Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?

• 226 Yanıt
  • 50227 Gösterim
Ynt: Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #210 : 19 Ağustos 2014, 14:46:46 »
ttnet oyunda 1. oyunu bedava indirebiliyoduk öyle tanıdım :D

« Yanıtla #211 : 22 Ağustos 2014, 02:44:27 »
Daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama çok garip benimkisi.
4-5 sene önce miydi ne zamansa artık indirdim ben AC2'yi. Giriş kısmını oynadım Desmond'ın Abstergo'dan kaçış bölümünü. Sonra beğenmeyip sildim. :D
Sonra MW2 ile ilgili Super Noobs diye bir video var Youtube'da. O videoya Ezio'yu Venedik'teki çalgıcıları döverken eklemişler. Ne hikmetse bende "Bu oyun AC olabilir mi acaba tekrar kurayım bari" dedim kendime. Nerden aklıma geldiyse ben günümüz temalı bir oyun zannediyorum halen. Sonra tekrar kurdum Animus'a girdik oyunda tabii. Geçmişe gittik, hatırlıyorum da Federico ile olan yarışı geçememiştim bile beceriksizliğimden. :D Ne günlerdi be.  :(
Spoiler: You couldn't kill me if you tried for a hundred years. • Göster

*

Çevrimdışı Haytham Kenway

• *
  • 42
  • The Enemy (TWT)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 23 Ağustos 2014, 01:18:19 »
Abimin laptop'unda gördüm, revelations'tu oynadığım ilk oyun.

*

Çevrimdışı Ezayah

• *
  • 203
    • Profili Görüntüle
    • TWT
« Yanıtla #213 : 07 Eylül 2014, 19:43:07 »
2008 mi 7 mi kaçtı hiç hatırlamıyorum. AC1'e o zamanlar başlamıştım sırasıyla yazayım ben, AC1,AC2,ACB,AC3,AC4. Revelationsa hiç oynamadım. Hevesim de yok zaten pek.

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 07 Eylül 2014, 20:27:58 »
Üniversite 1 deyken oda arkadaşım AC 1 oynuyordu 2009 kış yada 2010 bahar aylarıydı yanlış hatırlamıyorsam o zaman oynamıştım ama o kadar 2013 senesine kadar oynamadım ondan sonra forumda Hidra var TWT de canalan onun merakı yüzünden bende oyun arıyordum seriye baştan başladım hepsini oynadım

*

Çevrimdışı mh051020

• *
  • 49
  • PANZER'in 3. Nesil Komandosu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : 08 Eylül 2014, 22:51:39 »
  Suikastçılara ilgim vardı bir ara. Öyle bir oyun var mı diye ararken buldum AC1'i sonra 2'yi oynadım ve aldığım zevk inanılmazdı. Serinin devamı için aynı şeyi söyleyemem ama.
TÜRK

*

Çevrimdışı Sakultah

• *
  • 1
  • Başıbozuk cümleler yazarım, oyunbozanım.
    • Profili Görüntüle
    • Kod Türkiye
« Yanıtla #216 : 01 Aralık 2014, 10:50:44 »
Ubisoft her zaman beni benden alan oyunlara imza atmıştı. Aslında biraz eskiye dönersem ilk oynadığım oyun Prince of Persia'ydı ve o mekanikler, combolar, ara sahneler ve bir sürü şey beni çok etikilemişti (Şuana kadar DOS oyunu dahil hepsini oynamışımdır). Bu tarz oyunlara ilgim çokça artmıştı ve bir arayış içindeydim. Daha sonraları 2008 yılında Assassin's Creed ile tanıştım ama hiç oynamaya fırsatım olmadı. Seneler seneleri takip etti ve 5 yıl sonra mucize gerçekleşti  ;D.  İlk oynadığım oyunu Brotherhood' du ve atmosferi, oynanabilirliği yine beni çok etkilemişti ve daha sonra Assassin's Creed I ve Assassin's Creed Black Flag' oynadım. Benim tanışma hikayem böyle. Geç tanışıtık ama sevdik birbirimizi  :D

« Yanıtla #217 : 05 Şubat 2015, 22:52:31 »
Kendime Yeni Bir oyun arıyodum Ac:3'ü gördüm oyunu satın aldım oyun çok hoşuma gitti önceki oyunlar fazla çevre ambiyansını beğenmedim Bu yüzden Ac:3 en iyi  oyu diyebilirim

*

Çevrimdışı Persona Grata

• *
  • 19
  • Nullo é reale tutto é lecito
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #218 : 05 Şubat 2015, 23:27:30 »
İlk AC 2'yi gördüğüm zaman oyunla tanışmıştım. seriye Revelationsla başladım sonra brotherhood, 2 ve 1'i oynadım.
Virtù contro a furore
prenderà l'arme; e fia el combatter corto,
ché l'antico valore
nell'italici cor non è ancor morto.

[Nostalji] Assassin's Creed serisi ile nasıl tanıştınız ?
« Yanıtla #219 : 15 Ağustos 2016, 00:54:17 »
Başlıktan anlaşıldığı üzere , ilk seriyle nasıl tanıştığımızı anlatıyoruz.

2012( ACIII çıkmadan önce ) yılında LYS çalışıyordum. O kadar sıkılmış ve mutsuzdum ki size anlatamam . Bir taraftan dersane sınavlarım korkunç geçiyor. Özellikle Matematikte herkes ivmeyi zorlarken alanım ve istediğim bölüm MF4 isterken ben aksi gibi Fizik ve Matematik yapamaz olmuştum. Aksi gibi Kimya ve Biyoloji yapıyordum.

Artık o kadar mutsuzdum ki bu mutsuzluğumu atmak istiyordum . Level ve OyunGezer dergisi alıyordum hatta ve onları okurken bile zevk almamaya başlamıştım. Her neyse bir gün yine oyun dergisi almak için bir mağazaya girdiğimde AC: Revelation'ı gördüm ve ne yalan söyleyim oyunu satın alamadım. Eve gidip warez olarak indirdim. Daha sonra oyunu oynamaya başladım ve ilk defa Tomb Raider ve Hitman kadar bir oyuna bağlanmıştım. Ezio'yu o kadar çok sevdim ki size anlatamam. Daha sonrasında Ezio ile olan diğer oyunları da oynadım. Bu arada artık ciddi anlamda derslere girmiyor gibiydim. Sonra kazanamadım ve gelecek seneye kaldım. O dönemde yine yardımıma yukarda saydığım 3 seri koştu. Tekrar tekrar oynadım. Açtım 70 defa bitirdiğim TR4, Hitman 4 , ve AC :R'yi oynadım ve o enerji ile gelecek sene istediğim bölümü kazandım  :D