Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
İstanbul / Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Son İleti Gönderen: couteaulumiere 16 Ekim 2017, 20:47:16 »
Adı: S. Couteau de la Lumiere
Dış görünüş: Kısa boylu, ince, zayıf ancak çevik bir vücut yapısına sahip, toz pembe saç buklelerini kalın beresi ve suikastçı kapüşonları ile gizler, turkuaz-su yeşili karışımı bir göz rengine ve soluk beyaz bir ten rengine sahip.
Ruh hali: Hırslı ve azimli, acımasız, son derece soğukkanlı, inatçı, çabuk sinirlenen, pervasız, hazırcevap, ukala, rekabetçi ve kurnaz,
Geçmişi: Asil bir Vikont ailesinde, oldukça iyi şartlarda dünyaya gelen Couteau, doğduğu andan itibaren sanat, edebiyat, müzik gibi konularda eğitim görmüştür.
Ancak Couteau on iki yaşında iken, kan donduran bir şubat akşamı ailesi ile birlikte yaşadığı malikane bir grup Tapınakçı tarafından basılmış ve Cou anne ve babasından ayrı düşerek kaçmak mecburiyetinde kalmıştır.
Olaydan beş yıl sonra Couteau Suikastçılara katılmıştır, ancak Suikastçıların inanç ya da ideallerini paylaştığı için değil, ailesinin akıbetini öğrenip onlara bunu yapanlara bedelini ödetmek için.
Kısa Hikaye:
Genç kız, bej renkli elbisesinin eteklerini tutarak olabildiğince sessiz bir şekilde merdivenlerden çıkmaya başladı.
Taş merdivenlerin üzerine serilmiş parlak kırmızı renkli halılar adımlarını daha sessiz kılsa da Cou, son derece ihtiyatlı davranarak, duyduğu her tıkırtıda en yakın duvarın arkasına siper alıyordu.
Bunu günlerdir planlıyordu, yapının kuzey kısmındaki tüm Tapınakçı Muhafızların çizelgelerini çıkarmış, mola ve nöbet değişimlerini işaretlemişti.
Şimdi ise eyleme geçirme vaktiydi. Onu tanıyan muhafızlar hisardaki her yere girme izni olduğunu biliyor ve muhtemelen onu, şuan ulaşmaya çalıştığı odadan alıkoyacak değillerdi. Ancak genç kızın biraz aksiyon ve heyecana ihtiyacı vardı.
Dolayısıyla Cou, Suikastçı Kampındayken yaptıkları suikast planlarından tasarlamıştı.
Ve tüm plan aklındaydı.
Babasının odasına girdiğinde, o daha küçükken birlikte geçirdikleri yılları anımsatan şeylerle karşılaşmayı umuyordu.
Cou'nun küçüklüğüne dair komik anılar, annesinin bir portresi gibi.
Bunları düşününce genç kızın yüzüne bir gülümseme yayıldı.
***
Kıkırdamamak için kendimi zor tutarak koridor boyunca ilerledim.
Babamın odasında ailemize ilişkin ne tür anılar vardı kim bilir? Hepsini görmek için sabırsızlanıyordum!
Babam kalan pek bir şey olmadığını söylemişti ancak içimden bir his bir şeyler sakladığını söylüyordu.
Belki de babacığımın kendi elleriyle benim için oyduğu tahta tavşan? Ah, o tavşanı alıp başucuma koymak istiyordum! Aklıma çeşitli ihtimaller gelirken, adımlarımı hızlandırdım.
Sonunda babamın odasına ulaştığımda kusursuzca yapılmış saç topuzuma sıkıştırdığım küçük maymuncuğu çıkardım.
Dizlerimin üzerine çökerek maymuncuğu kilide soktum.
"Hadi... Birazcık sağa... Hayır. Sola..."
Gözlerimi kısarak odaklandım. Kamptan ayrıldığımdan beri kapı açma becerilerim körleşmişti.
Kilidi imal eden ustaya sövmemek için kendimi zor tutarken ensemde hissettiğim sıcak esinti ile hızla arkamı döndüm.

Biraz fazla detaylı oldu sanırım  :-X, Burada yeniyim dolayısıyla hatalarım için affınıza sığınıyorum, hadi bakalım  :D
2
İstanbul / Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Son İleti Gönderen: tsunamiakina 15 Ekim 2017, 20:06:47 »
RP Ad-Soyadı: Isabel Magnolia
   Karakterin Dış Görünüşü: Kızıl saçlı ve yeşil gözlü, 167 boyunda, biraz fazla zayıfça, yüzüne baktığında zayıf ve hastalıklı bir genç kız görünüyor ancak her hangi bir sağlık problemi yok.
   Karakterin Ruh Hali: Fazlasıyla saf bir kişiliğe sahip bu yüzden kolayca kandırılabiliyor. Bazen sert görünmek istese de yapamıyor. Sevimli, sevecen ve arkadaş canlısı, hayvansever.
   Karakterin Geçmişi: Yurt dışında okuyan abisini, babasıyla birlikte küçük bir kasabada beklemektedir. On üç yaşında babasının tecavüzüne uğrar. Abisinin gelmesine bir hafta kala intihar girişiminde bulunur. Abisi bunu niçin yaptığını sorduğunda onu çok özlediğini ve annesinin ölümünü hala kabul edemediğini söyler. Abisi daha fazla yanında olmaya çalıştığı günlerde babasının kız kardeşine yaptıklarına şahit olur ve babasını öldürür. Abisinin hapse girmesini istemeyen Isabel, abisiyle birlikte kaçarak yaşamaya başlar. Babalarının öz babaları olmadıklarını öğrenirler. O sıralarda savaş çıkar. Abisi savaşa katılır ve Isabel hergün askerlere yiyecek, su götürmektedir. Birgün yiyecek hiçbir şey kalmaz ve kıtlık olur. İki kardeş hayata tutunmaya çalışırlar.
 Kısa Hikaye:
 
Elindeki son yiyeceği savaş meydanına taşıyordu. Hayli yorgundu ve açtı. Cepheye geldi, gölgeleri bile eriten güneşte getir götür yapmak hayli zordu. Abisini gördü uzaktan. Hareket etmeden yerde yatıyordu. Elindekileri bıraktı.
-Ağabey!
Bağırarak koşmaya başladı. Tam iki kulaç kalmıştı abisine ulaşmasına abisi doğruldu. Sevinçten ne yapacağını bilemedi. O sırada vuruldu. Abisinin kucağına düşerken mırıldandı.
-Abi ben ölmek istemiyorum...
3
Spoiler Patlaması / Ynt: Ezio öldü mü?
« Son İleti Gönderen: kaskal 15 Ekim 2017, 01:54:56 »
Sahneyi tam olarak atabilir misiniz ?
4
Spoiler Patlaması / Ynt: Ezio öldü mü?
« Son İleti Gönderen: Black Swordsman 14 Ekim 2017, 21:40:17 »
Tam olarak ne anlatmak istediğinizi daha iyi ifade edebilir misiniz?

Ezio'ya ölüm yaklaştığı anda babasının hayaletini gördüğü fikrini ortaya attı. Ancak bunun mümkün olduğunu pek sanmıyorum çünkü Giovanni'ye pek benzemiyordu. Hem Giovanni olsa daha felsefi bir konuşma yapardı bence, Roma'nın hatunlarından bahsetmek yerine. Eğer Ezio'nnun hayalinde olan bir kişi olduğunu varsayacaksak, ölüm meleğinin insan suretindeki hali olma olasılığı daha yüksek.
5
Spoiler Patlaması / Ynt: Ezio öldü mü?
« Son İleti Gönderen: kaskal 13 Ekim 2017, 15:49:21 »
Tam olarak ne anlatmak istediğinizi daha iyi ifade edebilir misiniz?
6
Spoiler Patlaması / Ynt: Ezio öldü mü?
« Son İleti Gönderen: Dovahkiin Auditore 13 Ekim 2017, 13:34:49 »
Konu hard şekilde hortlayacak ama kimse tam cevabını vermemiş. Ezio meydanda otururken yanına gelen Giovanni Auditore, yani babası. Ezio ona dönüp gördüğünde ölüm anının geldiğini anlıyor. Velhasıl kişinin Giovanni olduğunu anlamanın en kolay yolu:

https://www.youtube.com/watch?v=6WKSg4O1i_0


7
Assassin's Creed Unity / You are going to be the best with our NBA 2K18 VC glitch
« Son İleti Gönderen: 4Rsercom 12 Ekim 2017, 08:23:36 »
You must win games to be able to earn more coins and it is sure to lead to serious time consumption. This hack will be able to help you to have an enormous number of 2K18 MT within quite a brief time period. You're able to earn coins by playing games as you will get coins even when you lose.

The auction is also somewhere to create some very good money. The simplest approach to complete your roster is just to purchase packs of player cards in the in-game shop. It's possible to gain up to 1,00,000 cash at each attempt.

The NBA is among the largest suppliers of sports television and Internet programming on earth. For the first time, it will have the Summer Courts program. It is such a great game which is just right for you if you are a basketball fan.

Nba Live Mobile and Nba Live Mobile - The Perfect Combination

Unfortunately, most people eventually wind up paying a lot of money at the game to win against the rankings. Enough spending your money all the opportunity to get resources when you are able to get them at no cost. Do your free throw shooting the same manner every moment.

You are going to be the best with our Buy NBA 2K18 MT, you will receive huge favorable position easy and quick! A partnership with the NBA in Europe will provide us with a chance to showcase NBA LIVE on the biggest of stages and provides a fantastic platform for customers to enjoy real life and digital basketball experiences all over the continent. Continue reading and you will find out the way to assemble a squad that is likely to make the 2016-17 Golden State Warriors green with envy.
8
Assassin's Creed Rogue / Nba Live Mobile Fundamentals Explained
« Son İleti Gönderen: 4Rsercom 12 Ekim 2017, 08:21:35 »
The graphics are extremely smooth showing no indications of lag or hiccups. The fundamentals of gameplay aren't too difficult, but building the very best Cheap NBA Live Mobile Coins possible team can be a bit trickier. As a way to play these modes, you've got to create a team.

The Basics of Nba Live Mobile

NBA live mobile online generator is the golden prospect for a great many basketball mobile game lovers and they have to make the majority of the golden prospect. Some skills can help you. When you begin playing the game, you need to select your very own preferred franchise and begin working on it.

After you place it, you are going to have to click the option named generate hack. Whether gamers are concerned about ending up with a terrible case of malware or spyware, most folks will defer downloading unrecognizable apps over the chance of needing to reset their device. Before anything else, it's important to free download either Andy android emulator or BlueStacks for your PC getting the most out of completely free download option given in the starting within this page.

Nba Live Mobile: the Ultimate Convenience!

To be able to use this hack, at first you must decide on the operating system of the device you've got and then you're going to be made to select a variety of coins and cash that you'll have to gather. You will find a confirmation message when the code is successfully redeemed. It is possible to turn off automatic updates by your device settings, but should you not update your app, you might experience reduced functionality.

Sooner or later, it's a manner of play 2K18 MT that suits him well. If you typically manage the ball a good deal, it is worth it to learn the crossover. Were also likely to launch a wide selection of hack tools and cheats for lots of popular games very soon, so make sure you check us out often.
9
Assassin's Creed: Origins / Ynt: Assassin's Creed Origins - Season Pass Tanıtımı
« Son İleti Gönderen: kaskal 11 Ekim 2017, 16:45:58 »
Aynen öyle abi. Eklenti olacak.
10
Assassin's Creed: Origins / Ynt: Assassin's Creed Origins - Season Pass Tanıtımı
« Son İleti Gönderen: armutyus 11 Ekim 2017, 11:25:44 »
http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,20417

Şuradaki sahnenin de ne olduğu anlaşıldı. Trials of the gods live activity. Multiplayer veya işte belli aralıklarla açılan online bir etkinlik gibi bir şey herhalde.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10