Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Diğer Oyunlar / Europa Universalis 4 Timelapse VideolarıM
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 19 Ağustos 2017, 20:37:12 »
Uzun süredir Europa Universalis 4 oynuyorum, gelen bu özelliğin tadını yeni aldım. Haliyle biten oyunları da videoya döküyorum. Şu ana kadar 3 video yayınladım bu içerikte. Detayları da videoların metin kısımlarında yer verdim. Dileyen bakabilir. Daha fazla bilgi için kardeş topluluğumuz www.paradoxfan.com 'a da bakmayı unutmayın.

1 - Europa Universalis 4 - Timur, Babür İmparatorluğu

2 - Europa Universalis 4 - Jianzhou, Manchu, Qing

3 - Europa Universalis 4 - Brandenburg, Prussia, Germany

2
AC Origins Resimleri ve Videolar / Assassin's Creed: Origins - İki Yeni Video
« Son İleti Gönderen: kaskal 19 Ağustos 2017, 00:46:30 »

Evet millet gördüğünüz gibi bu sene de videosuz kalmıyor, boş bırakılmıyoruz ve sürekli besleniyoruz. Şimdiden afiyet olsun.

İlk videomuzda mekanlara, insanlara yani kısacası atmosfere bir bakış atıyoruz. Günün saatlerinde geçişler ve yaşayan bir şehir görüyoruz.

Bu videomuzda ise Senu'nun gözünden yaşamı, doğayı ve yapıları seyrediyoruz hani kuş bakışı derler ya öyle işte.

3
Ellerine sağlık abi çok güzel detaylar gerçekten. Özellikle düşmanları anlama kısmı çok hoşuma gitti. Bu boss savaşlarının da artacağına dair bir işaret zaten iki barbarla savaştığımız bir resim vardı o resme bakınca aklıma Prince of Persia'da iki boss ile savaştığımız bölüm geldi. Çok zorlardı ve mücadele de tadı da çok artıyordu. Anladığım kadarıyla her düşmanı yenmenin onları anlamanın yolu farklı olacak ve bu seeker, halberdier ve sniperlar olarak sınırlı kalmayacak. Ok çeşitlerini de günümüzdeki silahları düşünerek tasarlamaları çok yaratıcı olmuş, etkilendim.
4
Assassin's Creed Origins'in dövüş sistemi hakkında Oyun Yönetmeni Ashraf Ismail bir soru cevap gerçekleştirdi.

5
Birincil Kişi açıdan yay kullanma görüntüsü Far Cry'ı baya anımsatmış. Zaten 2010 sonrası Ubisoft oyunlarında hep bir benzerlik var. (Yanlış anlamayın bunu dert etmiyorum.)
6
Assassin's Creed: Origins / Ynt: Assassin's Creed Origins İçin Yeni Resimler Yayınlandı
« Son İleti Gönderen: kaskal 18 Ağustos 2017, 01:42:41 »
7
Arşiv / Ynt: Assassin’s Creed - Zaman Tüneli
« Son İleti Gönderen: kaskal 17 Ağustos 2017, 03:46:02 »
2016, 21. Yüzyıl

Suikastçılar Charlotte da la Cruz, Kody Adams ve Galina Voronina Mexico City'ye kaçtılar. Galina yasadışı bir doktor tarafından kontrol edildiği sırada doktorun aynı zamanda bir Gizli Tapınakçı ajanı olan suç ortağını öldürdü ve doktorun kendisini de safdışı bıraktı.
Erudito Hacker Grubu'nu bulmayı kafaya koyan Charlotte de la Cruz, atası Quila'nın Consus'ün bıraktığı ipuçlarına dayalı olan anılarını keşfetmeye başladı.
Galina Voronina, Charlotte de la Cruz ve Kody Adams, Joseph Laurier'i bulma amacı doğrultusunda, Tarikat'ın propaganda biriminde kilit rol oynayan Tapınakçı Garcia-Lopez'i kaçırmak için başarısız bir girişimde bulundular.
Charlotte de la Cruz'un Galina ve Kody Adams'ı terk etmesinin ardından Galina, Kody'yi Charlotte'ı araması için yalnız bıraktı. Bu sırada suikastçıların işe aldığı doktorun erkek arkadaşı olan ve aynı zamanda Meksikalı bir karteli yöneten Arturo Viera, Kody Adams'ı kaçırdı.
Charlotte de la Cruz ve Galina Voronina, kartele Kody karşılığında kendilerini önermek için Mexico City'deki bir stadyuma  gittiler. Ancak kartelin tamamı, Suikastçılarla temasa geçmemeleri yönündeki emirlere itaatsizlik ettikleri sebebiyle Tapınakçılar tarafından öldürülmüştü.
Charlotte de la Cruz, Tapınakçı Ortega Sanchez'e Galina Voronina ve Kody Adams'ın sınırı güvenle geçmeleri karşılığında kendisini ve Erudito toplantısının mekan bilgisini sundu.
Ekim 21: Abstergo Vakfı Callum Lynch'in bir kadın tüccarını öldürdüğü gerekçesiyle yürütülen idam işlemini uyguladı. Ardından Callum'un genetik hafızlarından yararlanıp Aguilar de Nerha'ya ait olan Cennetin Elması'nı bulmak için Callum'u gizlice Madrid tesislerine aktardı.
8
Oyun Rehberleri ve İncelemeleri / Az Bilinen ve Devamı Gelmemiş Oyunlar
« Son İleti Gönderen: orcundanadam 15 Ağustos 2017, 11:28:13 »
Hack n Slash ve benzeri severler, nerede artık bu tür oyunlar ? Var mı sizinde bu listeye eklemek istediğiniz. Bu türü severler hadi bi konuşalım =)

https://www.youtube.com/watch?v=PptkyPrFqog
9
Assassin's Creed: Origins / Ynt: Assassin's Creed Origins İçin Yeni Resimler Yayınlandı
« Son İleti Gönderen: kaskal 12 Ağustos 2017, 19:57:05 »
Görseller güncellenmiştir.

10
« Son İleti Gönderen: kaskal 11 Ağustos 2017, 23:39:51 »
Resimler yayınlanmaya devam ediyor..

Sayfa: [1] 2 3 ... 10