Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Assassin's Creed Odyssey / Assassin's Creed Odyssey - Legacy of the First Blade
« Son İleti Gönderen: kaskal 30 Kasım 2018, 00:35:58 »

İlk Hidden Blade'in hikayesine tanık olacağımız Legacy of the First Blade traileri yayınlandı. DLC'nin kendi RPG tabanlı senaryosu dışında açık dünyaya da büyük etki ettiğini belirtelim. Perslerin işgal ettiği denizler, garnizonlar, polisler ile dolu bir Yunanistan hayal edin. Hikaye üç episode şeklinde sunulacak. İlk episode 4 Aralık'ta.

2
Assassin's Creed Unity / Ynt: AC Unity'i %100 Bitiremiyorum
« Son İleti Gönderen: TheLostMC 22 Kasım 2018, 14:52:05 »
Companion uygulaması helix artifactlerinden ziyade, zamanında nomad chestleri, ve haritadaki artifactler gibi bir çok gizli toplanabiliri açıyordu evet. Ben de %100 bitirmeye çalışırken sırf helix görevlerindeki artifactleri bulamadığımdan companionu tamamen bitirdim. bu tam 1 ayımı almıştı. Fakat iyice araştırdıktan sonra artık son güncelleme ile companion app ile açabildiğin her şey tamamen açık. Yani companion app'e gerek yok.

Altair kıyafetine de gelince, helix artifactlerinin hepsi birden helix haritasında çıkmıyor. Rastgele olarak ayarlanmış. Yani bir helix haritasındaki artifactleri toplaman için bir çok kez görevi menuden replay yapman gerekiyor ki artifact spawn bölgeleri değişsin
3
« Son İleti Gönderen: maNgakoLik_ 21 Kasım 2018, 03:53:48 »
(ÇÖZÜLDÜ) Companion uygulaması açıkken artifactleri topladığımız görevlere her girdğimizde sadece 1 artifact veriyor. Yani almadığımız bir artifacti aldığımızda veya önceden aldığımız artifacti gördüğümüzde anıyı tekrar tekrar başlatarak tamamlayabilirsiniz.
4
« Son İleti Gönderen: maNgakoLik_ 20 Kasım 2018, 23:46:34 »
Konuşmaları okudum fakat yararlı birşey göremedim.
5
« Son İleti Gönderen: maNgakoLik_ 20 Kasım 2018, 23:43:20 »
Bugüne kadar bütün oyunları %100 tamamladım ve bunu da tamamlamak istiyorum. Bunun yanı sıra Altair'in outfitini açmak da istiyorum.
6
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 20 Kasım 2018, 21:25:25 »
Bunun bir getirisi var mı sana yoksa kasma bence.

Şurada konuşmuşlar bir kontrol et istersen.

+ https://forums.ubi.com/showthread.php/977393-100-Companion-App-not-syncing-properly-in-game-Forums
7
Assassin's Creed Unity / AC Unity'i %100 Bitiremiyorum
« Son İleti Gönderen: maNgakoLik_ 20 Kasım 2018, 18:26:12 »
Herşeyi %100 tamaladım artifactler hariç. Onları açmam içinde Companion uygulamasından bütün bölümleri bitirmek gerekiyomuş sanırsam. Onları da tamamladım. Uygulamayla oyunu birbirine bağlıyorum ama hala oyunda artifactler gözükmüyor. Neyi yanlış yapıyorum bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı?   :-[
9
PC açıyorsun, oyunu açıyorsun, oyunu kapatıyorsun, PC açık, aradan vakit geçiyor, tekrar oyunu açıyorsun ama bu sefer oyun çalışmıyor?

Döngü bu mudur?
10
PC yi sabah kalkıp açtıgımda direk oyunu açıyorum ve oyun açılıyor ama daha sonra oyunu kapatıp tekrar açınca açılmıyor bu oyunu ne engelliyor olabilir ? Bunun sebebi nedir ?
Sayfa: [1] 2 3 ... 10