I have not been able to escape fate, anger, or pain.
Bring me the answers and the road that leads to truth.