Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?

• 226 Yanıt
  • 50669 Gösterim
*

Çevrimdışı kursat da istanbul

• *
  • 59
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #190 : 18 Mayıs 2014, 22:47:20 »
İnternetten oyun videolarına bakıyodum AC 1 i gördüm tabi tarihe de düşkünüm dedim: vay anasını hem gta gibi hem kılıç hem tarih bu oyunu almam lazım o gün hep videolarını izledim.Ve sonunda aldım desmondu görünce şaşırdım sonra AC:2 nin korsanını aldım crack yapmasını bilmediğim için oynayamadım sonra AC:B nin korsanını aldım çalıştı çok beğendim sonra AC:2 nin orjisini aldım derken oyunu da takip etmeye başladım. ama pc artık yetmiyor o yüzden her sene oyun çıkarırsa call of duty gibi olur.Yetişemiyozz!

« Yanıtla #191 : 19 Mayıs 2014, 18:06:05 »
Artık sıkılmıştım oynayacak oyun arıyordum o zamanlar AC3 daha çıkmamıştı bende AC R'yi indirdim ancak oyuna türkçe altyazı uygulanmadığı için biraz oyunadıktan sonra sildim. Daha sonra AC3 çıktı ve hemen indirdim oyuna hayran kaldım (6-7 defa hiç sıkılmadan bitirmişimdir) oyun çok beğendim ve diğer serilerinide oynamaya karar verdim ancak her seriyi karışık oynadım. AC R ve B Orjinal aldım ve tüm seriyi bitirdim

Oynayış sıram:
Assassin's Creed R (oyunu hepsinini bitirmedim)
Assassin's Creed III
Assassin's Creed B
Assassin's Creed R (bu sefer hepsini bitirdim)
Assassin's Creed I
Assassin's Creed II
Assassin's Creed IV
Assassin's Creed Libertation
Assassin's Creed Pirates

« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2014, 18:13:27 Gönderen: maltek »

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #192 : 19 Mayıs 2014, 18:10:57 »
Kuzenim AC 1'i oynatmıştı bir yaz (AC:R çıkmamıştı daha hatta AC:B bile çıkmamış olabilir o zamanlar) o gün bugündür ac4 hariç bütün bilgisayar oyunlarını bitirmişimdir.
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 19 Mayıs 2014, 18:39:48 »
bilgisayarım yeni alınmıştı ve oynadığım oyunlar klasik gta , counter serisi bende counter source almaya cdciye gidiyordum oyunların arasında bakarken assassins creed 2yi gördüm düşündüm o zaman bunun 1  de vardır bakarken revelatons ve brotherhoodu gördüm ve adama sordum hangisi daha iyi diye anlamak istiyorsan 1den başla dedi ama ben brotherhood un kapağına hayran kalmıştım adam ne kadar 1i al diye ısrar etsede brotherhoodu aldım ve böyle assassins creed ile tanıştık  :)
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

*

Çevrimdışı TuNç

• *
  • 53
  • Ass Ass In
    • Profili Görüntüle
    • Çizimlerim:
    • E-Posta
« Yanıtla #194 : 21 Mayıs 2014, 13:02:17 »
Arkadaş bana brotherhoodun cracked bir versiyonunu verdi bende oynayacak çok oyunum olmadığından oynamaya başladım sonra oyun cracked oldugu icin yarıda bozuldu bende steamden satın alıp bitirdim o zamandan beri de her oyunu takip ediyorum ve hepsini bitirdim.

By TuNç
[url=http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,6246.0.html]ÇizimLeRim
Spoiler: Göster

« Yanıtla #195 : 25 Mayıs 2014, 18:03:58 »
   Şimdi 2010 yılının ocağı mıydı neydi hatırlamıyorum.LEVEL almıştım.Ön kapakta AC:Brotherhood vardı.O kostüm,yandaki cellat,doktor,oyunun adı falan o kadar ilgimi çekti ki ben bunu bitireceğim dedim.Bazı olaylar sonucu 2013'de AC'ye başladım.2013'ün haziranında da bu forumu keşfettim.

*

Çevrimdışı eziozan

• *
  • 139
  • I AM SPARTACUS !!
    • MSN Messenger - y.uregel@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #196 : 19 Haziran 2014, 01:45:09 »
Arkadaşım anlatmıştı. Ozaman 6. sınıfa gidiyordum( 10 a geçtim şimdi) Bana AC2 yi anlatıyordu Ezio' nun nasıl babasını kaybettiğini falan anlatışı hoşuma gitmişti leonardo da vinci de var deyince akşam evde gameplay videolarını izledim gerçekten hoşuma gitmişti. Ertesi gün oyunun cdsini istedim arkadaştan o da getirince yükledim. Ozamanlar daha brotherhood çıkmamıştı. Bilgisayarım eski olduğundan oyun kasıyordu ama yinede oyunu bitirdim. Sonra brotherhood çıktı. Onuda kasmasına rağmen bitirdim.İngilizcem iyi olduğu için dediklerinide anlıyordum. Sonra PS3 aldım. Ona bütün serinin cd sini alıp kasmadan seriyi tekrar tamamladım. Şu anda AC4 ü bitirmeye uğraşıyorum :).
Nothing Is True Everything Is Permitted.
Victoria Agli Assassini !
Uplay ID:ozanuregel
PSN ID:ozanuregel

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #197 : 04 Temmuz 2014, 23:08:34 »
Bi gün ice-tea almak için bakkala gittim oruç olduğum aklıma geldi...

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #198 : 04 Temmuz 2014, 23:53:32 »
Amacın ne ki?

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #199 : 04 Temmuz 2014, 23:54:55 »
Blade Troll olduğun zamanlara dönme lütfen. :) Biz seni Troll olmadığın zaman sevdik. :P
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.