Bir oyunda nefret ettiğiniz özellik nedir ?

• 18 Yanıt
  • 7534 Gösterim
*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Bir oyunda nefret ettiğiniz özellik nedir ?
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2012, 00:45:16 »
Credits bi nevi emeğe saygı bölümü ama Ubisoft işin cılkını çıkarıyor mesela Cod'a bakın adamlar 3 sütun ve hızlıca yaptırıyor credits'i bu konuda takdir ediyorum ayrıca ac2nin creditsi gibi yapılsa muhteşem olur tadından yenmez ;D
Benim de en canımın sıkıldığı yerler mantık hataları mesela ac:2 ezio'nun birden yaşlanması gibi

*

Çevrimdışı UndererK

• *
  • 144
  • Ya Olduğun Gibi Görün, Ya da Göründüğün Gibi Ol.''
    • MSN Messenger - Under_erK_96@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2012, 05:10:07 »
Credits'e Bende Katılıyorum Adam Amerika'dan Başlıyor Japonya'dan Bitiriyor Yapımcıları. Onun Dışındı Oyunun Kasıp Donması. Bazı Bugları Severim Bazıları Sevmem. Misalen Oyunlarda Görev Sırasında Canavarın Buga Girmesi, Buga Girmesi Üzerine Görevi Tamamlayamam ve Tekrardan O Bölümü Oynamam Sinir Bozucudur. Oyun İçi Bizim Aleyhemize Olan Mantık Dışı Unsurlar.

Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 23 Haziran 2012, 10:13:11 »
Credits bi nevi emeğe saygı bölümü ama Ubisoft işin cılkını çıkarıyor mesela Cod'a bakın adamlar 3 sütun ve hızlıca yaptırıyor credits'i bu konuda takdir ediyorum ayrıca ac2nin creditsi gibi yapılsa muhteşem olur tadından yenmez ;D
Benim de en canımın sıkıldığı yerler mantık hataları mesela ac:2 ezio'nun birden yaşlanması gibi
adam bizi bıçaklıyo ve sakallarımız çıkıyo.Ama bunun nedeni yıldır bence.

*

Çevrimdışı dark_altair

• *
  • 300
  • you can not kill me no man can murder me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Haziran 2012, 00:13:40 »
bende credits leri hiç sevmiyorum ayarıca buglarıda ve sen düşmana saldırırken onun sana saldırmamasından nefret ediyorum  >:(  >:(

« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2012, 08:45:21 »
Evet o cedits neydi ya... :S :S

Ben oyunların tanıtımından (Trailerdan) farklı olunca nefret ediyorum :S :S :S
Evet aynen Mesela Assasin creed 1 de oyunun başında bir video var bi ordaki grafiklere bak bide oyundaki.

*

Çevrimdışı kaller

• *
  • 273
  • Lavaboluğu Sevmem Ciddiyete Bayılırım ! :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2012, 09:26:13 »
Bir oyunda en cok nefret ettiğim yer mesela bi görev yapıyosunuz oyunda tam ortasında hata veriyo küt baştan başla kaç defa kafam bozuldu benım bu sebepten

*

Çevrimdışı altidore

• *
  • 1936
  • hobaleeyy :D 1 aylık forum yasağım. geri döndüm :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2012, 11:38:35 »
senin yaptığını ps3'de nasıl yapçam  :-\ :D

« Yanıtla #17 : 13 Kasım 2016, 10:30:51 »
JRPG olması.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 17 Kasım 2016, 09:41:59 »
Credits aynı zamanda bir sabır mekanizmasıdır. Eğer sabredip sonuna kadar bir şekilde oyalayabilirseniz her an her şeyden sıkılan beyinlerinizi o zaman hakettiğinizi alıyorsunuz. Oyunu sonsuza kadar oynamak bunun bir parçası olduğu gibi Knight's Tale, Karayip Korsanları gibi macera komedi filmlerinde de jenerik bittiğinde sürpriz sahneler ile karşılaşırsınız. Bir nevi erken oyun siparişi verip de season pass gelene kadar oyunun bazı bölümlerini sıradan oyunculara göre oynayabiliyor olmak gibi bir şey.. Beklemek istemiyorsanız da birkaç AC oyununda geçmek mümkün Credits'i tam olarak hatırlamıyorum ama BF, Rogue, Unity, Syndicate'te geçtiğimi hatırlıyorum.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”