Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?

• 226 Yanıt
  • 53100 Gösterim
*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: [Nostalji] Assassin's Creed serisi ile nasıl tanıştınız ?
« Yanıtla #220 : 15 Ağustos 2016, 03:39:20 »
PoP'u çok seviyordum ve tüm seriyi bitirdikten 1 yıl sonra falan yeni bir PoP oyunu çıkcağı söyleniyordu. Oyunu kaldıracak bilgisayarım yoktu ve bekledim biraz. 2009 civarı yeni bir bilgisayar almıştım ve Mirror's Edge'i bitirdikten sonra direk yeni PoP'u araştırdım. 2. oyun çıkmıştı ve ortalık kopuyordu. Hemen 5 tlye satın alıp oynadım ve seriye bağlanmıştım. Bir sonraki yıl zaten oyun koleksiyonu yapmaya başladım ve Brotherhood'la beraber tüm seriyi aldım.
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı Desmond_ Miles

• *
  • 71
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 15 Ağustos 2016, 07:52:03 »
Aslında abim sayesinde oldu :D oynayacak oyun bulamıyorduk sonra abim Assassin's Creed 1'i indirmişti ondan gördüm ve serinin hayranı oldum  :)

Youtube'da büyümeye çalışan bir arkadaş :)

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
« Yanıtla #222 : 15 Ağustos 2016, 09:36:25 »
Assassin's creed çıktığında kuzenim oynarken görmüştüm. Haçlı seferleri dönemi, kılıçlarla falan gizlilik üzerine ve tarih üzerine bir oyun baya ilgimi çekmişti. Ondan sonra zaten hayatımın bir parçası oldu AC. 2007den beri işte..

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed ile nasıl tanıştınız?
« Yanıtla #223 : 17 Ağustos 2016, 19:02:29 »
 Uzun bir süre sonra merak edip foruma göz atarken dikkatimi çekti buraya son yazılanlar. Benim de cevap vermek geldi içimden. Ama sonra bu başlığa daha önceden yazdığımı hatırladım. Açıp okudum eski iletimi, o iletiyi yazdığım zamanları, burada var olmuş ortamı, o zamanki çocuksu hallerimi hatırladım. Duygulandım ne yalan söyleyeyim. Özlüyorum o günleri. Her sabah daha kahvaltı bile yapmadan forumu açar, ne var ne yok diye bakardım. Sık sık etkinlikler yapılırdı, ben özellikle RP etkinliklerini severdim. Bazılarına bizzat katılmasam da diğer üyelerin yazdığı şeyleri okumak bile büyük zevk verirdi bana. Hepimiz bu foruma bir şeyler katabilmek için çalışır, bu konuda adeta yarışırdık birbirimizle. Aramızda tatlı bir rekabet olsa da birbirimizi kırmamaya özen gösterir, en ufak argo kullanmaktan bile kaçınırdık çoğu zaman. Bu forum bir zamanlar böyleydi, bir forumdan çok aile gibiydi aslında, çok güzel günler geçirdim burada. Şimdi düşündüğümde diyorum ki, iyi ki tanışmışım Assassin's Creed serisiyle, iyi ki bu forumun bir üyesi olmuşum. Teşekkürler AC1092...

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

« Yanıtla #224 : 17 Aralık 2016, 18:13:30 »
Ben başta sadece binadan binaya atlayıp adam öldürmek için Assassin's Creed 1 indirmiştim. Ama daha sonra sıkılıp oyunu kaldırdım. Sonra o sıralar daha yeni Revelations çıkacaktı İstanbul'da geçeceğini duyunca yine serbest takılmak için oynadım. Daha bu yıl önce 3 sonra 2 ve bugün de Black Flag'i bitirdim.

*

Çevrimdışı RenaissanceAssassinEzio

• *
  • 10
  • Vittoria Agli Assassini !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #225 : 31 Mayıs 2017, 12:39:31 »
seri ile uzaktan yakından alakam yoktu birgün canım sıkıldı ve oyun indirme Sitemden bakınıyordum ve onu gördüm...
Assassin's Creed II. indirdim ve seriye ve tarihine aşırı bir merak ve sevgi başladı.Sonra da bu haldeyiz

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #226 : 04 Haziran 2017, 05:27:26 »
Bi gün ice-tea almak için bakkala gittim oruç olduğum aklıma geldi...
Amacın ne ki?
Çoğh iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı? Şimdi messelam türban olayını çok garıştırdılar. Haa, aralarında bi' fark kaldı, o farkla çok güzel oldu. Messelam, herkesin hayatına kimse karışamaz. Ha nasıl garışamaz? Ben bu şeqil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir, şu şeqqil giyinir. Ha hiçkimse kimseye garışmaya bi' hakkı yoq. Özgürlüğü bidir. Haa, başörtü, kurban olduğum Ya Resulallah'tan gelebilir. Amma, lakin ki, öyle değildir. Eyyorlamam bu gadar. Haydi hayırlı iş...
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.