Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?

• 226 Yanıt
  • 53051 Gösterim
*

Çevrimdışı mrt42

• *
  • 280
  • "Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol"
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?
« : 21 Haziran 2011, 16:09:14 »

Eee her sevdanın bir başlangıcı vardır. Assassin’s Creed ilk olarak PlayStation 3 ve Xbox 360 için 2007′de çıkışını gerçekleştirdi. Jade Raymond tanıtıyordu oyunu birçok sitede. Bayan ve oyuncu… Ne kadar dikkat çekici öyle değil mi? Ubisoft’un meleği oyuna olan ilginin başta gelen unsurlarındandır. Lakin tarih severlerin de Jade unsuru bir yana oyundan haberdar olur olmaz bir kitlenme yaşadıklarını biliyoruz. Herkesin eminiz bir hikayesi vardır. Lütfen yazın, biraz mazi yapalım.

http://www.assassinscreed1092.com/?p=2005

------------

Merhaba arkadaşlar ilginç şeylerin çıkabileceğini düşündüğüm için ve merak ettiğim için bu soruyu soruyorum. Herkes nasıl tanıştığını anlatırsa sevinirim ;)
Ben bir sitede Red Dead Redemption gameplay videolarını gördüm ve sadece xbox360 ve ps3 için çıktığını gördüm. Böyle bir oyun arıyordum bende ve hemen evkur'a gidip taksitle ps3 aldım (xbox360 yoktu :D) daha sonra hemen RDR'yi aldım. O günden sonra ps3 oyunları bakmaya başladım. Bir gün Darty'de ps3 oyunları bölümünde bakınıyordum ve yanıma 28-30 yaş aralığında bir abi geldi oda 007 PS3 oyununa bakacakmış. Elime assassins creed oyununu aldım oyun kutusunun arka tarafına bakıyordum ve abi bana onu oynamadın mı dedi bende oynamadım nasıl bir oyun dedim oda grafiklerinden anlatmaya başladı tarihi yerlerde gezmek istiyorsan al çok güzel bir oyun yüksek yerlerden samanların içine atlıyor tırmanıyor atlıyor falan diye anlattı oyunun konusu hakkında bir bilgisi olmadığını düşünmüştüm ama söyledikleri almam için yeterliydi ve orada aldım ve akşam eve geldiğimde oynadım ps3 de çok hoşuma gitti ve biraz araştırma yaptım nette ve konusu hakkında bilgi sahibi oldum ve oyunun 2 serisi daha olduğunu öğrendim bir ay sonra gidip AC2 ve ACB yi ikisini de aynı anda aldım. ;D Şimdi iyi ki orada o abi gelip oyunu almamı sağlamış diyorum ;)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 22:22:01 Gönderen: Nizamülmülk »

*

Çevrimdışı Balian

• *
  • 598
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2011, 17:12:50 »
Birgün amaçsız amaçsız oyun satan dükkanları dolaşırken gözüme AC çarptı. Bi bakıverem bari diyim aldım bu eseri. Oynayınca işin içinde kılıç, kalkan, tarih ve muhteşem bir hayal ürünü olduğunu anlayınca hemen takibe almaya başladım.. :)

Not : Bir ara senle RDR 'de multiplayer atalım.
PSN ID : DeathKnight ;)

*

Çevrimdışı Pyloge

• *
  • 418
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2011, 18:11:13 »
Seninki bayaa sonradan bir tanışma olmuş  :D
Benim ekranım bozulmuştu- 2009'un ocak ayındaydı galiba- ve internet cafe'ye gidip geliyordum sürekli. Bir kaç gün sonra artık fps'lerden sıkılmıştım ve diğer oyunlara göz gezdirirken AC 1'in simgesi dikkatimi çekmişti. Öyle öyle bugünlere geldik  ;)

« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2011, 18:47:41 »
2007'de çıkmıştı sanırım ilk AC.Bende o sıralarda cafeye gidip geliyordum çok sık olarak.Ya 2007'de ya da 2008'in başlarında felan yeni oyunlara göz atarken benimde tıpkı Pyloge gibi gözüm çarptı.O günden sonrada favori oyunum olmuştur AC.
Almuallim:I hold here a list. Nine names adorn it, nine men who need to die.Have you any questions?
Altair: Only where I need begin

*

Çevrimdışı Hacıyatmaz

• *
  • 65
  • GRAND MASTER
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2011, 19:26:13 »
İlk defa 2006 olması lazım Okul çıkışı gameranger mı gameelectron mu  adlı bir dergiyi alıyordum Lise 2 ye gidiyordum o zaman orada görmüştüm ön incemeyi bir de verilen dvd de oyunun tanıtımı vardı altair atla şehire giriyordu o zamandan beni ac hastayız işte  :)

*

Çevrimdışı El Tahir

• ₪1092₪
  • *
  • 1635
  • ₪1092₪
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2011, 19:34:49 »
Görmüş ve denemek için almıştım. Oyun hakkında en ufak bi fikrim yoktu... Denedim ve beğendim, sonra takip etmeye başladım oyunun haberlerini. Öyle işte...

*

Çevrimdışı Retardo

• *
  • 477
  • ''İmbecille''
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2011, 19:37:54 »
kuzenime gitmiştim ve bilgisayarda gördüm(bende merak ederdim hep kutusunu gördüm ama oynamak nasip olmamıştı :)) oyunu açtığım günden beri en favori oyunum olmuştur :)
Kaplamalar yükleniyor...

PC Uplay İD:hiddenBtch

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2011, 20:07:05 »
Yine Oyun mağzalarının önünden geçiyordum İçeri girmiştim Orda AC 1 ve AC 2 vardı  AC 2 daha yeni çıkmıştı Ordaki asistan nasıl bir oyun  istersin dedi adamla konuşuyoruz işte dediki bak yeni bir oyun çıktı Atlıyorsun dövüşüyorsun Arkadan saldırıyorsun  Kılıç var bıçak bide  Bileklerden 2 Bıçak çıkıyo dedi bende Abiye gösterirmisin dedi ben bakıyorum oyun bi arkasına baktım  I am Ezio auditore da firenze and Im Assasin yazıyo (Assasin kelimesi oyunu Ne kadar Değişik olduğu Gösterdi bana Bende  Ac 1 ve AC2 aldım o gunden beri fovarimdir Ac

*

Çevrimdışı mrt42

• *
  • 280
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2011, 20:15:33 »
Gerçekten herkesin farklı farklı ve hepsi birbirinden ilginç tanışma anı var arkadaşlar anlatmadan geçmediğiniz için yazan arkadaşlara teşekkür ederim ;) Balian kardeşim olur valla kimse olmuyor ben RDR'nin multisine girdiğimde girmiyordum nezamandan beri iyi olur en kısa zamanda ikimiz içinde müsait bir anda oynarız ekleyecem ben seni benim (ID:hlmrt). ;)

*

Çevrimdışı mrt42

• *
  • 280
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2011, 20:18:07 »
Seninki bayaa sonradan bir tanışma olmuş  :D
Benim ekranım bozulmuştu- 2009'un ocak ayındaydı galiba- ve internet cafe'ye gidip geliyordum sürekli. Bir kaç gün sonra artık fps'lerden sıkılmıştım ve diğer oyunlara göz gezdirirken AC 1'in simgesi dikkatimi çekmişti. Öyle öyle bugünlere geldik  ;)
Evet kardeşim ya baya sonradan oldu hep duyardım ama bitürlü almak nasip olmadı o güne nasipmiş demek :D Ama bi yandan da fena olmadı hani üç seriyi de ardı ardına oynama fırsatı buldum ACR'yi beklemeye sabredemiyorum açıkçası demo falan verseler deyip duruyorum :-\ :D
Davinci dostum neredeyse aynı tanışmamız bana oyunu tavsiye eden oranın görevlisi değildi tek fark ;)
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2011, 20:22:33 Gönderen: mrt42 »