Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Assassin's Creed Unity / Ynt: Haritada ki kırmızı bölge ve mavi bölge
« Son İleti Gönderen: kaskal Bugün, 00:11:52 »
Biraz daha açabilir misiniz?
2
Assassin's Creed Odyssey / Assassin's Creed Odyssey'de Neler Geri Geliyor
« Son İleti Gönderen: kaskal 20 Haziran 2018, 23:36:18 »

Evet E3 2018 sunumundan gelen haberlerimizi şimdi sizlerle paylaşıyoruz. Oyunu deneyen arkadaşımız ana görevleri bırakıp freeroam takıldığında karşısına nelerin çıktığını aktarıyor.

* Assassin's Creed'de Altair ile başlayan insanların arasında gizlenebilme geri dönüyor.

* Assassin's Creed 2'deki kontrat alımı farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

* Assassin's Creed Brotherhood'daki kardeşliğe eleman toplama durumu yeniden eklenmiş.

* Assassin's Creed Revelations'daki halatlardan kayma durumunu Alexios ile deneyimledim ve kılıcını kullanarak bunu gerçekleştiriyor. Kassandra ile daha farklı bir animasyon görülebilir.

* Assassin's Creed Revolution'daki peş peşe enemy öldürme animasyonları ve kombolar geri dönüyor.

* Assassin's Creed Black Flag'deki açık dünya gemi savaşları ve bordalama sistemi geri dönüyor. (Bu özelliğin Origins'teki gibi görev odaklı olmamasını sevdim.)

* Assassin's Creed Unity'deki yanımızda savaşan bizim tarafımızı destekleyen askerler geri dönüyor.

* Assassin's Creed Rogue'daki her iki tarafa saldırabildiğimiz gibi Odyssey'de de birden fazla taraf var ve kimin yanında olacağımıza belli bir hikaye içinde biz karar veriyoruz. Sparta kalelerini de Atina kalelerini de yağmalayabiliyoruz.

* Assassin's Creed Syndicate'deki dövüşe odaklanma durumu ve bazı aktiviteler geri geliyor.

* Assassin's Creed Origins'teki gibi bir tarikat durumu yok. Eski oyunlardaki yer altı tarikatları gibi gizemli olaylar bizleri bekliyormuş.

* Bazı kanallar Leop of Faith yapılamadığını söylemişlerdi ancak bunu deneyimledim ve inanç sıçrayışı gerçekleştirebiliyoruz.

* Çalışanlar serinin en karanlık ve en eğlenceli oyunu olacağını söylediler.

* LGBT destekli bazı durumlara izin verilmiş. Kassandra ile oynandığında da Kyra ile öpüşebilmek gibi. Cinsiyet ayrımı bulunmuyor.

* Her iki karakterin diyalog seçimlerine ayrı ayrı özenilmiş Alexios, Barnabas'ı dinlerken sinir olabiliyor ya da gülüyor. Kassandra ise anlam veremiyor ya da başka yönlere bakıyor diye bir örnek vermiş.

* Su altı daha canlı ve daha geniş bu kez bizlere Timsahlar değil Köpekbalıkları musallat oluyor.

* Oyunda Londra'da olduğu gibi 7 bölge bulunmaktaymış. Bunlar Kephallonia Adaları, Kuzey Yunanistan, Attika Peninsula bölgesi ki Atina'lıların bölgesi, Orman Adaları , Cennet Adaları daha tropikal, Arid Adaları çorak ya da volkanik bölgeler ve Peloponez yani Lakonia; Sparta krallığının bulunduğu bölge.

* Şehirler  Kephallonia oyunun başladığı yer, Phokis, Malis, Makedonia (Biri İskender mi dedi?), Lokris, Attika, Boeotia, Megaris, Petrified İslands, Abantis İslands, Hepahestos islands, Volcanic İslands, Pephka, Messara, Obsidian İslands, Kythera, Arkadia, Korinthia, Argolis, Lakonia, Messenia, Achaia, Elis

* Son olarak şahsi yorumumu paylaşmam gerekirse ben çok etkilendim; oyuncuları dinlemiş ve eski oyunlarda özlediğimiz her özelliği geri getirmişler. RPG yönü pek çok kişinin canını sıksa da AC'de eksik olan durumun bulunduğuna inanıyorum. Origins'i zevkle oynadım Odyssey için de böyle olacağını gördüm. İçiniz rahat olsun 1092 ailesi.
3
Assassin's Creed Unity / Haritada ki kırmızı bölge ve mavi bölge
« Son İleti Gönderen: lnyx 20 Haziran 2018, 13:51:33 »
Arkadaşlar oyunun başındayım haritada ki kırmızı bölgeleri nasıl ele geçiyoruz.
4
Assassin's Creed: Origins / Ynt: Ac Origins Tr Altyazılı Bütün Hikaye
« Son İleti Gönderen: kaskal 14 Haziran 2018, 22:44:35 »
Çok iyi ama biraz kasıyor mu ne
5
Assassin's Creed: Origins / Ac Origins Tr Altyazılı Bütün Hikaye
« Son İleti Gönderen: xOmeRx 14 Haziran 2018, 18:32:26 »
Assassins Creed dahil Çeşitli oyunların sinematik sahnelerini türkçe altyazıya çevirerek takdirleri toplayan Seyyah Günlük Vlog kanalı bu defa Assassins Creed Originsin hikayesini Tr altyazı olarak sadece sinematik sahnelerden oluşan bir video ile karşımıza çıkıyor.Iyi seyirler dilerim konu facebookta da paylaşilırsa daha iyi olur
https://youtu.be/Q8OYb-oLRis
6
Assassin's Creed Odyssey / Assassin's Creed Odyssey - Gameplay 3
« Son İleti Gönderen: kaskal 14 Haziran 2018, 01:12:20 »

7
Assassin's Creed Odyssey / Assassin's Creed Odyssey - Gameplay 2
« Son İleti Gönderen: kaskal 14 Haziran 2018, 00:48:39 »

8
AC Odyssey Resimleri ve Videolar / Assassin's Creed Odyssey - Resim Konusu
« Son İleti Gönderen: kaskal 13 Haziran 2018, 03:17:29 »

9
AC Odyssey Karakterleri / PERİKLES
« Son İleti Gönderen: kaskal 12 Haziran 2018, 17:29:42 »

Sparta ordusunun gazabıyla karşı karşıya kalan Perikles, Atina'nın seçilmiş lideri olarak Yunanistan'ın çiçek açmakta olan Altın Çağı'nı korumak için savaşmalıdır. Stoacı, entrikacı centilmen ve aristokrattır, ancak Sparta ile savaş alanında buluşmayı reddetmesi, onu, acı çeken Atinalıların gözünde küçük düşürmüştür. Gerçekte, bu yeni Atina'yı ortağı Aspasia için kurdu ve Spartalılarla ilişki kurmayı reddetti çünkü onunla ilgilendiği için Şehrin yandığını göremiyordu.
10
AC Odyssey Karakterleri / LEONİDAS
« Son İleti Gönderen: kaskal 12 Haziran 2018, 17:23:00 »

Thermopylae'de 300 savaşında Pers ordusuna karşı küçük bir grup askere öncülük etmek için büyükleri, kahin ve tanrıları savunan Sparta kralı. O savaşı ve hayatını kaybetmiş olabilir, ama cesareti zaferlerin gelmesinin yolunu açmış ve bir efsaneye yol açmıştı. Şimdi onun mızrağını taşıyorsun, bir aile yadigarı. Kan bağının gerçekliğini keşfet.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10