Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları

Yaşama dair => Genel Sohbet => Konuyu başlatan: Metor - 25 Mayıs 2012, 19:17:41

Başlık: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 25 Mayıs 2012, 19:17:41
ÇOK FAZLA DÜŞÜNMENİZ ÖNEMLİ İNSANLARIN İŞİNE GELMİYOR ,UYANMANIZ VE ANLAMANIZ GEREKKİ HAYATINIZI YÖNLENDİREN İNSANLAR VAR VE SİZ BUNUN FARKINDA BİLE DEĞİLSİNİZ.
Not a valid youtube URL
Kısaca illuminati nedir?

1776 yılında Almanya'nın Münih kentinde, Adam Weishaupt isimli Kabbalacı bir Hukuk Profesörü ve Baron von Knigge ile diğerlerinin yardımıyla kurulan gizli topluluk. Illuminati, "Aydınlanmış Olanlar" anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.
Münih'te kurulup, o yörede (Bavyera) hızla gelişen Illuminati'nin üye kayıtları büyük bir gizlilik içinde saklanıyordu. Öyle ki, üyelerin her birinin takma isimleri vardı ve yazışmalarda bunlar kullanılır, üyelerin gerçek isimleri ve kimlikleri asla kullanılmazdı. Örneğin, topluluğun kurucusu Adam Weishaupt'un kod adı Spartacus idi. Illuminati üyeleriyle ilgili bilinen tek şey, tüm üyelerinin Cermen kökenli beyazlardan oluştuğudur.
Kuruluşu

Cizvitlerin görüşlerine ve dayatmalarına büyük bir antipati besleyen Galileo Galilei, bir topluluk kurarak bu dogmalarla mücadele etmek ve parlak gençleri ve aşırı derecede zeki insanları bünyesinde toplayarak onlara özgürlüğün, hür düşüncenin ve aydınlanmanın faziletlerini aşılamak istiyordu. 1774Mason olan Weishaupt, bu emellerinin Masonluk içerisinde var olduğunu görse de, Masonluğun emellerinin ve felsefesinin siyasetler üzeri olması itibariyle ve Almanya'daki kilise/cizvit egemenliğini sona erdirmek istemesinden ötürü, bu doğrultuda bir topluluk kurmaya karar verdi ve kendisi gibi düşünen 11 arkadaşıyla beraber 1776 yılında yılında Illuminati'yi kurdu.

HAARP Nedir ?
Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı (İngilizce: High Frequency Active Auroral Research Program) ya da kısaca HAARP, ABD Ordusu, ABD Donanması ve Alaska Üniversitesi tarafından ortak yürütülen İyonosfer'in özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska'da sürdürülen çalışmadır. İlk kez Sırp asıllı ABD'li bilimadamı Nikola Tesla tarafından ortaya atılmış bir fikirdir.

HAARP, Pentagon'un kontrolünde ve ABD ordusunun hizmetinde olan bir projedir.


Alaska'daki merkezde şu anda, yüksek frekansta radyo sinyali yayınlayabilen toplam 180 adet anten bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, çok yüksek frekanstaki sinyallerle ilgili çalışmalarda kullanılacak olan bir radarın yapılması da planlanmaktadır.

HAARP projesi kapsamında, iyonosferin ısıtılması yoluyla ELF (çok düşük frekans) dalgaları da üretilmektedir.

(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/HAARP20l.jpg/800px-HAARP20l.jpg)

ABD'nin açıklamalarına göre HAARP ne yapar ?

1.Atmosferdeki Termonükleer Araçların Elektromanyetik Vuruşlarını Değiştirmek,
2.Deniz Altılarındaki Haberleşmeyi Kolaylaştırmak,
3.Radar Sistemlerini Geliştirmek,
4.Çok Büyük Bir Bölgede.ABD Ordusu Dışında Tüm Haberleşmeyi Durdurabilmek.

Bilim adamlarının  açıklamalarına göre HAARP ne yapar ?
Proje karşıtı bilim adamlarına göre HAARP öyle bir güç haline gelebilir ki,elinde tutan Dünya'nın tartışmasız hakimi olur.
1.İklimleri Değiştirebilir,
2.Kutupları Eritebilir Veya Yerinden Oynatabilir,
3.Ozon Tabakası İle Oynayabilir,
4.DEPREM YARATABİLİR,
5.Okyonus Dalgalarını Kontrol Edebilir.
6.İnsan Beynini Kontrol Altına Alabilir.

(http://www.okuogren.net/wp-content/uploads/2012/03/HAARP.jpg)

Chavez derki;ABD Tanrı'yı oynuyor.


Bölüm 1
HAARP Nedir ?

Bölüm 2
İnsanoğlunun İklim Değişiklerine Aldığı Tedbirler

Spoiler: 17 Ağustos 1999 Depreminde HAARP İzleri • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VLTA8rmdzL4[/youtube][/spoiler]
Spoiler: Japonya Depremi Bir Saldırı Mı Dır? • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-vbjpcYUa-o[/youtube]


Spoiler: Van Depremi Saldırı Mı Dır? • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YkkisVR6MIc[/youtube]
 

Neymiş bu subliminal mesaj ve 25.kare diyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.
Peki izlediğimiz filmler, programlar, reklamlar, çocuklarımıza izlettiğimiz çizgi filmler, belgeseller vs… ne kadar masum? Subliminal mesaj ve 25.kare ne demek onu açıklayayım isterseniz…

Subliminal mesaj, o anda insanın fark edemediği, başka bir öğenin içine gizlenen ve bilinçaltı tarafından algılandığı öne sürülen mesajlardır. Bunlar; film ya da reklamlarda gözün görüp beyne sinyal gönderemeyeceği fakat bilinçaltının algılayabileceği hızdaki, 25.kare görüntüleri ve farklı objelerin bir araya gelmesiyle bilinçaltında oluşan toplu resimlerdir. İnsan gözü doğası gereği saniyede en fazla 24 kareyi algılayabilmektedir ve bu kareleri birbirine benzeterek akıcı ve doğal olan görüntüleri beyninde oluşturur. İşte bu noktada film ya da reklam tasarlarken 25.kareyi kullanan kişiler bu kareye yerleştirdikleri görüntüye esas fikirlerini koyarak bunun bilinçaltı tarafından algılanmasını sağlar.

Reklamcılık sektöründe yıllardır kullanılan bu 25.kare tekniği son yıllarda sıklıkla bilinç altına mesaj yollamak isteyenler tarafından kullanılıyor. Önceleri neredeyse tüm sinema filmlerinde cola iç, cola iç şeklinde bu 25.kare mesajlarından yararlanılıyordu ve insanlar sinema aralarında cola tüketmeyi çok istiyorlardı. Bir çok televizyonda başka kanal izleme, başka kanal izleme demekteydi. Belki araştırsak hala kullanıyor olabilirler…

Bu konuda İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo-Tv ve Sinema Anabilim Dalı bünyesinde, Doç. Dr. Simten Gündeş’in danışmanlığında, Metin Çelik’in hazırladığı bir “Yüksek Lisans Tezi” mevcut. “Reklamda Tüketicinin Yönlendirilmesi” [rapidshare linki] adındaki bu tez pdf olarak indirilip kesinlikle okunmalı… Uzun yıllardır reklamcılıkla ilgili bir sürü makale okudum ama bu kadar derli toplu bir yazıyı ilk defa gördüm…

Bu tekniklerle insanoğluna biliçaltı yönlendirme yapılabiliyor… Neyi düşünüp neyi isteyeceğimizi belirleyebildikleri bir dünyada, oyun, uzun zamandır kurallarına uygun oynanmıyor demektir… Hatta II. Dünya Savaşından beri…
Sadece görüntülerde değil, şarkıların üzerine de böyle düzenlemeler yapılabiliyor. Kimi heavy metal şarkılarının çoğunlukla satan, “şeytan” fikrini işlediği dile getirilmiş bir çok yerde… Hatta böyle mp3 ler yapabilmeniz için programlar bile var…

Subliminal mesaj dediğimizde ise resimlerin içerisine gizlenmiş resimlerle tüketiciyi kandırmak diyebiliriz. Gündelik hayatta öyle bir bombardımana tutuluyoruz ki… Kısaca bakalım;

Çizgi filmler… Çocuklarımızın ve hatta bizim izlediğimiz çizgi filmler…
Kurtarıcı (Rescuer) adlı çizgi filmde bir anda parlayıp sönen çıplak kadın resimleri ekrana yansıtılmıştır.
Alaaddin çizgi filminde ise “evet gençler soyunun” (good teenagers take of clothes) sesi hipnotik bir tonda gizli olarak tekrarlanmaktadır.
Aslan Kral (The Lion King) adlı meşhur çizgi filmde yıldızlarla gökyüzüne “sex” kelimesi yazılmıştır.
Jessica Rabbit (Who Framed Roger Rabbit) çizgi filminde filmin kahramanı Jessicanın kaçış sahnesinde eteği açılıyor ve kahramanın iç çamaşırsız olduğu görülüyor.
Küçük Denizkızı (The Little Mermaid) çizgi filminin kapağında erkek cinsel organı gizli bir şekilde resmediliyor.

Reklamlardaki ve filmlerdeki başlıca bilinçaltı uygulamaları ise şöyle:
Camel’in logosunda kullandığı deve resminin sağ ayağında çıplak bir adam resmi bulunuyor. Yine Camel’in Smooth Karakter adlı tiplemesinde cinsellik tema olarak bilinçaltına kazınıyor.
Cola çeşitli yıllarda hazırladığı reklamlarda cinsellik öğesini kullanıyor. Bunlardan dikkat çekici olanı Feel the Curves (kıvrımları hisset) reklamında Colanın yanında yer alan buz tanelerinin arasında bir çocuğun erkek cinsel organına doğru ağzını uzatmasıdır. Yakın zamanda yapılan bir reklamda ise kutu Colanın üzerinde buzlarla çıplak bir kadın figürü oluşturulmuştur.
Pepsi ise kutu kola tasarımında “sex” yazısını gizlice çizgilerin arasına gömmüş ve bu şekilde satışlarını arttırmıştır.
Dövüş Kulübü (The Fight Club) filminde 25. kare tekniği ile elinde sigara olan Brat Pitt resmi filmin çeşitli yerlerine yerleştirilmiştir. Daha dehşet verici olanı ise filmin kapanış sahnesinde erkek cinsel organının gösterilmesidir.

Gelelim sonuca;
1957 yılında market araştırmacısı James Vicary sinema ekranında çok hızlı bir şekilde parlayan mesajların insanların gıda üzerindeki tercihlerini etkilediğini belirtti. Ve ilk olarak “bilinçaltı reklam” (subliminal advertisement) tanımlamasını kullandı. Vicary, yaptığı araştırmada takistoskop adı verilen cihazla filmlerin arasına “Caca Cola İç” “Patlamış Mısır Ye” mesajları yerleştirdi. Bu mesajlar saniyenin 1/3000 kadar kısa bir sürede görünüyor ve her 5 saniyede bir tekrarlanıyordu. Bu filmin arkasından New Jersey’deki Cola satışlarının % 18.1 ile % 57.5 arasında arttığı gözlemlendi.

Amerika’nın bu teknikleri taa 1957′li yıllardan beri profesyonel bir şekilde kullanmış olması, insanları taa ne zamandır kullandığının bir kanıtı… Hayat iyice pisleşti, emperyalizm ve kapitalizm vahşice her şeye saldırıp bizlerden robotlar yapıyor, aya çıkmaya, uzaya gitmeye ne gerek var…
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Alponero - 25 Mayıs 2012, 19:23:49
Çok yararlı bir konu olmuş. Forumda bunu bilmeyenler vardır. Ben bile daha bu yıl öğrendim. Hele 25. kare olayını hiç bilmiyordum. Subliminal mesajı duymuştum. Bir konuda bunun hakkında atışmalar görmüştüm. Onuda ordan biliyorum.

Çok yararlı hatta bence sabitlenmesi bile gerekir. Benim bu bölümde hakkım olmadığı için sabitleyemeyeceğim. Öbür Yöneticiler belki sabitler.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: rAmon - 25 Mayıs 2012, 19:25:35
konuyla ilgili olarak:


Not: sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 25 Mayıs 2012, 19:25:51
O mesajları koysam bir sürü kişinin piskolojisi bozulabilir hatta Nimetle sapık bir reklam yapıyorlar. :(
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 25 Mayıs 2012, 19:26:04
 Evet bilmeyenler için çok yararlı bir konu ve oldukça basit bi anlatımı var :)

 EDIT: O mesajları koymana gerek yok rAmon'un koyduğu videodaki çoğu mesaj gösteriliyor zaten ama arada unutulanlar var tabi :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Alponero - 25 Mayıs 2012, 19:41:18
rAmon'un video çok ilginç. Acayip şaşırdım o videoyu izlerken.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 25 Mayıs 2012, 19:59:00
Beyler Facebook'ta giriş yapmadan önce girdiğiniz sayfadaki dünya haritası var ordaki kişilerin bazılarını birleştirin bakın ne çıkıyor. :o
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: mFHaCI - 25 Mayıs 2012, 21:06:09
Facebook açınca dünya haritası görükmüyor :S
Bu tekniği ilk defa duydum resmen bana spot lambası tutmuş oldun :D
Ama bu kadar cinsel içeriği bilerek koyduklarını sanmıyorum :S zira çocuklar(ki ben de dahil) bu mesajları göremeyecek kadar saflar...
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 25 Mayıs 2012, 21:56:15
Sen ve çocuklar göremese bile beyni algılıyor,bilinç altına işliyor bildiğim kadarıyla.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: mFHaCI - 25 Mayıs 2012, 22:33:28
İşlendikten sonra bilinçaltımıza neler neler işleniyor siz merak etmeyin :D Şöyle mahalleye çıkın gezin bakalım bilinçaltınıza neler neler yerleşmiş :D
Yani bunlar iki reklam, üç filmle olacak işler değil.. Asıl mesele yeğennn; mesele bunu hayatımızın her yerinden çıkarmaktır.... ;)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 26 Mayıs 2012, 10:04:45
Facebook açınca dünya haritası görükmüyor :S
Bu tekniği ilk defa duydum resmen bana spot lambası tutmuş oldun :D
Ama bu kadar cinsel içeriği bilerek koyduklarını sanmıyorum :S zira çocuklar(ki ben de dahil) bu mesajları göremeyecek kadar saflar...

Bundan bahsediyorum
Spoiler: Göster
(http://socialpuma.com/wp-content/uploads/2010/12/subliminal-facebook.png)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 26 Mayıs 2012, 10:50:59
İnşallah birilerini bilinçlendirebilmişizdir.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 26 Mayıs 2012, 12:37:07
 Mutlaka içimizden birileri izliyordur CNBC-e'de Anubis Evi diye bi dizi var. Onda da baya bi subliminal mesaj var. 25. kareden emin diğilim ama subliminal mesajlardan bikaç tanesi;
Spoiler: Göster

 Öncelikle bu resimdeki hareket dizideki Sibuna kulübünün özel selamlaşması;
[spoiler](http://images.wikia.com/the-house-of-anubis/images/2/28/Sibuna-large-marge.jpg)
Şuna bi bakın! Dizinin logosunda bile subliminal mesaj var:
Spoiler: Göster
(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk_oELUfamlc0kJknJJJ6t1EIJCAfIbk-_sWB1XPEOpAjgk7Rbpg)
[/spoiler]
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: mFHaCI - 26 Mayıs 2012, 12:50:57
Zaten göz isaretinin piramitlerle bir ilişkisi var. Dizinin adıda anibus imiş yani sembollere pek takılmamak gerek.. Hayatın her yerinde böyle mesajlar gizli. Mesala insanlar kahve istemek yerine neskafe isterler. Oysaki neskafe bir markadır...
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: EmWiLWiZaRD - 26 Mayıs 2012, 13:50:25
türkçe anlatım. ben küçükken izlediğim şeyler de var aralarında çok şaşırdım görünce
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 26 Mayıs 2012, 19:53:08
konuyla ilgili olarak:


Not: sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.
videoyu izlerken kortum la
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 26 Mayıs 2012, 19:54:06
Mutlaka içimizden birileri izliyordur CNBC-e'de Anubis Evi diye bi dizi var. Onda da baya bi subliminal mesaj var. 25. kareden emin diğilim ama subliminal mesajlardan bikaç tanesi;
Spoiler: Göster

 Öncelikle bu resimdeki hareket dizideki Sibuna kulübünün özel selamlaşması;
[spoiler](http://images.wikia.com/the-house-of-anubis/images/2/28/Sibuna-large-marge.jpg)
Şuna bi bakın! Dizinin logosunda bile subliminal mesaj var:
Spoiler: Göster
(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk_oELUfamlc0kJknJJJ6t1EIJCAfIbk-_sWB1XPEOpAjgk7Rbpg)
[/spoiler]
iyide tek göz neyi anlam ifade ediyor ki(bu arada ben izliyorum ;D)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FearKnight - 26 Mayıs 2012, 21:12:45
Tek Göz Masonluğu Temsil Eder.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 26 Mayıs 2012, 22:10:15
 Tek göz Kur'an'da da geçer ve Deccal'i sembolize eder ;)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 27 Mayıs 2012, 14:06:49
Tek göz Kur'an'da da geçer ve Deccal'i sembolize eder ;)
Deccal ne yav ???
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assasin emre - 29 Mayıs 2012, 16:15:39
Assassin's creed masonların mı ? üçgen içinde tekgöz gördümde
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 29 Mayıs 2012, 17:13:37
 Eğer Brotherhood'dakini diyosan o subliminal diğil Shaun orda "I know it... That's a masonic eye..." diyor yani bi bakıma AC bizi bilgilendiriyor ;)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assasin emre - 29 Mayıs 2012, 17:37:40
saol onu görünce 4 ay oynamayı bıraktım 1-2 ay önce yine başladım
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 30 Mayıs 2012, 13:37:43
saol onu görünce 4 ay oynamayı bıraktım 1-2 ay önce yine başladım
4 ay oyamayı mı bıraktın. oynasan bişey olmazki bence ??? ve hala soruyorum. deccal ne yav ??? ???
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assasin emre - 30 Mayıs 2012, 13:57:14
saol onu görünce 4 ay oynamayı bıraktım 1-2 ay önce yine başladım
4 ay oyamayı mı bıraktın. oynasan bişey olmazki bence ??? ve hala soruyorum. deccal ne yav ??? ???
alditore yakın zamanda profil resmini değiştiricekmizin değiştirmeceksen ben değistireyim karışıyorda
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 30 Mayıs 2012, 14:12:59
saol onu görünce 4 ay oynamayı bıraktım 1-2 ay önce yine başladım
4 ay oyamayı mı bıraktın. oynasan bişey olmazki bence ??? ve hala soruyorum. deccal ne yav ??? ???
alditore yakın zamanda profil resmini değiştiricekmizin değiştirmeceksen ben değistireyim karışıyorda
ben değiştiririm profil resimdaş ;D ;D ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: The Auditore - 30 Mayıs 2012, 15:53:29
Böyle cinsel mesajlar yeni nesli bozarak sapık bir neslin türemesini sağlıyorlar.Benim korkum Masonlar,Yeni dünya düzeni ve İllüminati.
Not:Beyler yaşadığım yerde acayip şimşek çarpıyor.Balkondan da sesler geliyor.Üstelik evde yalnızım ne yapıcam şimdi ben :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 30 Mayıs 2012, 17:31:17
Birde şuna bakın.Bu şarkıyı çoğu kız severek dinliyordu...

Spoiler: Göster
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 30 Mayıs 2012, 20:21:56
Birde şuna bakın.Bu şarkıyı çoğu kız severek dinliyordu...

Spoiler: Göster


 Bunu İlluminati Gerçekleri adlı konuda paylaşmıştım yani yeni bişey diğil ;)

saol onu görünce 4 ay oynamayı bıraktım 1-2 ay önce yine başladım
4 ay oyamayı mı bıraktın. oynasan bişey olmazki bence ??? ve hala soruyorum. deccal ne yav ??? ???

 Kısaca tanımlamak gerekirse Deccal kıyametin habercisi olarak bilinir. Google amcaya "Deccal ne yav??" diye sorsan da cevabını verirdi aslında :D

Böyle cinsel mesajlar yeni nesli bozarak sapık bir neslin türemesini sağlıyorlar.Benim korkum Masonlar,Yeni dünya düzeni ve İllüminati.
Not:Beyler yaşadığım yerde acayip şimşek çarpıyor.Balkondan da sesler geliyor.Üstelik evde yalnızım ne yapıcam şimdi ben :D

 Yorganın altına girip uyumaya çalış uyandığında loş bir ışık hüzmesi odana süzülüyor olacak :D :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assassingirl - 31 Mayıs 2012, 00:15:53
Youtube'da oldukça fazla video var bu konu için 2-3 tanesine baktım fark ettim ki çoğu "Güzel ve Çirkin"den ve benim en sevdiğim filmdi o yaa haksızlık :D :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 31 Mayıs 2012, 20:20:53
 Hayat haksızlık ve hayal kırıklıklarıyla doludur yeğen :D :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assassingirl - 01 Haziran 2012, 19:31:33
Dayanacaz artık dayı :) :D :P
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 03 Haziran 2012, 16:42:07
Sahte uzaylı saldırısı yada 3.DÜNYA SAVAŞININ gelişi yakın olabilir.Allah hepimizi onlardan korusun.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: MyCreed - 03 Haziran 2012, 17:56:46
Eline koluna sağlık çok yararlı bir konu olmuş.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 13 Haziran 2012, 17:23:28
Spoiler: Göster
(http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268845_203753306342161_148617095189116_568569_6920440_n.jpg)
Bir sex daha ve tavşanda gerçektende silah tutuyormuş gibibi ifade var.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: firenze - 14 Haziran 2012, 17:23:30
Dünya üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan gizli güçler ve teknikleri gibisinden bi bölüm olsa mod u sen olurdun Metor çok sarmışsın bunlara . Bilgi için teşekkürler gerçi biliyodum ama :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 27 Haziran 2012, 14:33:57
Benim pcse esed nod32 vardı.Yanlışlıkla penceresini açtım yeni birşey fark ettim.
ALL SEEİNG EYE!!!
O ışıkta mesşhur Deccalin ışığı !!!
Spoiler: Göster
(http://www.brunovieira.eti.br/ti/wp-content/uploads/2011/04/NOD32-Antivirus-agora-para-Linux.jpg)

Tek Göz ve deccal her yerde lan!! :o :o :o
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 27 Haziran 2012, 14:48:49
Benim pcse esed nod32 vardı.Yanlışlıkla penceresini açtım yeni birşey fark ettim.
ALL SEEİNG EYE!!!
O ışıkta mesşhur Deccalin ışığı !!!
Spoiler: Göster
(http://www.brunovieira.eti.br/ti/wp-content/uploads/2011/04/NOD32-Antivirus-agora-para-Linux.jpg)

Tek Göz ve deccal her yerde lan!! :o :o :o

 Oha artık ya YETER Nod32 de böyleyse hiçbi şeyi masum göremiyorum artık >:(
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: firenze - 27 Haziran 2012, 15:29:18
Bende bu küçük yavrucağı bu halde buldum .


Spoiler: Göster
(http://img17.imageshack.us/img17/8087/esetnod32m.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/17/esetnod32m.jpg/)


:D :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 27 Haziran 2012, 15:38:32
hehe ;D ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 27 Haziran 2012, 15:39:33
 Bu ciddi bi konu ama güzelmiş :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 27 Haziran 2012, 17:53:13
Nod 32 ve Nvidia 'da var o göz . Yeni Nod32 'de robot var ve o da bir illuminati sembolü. İlluminati bir mason locası ama diğer masonlardan ayrı tutmak gerek. He bide Robt sembolü insanları Yeni Dünya Düzeni ile robotlaştırmak istemeleriyle ilgili Google amcadan araştırın daha bir sürü şey var.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 27 Haziran 2012, 19:51:24
Illumunati bir mason locası değildir.Illumunati asıl amacından ve çığrından çıkmış bir örgüttür.Sonradan Masonluğu model aldılar.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 27 Haziran 2012, 20:12:34
Böyle olaylara sardiysaniz gelenler belgeselini izleyin ben bitirdim.İlluminati nin alt örgütleride var.Skull and Bones gibi. sab dan bahsedeyim.Sab (skull and bones) insanlari ülke yönetmek için hazirlarlar dünyanin %80 i sab yanlisidir.Amerikanin tek başkani sab dan yetişmemiştir.O da irlanda asıllı başkandır(bilirsiniz suikast yaptılar)Sizle bir şey paylaşmak istiyorum amerikanın gelmiş geçmiş bütün başkanları (irlandalı olan hariç) hepsi akrabadır. mesela bush ile obama 6. dereceden akrabadir ve bu baskanlar ingiliz kraliyet ailesiyle bağlantilidir.Kraliçe elizabeth ile bush 3.dereceden akraba dir.Ve kraliyet ailesinin soyu mısır firavunlarına dayanır. Dikkat edin birbirlerine benzer hepsi. Şeytan soyu hep piramittekilere dayanır.
Şeytan soyu bunlardır. Hepsi birer deccaldır.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 27 Haziran 2012, 20:19:37
 O seriyi hemen hemen hepimiz izlemişizdir zaten :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Haziran 2012, 10:16:00
O seriyi hemen hemen hepimiz izlemişizdir zaten :D
ben izlemedim nerden izlenirki ???
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 28 Haziran 2012, 10:56:06
LoneAssassin haklısın artık hiçbirşey masum değil,Fetullah Gülen'in Türkçe olimpiyatlarında tek göz var.Zaten o adamdan beklenirdi.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 28 Haziran 2012, 11:04:56
Ben kimseye güvenmiyorum mesela yabancı bir şarkı dinlerken hep şüpeleniyorum çoğu zaman doğru çıkıyor
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: EFFE - 28 Haziran 2012, 11:40:08
O mesajları koysam bir sürü kişinin piskolojisi bozulabilir hatta Nimetle sapık bir reklam yapıyorlar. :(

Hakikati öğrenelim ne bulduysan bu acayipliklerle ilgili koy bence.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 28 Haziran 2012, 12:36:53
Bende bi sevdiğim kappa tişörtü vardı sonra logosundaki sübliminali gördüm
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 28 Haziran 2012, 12:44:22
Arkadaşımın Tişortünde tek göz gördüm bi arkadaşım göze bak dedi o da dediki ''salak o Mısır tanrısı bilmemnenin her şeyi gören gözü'' dedi herşeyi gören göz he aynı şey aynı amaçlı tek göz ALL SEEİNG EYE!!!
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 28 Haziran 2012, 12:57:13
Arkadaşlar Naruto'da bulduklarıma bakın!

Kakashi hep tek gözü kapalı dolaşır.
Spoiler: Göster
(http://b1206.hizliresim.com/y/q/8hlgf.jpg)

Tobi hep tek gözlü bir maske takar.(Gerçi artık tek gözlü değil.)
Spoiler: Göster
(http://www.deviantart.com/download/140053194/Tobi__Madara_Uchiha_by_Kakashi_Rin_Obito.jpg)

İtachi hep tek kolu paltosunun içinde gezer.
Spoiler: Göster
(http://b1206.hizliresim.com/y/q/8hldr.jpg)

Ve masonlara ait bir mit olan siyah kargaya dönüşme olayını genjutsularına taşıması İtachi abimizin masonluğunu kanıtlıyor!
Spoiler: Göster
(http://b1206.hizliresim.com/y/q/8hl8w.jpg)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Haziran 2012, 12:58:16
Arkadaşlar Naruto'da bulduklarıma bakın!

Kakashi hep tek gözü kapalı dolaşır.
Spoiler: Göster
(http://b1206.hizliresim.com/y/q/8hlgf.jpg)

Tobi hep tek gözlü bir maske takar.(Gerçi artık tek gözlü değil.)
Spoiler: Göster
(http://www.deviantart.com/download/140053194/Tobi__Madara_Uchiha_by_Kakashi_Rin_Obito.jpg)

İtachi hep tek kolu paltosunun içinde gezer.
Spoiler: Göster
(http://b1206.hizliresim.com/y/q/8hldr.jpg)

Ve masonlara ait bir mit olan siyah kargaya dönüşme olayını genjutsularına taşıması İtachi abimizin masonluğunu kanıtlıyor!
Spoiler: Göster
(http://b1206.hizliresim.com/y/q/8hl8w.jpg)

kargaya dönüşmemi. ne alaka ???
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 28 Haziran 2012, 13:04:07
Ve masonlara ait bir mit olan siyah kargaya dönüşme olayını genjutsularına taşıması İtachi abimizin masonluğunu kanıtlıyor!
Burda ne olduğu gayet açık.Bende ağır Naruto'cuyum ama kabullenmek gerek.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Haziran 2012, 13:05:23
Ve masonlara ait bir mit olan siyah kargaya dönüşme olayını genjutsularına taşıması İtachi abimizin masonluğunu kanıtlıyor!
Burda ne olduğu gayet açık.Bende ağır Naruto'cuyum ama kabullenmek gerek.
he. ama o tesadüf de olabilir.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 28 Haziran 2012, 13:07:01
Sanmam.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 28 Haziran 2012, 14:29:16
Ben dragonball z yi severim ama teinsinhan a bakin ellerini üçgen yapip 3. gözüne koyup saldirisi var
bkz. (https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRt8iN0168nzhigmewIJ3vHWVDCr7hGxqGoHc1hucNk33Y-q4eaJQ)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 28 Haziran 2012, 17:50:14
Bunlar bir şey değil arkadaşlar... "Gelenler"i izleyin. BluBeam projesini araştırın ve Yu-Gi-Oh çizgi filmini izleyin... Her kartın arkasında piramit var. Ayrıca bitmemiş piramit bir mason efsanesidir. Bknz. = Kayıp Sembol - Dan Brown
Bu arada illuminati bir mason locası bu da kanıtı :
Spoiler: Göster

Mason kardeşliği İlluminatiyle birleşiyor
  Mason kardeşliğinin, yarısı Birleşik Devletlerde, bir milyondan fazlasının ise Avrupa’da yaşadığı dünya çapında beş milyondan fazla üyesi vardı. Masonlar kesinlikle satanist değiller. Kendi yardımseverliklerinin kurbanı oldular. 1700’lerde kaçan bilim adamlarına yataklık ettikten sonra Masonlar farkında olmadan İlluminati ’ye paravan oldu. İlluminati onların arasında büyüdü ve localardaki iktidar pozisyonlarını ele geçirdiler. Bilimsel kardeşliklerini Masonlar arasında usulca yeniden kurdular…Gizli bir cemiyetin içindeki gizli cemiyet oldular. Ardından İlluminati Mason localarının dünya çapındaki bağlantılarını kendi nüfuzlarını yaymak için kullandı.  İlluminati ’nin anayasasında Katolikliğin yok edilmesi yer alıyordu. Kardeşlik, kilise tarafından dayatılan batıl dini inançların, insanlığın en büyük düşmanı olduğuna inanıyordu. Din, asılsız efsaneleri mutlak doğru diye göstermeye devam ederse, bilimsel gelişimin duracağından ve insanlığın anlamsız cihatların yapıldığı cahil bir geleceğe sürükleneceğinden korkuyorlardı. İlluminati Avrupa’da gücünü arttırdı ve gözünü Amerika’ya dikti. Orası liderlerinin pek çoğunun Mason-George Washington, Ben Franklin-olduğu, dürüst ve Masonların İlluminati ’nin barınağı olduğunun farkında olmayan  Tanrı’dan korkan kişiler olduğu yeni bir hükümetti. İlluminati içlerine sızarak, durumdan faydalandı ve bankaların, üniversitelerin ve nihai hedeflerine maddi imkan sunacak sanayicilerin kurulmasına yardımcı oldu. Birleşmiş tek bir dünya devleti kurulacaktı, bir çeşit laik Yeni Dünya Düzeni Yeni Dünya Düzeni, bilimsel aydınlanma üstüne kurulacaktı. Buna Lusifer Doktrini dediler. Kilise, Lusifer kelimesinin Şeytan’a atıfta bulunduğunu iddia etti ama kardeşlik, kelimenin Latince deki gerçek anlamında kullanıldığı konusunda ısrarcı oldu, yani ışık taşıyan. Ya da Aydınlatıcı (Illuminator)


Devamı :http://www.astroset.com/bireysel_gelisim/ezoterizm/melek.htm (http://www.astroset.com/bireysel_gelisim/ezoterizm/melek.htm)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Haziran 2012, 18:03:11
yugioh çizgi flim değil anime :o
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 28 Haziran 2012, 18:10:58
Ne farkeder ki ?
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Haziran 2012, 18:37:57
çok şey fark ediyo. anime bambaşka birşey çizgi flim bambaşka biryşey. aralarında çok fark var.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 28 Haziran 2012, 18:54:37
Tamam senin dediğin gibi olsun :(   Flood olmasın diye buraya yazdım. Animecinin biriyle nerde karşılaşcamki ?
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Haziran 2012, 18:56:00
olmasına gerek yok zaten öyle. bak haberin olsun ben bişey yapmam ama başka animecinin yanında bunları deme yoksa adam tekme tokat döver valla :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 28 Haziran 2012, 19:01:37
 Neyse konuya dönelim nerden nereye geldik :D En son nerde kaldığımızı unuttum :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 28 Haziran 2012, 19:03:28
İlluminati mason locası mı değil mi diye. Bende mason locası olduuna dair kanıt sunmuştum.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 28 Haziran 2012, 19:16:25
 Evet sağol hatırlattığın için :D Yani İlluminati bi Mason locası bunu öğrenmiş olduk :D Buna göre bütün bunların altında masonların parmağı var ??? Ve en başta Türkiye olmak üzere dünyada birçok kişinin Masonluğu iyi bişey sanıp Mason olduğunu düşünürsek... ben çatıya çıkıyorum.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 28 Haziran 2012, 19:19:42
Evet sağol hatırlattığın için :D Yani İlluminati bi Mason locası bunu öğrenmiş olduk :D Buna göre bütün bunların altında masonların parmağı var ??? Ve en başta Türkiye olmak üzere dünyada birçok kişinin Masonluğu iyi bişey sanıp Mason olduğunu düşünürsek... ben çatıya çıkıyorum.
Ben çatıya çıkmam. Temmuz başında taşıncaz havuzlu siteye en üst iki kat bizim ben de terastan havuza atlamaya çalışcam. Kısaca senden bi farkım yok :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 28 Haziran 2012, 19:22:04
 Yok ben asfalta bodoslama dalcam :D Etrafı masonların sardığı bi dünyada yaşamak istemiyorum :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 08 Temmuz 2012, 04:17:12
Beyler londra olayı nolacak
Underground olayını konuşalım
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 08 Temmuz 2012, 09:59:11
Valla Tek gözlü maskotlara bodoslama dalcam.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 08 Temmuz 2012, 12:04:27
Saldırıdan 5 ay önce Johny Bravo'da
Spoiler: Göster
(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSL5W8lAxXdW_8RCsmupwL9dmmKBEE7u1WylY3gZ4LcpY4CoEZ7)

Bunu masum bir çizgi film zahnederdim ama değilmiş.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 09 Temmuz 2012, 03:46:10
Gece nin 4 ü yatakta kıvranırken sağ elimde telefon sol elimde kitap varken kendime ve size soruyorum! nolcak bu ingiltere nin hali!
illuminati neyin peşinde
İngiltere Underground a nükleer mi koyacaklar yoksa ufo larmı basacak londra yı.
Bir katliam olacak ama nasıl?
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: MyCreed - 09 Temmuz 2012, 18:47:23
Arkadaşlar hepsinin ardında amerikayı asıl yöneten kişiler yani masonlar var. Bu adamların amacı dünyada sadece kendi düzenlerini kurmak ve istedikleri gibi yönetmek. Neden bu adamlar tüm dünyadaki bilim adamlarını topluyor sanıyorsunuz ki?
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 11 Temmuz 2012, 12:04:01
South park izlerken bilinçaltı mesaj kelimesini duyunca gülme krizine girdim ;D ;D
Spoiler: +18 • Göster
http://www.dizimag.com/south-park-15-sezon-11-bolum-izle-broadway-bro-down-dizi.html
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 11 Temmuz 2012, 12:15:23
Bunlar zaten herşeyle dalga geçiyor, kendi dinleriyle bile.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: firenze - 11 Temmuz 2012, 15:24:47
Jonny Bravo gerçekten garipmiş . Severim kendisini aslında ama ne diyelim korkunçsuuuu :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 11 Temmuz 2012, 16:51:40
South park izlerken bilinçaltı mesaj kelimesini duyunca gülme krizine girdim ;D ;D
Spoiler: +18 • Göster
http://www.dizimag.com/south-park-15-sezon-11-bolum-izle-broadway-bro-down-dizi.html

Bilinç altı şekli çok değişikmiş :D hahahahaha :D
Abi bu mesaj insanı iyi etkiler :D
Başlık: Forumdaki banka reklamında her şeyi gören göz gördüm valla :D
Gönderen: Metor - 11 Temmuz 2012, 17:38:38
Spoiler: Göster
(http://i.imgur.com/6moP9.png)

 ;D ;D ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Dagger - 11 Temmuz 2012, 17:54:41
Bende aynaya baktım ve iki tane gördüm vay be :D Bir günde Göz hastalıkları hastanesinin ambleminde gördüm !!! :D Her göz de birşey aramayın üçgenin veya piramitlerin içindeki gözlerde bir şeyler arayın :D
Başlık: Hayatımda gördüğüm en komik subliminal mesaj
Gönderen: Metor - 14 Temmuz 2012, 16:39:05
Megaflicks=Megafucks hahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
(http://i49.tinypic.com/34ebwqa.jpg)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 15 Temmuz 2012, 20:18:39
AC 1092'de İlluminati'nin parmağı mı var? :D :D
Spoiler: Göster
(http://www.assassinscreed1092.com/forum/Sources/shop/item_images/seeker.png)

Spoiler: Göster
(http://www.assassinscreed1092.com/forum/Sources/shop/item_images/baslik.jpg)

Spoiler: Göster
(http://www.talhaturhal.com/oyuncuimzalari/assassinscreed/v3/skills/5.jpg)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 15 Temmuz 2012, 20:23:32
AC 1092'de İlluminati'nin parmağı mı var? :D :D
Spoiler: Göster
(http://www.assassinscreed1092.com/forum/Sources/shop/item_images/seeker.png)

Spoiler: Göster
(http://www.assassinscreed1092.com/forum/Sources/shop/item_images/baslik.jpg)

Spoiler: Göster
(http://www.talhaturhal.com/oyuncuimzalari/assassinscreed/v3/skills/5.jpg)

...ve AssassinOrder forumdan banlanır ;D ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 15 Temmuz 2012, 20:26:44
Saldırıdan 5 ay önce Johny Bravo'da
Spoiler: Göster
(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSL5W8lAxXdW_8RCsmupwL9dmmKBEE7u1WylY3gZ4LcpY4CoEZ7)

Bunu masum bir çizgi film zahnederdim ama değilmiş.
oha  :o garip olan şey bencede 5 ay önce olması :o :o
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 15 Temmuz 2012, 20:28:33
AC 1092'de İlluminati'nin parmağı mı var? :D :D
Spoiler: Göster
(http://www.assassinscreed1092.com/forum/Sources/shop/item_images/seeker.png)

Spoiler: Göster
(http://www.assassinscreed1092.com/forum/Sources/shop/item_images/baslik.jpg)

Spoiler: Göster
(http://www.talhaturhal.com/oyuncuimzalari/assassinscreed/v3/skills/5.jpg)

...ve AssassinOrder forumdan banlanır ;D ;D
Yerlerdeyim :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 15 Temmuz 2012, 20:33:55
İyi de AC bence bilerek bunları koydu. Ne bilem piramit tekgöz felan hep rahat görülecek yerlerde. AssassinOrder Kaldırıyım mı? :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 15 Temmuz 2012, 20:35:00
Espri yaptık yav ne ciddiye alıyonuz :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 15 Temmuz 2012, 20:36:46
İyi de AC bence bilerek bunları koydu. Ne bilem piramit tekgöz felan hep rahat görülecek yerlerde. AssassinOrder Kaldırıyım mı? :D
bencede saklı değil
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 15 Temmuz 2012, 20:38:43
Tek zor görülen şey o meşhuuuuuurrr tek göz dü. Merdiven gibi bir yerin üstündeydi. Diğerleri rahat rahat gözüküyo yani.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 15 Temmuz 2012, 20:40:26
Bence tek göz piramitin içinde değilse sorun yok. :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Furkany1630 - 15 Temmuz 2012, 20:46:15
Spoiler: Göster
(http://img515.imageshack.us/img515/818/ssssssssssssssssssp.jpg)

Yok böyleydi.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: darkendless - 15 Temmuz 2012, 21:31:42
Bende eskiden çok fazla yugioh izlerdim.o zamanlar o sembollerin nolduğunu bilmiyordum.yuginin kolyesinde piramit içinde tek göz var.bi tane kart vardı adam onu yere atınca 6 uçlu yıldız çıkıyordu.bi adamın sol gözü yoktu(hangi tarafta olduğunu hala hatırlıyorum) ve olmayan gözüne altından tek göz koyuyordu.o zamanlar kartını ve oyuncağını almak için deliriyordum.şimdi bile salonda bi kutunun üstünde oyuncak duruyor.ve daha neler neler... (telefondan yazıyorum)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: _Süpürge_ - 15 Temmuz 2012, 21:37:19
Spoiler: Göster
(http://img515.imageshack.us/img515/818/ssssssssssssssssssp.jpg)

Yok böyleydi.
Bu direk deccalın gözü tek göz çok şey ifade eder. Ama oyunda herkes onu görmüştü.
Ve bu Kur'an-ı Kerim de geçer.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AssassinOrder - 15 Temmuz 2012, 22:04:11
Bende eskiden çok fazla yugioh izlerdim.o zamanlar o sembollerin nolduğunu bilmiyordum.yuginin kolyesinde piramit içinde tek göz var.bi tane kart vardı adam onu yere atınca 6 uçlu yıldız çıkıyordu.bi adamın sol gözü yoktu(hangi tarafta olduğunu hala hatırlıyorum) ve olmayan gözüne altından tek göz koyuyordu.o zamanlar kartını ve oyuncağını almak için deliriyordum.şimdi bile salonda bi kutunun üstünde oyuncak duruyor.ve daha neler neler... (telefondan yazıyorum)
Bende çok izlerdim,abimle beraber büyük bir Yu-Gi-Oh kartı koleksiyonumuz vardı.Eğer o zaman bunları bilseydim hiç izlemezdim...

Hatırladığım kadarıyla ortasındaki göze basınca büyüyordu.
Spoiler: Göster
(http://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2010/03/leadyugi.jpg)

Bu yaratığın ismi de İllumiknight'miş :)
Spoiler: Göster
(http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScxIE7t4y_6XKOwN0fDxv_3kpyctD9sO6WWrsd2G0Jcvq5Qp9n9bbCcW7m)

Bahsettiğin adam
Spoiler: Göster
(http://galeri3.uludagsozluk.com/183/illuminati_200976.jpg)

Siyon Yıldızı resimli kartlar
Spoiler: Göster
(http://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2010/03/yugicards.jpg)


Bu çizgi filmde asıl hedef kim?Tabii ki bu gibi çocuklar:
(http://desmond.imageshack.us/Himg299/scaled.php?server=299&filename=108462ml5.jpg&res=medium):)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: LoneAssassin - 15 Temmuz 2012, 22:28:23
 Ben küçükken Yu-Gi-Oh'u hiç hazetmezdim hatta nefret ederdim belki bu sembollerin de etkisi olmuş olabilir. Yani doğuştan Killuminaticiymişim ben :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 06 Ağustos 2012, 14:08:11
Neslimizin beyni işte böyle yıkanıyor......  :(
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Assassin savaşçı - 06 Ağustos 2012, 15:27:19
Birde eskiden benn Yo-Gi-Oh hayranıydım.  :o :o
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 06 Ağustos 2012, 15:29:32
Beyler Yugioh bir firavun rahat olun.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 06 Ağustos 2012, 15:42:34
Flood için özür ama şiddette medianın parmağı var.
Spoiler: Göster
(http://cl.jroo.me/z3/W/F/1/d/a.baa-Media-Lies-.jpg)

bu resim herşeyi açıklar.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: AltairEzioBrotherhood - 06 Ağustos 2012, 15:43:22
Tom ve Jerry' de de mi? :( Hiç Subliminal' ların karışmadığı bir film ve ya dizi yok mu?
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 07 Ağustos 2012, 11:06:42
Flood için özür ama şiddette medianın parmağı var.
Spoiler: Göster
(http://cl.jroo.me/z3/W/F/1/d/a.baa-Media-Lies-.jpg)

bu resim herşeyi açıklar.
cidden güzel resim yapmışlar
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 09 Ağustos 2012, 16:51:40
Tom ve Jerry' de de mi? :( Hiç Subliminal' ların karışmadığı bir film ve ya dizi yok mu?
O güzelim çizgifilmler tarih oldu ne yazıkkı hatta bununla ilgili bi konu var.
http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,9724.0.html
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Florin - 13 Ağustos 2012, 19:30:37
Beyler bişey yakaladım.
(http://images.wikia.com/galaxy2mario/images/f/f7/Mario_g._2.png)
GALAXY kelimesinde altında yıldız olan harfleri okuyun ve paylaşıldıysa özür dilerim :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 13 Ağustos 2012, 19:41:24
Hiçbirşey anlamadım ne varki orda.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Şahkulu - 13 Ağustos 2012, 19:46:15
Bülent ersoy yazıyor :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Florin - 14 Ağustos 2012, 02:04:34
Hiçbirşey anlamadım ne varki orda.
GALAXY kelimesinde altında yıldız olan harfleri okursan
Spoiler: Göster
GAY
yazıyor.  ;)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 14 Ağustos 2012, 09:16:16
ben nasıl göremedim  :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: ali327 - 18 Ağustos 2012, 00:44:37
O mesajları koysam bir sürü kişinin piskolojisi bozulabilir hatta Nimetle sapık bir reklam yapıyorlar. :(
Koy bence.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 18 Ağustos 2012, 03:16:06
ben nasıl göremedim  :D
yıldızdan kastı altı parlayan kelimeler ;)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: ali327 - 18 Ağustos 2012, 04:30:59
Bu adamlar nasıl bu kadar yaygın olabiliyor acaba.Ha bu arada deccal demeyin odada tekim.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Ophelianna - 18 Ağustos 2012, 09:35:35
Yu-gi-oh u ben de çok severdim ama cidden şüphe uyandıran bir şey olsa da adam firavun. :D O göz de Mısır mitolojisindeki Horus'un Gözü. Yani öyle olması lazım. :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 18 Ağustos 2012, 12:31:17
adam haklı ;D ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Ophelianna - 18 Ağustos 2012, 12:35:41
Off, o kadar göz, göz, göz dendi ki aklıma Sauron geldi. :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 18 Ağustos 2012, 12:36:49
Sauron'un gözüyle illuminati'nun alakası yok. Yüzüklerin Efendisi yazılırken İlluminati yoktu :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Ophelianna - 18 Ağustos 2012, 12:39:44
Biliyorum canım, ama nedense aklıma geldi göz diyince. :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Florin - 18 Ağustos 2012, 14:02:19
Sauron'un gözüyle illuminati'nun alakası yok. Yüzüklerin Efendisi yazılırken İlluminati yoktu :D
İllüminati 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir örgüttür.
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0lluminati
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: ali327 - 18 Ağustos 2012, 16:30:35
Of ne yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar hanginiz bu işaretlere inandınız?Yada bilinç altınıza girdi? benim değil.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: IronMan - 18 Ağustos 2012, 18:22:21
illumemati için tartışmaya gerek yok onları tek tek keseceğiz yatağan swordumuz ve hidden blademizle !! ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: ali327 - 18 Ağustos 2012, 18:33:35
illumemati için tartışmaya gerek yok onları tek tek keseceğiz yatağan swordumuz ve hidden blademizle !! ;D
Altair sword'u unutma. ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: IronMan - 18 Ağustos 2012, 18:37:41
illumemati için tartışmaya gerek yok onları tek tek keseceğiz yatağan swordumuz ve hidden blademizle !! ;D
Altair sword'u unutma. ;D
tamam unutmam birde tomahawk ve bombaları alırız ;D sonrada gelecekteki suikastçılardanda roket füze alırız :D blue beamı indiririz :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: ali327 - 18 Ağustos 2012, 19:27:11
Roketler benim.(Konuyu saptırmayı kessek iyi olur)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 24 Ağustos 2012, 17:06:57
Blue Beam'i indirdikten sonra Haarp'ıda bozarız depremleri ABD ve İsrailde yaparız.Neyse konuyu saptırdık :D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 25 Ağustos 2012, 17:07:26
Of ne yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar hanginiz bu işaretlere inandınız?Yada bilinç altınıza girdi? benim değil.
sen ne dersen de bunu bilemezsin
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assassinking12 - 25 Ağustos 2012, 17:31:28
 Metor Eline Sağlık... Sen Bu Konularda Baya Bilinçlisin Galiba... Çok Sağol...
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 25 Ağustos 2012, 18:20:45
RTÜK'den nefret ederdim daha erkenden çocuklara iyi geceler dediği için acaba neden iyi geceler diyo.Neden tek göz var.
Yoksa iyi uykular sözü bütün insan ırkı içinmi.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 26 Ağustos 2012, 23:12:34
rtük'ten bende nefret ederim de. herşeyi sansürledikleri için nefret ediyorum. senin dediğin gibi birşey olacağını sanmam. hem tek göz nerde var ya orda ???
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 26 Ağustos 2012, 23:18:15
rtük'ten bende nefret ederim de. herşeyi sansürledikleri için nefret ediyorum. senin dediğin gibi birşey olacağını sanmam. hem tek göz nerde var ya orda ???
(http://2.bp.blogspot.com/-r7mNc8JW630/Ty0mDY5181I/AAAAAAAAAj0/oTL8AY-6lXo/s1600/iyiuykular.jpg)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 26 Ağustos 2012, 23:20:48
bak yalnız cidden bende şu yazıyı okuyunca sanki çocukları zorla uyutuyo gibi bi mesaj verdi :D ve o tek göz. evet evet aslında olabilir.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 26 Ağustos 2012, 23:30:53
bak yalnız cidden bende şu yazıyı okuyunca sanki çocukları zorla uyutuyo gibi bi mesaj verdi :D ve o tek göz. evet evet aslında olabilir.
Nothing is true,Everything is permitted :)
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: EspanolAuditore - 27 Ağustos 2012, 03:20:16
çoğunuz  oyundan laflar alıyorsunuz. oyundan çok etkilenio yavrucaklar ;D ;D ;D
Zaten ubisoftta illuminatiden adamlar ne yapmışlar ne edmişler heryere tek göz iliştirmişler yani çocukları kazınırsalar geleceğide kazanırlar gibi bir görüşüm var :)

Bknz:
Spoiler: Göster
Brotherhood'un sonu Assassin's creed 1 abstergo logosu ACR ayasofyadaki minaredeki haç vb vb örnekler verilebilir
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 27 Ağustos 2012, 04:11:02
çoğunuz  oyundan laflar alıyorsunuz. oyundan çok etkilenio yavrucaklar ;D ;D ;D
Zaten ubisoftta illuminatiden adamlar ne yapmışlar ne edmişler heryere tek göz iliştirmişler yani çocukları kazınırsalar geleceğide kazanırlar gibi bir görüşüm var :)

Bknz:
Spoiler: Göster
Brotherhood'un sonu Assassin's creed 1 abstergo logosu ACR ayasofyadaki minaredeki haç vb vb örnekler verilebilir

Sayın Moderatörüm
Spoiler: Göster
AC Brotherhood'un sonunu iyi dinlediyseniz yada konuyu iyi okuduysanız bir üyede bahsediyor Shaun Masonic Eye diyor yani bizi bilinçlendiriyor demişti.Bende aynısını diyorum.

Saygılarımla İyi Forumlar...
Ayrıca şunu dile getirmek istiyorum
çoğunuz  oyundan laflar alıyorsunuz. oyundan çok etkilenio yavrucaklar ;D ;D ;D
Yavrucak mı?Bu ne cürret?Seni aşağılamıyacağım umarım moderatörlerimiz hakkından gelir.İyi Forumlar...
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Mentor of Assassins - 27 Ağustos 2012, 05:09:40
Adam espriyle forumdaki küçük üyeleri tanımlamış. Saldırmaya ne gerek var. Sanki küfür etti. Kimseyi aşağılamak kimseye düşmez. Kavga çıkartma.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: Metor - 27 Ağustos 2012, 11:07:04
Orda uyu sözü yatakta uyu anlamında değil.RTÜK çocuklara gizli mesaj veriyor.Hatta tüm insanlara veriyo sayılır.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 27 Ağustos 2012, 17:52:18
çoğunuz  oyundan laflar alıyorsunuz. oyundan çok etkilenio yavrucaklar ;D ;D ;D
Zaten ubisoftta illuminatiden adamlar ne yapmışlar ne edmişler heryere tek göz iliştirmişler yani çocukları kazınırsalar geleceğide kazanırlar gibi bir görüşüm var :)

Bknz:
Spoiler: Göster
Brotherhood'un sonu Assassin's creed 1 abstergo logosu ACR ayasofyadaki minaredeki haç vb vb örnekler verilebilir

Sayın Moderatörüm
Spoiler: Göster
AC Brotherhood'un sonunu iyi dinlediyseniz yada konuyu iyi okuduysanız bir üyede bahsediyor Shaun Masonic Eye diyor yani bizi bilinçlendiriyor demişti.Bende aynısını diyorum.

Saygılarımla İyi Forumlar...
Ayrıca şunu dile getirmek istiyorum
çoğunuz  oyundan laflar alıyorsunuz. oyundan çok etkilenio yavrucaklar ;D ;D ;D
Yavrucak mı?Bu ne cürret?Seni aşağılamıyacağım umarım moderatörlerimiz hakkından gelir.İyi Forumlar...
olum bişe dedik mi möderatörler bişi yapıcak. ben avrucaık derken seni aşığıladımmı sanıyon. alemsin ya ;D ;D ;D
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 27 Ağustos 2012, 18:09:55
Adam espriyle forumdaki küçük üyeleri tanımlamış. Saldırmaya ne gerek var. Sanki küfür etti. Kimseyi aşağılamak kimseye düşmez. Kavga çıkartma.
Eğer benden bahsediyorsanız benim kavga çıkardığım yok.Ama siz bu olayı diğer üyeye sorabilirsiniz.İyi Forumlar...
olum bişe dedik mi möderatörler bişi yapıcak. ben avrucaık derken seni aşığıladımmı sanıyon. alemsin ya ;D ;D ;D
Türkçe'ne dikkat edersen mutlu olurum.Raporumu yazdım.Ben senin "olun" değilim.Lütfen size davrandığım gibi davranın.Lafı uzatmanın anlamı yok.İyi Forumlar...
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 27 Ağustos 2012, 18:21:06
olum gençlerin kullandığı bir terimdr :D . ben ordada raporu yazma demedim ama herşeyi abartıon. herneyse lafı uzatmanın anlamı yok.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 27 Ağustos 2012, 23:32:54
olum gençlerin kullandığı bir terimdr :D . ben ordada raporu yazma demedim ama herşeyi abartıon. herneyse lafı uzatmanın anlamı yok.
Uzatmazsan sevinirim.İyi Forumlar...
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: altidore - 28 Ağustos 2012, 14:38:48
ben en sonda zaten lafı uzatmanın anlamı yok dedim ya sen niye uzatıon. cidden bak keselim burdapara kastığını sanmaya başladım.
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: FSM1453 - 28 Ağustos 2012, 22:34:12
ben en sonda zaten lafı uzatmanın anlamı yok dedim ya sen niye uzatıon. cidden bak keselim burdapara kastığını sanmaya başladım.
Akçe kasmak mı? Ben o tip üyelerden değilim.Cidden keselim.Soru ya da bana yanıt vereceksen Ö.M.'ye geçelim modlardandan mesajlarımızın silinmesini isteyelim.İyi Forumlar...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 02 Eylül 2012, 19:51:35
Konu düzenlendi.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 06 Eylül 2012, 15:55:49
Ya ben bugün bişeyler buldum ama doğru mudur bilmiyorum.
(http://e1204.hizliresim.com/w/h/4gw19.jpg)
Pepee üçgen gözlük takmış içinde gözleri kalıyor.
Bence gerçek olmama ihtimali yüksek çünkü o bölümde şekilleri öğretiyorlar değişik şekillerde gözlüklerde var ama yinede size sormak istedim.

#Kardeşi Pepee izleyen birinin acısı.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 06 Eylül 2012, 16:03:07
Güzel tespit! Bence gerçek.
#Kuzeni Pepee izleyen birinin acısı.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ezio 1092 - 06 Eylül 2012, 16:08:17
Olabilir ???
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Anonymous - 06 Eylül 2012, 16:16:13
Ya ben bugün bişeyler buldum ama doğru mudur bilmiyorum.
(http://e1204.hizliresim.com/w/h/4gw19.jpg)
Pepee üçgen gözlük takmış içinde gözleri kalıyor.
Bence gerçek olmama ihtimali yüksek çünkü o bölümde şekilleri öğretiyorlar değişik şekillerde gözlüklerde var ama yinede size sormak istedim.

#Kardeşi Pepee izleyen birinin acısı.

 İlluminati'nin simgesi tek gözdür. Ama orda iki göz yan yana bence subliminal mesaj diğil.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 06 Eylül 2012, 16:44:54
Üçgen içindeki gözde Illumunati sembölüdür.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: LoneAssassin - 06 Eylül 2012, 17:03:10
Ya ben bugün bişeyler buldum ama doğru mudur bilmiyorum.
(http://e1204.hizliresim.com/w/h/4gw19.jpg)
Pepee üçgen gözlük takmış içinde gözleri kalıyor.
Bence gerçek olmama ihtimali yüksek çünkü o bölümde şekilleri öğretiyorlar değişik şekillerde gözlüklerde var ama yinede size sormak istedim.

#Kardeşi Pepee izleyen birinin acısı.

 İlluminati'nin simgesi tek gözdür. Ama orda iki göz yan yana bence subliminal mesaj diğil.
Üçgen içindeki gözde Illumunati sembölüdür.

 Biraz karışık :D
Başlık: Logo sembolizmi (Abstergo şirketler zinciri ;) )
Gönderen: Metor - 06 Eylül 2012, 17:42:30
(http://i.imgur.com/tt3mj.jpg)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Altaïr IbnLa Ahad - 06 Eylül 2012, 21:21:17
O mesajları koysam bir sürü kişinin piskolojisi bozulabilir hatta Nimetle sapık bir reklam yapıyorlar. :(

Koysana merak ettim ama spoilera koy küçüklerde okumasın yaz :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Şahkulu - 06 Eylül 2012, 21:28:26
O mesajları koysam bir sürü kişinin piskolojisi bozulabilir hatta Nimetle sapık bir reklam yapıyorlar. :(

Koysana merak ettim ama spoilera koy küçüklerde okumasın yaz :D

Yok efendim sanki öyle koyunca adamın okumasını engelliyorsunuz koymayın koyarsanız kaldırırım direk.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: KaraLos - 06 Eylül 2012, 22:11:55
Üçgen,Masonik Göz Ve Diğer Semboller Eski Mısırlıların Kullandığı Semboller dir Biraz Araştırma Yaparsanız Görürsünüz
Eski Mısırlıların Gizemi nin Açıklamasıda Büyüdür Vem İslam Dininde Yasaktır!
Siz Sadece Nefsinize Hakim olursanız Şeytanın Olduğu Taraf size Sadece Fiziksel Zarar Verebilir...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 15 Eylül 2012, 10:47:58
Spoiler: ŞOK OLUCAKSINIZ • Göster
Google'ya illumunatinin tersi olan itanimulli yazın nsanın sitesine yönlendiriyor  :o :o
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: İbn Tahir Arrani - 21 Eylül 2012, 17:51:57
Abi dün geceki sesleri duyanınız var mı? Gece uyku sersemliğinden zannederek yatmıştım ama sabah ekşide, incide çok geyiği olduğunu fark ettim. Duyduğum şeyin dehşetine yeni yeni varıyorum. Nasıl söyleyeyim, savaş borusu gibi yada Reaper'ların sesi gibi birşeydi. HAARP denemesi olabilir mi acaba?

EDİT:
Konu hakkında başlık açtım, yorumlarınızı oradan yapabilirsiniz:
http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,10803.0.html
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 21 Eylül 2012, 18:35:13
(http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/250375_233330183350600_1333979_n.jpg)
Bir oyun sitesinin logosu.Değişik o.O

Bu da bahsettiğimiz ses,en azından benim duyduğum.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: iso2055 - 21 Eylül 2012, 22:27:23
Abi dün geceki sesleri duyanınız var mı? Gece uyku sersemliğinden zannederek yatmıştım ama sabah ekşide, incide çok geyiği olduğunu fark ettim. Duyduğum şeyin dehşetine yeni yeni varıyorum. Nasıl söyleyeyim, savaş borusu gibi yada Reaper'ların sesi gibi birşeydi. HAARP denemesi olabilir mi acaba?

EDİT:
Konu hakkında başlık açtım, yorumlarınızı oradan yapabilirsiniz:
http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,10803.0.html
Beyler Haberiniz Olsun Diye Her Yere Yazıyorum Sadece Samanyolu Galaksisinin Etrafında Döndüğü Kara Deliğin Sesi Ve Şanslıyızki Sadece 571 Yılda Bir Oluyor
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Assassin savaşçı - 22 Eylül 2012, 00:45:32
Sağol İso bilgilendirme için.  Haarp diyenlere k*pak olsun. :D Şaka bir yana birşey yoktur.
Edit: Haarp'da olabilir. :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Naberfiro - 24 Eylül 2012, 18:25:03
arkadaslar ipadden yaziom yazm yanlisinin ksr bkmayin
gecen gun trt1 de scoobdydoo mumya nerde die scooby doo cizgi uzun filmis vardi bi adam sd ve shaggy i kurtarip keops piramidi yani o gozun oldugu piramite goturuyordu ve filmin sonuna dogru bi isaret vardi. tek goz degildi ve ac bro nun sonunda dikkat spoylir lucy gebermeden az once o isaretler. tek goz ve bir suru isaret. o ordaydi... ac illuminatiiye ya karsi ya da connorun deyimiyle and my other side is..
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Nabossa - 24 Eylül 2012, 18:40:27
@Naberfiro

Yazdıklarının bazıları spoiler içeriyor lütfen o bölümleri spoiler içine al.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 30 Eylül 2012, 13:46:29
Hepinizin izleyince farkedeceğini düşünüyorum...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 30 Eylül 2012, 13:48:59
0.12'i saniyede var.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 30 Eylül 2012, 13:52:36
Farkedemeyenler için:
Spoiler: Göster
(http://uppix.net/6/d/a/36692dfdee30eeb3e8a3eb2735ada.png)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 06 Ekim 2012, 17:18:22
İçerik kaldırılmıştır. Lütfen paylaşımlarınıza dikkat ediniz!
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: altidore - 06 Ekim 2012, 17:20:56
evet buda acayip. "zurafa ve"
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 06 Ekim 2012, 17:46:39
Alıntı
Sapık zürafa aslında gizli bir mesaj veriyor beyler. Tecavüze uğrayan zürafa Resident Evil'ı temelini temsil ederken, Tecavüz eden coşkun zürafa ise CAPCOM'u temsil ediyor (http://img.donanimhaber.com/image/s3.gif)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: AltairEzioBrotherhood - 06 Ekim 2012, 18:05:54
İçerik kaldırılmıştır. Lütfen paylaşımlarınıza dikkat ediniz!

Bende Spoiler' a al ve +18 falan yaz. Fazla cinsel içerik var. :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Şahkulu - 06 Ekim 2012, 18:24:11
Beyler sübliminal derken bazen abartıyorsunuz içeriği sildim. Bu konuda bir daha görmeyeyim böyle şeyler.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: altidore - 06 Ekim 2012, 18:29:42
yalnız o bir subliminal mesaj. abartı değil.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Assasin71 - 11 Ekim 2012, 13:37:19
yalnız o bir subliminal mesaj. abartı değil.

Birazda abartı olmuş diyelim üstelik bu bilgileri herkes bilmeli ve gözünü açmalı.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 12 Ekim 2012, 13:59:31
(Sitede Paylaşıldıysa Özür Dilerim)
Bu da Team Aref'in logosu:
Spoiler: Göster
(https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/284707_186632351396763_114220031971329_489148_201824_n.jpg)
Geçen hafta Yetenek Sizsiniz'de çıktı ben paylaşılmıştır diye düşündüm ama bulamadım :))
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Assasin71 - 12 Ekim 2012, 14:47:17
(Sitede Paylaşıldıysa Özür Dilerim)
Bu da Team Aref'in logosu:
Spoiler: Göster
(https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/284707_186632351396763_114220031971329_489148_201824_n.jpg)
Geçen hafta Yetenek Sizsiniz'de çıktı ben paylaşılmıştır diye düşündüm ama bulamadım :))

Acun'un da illumunati üyesi olduğu düşünülrse normal bir şey.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Haşhaşi Muhammed - 12 Ekim 2012, 17:17:29
Yararlı olmuş sağol
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 12 Ekim 2012, 18:32:10
Hayatımda izlediğim en kötü şey.....
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 19 Ekim 2012, 19:05:32
Bu Spider-Man'daki Mysterio karakteri (yakalara dikkat) :
Spoiler: Göster
(http://uppix.net/e/5/2/2469485544c35b05c5a0e7bb563ae.png)


Bu da Spider-Man'ın ağ atışı (ellere dikkat) :
Spoiler: Göster
(http://www.wallpaperswala.com/wp-content/gallery/spiderman/spider-man-8.jpg)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Assasin71 - 19 Ekim 2012, 19:38:10
Ellerin gizli mesajını çözemedim yardım eder misiniz? ???

Edit:Şimdi farkettim pardon arkadaşlar.
Başlık: HAARP çok mu çalışıyor?
Gönderen: Metor - 20 Ekim 2012, 14:38:46
Ayrıca dün İstanbul'da 3.8 büyüklüğünde deprem oldu.
Ama asıl garip olan şu.Neden 21 Eylülde garip seslerden sonra haarpın sitesindeki grafikler bayağı arttı.
http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 24 Ekim 2012, 22:18:09
Spoiler: Göster
(http://uppix.net/d/0/5/dafbbdc2ec4f50486a45f74b7a021.jpg)

Biraz flash oyun oynayayım dedim ordada karşıma çıktılar yeter arkadaş >:(
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 26 Ekim 2012, 15:56:30
Bu ne lan!!! >:(

Şuna bi bakın
(http://snpi.dell.com/sna/images/products/mlrg/DellOnCall_logo.jpg)
Eller ve bacakların duruş şekline dikkatlice bakın.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ezio 1092 - 26 Ekim 2012, 16:00:42
Bu ne lan!!! >:(

Şuna bi bakın
(http://snpi.dell.com/sna/images/products/mlrg/DellOnCall_logo.jpg)
Eller ve bacakların duruş şekline dikkatlice bakın.

Yuh :o Bu tanındık bir firma dimi ?
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 26 Ekim 2012, 16:03:46
Oha o.O
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: AltairEzioBrotherhood - 26 Ekim 2012, 16:38:23
Anlayamadım, kafatası mı var?
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 26 Ekim 2012, 17:06:49
Bacakların arası üçgen,kollar ve gövdede göz oluşturuyor yani piramit üstünde göz ;)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Haşhaşi Muhammed - 26 Ekim 2012, 18:10:52
Ellerin gizli mesajını çözemedim yardım eder misiniz? ???

Edit:Şimdi farkettim pardon arkadaşlar.
Bende anlamadım ne var ellerde.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 26 Ekim 2012, 22:09:18
Ellerin gizli mesajını çözemedim yardım eder misiniz? ???

Edit:Şimdi farkettim pardon arkadaşlar.
Bende anlamadım ne var ellerde.
Ellere dikkatli bakarsan göz şekli çıkıyor :) Spidermanın elleri ise satanist selamı.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 29 Ekim 2012, 23:02:18
Skillet'in Awake albümünün kapağındada tek göz var hemde kapağın ana teması sayılır. (Telefondan girdiğim için resim koyamıyorum)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: MyCreed - 31 Ekim 2012, 23:31:38
Skillet'i çok iyi tanırımın onun sübliminal mesaj olduğunu sanmıyorum.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: darkendless - 01 Kasım 2012, 00:35:23
Spider man Ülkücüdür ya o yüzden böyle yapıyor :DADAS
Bu arada o tek göz(sadece tek göz) Mısırlıları temsil eder.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 01 Kasım 2012, 15:44:32
Darkendless tek göz mısır tanrısı ra yı temsil eder. ra şeytanın uşağıdır.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 01 Kasım 2012, 16:59:06
Flood için çok özür dilerim fakat
(http://oi53.tinypic.com/347grvr.jpg) Anti math!!!!!!!! Matematik ve sübliminal mesajları!!!!!
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: darkendless - 01 Kasım 2012, 18:57:31
Darkendless tek göz mısır tanrısı ra yı temsil eder. ra şeytanın uşağıdır.
Ra Mısırların en yüce gördüğü tanrı değil miydi? Hangi ara şeytan oldu? :D
Edit: Ha birde penguins of madagascar diye bir çizgifilm var belki bilirsiniz, orda Mort diye karakter var o da ayak fetişi hep o lemurun ayağına sarılıyor.Nickelodeon'un yaptığı bir filmin oyunu vardı(bi ara ardı galiba sildim.) Lemony Snickets diye, orda da çok fazla tek göz var.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: slh1192 - 01 Kasım 2012, 19:11:39
Darkendless tek göz mısır tanrısı ra yı temsil eder. ra şeytanın uşağıdır.
Ra Mısırların en yüce gördüğü tanrı değil miydi? Hangi ara şeytan oldu? :D
Edit: Ha birde penguins of madagascar diye bir çizgifilm var belki bilirsiniz, orda Mort diye karakter var o da ayak fetişi hep o lemurun ayağına sarılıyor.Nickelodeon'un yaptığı bir filmin oyunu vardı(bi ara ardı galiba sildim.) Lemony Snickets diye, orda da çok fazla tek göz var.

@ darkendless, ileti kutunu boşalt. Ayrıca eski avatarımı nerden buldun? :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: darkendless - 01 Kasım 2012, 19:48:23
Darkendless tek göz mısır tanrısı ra yı temsil eder. ra şeytanın uşağıdır.
Ra Mısırların en yüce gördüğü tanrı değil miydi? Hangi ara şeytan oldu? :D
Edit: Ha birde penguins of madagascar diye bir çizgifilm var belki bilirsiniz, orda Mort diye karakter var o da ayak fetişi hep o lemurun ayağına sarılıyor.Nickelodeon'un yaptığı bir filmin oyunu vardı(bi ara ardı galiba sildim.) Lemony Snickets diye, orda da çok fazla tek göz var.

@ darkendless, ileti kutunu boşalt. Ayrıca eski avatarımı nerden buldun? :D
Bilmem arkadaş değiştirdi ben hiç avatarıma dokunmuyorum :D
Edit: 10 sayfanın 5 sayfasını sildim ne kadar mesajlaşıyorsak artık :D
Bu arada konu başka şeylere kaydı  :-\
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 02 Kasım 2012, 13:43:05
Skillet'i çok iyi tanırımın onun sübliminal mesaj olduğunu sanmıyorum.
Bende tanırım hatta çok severim fakat;
Spoiler: Göster
(http://d29ci68ykuu27r.cloudfront.net/product/Look-Inside/covers/19255570.jpg)

Bence başka bir açıklaması yok.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 02 Kasım 2012, 15:36:24
Spider man Ülkücüdür ya o yüzden böyle yapıyor :DADAS
Bu arada o tek göz(sadece tek göz) Mısırlıları temsil eder.
O el işareti ne oluyor biliyormusun Satanis Selamı!
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 23 Kasım 2012, 12:34:57
İlluminatinin yaptığu suikastler.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ophelianna - 25 Kasım 2012, 19:32:12
Lemony Snicket?! Lemony Snicket, "Talihsiz Serüvenler Dizisi" adlı kitap serisinin yazarıdır, ayrıca kitap serisi filme de çekilmiştir, önemli karakterlerden biri olan Kont Olaf'ı canlandıran kişi de Jim Carrey'dir hatta. O bahsedilen gözler Kont Olaf ile ilgili olan birçok yerde var. Tüm seriyi bitirmedim, nedenini açıklıyorlarsa da bilmiyorum. Ama onun bu konuyla alakası olduğunu da düşünmüyorum. Bir de, ben her türlü mitolojiyi çok severim, Mısır, Roma, Yunan, İskandinav, Anadolu, vs. Bahsettiğiniz o göz Horus'un gözü. Horus, Eski Mısır dininde bir gözü ay, bir gözü Güneş olan şahin biçimindeki Tanrı’nın adıdır. Horus, Anıtlarda bir atmaca ya da milan çaylak ile temsil edilmişti. Efsaneye göre Horus, Osiris’in oğludur ve babasının cesedinin tohumundan oluşur. Horus büyüyüp güçlenene kadar İsis, onu saklar. Horus, güçlenir ve Seth ile savaşır. Bu savaşta Horus Seth’in hayalarını koparır. Seth de Horus’un gözünü parçalar ve Horus, çıkan gözünün yerine “Uraeus” adlı bir yılanı takar. Bu yılan daha sonradan firavunların egemenlik simgesi olmuştur. Annesi İsis parçalanan gözü yeniden tek parça haline getirir, ama o göz görmez. Horus, tek gözlü olarak yaşamaya devam eder. (Güneş ve ay tutulması, Horus’un gözünün parçalanması ile oluşur) Savaşı kazanan Horus, gözünü geri alır ve onu babasına armağan eder. Horus, Osiris’in ardılı olarak gösterilir. Bazı anlatılara göre Horus ile Seth arasındaki savaşta tanrı Tot, hakemlik eder ve savaşa son verir. Savaşta Seth yenik düşer. Osiris ölüler dünyasısın kralı iken savaşın sonunda Horus yaşamın kralı olur. Seth ise her türlü kötülüğün tanrısı olmaya devam eder. Bir de o tepesi yuvarlak haça benzeyen de Ankh ve eğer doğru hatırlıyorsam "yaşam" manasına geliyordu. :) Uzun oldu. :)) Neyse, bu konular beni çok sıkıyor. ;D
Başlık: Windows 8 illuminati
Gönderen: Haşhaşi Muhammed - 30 Kasım 2012, 15:59:02
Fazla söze gerek yok arkadaşlar resim herşeyi anlatıyor windows 8 store bölümünden
Spoiler: Göster
(http://c1211.hizliresim.com/13/y/gfjft.png) (http://bit.ly/c25MCx)
Başlık: Ynt: Windows 8 illuminati
Gönderen: assassinking12 - 30 Kasım 2012, 16:02:29
Arkadaşım Onun Alakası Yok Ki Windowsla ... Onu Fanlar Koyuyor. Orası Windows Store. Yani Windows'un Açtığı Bir Mağaza. AppStore Gibi... Windowsla Alakası Yok..
Başlık: Ynt: Windows 8 illuminati
Gönderen: Haşhaşi Muhammed - 30 Kasım 2012, 16:03:53
Arkadaşım Onun Alakası Yok Ki Windowsla ... Onu Fanlar Koyuyor. Orası Windows Store. Yani Windows'un Açtığı Bir Mağaza. AppStore Gibi... Windowsla Alakası Yok..
Kardeş özür dilerim başlık yanlış anlaşılmış olabilir ben windows 8 e suç atmak istememiştim
Zaten İlluminati microsoft kadar güçlü bir şirketi kontrolüne kolay kolay alamaz bence
Başlık: Ynt: Windows 8 illuminati
Gönderen: Mario Auditore - 30 Kasım 2012, 16:26:43
Siz kafayı illuminati ile bozmuşsunuz...
Başlık: Ynt: Windows 8 illuminati
Gönderen: DeSCoNoCiDo - 30 Kasım 2012, 16:39:32
siz en ufak yerde illuminati yi arayıp takıyorsunuz ya, artık geç! illuminati sizi ele geçirmiş bile. bir şeyi ne kadar umursamazsanız o kadar çabuk akıllardan silinecektir.
Başlık: Ynt: Windows 8 illuminati
Gönderen: Ezio 1092 - 30 Kasım 2012, 17:19:10
siz en ufak yerde illuminati yi arayıp takıyorsunuz ya, artık geç! illuminati sizi ele geçirmiş bile. bir şeyi ne kadar umursamazsanız o kadar çabuk akıllardan silinecektir.

Bencede. Eskiden çok kafama takardım ama şimdi ismini bile yazamıyorum :D
Başlık: Ynt: Windows 8 illuminati
Gönderen: iso2055 - 30 Kasım 2012, 19:46:06
Arkadaşım O Bir Oyun Önce Elementler İle Maddeleri Hayatı Oluşturuyosun Sonra Farklı Kombinasyonlarla Değişik Şeyler Oluşturuyorsun Bi Nevi Tanrıcılık Diyebiliriz Bide Onun Şeytan Versiyonu Var
Başlık: [RESİM] Max Payne 1 De İlluminati Simgesi ???
Gönderen: altair_ezio - 02 Aralık 2012, 20:40:00
Max Payne 1 Oynarken Farkettim Bu İşaretin Burda İşi Ne  ???  Kitapların Üzerinde Şeytan Cehennem Filan Yazıyo Kanla Çizilmiş Kalp,Yıldız,Kurukafa İşareti Fon Müziği Olarakta Ruh Sesi Gibi Bi Müzik Tırstım Bayaa  :D Duvarın Üstündeki İşaretin Oraya Gelincede (2.resim) Sesler Geliyor Bişeyler Söylüyor Adam Ayin Yapar Gibi  :o Eger Yanlış Yere Açtıysam Özür Dİlerim.

(http://g1212.hizliresim.com/14/2/gjcz0.jpg) (http://bit.ly/c25MCx)

(http://g1212.hizliresim.com/14/2/gjcz8.jpg) (http://bit.ly/c25MCx)
Başlık: Ynt: Max Payne 1 De İlluminati Simgesi ???
Gönderen: Ophelianna - 02 Aralık 2012, 20:51:34
Şu uyuşturucu.. İnsanlara hiç iyi gelmiyor. Ah Valkyrie, ah. ;D
Başlık: Ynt: Max Payne 1 De İlluminati Simgesi ???
Gönderen: altair_ezio - 02 Aralık 2012, 20:52:35
Şu uyuşturucu.. İnsanlara hiç iyi gelmiyor. Ah Valkyrie, ah. ;D

Ahahahhah Aynen  ;D
Başlık: Ynt: [RESİM] Max Payne 1 De İlluminati Simgesi ???
Gönderen: Ophelianna - 02 Aralık 2012, 21:01:09
Şaka maka, Max Payne ilk oyunum, 3 yaşında oynarkenki resmim var. ;D Tabii hatırlayamıyorum, yeniden başlamak gerek. ;D Hala hatırlıyorum, "Baba, baba, adamı öldürdüm baba!" ;D
Başlık: Ynt: [RESİM] Max Payne 1 De İlluminati Simgesi ???
Gönderen: altair_ezio - 02 Aralık 2012, 21:02:34
bende şuan tüm serisi yüklü :D hastasıydım bi ara :D
Başlık: Ynt: [RESİM] Max Payne 1 De İlluminati Simgesi ???
Gönderen: Dagger - 03 Aralık 2012, 13:05:26
O bölümde satanist bir keltoş hımbıl bi adam vardı. Adamın illüminatiye ilgisi var oyunun suçu yok yani amaç sübliminal meaj vermek değil. Ayinler falan yapıyor zaten kafayı sıyırmış bi arkadaş o.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Şahkulu - 03 Aralık 2012, 13:36:17
Son zamalarda gördüm ki subliminal adına çok konu açılıyor bu konular kirlilik yaratmamak için artık bu konuda toplanacaktır ve konu sabittir.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 04 Aralık 2012, 10:55:13
Şeytan ayrıntıda gizlidir.Subliminal sosyal öğretmeninin büyük ihtimalle çocuğunun öyle yaptığı arkaplanında gizlidir.
[spoiler](http://i.imgur.com/QOAVR.jpg)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 07 Aralık 2012, 10:38:41
Birzat kendim baktım site hala duruyor!!
http://www.whois.com.tr/?q=illuminati.org
Ayrıca bugün japonya depremi oldu!!!
Başlık: doritos fritos barbekü
Gönderen: ehenoz - 12 Aralık 2012, 19:39:23
http://b1201.hizliresim.com/t/5/1lnsr.jpg doritos fritos da haç logosu var bu sizce ne için ?
Başlık: Ynt: doritos fritos barbekü
Gönderen: EzioAuditoreFirenze - 12 Aralık 2012, 19:42:17
Ya arkadaşlar şu konuları kafanıza takmayın artık boş boş konular.. Gece gece haç işareti varsa doğaldir türk cipsi degil ki arkadaşım + belki normal domatesleri çekerken öyle bi poz gelmiştir :D
Başlık: Ynt: doritos fritos barbekü
Gönderen: altair_ezio - 12 Aralık 2012, 22:43:39
ibretlik tespit  ;D ama EzioAuditoreFirenze arkadaşımızın dediğide doğru olabilir  ;)
Başlık: Ynt: doritos fritos barbekü
Gönderen: Metor - 13 Aralık 2012, 11:56:07
Subliminal mesaj beyler bu kadar basit.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 13 Aralık 2012, 13:19:29
(http://www.kisiselbasari.com/wp-content/uploads/2011/03/216.jpg) Buyrun. Seyşeller :D Nasıl bir isimse o  ???
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Metor - 20 Aralık 2012, 13:17:35
Beyler Polat öldü!!! Ve HAARP'ın sitesi :(
(http://i.imgur.com/MIwaj.png)
Ankaradada ufo görülmüş ne kadar doğrudur bilemem!!!
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 20 Aralık 2012, 14:29:41
Hepiniz hakkınızı helal edin beyler Polat'ta öldüyse başka gerçekleşecek kıyamet alameti kalmadı :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 08 Ocak 2013, 13:13:46
Beyler Metin2'den;
(http://img213.imageshack.us/img213/6605/savametniwg2.jpg)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 09 Ocak 2013, 13:15:19
Beyler Metin2'den;
(http://img213.imageshack.us/img213/6605/savametniwg2.jpg)
Hiç sevmem o lanet olası oyunu.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: LoneAssassin - 09 Ocak 2013, 15:25:41
Beyler Metin2'den;
(http://img213.imageshack.us/img213/6605/savametniwg2.jpg)
Hiç sevmem o lanet olası oyunu.

 Evet aynen en başta grafikleri kötü :D Hele hele atların kuyruğu :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 09 Ocak 2013, 15:34:28
LoneAssassin,bence online oyunda grafiğin pek bir önemi yok :))
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Bertingo - 09 Ocak 2013, 17:24:19
Bundan yaklaşık 3 yıl önce metin 2 hastası olmuştum  ::) ama şimdi metin 2 de 99 lvl çar verseler genede oynamam.
Başlık: Ynt: Forumdaki banka reklamında her şeyi gören göz gördüm valla :D
Gönderen: Aleyna Sevid - 09 Ocak 2013, 18:27:07
Spoiler: Göster
(http://i.imgur.com/6moP9.png)

 ;D ;D ;D
;D ;D ;D
anlayan anlamıştır.ac 1092'den bunu beklemezdim  ;D ;D ;D
Başlık: Ynt: Forumdaki banka reklamında her şeyi gören göz gördüm valla :D
Gönderen: Bertingo - 09 Ocak 2013, 18:55:25
Spoiler: Göster
(http://i.imgur.com/6moP9.png)

 ;D ;D ;D
;D ;D ;D
anlayan anlamıştır.ac 1092'den bunu beklemezdim  ;D ;D ;D
Bunun kasıtlı olduğunu sanmıyorum nede olsa burası AC 1092 ..
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: blade_kilic121 - 09 Ocak 2013, 19:45:47
Reklamı yapan ac 1092 dimi  ;D ;D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Aleyna Sevid - 10 Ocak 2013, 10:54:27
Reklamı yapan ac 1092 dimi  ;D ;D
aynen ;D ;D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 12 Ocak 2013, 16:38:09
Kesha'nın "Ben Illuminatiyiiiim!" diye inleyen şarkısı :)) :)) ;
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: blade_kilic121 - 13 Ocak 2013, 11:06:14
Abartmış yani :o :o
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Aleyna Sevid - 13 Ocak 2013, 11:36:48
Kesha'nın "Ben Illuminatiyiiiim!" diye inleyen şarkısı :)) :)) ;
keshayı çok severim ama bundan sonra o kadar çok seveceğimi SANMIYORUM ama işi illuminatiye bağlamasının hakı nedenleride var çünkü baktıki ne popüler olsada o kadar gündemde kalmıyor hemen popüleriliği düşüyor.işi illuminatiye bağliyim dedi bencee.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: powerfulassassin - 13 Ocak 2013, 11:51:59
Kesha'nın "Ben Illuminatiyiiiim!" diye inleyen şarkısı :)) :)) ;
keshayı çok severim ama bundan sonra o kadar çok seveceğimi SANMIYORUM ama işi illuminatiye bağlamasının hakı nedenleride var çünkü baktıki ne popüler olsada o kadar gündemde kalmıyor hemen popüleriliği düşüyor.işi illuminatiye bağliyim dedi bencee.
hayır işi bağlıyım demedi, o gerçekten iluminatici  ciddyim
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 13 Ocak 2013, 12:12:58
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: powerfulassassin - 13 Ocak 2013, 12:23:47
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 13 Ocak 2013, 13:22:49
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...

ehehehe sorun da bu zaten. Ben küçükken pek çizgi film izlemezdim. Bir pokemon vardı izlediğim, bi de Ninja turtles...
Araştırmacılığın zenci bir köpekle alakası yok yani  ;)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: powerfulassassin - 13 Ocak 2013, 13:25:57
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...

ehehehe sorun da bu zaten. Ben küçükken pek çizgi film izlemezdim. Bir pokemon vardı izlediğim, bi de Ninja turtles...
Araştırmacılığın zenci bir köpekle alakası yok yani  ;)
peki ama merak ediyorum seni ararştırmacılığı iten nedir? genellikle bizim milletimizin böyle bir huyu yoktur ki keşke olsaymış, yolunu öğrenmek isterim.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 13 Ocak 2013, 14:42:08
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...

ehehehe sorun da bu zaten. Ben küçükken pek çizgi film izlemezdim. Bir pokemon vardı izlediğim, bi de Ninja turtles...
Araştırmacılığın zenci bir köpekle alakası yok yani  ;)
peki ama merak ediyorum seni ararştırmacılığı iten nedir? genellikle bizim milletimizin böyle bir huyu yoktur ki keşke olsaymış, yolunu öğrenmek isterim.

ben olaylardan çabuk etkilenen bir çocuktum, saftım küçükken. Saf derken gerçek manada saflık... Hem salak hem temiz kalpli ehehhe
Sonra bu dünyanın sadece iyilerden oluşmadığını gördüm, temiz kalpliliğin bir yerde noktalandığını, güçsüzlerin ezildiğini fark ettim. Hayatım boyumca hep güçsüzleri korumuştum, cüssem ve konuşma kabiliyetim sayesinde onları savunmuştum ki ilkokulda bir bütündük, ayrı gayrı yoktu, herkes beni sever, zira herkes birbirini severdi. Lisede bir çok şerefsizle karşılaştım, adiyle karşılaştım, babasının gücüyle, çocukları ezmeyi marifet sayan insansılarla tanıştım. Orada da milleti korumak istemiştim, iyilik meleğiyim ya anasını satayım ehhehe...
Neyse, hal böyle olunca ben baya bir dışlandım lise1'de, lise2'de assassins creedle tanıştım, ordaki Makyavel en sevdiğim karakterdi ki tarihsel yüzünü de biliyordum, kitaplarını ve onun hakkında yazılanları okumaya başladım. Onu öğrenince, gerçek hayatı da öğrendim, zalimlerle nasıl baş edileceğini öğrendim, çıkarcı ve pragmatist olmayı öğrendim. Biraz yavşak olunca lise 2 ve 3'te hem dersanede hem okulda baya bir çevrem oldu. Herşeyi doruğuna kadar yaşadım, kız arkadaşlarım, özel hayatım, çevrem, gece hayatım... Her şeyi elde etmiştim, liseli olmuştum sözde, çevre yapmıştım, öyle denir ya anasını satayım... Bira içen kız elleyen ergenliğini atlatmıştır sözde...
Daha sonra lise3'ün ortalarında "napıyorum lan ben" diye düşündüm, "ölümün olduğu bu dünyada bütün bu uğraşlar niye ki anasını satayım" triplerine girdim, kendimi felsefeye adadım, ezoterizme adadım, oynadığım oyun Assassins Creed de zaten bu öğelerin üstüne kuruluydu. Yaklaşık 4-5 ay sonra olaylara bakışım, hayattan beklentilerim değişti. Sizin anlayacağınız aydınlandım ehhehe
Araştırmalara böyle başladım ve yaşamımdan bir parça oldu, şu an bir kitap evinde tartışmalara ve münazaralara katılıyorum, ara ara bir kaç Üniversite rektörü, sosyolog ve beni seven kitapevi sahipleriyle de oturup, bunları konuşuyoruz... Araştırıp, tartışıp, değerlendirme yapıyoruz. Yani sevgili ciğersiz senin anlayacağın hayatım bunun üzerine kurulu, ha sanma ki değiştim, sanma ki hayattan soğudum... Aksine şu an her kafa insanla takılabiliyorum, ama bu konulara girince TAKILMAK kelimesi bile insana gereksiz geliyor, sosyallikten biraz soğuyorsun... Çevreden bağımsız oluyorsun, bireyselleşiyorsun ki insan da kendini anca böyle tanıyıp, araştırmalara yönelebilir
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Florin - 13 Ocak 2013, 15:19:21
Rorschach,sen ne yaptın be? :)) :))
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: powerfulassassin - 13 Ocak 2013, 16:07:03
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...

ehehehe sorun da bu zaten. Ben küçükken pek çizgi film izlemezdim. Bir pokemon vardı izlediğim, bi de Ninja turtles...
Araştırmacılığın zenci bir köpekle alakası yok yani  ;)
peki ama merak ediyorum seni ararştırmacılığı iten nedir? genellikle bizim milletimizin böyle bir huyu yoktur ki keşke olsaymış, yolunu öğrenmek isterim.

ben olaylardan çabuk etkilenen bir çocuktum, saftım küçükken. Saf derken gerçek manada saflık... Hem salak hem temiz kalpli ehehhe
Sonra bu dünyanın sadece iyilerden oluşmadığını gördüm, temiz kalpliliğin bir yerde noktalandığını, güçsüzlerin ezildiğini fark ettim. Hayatım boyumca hep güçsüzleri korumuştum, cüssem ve konuşma kabiliyetim sayesinde onları savunmuştum ki ilkokulda bir bütündük, ayrı gayrı yoktu, herkes beni sever, zira herkes birbirini severdi. Lisede bir çok şerefsizle karşılaştım, adiyle karşılaştım, babasının gücüyle, çocukları ezmeyi marifet sayan insansılarla tanıştım. Orada da milleti korumak istemiştim, iyilik meleğiyim ya anasını satayım ehhehe...
Neyse, hal böyle olunca ben baya bir dışlandım lise1'de, lise2'de assassins creedle tanıştım, ordaki Makyavel en sevdiğim karakterdi ki tarihsel yüzünü de biliyordum, kitaplarını ve onun hakkında yazılanları okumaya başladım. Onu öğrenince, gerçek hayatı da öğrendim, zalimlerle nasıl baş edileceğini öğrendim, çıkarcı ve pragmatist olmayı öğrendim. Biraz yavşak olunca lise 2 ve 3'te hem dersanede hem okulda baya bir çevrem oldu. Herşeyi doruğuna kadar yaşadım, kız arkadaşlarım, özel hayatım, çevrem, gece hayatım... Her şeyi elde etmiştim, liseli olmuştum sözde, çevre yapmıştım, öyle denir ya anasını satayım... Bira içen kız elleyen ergenliğini atlatmıştır sözde...
Daha sonra lise3'ün ortalarında "napıyorum lan ben" diye düşündüm, "ölümün olduğu bu dünyada bütün bu uğraşlar niye ki anasını satayım" triplerine girdim, kendimi felsefeye adadım, ezoterizme adadım, oynadığım oyun Assassins Creed de zaten bu öğelerin üstüne kuruluydu. Yaklaşık 4-5 ay sonra olaylara bakışım, hayattan beklentilerim değişti. Sizin anlayacağınız aydınlandım ehhehe
Araştırmalara böyle başladım ve yaşamımdan bir parça oldu, şu an bir kitap evinde tartışmalara ve münazaralara katılıyorum, ara ara bir kaç Üniversite rektörü, sosyolog ve beni seven kitapevi sahipleriyle de oturup, bunları konuşuyoruz... Araştırıp, tartışıp, değerlendirme yapıyoruz. Yani sevgili ciğersiz senin anlayacağın hayatım bunun üzerine kurulu, ha sanma ki değiştim, sanma ki hayattan soğudum... Aksine şu an her kafa insanla takılabiliyorum, ama bu konulara girince TAKILMAK kelimesi bile insana gereksiz geliyor, sosyallikten biraz soğuyorsun... Çevreden bağımsız oluyorsun, bireyselleşiyorsun ki insan da kendini anca böyle tanıyıp, araştırmalara yönelebilir


sen kaç yaşındasın ki lise 3 e geçebildin? ben 14 teyim ve 8 deyim ;D ;D
neyse eleştirileri geçelim ve annlattıklarına gelelim fazla ciğerli arkadaşım;
Bende tıpkı senin gibiydim,saf , temiz ve açıkçası hala öyleyim.Hep ezilenleri korurum, doğrusu ben de sonunda payımı alacağımı bilirim ama bunu yaparım.Örneğin ben sınıf 1. siyim(bu gerçek misal değil ;D) ve grup ödevlerinde hiçbirşey yapmayacaklarını bilsem bile hep notları en kötü olanlarla grup olurum.Sonunda tüm yükü sırtlanmış olsam da hepmiz 100 alırız.Edebiyat, felsefe...4 aşkımdan biridir(diğer ikisi Altair ile Matematik ;D) hep şiir yazarım.Şiir yarışmalarında 1. liğimi kimseye kaptırmam yada ödünç bile vermem.Herkes " ne olur artık şiir yazma" diyor yarışmalarda ;D ama yazdığım şiirleri çok beğeniyorlar.Mamafih ben sadece beğenmelerini değil, içinde gizlediğim anlamları da bulmalarını istiyorum ancak onalrın umrunda değil fazla ciğerlim. ehehe ;D (bu gülme tarzı güzelmiş eheheh) senin gibi bende assassin's creed ile tanıştım ama daha erken oldu.Ve felsefeye olan bağlılığım senin gibi daha çok arttı.Hep birşeylerin altından birşey çıkarabiliyorum ancak benim dezavantajım şudur: arkadaşlarım senin arkadaşların gibi öğrenmeye meyilli değiller.Yani senin benim düşündüğüm şeyleri düşünmüyorlar.Aslında ben senin lise 3'teki tezine bu sene ulaştım (2012-2013) ;D.Yani assassin's creed beni eğitti diyebilrim.Hayata bakış açım değişti, alışkanlıklarım, huylarım değişti.Düşünsene artık her haberi not alıyorum bir deftere ehehe .Mesela Suriye'deki olaylar... hepsini yakın takip ediyorum ve bazı haber ajanslarını da.Onlardan biriktirdiğim bilgileri kullanarak bu olayların sonuçlarını tespit etmeye çalışıyorum, anlayacağın ikimizde aynı yoldayız fazla ciğerlim ehhehhe . tabi sen biraz başka konulara da kaymışsın ancak okul ödevlerinden bunlara ayıracak pek fazla vaktim olmuyor ve bazen gündemi kaçırdığımda duvarları yumrukluyorum(neyseki haber ajansları var eheheh) anlayacağın araştırmayı severim ;D ve düşünüyorum da, Türkiye'nin sonu ne olacak?Yada bizim? Yada dünyanın?Hiç aklınıza gelmiyor değil mi akciğersizler ;D eheheheheh
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 13 Ocak 2013, 16:28:34
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...

ehehehe sorun da bu zaten. Ben küçükken pek çizgi film izlemezdim. Bir pokemon vardı izlediğim, bi de Ninja turtles...
Araştırmacılığın zenci bir köpekle alakası yok yani  ;)
peki ama merak ediyorum seni ararştırmacılığı iten nedir? genellikle bizim milletimizin böyle bir huyu yoktur ki keşke olsaymış, yolunu öğrenmek isterim.

ben olaylardan çabuk etkilenen bir çocuktum, saftım küçükken. Saf derken gerçek manada saflık... Hem salak hem temiz kalpli ehehhe
Sonra bu dünyanın sadece iyilerden oluşmadığını gördüm, temiz kalpliliğin bir yerde noktalandığını, güçsüzlerin ezildiğini fark ettim. Hayatım boyumca hep güçsüzleri korumuştum, cüssem ve konuşma kabiliyetim sayesinde onları savunmuştum ki ilkokulda bir bütündük, ayrı gayrı yoktu, herkes beni sever, zira herkes birbirini severdi. Lisede bir çok şerefsizle karşılaştım, adiyle karşılaştım, babasının gücüyle, çocukları ezmeyi marifet sayan insansılarla tanıştım. Orada da milleti korumak istemiştim, iyilik meleğiyim ya anasını satayım ehhehe...
Neyse, hal böyle olunca ben baya bir dışlandım lise1'de, lise2'de assassins creedle tanıştım, ordaki Makyavel en sevdiğim karakterdi ki tarihsel yüzünü de biliyordum, kitaplarını ve onun hakkında yazılanları okumaya başladım. Onu öğrenince, gerçek hayatı da öğrendim, zalimlerle nasıl baş edileceğini öğrendim, çıkarcı ve pragmatist olmayı öğrendim. Biraz yavşak olunca lise 2 ve 3'te hem dersanede hem okulda baya bir çevrem oldu. Herşeyi doruğuna kadar yaşadım, kız arkadaşlarım, özel hayatım, çevrem, gece hayatım... Her şeyi elde etmiştim, liseli olmuştum sözde, çevre yapmıştım, öyle denir ya anasını satayım... Bira içen kız elleyen ergenliğini atlatmıştır sözde...
Daha sonra lise3'ün ortalarında "napıyorum lan ben" diye düşündüm, "ölümün olduğu bu dünyada bütün bu uğraşlar niye ki anasını satayım" triplerine girdim, kendimi felsefeye adadım, ezoterizme adadım, oynadığım oyun Assassins Creed de zaten bu öğelerin üstüne kuruluydu. Yaklaşık 4-5 ay sonra olaylara bakışım, hayattan beklentilerim değişti. Sizin anlayacağınız aydınlandım ehhehe
Araştırmalara böyle başladım ve yaşamımdan bir parça oldu, şu an bir kitap evinde tartışmalara ve münazaralara katılıyorum, ara ara bir kaç Üniversite rektörü, sosyolog ve beni seven kitapevi sahipleriyle de oturup, bunları konuşuyoruz... Araştırıp, tartışıp, değerlendirme yapıyoruz. Yani sevgili ciğersiz senin anlayacağın hayatım bunun üzerine kurulu, ha sanma ki değiştim, sanma ki hayattan soğudum... Aksine şu an her kafa insanla takılabiliyorum, ama bu konulara girince TAKILMAK kelimesi bile insana gereksiz geliyor, sosyallikten biraz soğuyorsun... Çevreden bağımsız oluyorsun, bireyselleşiyorsun ki insan da kendini anca böyle tanıyıp, araştırmalara yönelebilir


sen kaç yaşındasın ki lise 3 e geçebildin? ben 14 teyim ve 8 deyim ;D ;D
neyse eleştirileri geçelim ve annlattıklarına gelelim fazla ciğerli arkadaşım;
Bende tıpkı senin gibiydim,saf , temiz ve açıkçası hala öyleyim.Hep ezilenleri korurum, doğrusu ben de sonunda payımı alacağımı bilirim ama bunu yaparım.Örneğin ben sınıf 1. siyim(bu gerçek misal değil ;D) ve grup ödevlerinde hiçbirşey yapmayacaklarını bilsem bile hep notları en kötü olanlarla grup olurum.Sonunda tüm yükü sırtlanmış olsam da hepmiz 100 alırız.Edebiyat, felsefe...4 aşkımdan biridir(diğer ikisi Altair ile Matematik ;D) hep şiir yazarım.Şiir yarışmalarında 1. liğimi kimseye kaptırmam yada ödünç bile vermem.Herkes " ne olur artık şiir yazma" diyor yarışmalarda ;D ama yazdığım şiirleri çok beğeniyorlar.Mamafih ben sadece beğenmelerini değil, içinde gizlediğim anlamları da bulmalarını istiyorum ancak onalrın umrunda değil fazla ciğerlim. ehehe ;D (bu gülme tarzı güzelmiş eheheh) senin gibi bende assassin's creed ile tanıştım ama daha erken oldu.Ve felsefeye olan bağlılığım senin gibi daha çok arttı.Hep birşeylerin altından birşey çıkarabiliyorum ancak benim dezavantajım şudur: arkadaşlarım senin arkadaşların gibi öğrenmeye meyilli değiller.Yani senin benim düşündüğüm şeyleri düşünmüyorlar.Aslında ben senin lise 3'teki tezine bu sene ulaştım (2012-2013) ;D.Yani assassin's creed beni eğitti diyebilrim.Hayata bakış açım değişti, alışkanlıklarım, huylarım değişti.Düşünsene artık her haberi not alıyorum bir deftere ehehe .Mesela Suriye'deki olaylar... hepsini yakın takip ediyorum ve bazı haber ajanslarını da.Onlardan biriktirdiğim bilgileri kullanarak bu olayların sonuçlarını tespit etmeye çalışıyorum, anlayacağın ikimizde aynı yoldayız fazla ciğerlim ehhehhe . tabi sen biraz başka konulara da kaymışsın ancak okul ödevlerinden bunlara ayıracak pek fazla vaktim olmuyor ve bazen gündemi kaçırdığımda duvarları yumrukluyorum(neyseki haber ajansları var eheheh) anlayacağın araştırmayı severim ;D ve düşünüyorum da, Türkiye'nin sonu ne olacak?Yada bizim? Yada dünyanın?Hiç aklınıza gelmiyor değil mi akciğersizler ;D eheheheheh

oha len süper bi yazı olmuş... bu arada 18 yaşımdayım, bu sene üniversiteye hazırlanıyorum, başarılarını takdir ettim, assassins creed'ten çok şey öğrenmişsin ehhehehe,
dur len baştan bi daha okuyacam yazdıklarını,
eğer bahsettiğin gibi araştırmacı ve "not edici" biriysen ne mutlu sana, bakarsın ilerde bir şeyler başarırız, (pöh anasını nerden nereye geldi laf) neyse dalaksız özelden konuşalım böyle şeyleri, post kasma amacında değiliz ikimizde, ve konuyu kirletmeyelim,
ama yok illa buradan açık açık yazışalım dersen farketmez. Önemli olan konuşup, tartışmak, bir sonuca varmaktır.
bu arada ciğere selamlar, bu lafı çok seviyorum anasını satayım. ehhehe Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Aleyna Sevid - 13 Ocak 2013, 17:26:59
bebekler gibi tartismayin
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: powerfulassassin - 13 Ocak 2013, 17:43:32
Abartmış yani :o :o

aynen,
animal sexten, holy satan symbols'a kadar bir çok öğe koymuş klibine, kim ne derse desin bokunu çıkarmış Kesha, bence ünlüler arasında da bir yarış var ciğersizler, ehheheh
Katy Perry'nin e.t sinden sonra sanatçılar yardırmaya başladı, klipleri ne amaçla bu kadar abartılı yapıyorlar bilmiyorum, ve sadece "aha orda illuminati var" deyip geçmek yanlış bence, zira iş o sembollerle bitmiyor.
Bilmiyorum, ya gerçekten hedef şaşırtmaca var, ya da tüm bunların arkasında bam başka bir şey yatıyor. Bu ne abi ya, klibi şimdi gene izledim, baştan sona new age içeriyor anasını satayım, bu kadar da insanların gözüne sokmazlar herhalde...
İlginç...
anladım şimdi sen küçükken fazla scooby doo izlemişsin çok araştırmacı olmuşsun kardeş... ama haklısın, her işin altında birşey yatıyor...

ehehehe sorun da bu zaten. Ben küçükken pek çizgi film izlemezdim. Bir pokemon vardı izlediğim, bi de Ninja turtles...
Araştırmacılığın zenci bir köpekle alakası yok yani  ;)
peki ama merak ediyorum seni ararştırmacılığı iten nedir? genellikle bizim milletimizin böyle bir huyu yoktur ki keşke olsaymış, yolunu öğrenmek isterim.

ben olaylardan çabuk etkilenen bir çocuktum, saftım küçükken. Saf derken gerçek manada saflık... Hem salak hem temiz kalpli ehehhe
Sonra bu dünyanın sadece iyilerden oluşmadığını gördüm, temiz kalpliliğin bir yerde noktalandığını, güçsüzlerin ezildiğini fark ettim. Hayatım boyumca hep güçsüzleri korumuştum, cüssem ve konuşma kabiliyetim sayesinde onları savunmuştum ki ilkokulda bir bütündük, ayrı gayrı yoktu, herkes beni sever, zira herkes birbirini severdi. Lisede bir çok şerefsizle karşılaştım, adiyle karşılaştım, babasının gücüyle, çocukları ezmeyi marifet sayan insansılarla tanıştım. Orada da milleti korumak istemiştim, iyilik meleğiyim ya anasını satayım ehhehe...
Neyse, hal böyle olunca ben baya bir dışlandım lise1'de, lise2'de assassins creedle tanıştım, ordaki Makyavel en sevdiğim karakterdi ki tarihsel yüzünü de biliyordum, kitaplarını ve onun hakkında yazılanları okumaya başladım. Onu öğrenince, gerçek hayatı da öğrendim, zalimlerle nasıl baş edileceğini öğrendim, çıkarcı ve pragmatist olmayı öğrendim. Biraz yavşak olunca lise 2 ve 3'te hem dersanede hem okulda baya bir çevrem oldu. Herşeyi doruğuna kadar yaşadım, kız arkadaşlarım, özel hayatım, çevrem, gece hayatım... Her şeyi elde etmiştim, liseli olmuştum sözde, çevre yapmıştım, öyle denir ya anasını satayım... Bira içen kız elleyen ergenliğini atlatmıştır sözde...
Daha sonra lise3'ün ortalarında "napıyorum lan ben" diye düşündüm, "ölümün olduğu bu dünyada bütün bu uğraşlar niye ki anasını satayım" triplerine girdim, kendimi felsefeye adadım, ezoterizme adadım, oynadığım oyun Assassins Creed de zaten bu öğelerin üstüne kuruluydu. Yaklaşık 4-5 ay sonra olaylara bakışım, hayattan beklentilerim değişti. Sizin anlayacağınız aydınlandım ehhehe
Araştırmalara böyle başladım ve yaşamımdan bir parça oldu, şu an bir kitap evinde tartışmalara ve münazaralara katılıyorum, ara ara bir kaç Üniversite rektörü, sosyolog ve beni seven kitapevi sahipleriyle de oturup, bunları konuşuyoruz... Araştırıp, tartışıp, değerlendirme yapıyoruz. Yani sevgili ciğersiz senin anlayacağın hayatım bunun üzerine kurulu, ha sanma ki değiştim, sanma ki hayattan soğudum... Aksine şu an her kafa insanla takılabiliyorum, ama bu konulara girince TAKILMAK kelimesi bile insana gereksiz geliyor, sosyallikten biraz soğuyorsun... Çevreden bağımsız oluyorsun, bireyselleşiyorsun ki insan da kendini anca böyle tanıyıp, araştırmalara yönelebilir


sen kaç yaşındasın ki lise 3 e geçebildin? ben 14 teyim ve 8 deyim ;D ;D
neyse eleştirileri geçelim ve annlattıklarına gelelim fazla ciğerli arkadaşım;
Bende tıpkı senin gibiydim,saf , temiz ve açıkçası hala öyleyim.Hep ezilenleri korurum, doğrusu ben de sonunda payımı alacağımı bilirim ama bunu yaparım.Örneğin ben sınıf 1. siyim(bu gerçek misal değil ;D) ve grup ödevlerinde hiçbirşey yapmayacaklarını bilsem bile hep notları en kötü olanlarla grup olurum.Sonunda tüm yükü sırtlanmış olsam da hepmiz 100 alırız.Edebiyat, felsefe...4 aşkımdan biridir(diğer ikisi Altair ile Matematik ;D) hep şiir yazarım.Şiir yarışmalarında 1. liğimi kimseye kaptırmam yada ödünç bile vermem.Herkes " ne olur artık şiir yazma" diyor yarışmalarda ;D ama yazdığım şiirleri çok beğeniyorlar.Mamafih ben sadece beğenmelerini değil, içinde gizlediğim anlamları da bulmalarını istiyorum ancak onalrın umrunda değil fazla ciğerlim. ehehe ;D (bu gülme tarzı güzelmiş eheheh) senin gibi bende assassin's creed ile tanıştım ama daha erken oldu.Ve felsefeye olan bağlılığım senin gibi daha çok arttı.Hep birşeylerin altından birşey çıkarabiliyorum ancak benim dezavantajım şudur: arkadaşlarım senin arkadaşların gibi öğrenmeye meyilli değiller.Yani senin benim düşündüğüm şeyleri düşünmüyorlar.Aslında ben senin lise 3'teki tezine bu sene ulaştım (2012-2013) ;D.Yani assassin's creed beni eğitti diyebilrim.Hayata bakış açım değişti, alışkanlıklarım, huylarım değişti.Düşünsene artık her haberi not alıyorum bir deftere ehehe .Mesela Suriye'deki olaylar... hepsini yakın takip ediyorum ve bazı haber ajanslarını da.Onlardan biriktirdiğim bilgileri kullanarak bu olayların sonuçlarını tespit etmeye çalışıyorum, anlayacağın ikimizde aynı yoldayız fazla ciğerlim ehhehhe . tabi sen biraz başka konulara da kaymışsın ancak okul ödevlerinden bunlara ayıracak pek fazla vaktim olmuyor ve bazen gündemi kaçırdığımda duvarları yumrukluyorum(neyseki haber ajansları var eheheh) anlayacağın araştırmayı severim ;D ve düşünüyorum da, Türkiye'nin sonu ne olacak?Yada bizim? Yada dünyanın?Hiç aklınıza gelmiyor değil mi akciğersizler ;D eheheheheh

oha len süper bi yazı olmuş... bu arada 18 yaşımdayım, bu sene üniversiteye hazırlanıyorum, başarılarını takdir ettim, assassins creed'ten çok şey öğrenmişsin ehhehehe,
dur len baştan bi daha okuyacam yazdıklarını,
eğer bahsettiğin gibi araştırmacı ve "not edici" biriysen ne mutlu sana, bakarsın ilerde bir şeyler başarırız, (pöh anasını nerden nereye geldi laf) neyse dalaksız özelden konuşalım böyle şeyleri, post kasma amacında değiliz ikimizde, ve konuyu kirletmeyelim,
ama yok illa buradan açık açık yazışalım dersen farketmez. Önemli olan konuşup, tartışmak, bir sonuca varmaktır.
bu arada ciğere selamlar, bu lafı çok seviyorum anasını satayım. ehhehe 
;D tamam ben sana ileti olarak gönderirim burada tartışmayalım birileri kıskandı zaten admin görse silecek  ehhee fazla akciğerlim ;D ;D eheheh
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 13 Ocak 2013, 18:02:57
bebekler gibi tartismayin

yazmayayım dedim ama içimde kalacak şimdi,
ortada bir tartışma yok ki aleyna niye kastın sen bu kadar? "bebekler" falan...
karşılıklı yorum yapmıştık ve zaten yazdıklarımı okusaydın öm den devam edeceğimizi anlardın
neyse pardon diliyorum kusurumuza bakma, rahatsız ettiysek affola  :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 17 Ocak 2013, 22:13:06
Rorschach, pokemon dedimde aklıma geldi ordada subliminal var pikaçu bizi arkadan vurdu.

Kesha bu şarkıda "genç öl" vurgulamasını yaparak bize anlatıyor.
Kurtlarda zaten sembol(o zaman bütün ülkü ocakları, devlet bahçeli ve animalcı inci caps admini dahil :D ) hepsi tren yapıyor. Genç ölecez el bombasını piminden damağımıza kancalamışlar. Zaten ölmekten beteriz. Şu halimize bakın. Bilgisayar, telefon ve Televizyonun kölesi olduk. Makinalar bize sahip. Şuan bile telefondan giriyorum bunu. Halime bakınca lanet okuyorum. Yaşadığım günlere yaptığım şeylere. Keşke farklı bir yerde, bir zamanda yaşasaymışım. Şerefsiz örgütlerin, Paragözlerin ve yalancı hükümetlerin suçu. Kurtulmak bizim tek şansımız. Ama bu zor. Çağa ayak uyduramazsak yok oluruz. Yeni dünya, ruhumuzla poker oynuyor. Tek şansımız kaçmak yada karşı koymak. Dalaksızlar bu dünya hollywood(ironiye bak. Modern putperestlik) filmi değil iyi kazanmıyor. hayat hikayemi anlatmama gerek yok. Sistemin kölesiyim. Bu durumdan kurtulmaya çalışıyorum.
(Fena oldu)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 18 Ocak 2013, 08:12:16
Hacım İyi kötü diye bir şey var mı da buna karar veren birileri olsun... Gerçeklik ve doğruluk tarih boyunca insandan insana değişmiştir, bunun önüne geçilemez, zira insanın doğası egosuyla birlikte dans eder. Ve neye inanmak istiyorsa ona inanır.
Böyle bir dünyada insanları hakikate ulaştırmak, onları doğruya götürmek her zaman fiyasko olmuştur. Çünkü mutlak bir gerçek olsa bile insan için mutlakiyet değil çıkar önemlidir... Bilgelik dediğimiz kavram da bu çıkar yüzünden eriyip kaybolmuştur...
Dünyayı yöneten insanlar bunun her dönem farkındaydılar. Ve bu düzenin insana göre şekillenmeyeceğini biliyorlar. Dolayısıyla insanları düzene göre şekillendiriyorlar. Zira bu kişiler kesin bir gerçekliğin olmadığının farkındalar. Bu yüzden de kendi Gerçekliklerini kuruyorlar... Herkes için ideal olan bir düzen...
Halimizden eminim hiç birimiz memnun değiliz, yaptığımız şey bir nevi modern kölelik... Ama bunu biz kendimiz istiyoruz. Dediğin gizli örgütlerin bu yönde hiç bir zorlaması yok. Onlar sadece yol gösterip, yolu süslüyorlar... İnsanlar ise sorgu sual etmeden süse aldanıp, yoldan ilerliyorlar...
Bak mesela sen bu düzenden yakınmışsın, kölelikten... Peki piyasada hangi mallar bu ÖRGÜT dediğin kişilere ait biliyor musun? Paranı harcarken hiç dikkat ediyor musun?
Bunları söylememin sebebi bizi köle yapan sistemdir, Kapitalizmdir... Zira bu sistemde seni yönetmek demek, paranı ele geçirmek demektir... Rockefeller dayımıza göre senin hiç bir önemin yok, senin sahip olduğun paranın önemi var. Sen ise bir bok sineği kadar gereksizsin bu dünyada...
Lafı getireceğim nokta şu: Kölelikten kurtulmak insanın elinde. Hasta ruhlu insanların çıkardığı bu sisteme köle olmamak için dikkatli para harcayacaksın, tüketici olmayacaksın. Biliyorum, nereye kadar gidilebilir bu yolla diyorsun. Varacağımız yere kadar... Soruyorum ben de, sana, yapacak başka bir şey var mı? Bu kelimeleri herkes konuşuyor, herkes laf ebeliği yapıyor, peki icraat?
Eğer sen bu yazıları yazarken, seni köle yapan belli markalardan ve yerlerden alış veriş yapıyorsan, köle olmayı kendin istiyorsundur...
Sana bir hakaretim yok, ki böyle bir denyoluğu niye istiyim anasını satayım... Ama eğer gerçekten bu durumdan kurtulmaya çalışıyorsan, bir yerlerden başlamak gerek... Yapabileceğimiz en basit yerden..
Çok klişe olacak ama: paranı biriktir, tüketici olma, ve harcadığın yere dikkat et.
Aslında en zor ama en iyi yol, yeni bir sistem yaratmak. İnsanların toplanıp kendi aralarında bir ekonomik sistem yapması... Yaşadığımız düzende kesin çözüm budur, halk kendi zincirini ancak kendisi kırar.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: altairdore - 18 Ocak 2013, 10:14:19
Rorschach, pokemon dedimde aklıma geldi ordada subliminal var pikaçu bizi arkadan vurdu.

Kesha bu şarkıda "genç öl" vurgulamasını yaparak bize anlatıyor.
Kurtlarda zaten sembol(o zaman bütün ülkü ocakları, devlet bahçeli ve animalcı inci caps admini dahil :D ) hepsi tren yapıyor. Genç ölecez el bombasını piminden damağımıza kancalamışlar. Zaten ölmekten beteriz. Şu halimize bakın. Bilgisayar, telefon ve Televizyonun kölesi olduk. Makinalar bize sahip. Şuan bile telefondan giriyorum bunu. Halime bakınca lanet okuyorum. Yaşadığım günlere yaptığım şeylere. Keşke farklı bir yerde, bir zamanda yaşasaymışım. Şerefsiz örgütlerin, Paragözlerin ve yalancı hükümetlerin suçu. Kurtulmak bizim tek şansımız. Ama bu zor. Çağa ayak uyduramazsak yok oluruz. Yeni dünya, ruhumuzla poker oynuyor. Tek şansımız kaçmak yada karşı koymak. Dalaksızlar bu dünya hollywood(ironiye bak. Modern putperestlik) filmi değil iyi kazanmıyor. hayat hikayemi anlatmama gerek yok. Sistemin kölesiyim. Bu durumdan kurtulmaya çalışıyorum.
(Fena oldu)
Pikachu'da sübliminal mesaj mı var ???
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 18 Ocak 2013, 13:06:13
Hacı zaten bu para Rotschild ve yardakçısı Rockfeller, morgan vb. Ailelere gidiyor. Bu paranın %35 i bankadan geliyor(bildiğim kadarıyla). Mesela aldığımız her cola, sprite, cappy,Mcdonalds da, burger king de yediğimız hamburger onlara para ve bize hastalık olarak geri dönüyor. Ve amerika halkının obezlik oranı %50 ye varıyor. Appledan aldığımız telefona dünya para harcıyoruz ve kölesi olup radyasyonu ciğerlerimize yiyoruz. Levis ten kot alıyoruz ama Levis'ın parasının direk israile gittiğini farketmiyoruz. Cnn, Star, Cnbc, Bbc, Kanal D izliyoruz ama subliminalleri beynimize yiyoruz. Banka hesabı ailede 1 tane var(onu da kapatacağız) Mc donalds vb. yerlere gitmiyorum. Apple gibi markalara paramı vermiyorum. Gidip Levisteki pantlona 70 tl vermiyorum. 2 aydır televizyonda maç harici birşey izlemedim. Biz pokemon ile büyüdük sübliminal yedik. Kardeşlerimize, kuzenlerimize subliminal yedirtmeyelim.
Rorschach'ın dediği gibi insan görünümlü şeytanlar paramıza tapıyor. Cebinizden para yerine koca bir nah çıkarın...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: altairdore - 20 Ocak 2013, 13:28:42
Nası bir son o ya ;D ;D ;D ;D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: _Süpürge_ - 20 Ocak 2013, 20:35:34
Onlar o dilden anlıyor.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rng Ovr - 20 Ocak 2013, 23:24:55
Mesaj Görüldükten Sonra Bilinç Altına Yerleşiyor Hepimiz El Ele Verip Bu İlluminatiye Karşı Durabiliriz.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 21 Ocak 2013, 08:40:18
Hacı zaten bu para Rotschild ve yardakçısı Rockfeller, morgan vb. Ailelere gidiyor. Bu paranın %35 i bankadan geliyor(bildiğim kadarıyla). Mesela aldığımız her cola, sprite, cappy,Mcdonalds da, burger king de yediğimız hamburger onlara para ve bize hastalık olarak geri dönüyor. Ve amerika halkının obezlik oranı %50 ye varıyor. Appledan aldığımız telefona dünya para harcıyoruz ve kölesi olup radyasyonu ciğerlerimize yiyoruz. Levis ten kot alıyoruz ama Levis'ın parasının direk israile gittiğini farketmiyoruz. Cnn, Star, Cnbc, Bbc, Kanal D izliyoruz ama subliminalleri beynimize yiyoruz. Banka hesabı ailede 1 tane var(onu da kapatacağız) Mc donalds vb. yerlere gitmiyorum. Apple gibi markalara paramı vermiyorum. Gidip Levisteki pantlona 70 tl vermiyorum. 2 aydır televizyonda maç harici birşey izlemedim. Biz pokemon ile büyüdük sübliminal yedik. Kardeşlerimize, kuzenlerimize subliminal yedirtmeyelim.
Rorschach'ın dediği gibi insan görünümlü şeytanlar paramıza tapıyor. Cebinizden para yerine koca bir nah çıkarın...

pikachu'nun neresinde sm var?
bu arada illuminatiye karşı koyabiliriz demiş bir arkadaşımız,
illuminati dediğimiz şey aslında madalyonun bir yüzü. Onun arkasında bam başka şeyler yatıyor. Zira illuminati gizli bir topluluk olsa şu an hiç biriniz bunu duyamazdınız. Ki zaten medyanın da etkisiyle adamlar hayatlarında kazanamadıkları paraları illuminati konuları ile cebe indirdiler. Türkiye'deki kanallar bile bu konularla son 10 yılın en büyük reyting rekorlarını kırdı... Klipleri izlenen ünlülere gelmiyorum bile. Demek istediğim illuminatiyi internetten veya tv programlarından öğrenen varsa, ve 2 şey öğrenince de bu tarikatın yapısını çözdüğünü sanan varsa, önce bu huyundan vazgeçsin. Gözünde illuminatiyi büyütmesin, ve herşeyin arkasında onu aramasın. Velhasıl bu örgütün başını çekenler sadece illuminatiyi değil, geçmişte bir çok örgüt kurdular. Ve siz bu örgütlerin adını dahi bilmiyorsunuz. İlluminati bunlardan yalnızca biriydi. Ve uzatma dakikalarını oynuyor. Ve açık konuşmak gerekirse, bu konuda ciddi bilgisi olanlar haricinde kimse size bir bilgi veremez. İlluminatiye gelmeden önce, kapitalizmin ve komünizmin nasıl işlediğine ve tarihsel kökenlerine bakmanız lazım. Yine bu akımları ortaya çıkaran aileleri araştırmanız lazım. Yahudileri ve onun alt kollarını bilmeniz lazım. Türkiye'nin siyaset geçmişini anlamanız lazım...
Yoksa Leydi gaganın götündeki piramit ve gözü görüp de, kendini illuminati fenomeni ilan eden kişilerden bu bilgiler öğrenilmez.

Ve eğer karşı konulmak isteniyorsa, yapılacak tek bir şey var, halkı bilinçlendirmek ve örgütlemek. Ayrıca bu o kadar da kolay değil. Zira 3-5 kişiyle olacak iş değil bu. Ama paranızı kontrol ederek ilk adımı atmış olursunuz, bu da bir başlangıçtır. Size tavsiyem evde yediğiniz yemekler dışında dışarıda hiç bir şey almayın. Paranızı biriktirin. Biliyorum çok saçma, ama tek yol bu. Kuru laflar ve söz ebeliği dışında yapılacak en basit şey bu.

Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: altairdore - 21 Ocak 2013, 10:48:30
Evet İlluminati sadece insanları korkutmak için oluşmuş bir simge. Bu kadar çok insan İlluminati'yi boş yere mi biliyor sanıyorsun. Ne kadar çok insan onu bilirs e o kadar korku oluşur. İstenen de bu. Olayın asıl kısmı İlluminati değil. İstekleri tepkiyi illuminati'ye çekip korku yaratma. Yoksa onların isteği korku yaratmak değil de, gizlice bir şey yapmak olsa işlerini gerçek anlamda gizli yaparlardı. Bizim haberimiz bile olmazdı.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ezio 1092 - 20 Nisan 2013, 10:17:20
Daha fazla bilgi için Micheal Sikkofield'i tavsiye ederim beyler, adam 1 ay bir yazı için uğraşıyor :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ezio 1092 - 22 Nisan 2013, 16:22:59
Az buz gerçeğiyle aynı, belki reklamcıların filan haberi vardı ve planlıca çekildi video ama, biraz daha iyi anlamanız için :)

Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: altairdore - 23 Nisan 2013, 12:01:01
Az buz gerçeğiyle aynı, belki reklamcıların filan haberi vardı ve planlıca çekildi video ama, biraz daha iyi anlamanız için :)

Bunu izlemiştim çok acayip :o
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Furkany1630 - 17 Haziran 2013, 16:28:08
Geçen gün facebookta michael jackson ' un ölmediğine, lenka olarak geri geldiğine dair bir teori okudum. Buyrun linki:https://m.facebook.com/photo.php?fbid=203445696474869&id=202591399893632&set=pb.202591399893632.-2207520000.1371461097.&refid=13 siz bu konuda ne düşünüyosunuz millet? Resimleri sırayla geçin ha ona göre...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: blade_kilic121 - 23 Temmuz 2013, 19:50:09
Ubisoft'ta İlluminati beyler bakın Watch_Dogs
Spoiler: Göster
(http://uppix.net/jkEdbS.jpg)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: FearKnight - 23 Temmuz 2013, 22:56:14
Siz hala Illumunati'yi Bi resimden oluyo sanın.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: blade_kilic121 - 23 Temmuz 2013, 23:01:19
Siz hala Illumunati'yi Bi resimden oluyo sanın.
Kim öyle sanıyo ben mi yo hayır ben öyle zannetmiyorum.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ramiz İbn La Ahd - 23 Temmuz 2013, 23:21:45
Benim bildiğim ilimünati isa nın koruyucu gözü anlamına gelirdi
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: apple of eden 1092 - 23 Temmuz 2013, 23:29:13
Ubisoft'ta İlluminati beyler bakın Watch_Dogs
Spoiler: Göster
(http://uppix.net/jkEdbS.jpg)

Neden bu kadar açıkça gösteriyorlar ki?
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: radkit44 - 24 Temmuz 2013, 02:23:25
Evet bunların hepsi var ispatlanmış da ama bana söylentilerin dışında sadece saçma bi "Biz sübliminal mesaj yaparız korkun bizden" fısıltısı gibi geliyor insanın kavrayamadığı birşeyin bilinçaltında uyanması bana olasılıksız gibi geliyor bu daha çok biz oraya "sex" yazarız böylece bu fısıltılar çoğalır korkulur bizden düşüncesi bence :)
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Ramiz İbn La Ahd - 24 Temmuz 2013, 07:49:27
Geçen gün facebookta michael jackson ' un ölmediğine, lenka olarak geri geldiğine dair bir teori okudum. Buyrun linki:https://m.facebook.com/photo.php?fbid=203445696474869&id=202591399893632&set=pb.202591399893632.-2207520000.1371461097.&refid=13 siz bu konuda ne düşünüyosunuz millet? Resimleri sırayla geçin ha ona göre...
gerçekten çok mantıklı  ???
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: blade_kilic121 - 24 Temmuz 2013, 14:27:28
Geçen gün facebookta michael jackson ' un ölmediğine, lenka olarak geri geldiğine dair bir teori okudum. Buyrun linki:https://m.facebook.com/photo.php?fbid=203445696474869&id=202591399893632&set=pb.202591399893632.-2207520000.1371461097.&refid=13 siz bu konuda ne düşünüyosunuz millet? Resimleri sırayla geçin ha ona göre...
gerçekten çok mantıklı  ???
Muhahaha  ;D MJ 2009'da öldü deniyordu, Lenka 2007'de ilk albümünü çıkarttı.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: assassin368 - 05 Ağustos 2013, 03:45:29
Ayrıca video'nun ilk görüntüsünde(videoyu açmadan önceki görüntüsü yani) adamın yüzünün kulağına doğruki tarafında birşeyler gözüme çarptı. Yoksa?   ???
Başlık: Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
Gönderen: assassin368 - 06 Ağustos 2013, 19:20:08
Of ne yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar hanginiz bu işaretlere inandınız?Yada bilinç altınıza girdi? benim değil.

İyi de girip girmediğini öyle hemen anlayamazsın. Sen izlersin ve kazınır. Ve subliminal mesajların etki etmesi yıllar sürer.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: eziozan - 19 Ekim 2013, 23:11:03
Zaten MJ İlluminati tarafından öldürüldü bu kesin birşey çünkü youtube dan bir video izlemiştim MJ nın karısı bir talkshow programında Michael'ın ölmeden önce ne dediklerini söylüyor. MJ ölmeden önce beni öldürecekler benim için gelecekler diyormuş videosunu bulunca koyarım.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: -Ezio Auditore- - 19 Ekim 2013, 23:16:14
Zaten MJ İlluminati tarafından öldürüldü bu kesin birşey çünkü youtube dan bir video izlemiştim MJ nın karısı bir talkshow programında Michael'ın ölmeden önce ne dediklerini söylüyor. MJ ölmeden önce beni öldürecekler benim için gelecekler diyormuş videosunu bulunca koyarım.
O videonun haberini görmüştüm ve de o tehditlerin bir mafyadan geldiğini biliyorum daha doğrusu sanıyorum. Hatta korkudan Müslüman oldu Mikail adını aldı söylentisi bile çıkmıştı. Çok karışık bir olay MJ'nin vefatı. Hatta vefat etmedi diyerek çok ciddi kanıtlarla açıklama yapanlar var.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: eziozan - 19 Ekim 2013, 23:41:17
Zaten MJ İlluminati tarafından öldürüldü bu kesin birşey çünkü youtube dan bir video izlemiştim MJ nın karısı bir talkshow programında Michael'ın ölmeden önce ne dediklerini söylüyor. MJ ölmeden önce beni öldürecekler benim için gelecekler diyormuş videosunu bulunca koyarım.
O videonun haberini görmüştüm ve de o tehditlerin bir mafyadan geldiğini biliyorum daha doğrusu sanıyorum. Hatta korkudan Müslüman oldu Mikail adını aldı söylentisi bile çıkmıştı. Çok karışık bir olay MJ'nin vefatı. Hatta vefat etmedi diyerek çok ciddi kanıtlarla açıklama yapanlar var.

Aynen lenka Mj diyorlar zaten...

EDIT: Başka bir video buldum sonuna kadar izleyin bence
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: -Ezio Auditore- - 20 Ekim 2013, 00:01:49
Zaten MJ İlluminati tarafından öldürüldü bu kesin birşey çünkü youtube dan bir video izlemiştim MJ nın karısı bir talkshow programında Michael'ın ölmeden önce ne dediklerini söylüyor. MJ ölmeden önce beni öldürecekler benim için gelecekler diyormuş videosunu bulunca koyarım.
O videonun haberini görmüştüm ve de o tehditlerin bir mafyadan geldiğini biliyorum daha doğrusu sanıyorum. Hatta korkudan Müslüman oldu Mikail adını aldı söylentisi bile çıkmıştı. Çok karışık bir olay MJ'nin vefatı. Hatta vefat etmedi diyerek çok ciddi kanıtlarla açıklama yapanlar var.

Aynen lenka Mj diyorlar zaten...
Lenka MJ olayı bana saçma geliyor açıkçası. Benim kafama yatan teorilerin olduğu videoları paylaşayım. İlk iki video tek videodur; iki kısma bölünmüştür.
Spoiler: Göster

Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: eziozan - 20 Ekim 2013, 00:50:11
sağol kardeşim paylaştığın iyi oldu bu video yu bazı bilgileri öğrenmiş oldum İngilizcemde baya iyi olduğu için baya anladım vay be yani :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 20 Ekim 2013, 13:35:14
Zaten MJ İlluminati tarafından öldürüldü bu kesin birşey çünkü youtube dan bir video izlemiştim MJ nın karısı bir talkshow programında Michael'ın ölmeden önce ne dediklerini söylüyor. MJ ölmeden önce beni öldürecekler benim için gelecekler diyormuş videosunu bulunca koyarım.
O videonun haberini görmüştüm ve de o tehditlerin bir mafyadan geldiğini biliyorum daha doğrusu sanıyorum. Hatta korkudan Müslüman oldu Mikail adını aldı söylentisi bile çıkmıştı. Çok karışık bir olay MJ'nin vefatı. Hatta vefat etmedi diyerek çok ciddi kanıtlarla açıklama yapanlar var.

Aynen lenka Mj diyorlar zaten...
Lenka MJ olayı bana saçma geliyor açıkçası. Benim kafama yatan teorilerin olduğu videoları paylaşayım. İlk iki video tek videodur; iki kısma bölünmüştür.
Spoiler: GösterŞu Dave'in sesi, fiziki özellikleri resmen MJ'yi hatırlattı bana. Kendi cenazesinde olduğu teorisini daha önceleri izlemiştim, ve ikileme düşmüştüm. Ama Dave'i gördükten sonra aklımda tuttuğum ihtimaller daha da arttı. MJ'nin yaşamasını mantıksız buluyorum, öldüğünü düşünüyorum çoğu zaman. Ama inanın bana onun hala yaşadığını gösteren kanıtlar, öldüğüün gösteren kanıtlardan çok daha fazla. Bu kanıtlara göre MJ yaşıyor, bilmiyorum belki doğrudur.
Ama bunca çabayı, sahte cenaze törenini, kılık değiştirmeyi, estetik ameliyatları vs. vs. bir insan neden düzenlerki? Sadece internette gördüğüyle yaşayan gençler diyor ki; "illuminatiden kaçmak için yaptı bunu...."
Yok ya?
İlluminati dediğin zırvalık hakkında ne biliyorsun ki sen? Eğer bu videoyu biz bu forumda tartışabiliyorsak, ve MJ yaşıyorsa, adamlar onu çoktan bulmuş olması gerekirdi. Ya michael çok fena gizleniyor, ya da sırf borçlarından kurtulmak ve hayranlarını artırmak için byle bir iş yaptı. Bazı yerlerde tutarsızlık var.
Tamam hadi MJ ölmesin, yaşıyor olsun, peki bunca şeyi niye yaptı?
Saçmalık

NOT: Şu Dave'in full konuşmasını dinledim. Mj'NİN neredeyse her ses özelliğini bilirim, vurgusunu, tonunu, ses iniş çıkışlarını, herşeyini bilirim. MJ'nin çok sıkı da bir takipçisiydim. Ve size şunu diyebilirim. Videodaki Dave'nin MJ ile ses uyumu bakımından herşeyi aynı. Konuşma sitilinden tutunda, mimik ve gözlerine kadar. Tıpa tıp aynı.
Ama yinede aklımda soru işaretleri var, bu adam niye böyle bişey yapsın?

NOT2: Şu dave' meselesi yıllar önce de dikkat çekmiş, açıkçası lenka falan hikaye, ama şu dave mj' olabilir diyorum.
https://eksisozluk.com/dave-dave--2407118
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: eziozan - 20 Ekim 2013, 15:19:11
Ama her ne olduysa ister illuminati ister başka bir örgüt MJ yi öldürmek isteyenler vardı ve Michael bunu biliyordu.Benim paylaştığım videonun sonunda MJ nin röportajı var onu izlersen ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 20 Ekim 2013, 15:24:21
Ama her ne olduysa ister illuminati ister başka bir örgüt MJ yi öldürmek isteyenler vardı ve Michael bunu biliyordu.Benim paylaştığım videonun sonunda MJ nin röportajı var onu izlersen ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin.

kardeşim benim, anlıyorum ben seni, ve katılıyorum da, dediğin doğru,
ama eğer biz masa başından bu bilgilere ulaşabiliyorsak onu öldürmek isteyenler yine bulur, yine bulur, biz bile ses analizi yapabiliyorsak, onu öldürmek isteyen her kimse emin ol bizden daha profesyonel ve onu bulmaları çok kolay. MJ yüzünü değiştirmiş olabilir, ki bence bu muhtemelen gerçek, zira ses ve mimikl benzerliği inanılmaz şekilde DAVE'ye benziyor, artı Mj bir çok kez böyle  kılık değiştirmişti
link: http://www.youtube.com/watch?v=OfRSaJz0kxg
Ama yinede bana saçmalık geliyor, yaşıyor olabilir, ama niye böyle yapsın ki? Onu bulmak isteseler gene bulur, videolar internete düştüyse, michael gine başı dertte demektir. Kaldı ki ben olayı hala çözemedim, yaşamadığını biliyorum, öldü bence, ama yaşıyor olarak gözükmesi kafamı karıştırıyor, birilerinin bu videoları ortaya çıkarması da ayrı bi soru tabi
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: eziozan - 20 Ekim 2013, 15:28:40
Ama her ne olduysa ister illuminati ister başka bir örgüt MJ yi öldürmek isteyenler vardı ve Michael bunu biliyordu.Benim paylaştığım videonun sonunda MJ nin röportajı var onu izlersen ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsin.

kardeşim benim, anlıyorum ben seni, ve katılıyorum da, dediğin doğru,
ama eğer biz masa başından bu bilgilere ulaşabiliyorsak onu öldürmek isteyenler yine bulur, yine bulur, biz bile ses analizi yapabiliyorsak, onu öldürmek isteyen her kimse emin ol bizden daha profesyonel ve onu bulmaları çok kolay. MJ yüzünü değiştirmiş olabilir, ki bence bu muhtemelen gerçek, zira ses ve mimikl benzerliği inanılmaz şekilde DAVE'ye benziyor, artı Mj bir çok kez böyle  kılık değiştirmişti
link: http://www.youtube.com/watch?v=OfRSaJz0kxg
Ama yinede bana saçmalık geliyor, yaşıyor olabilir, ama niye böyle yapsın ki? Onu bulmak isteseler gene bulur, videolar internete düştüyse, michael gine başı dertte demektir. Kaldı ki ben olayı hala çözemedim, yaşamadığını biliyorum, öldü bence, ama yaşıyor olarak gözükmesi kafamı karıştırıyor, birilerinin bu videoları ortaya çıkarması da ayrı bi soru tabi

sende haklısın diyecek birşey bulamadım...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: assassin368 - 20 Ekim 2013, 16:19:50
Lan bunlar gerçek olsa, bilerek ortaya atılmış olmasa bunları bilmenize, yada sızmasına izin verirler mi? Hele böyle içe dönük yapılanmalarda...

Biraz mantığınızı çalıştırıp, cevabını verebilirsiniz.
Böyle şeylerle onları deşifre edecek olsanız, buna izin verirler mi?
Hadi izin verdiler diyelim, devlet babanız bir şey yapabilir mi yada, size tınlayan olur mu?
Saçmalamayın...
Bunların gerçek olmasının imkanı yok.
Delice tasarlanmış bir oyun bu.
Ve bu kadar da kolay çözülemez.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: Rorschach - 20 Ekim 2013, 19:45:41
Lan bunlar gerçek olsa, bilerek ortaya atılmış olmasa bunları bilmenize, yada sızmasına izin verirler mi? Hele böyle içe dönük yapılanmalarda...

Biraz mantığınızı çalıştırıp, cevabını verebilirsiniz.
Böyle şeylerle onları deşifre edecek olsanız, buna izin verirler mi?
Hadi izin verdiler diyelim, devlet babanız bir şey yapabilir mi yada, size tınlayan olur mu?
Saçmalamayın...
Bunların gerçek olmasının imkanı yok.
Delice tasarlanmış bir oyun bu.
Ve bu kadar da kolay çözülemez.

lan bunlar dediğin şey ne ki senin? mjnin öldüğünü biliyorum, yani öyle denildi, öyle görüldü, ve öyle kabul ettik.
Ama şu DAVE'yi görmediysen, ve onun neredeyse bir mj olduğunu kavrayamadıysan, boş boş yorumlar atmanıza gerek yok. Bir oyun olduğunu bizde biliyoruz, bunu başta da dedim zaten, sızmasına falan izin vermezleri geç, bu bilgilere ulaşmamız, aslında bunun ne kadar düzenbazca kurgulanan bir oyun olduğunu gösteriyor, sebebi ne olursa olsun bu böyle
ama öldü denilen mj'nin dave ile olan benzerliğini redetmek de aptallık olacaktır, hadi insan insan benzer ama, bu kadar da benzemez, özellikle mj gibi bir insana. mesele de bu zaten, ortada birşeyler var, ama ne? rant sağlama, kandırmaca vs. konular beni ilgilendirmez. Ben öldü denilen bir adama, neredeyse tıpa tıp aynı olacak şekilde benzeyen birinin ortada kol gezdirmesine anlam veremiyorum. mesele de bu zaten.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: -Ezio Auditore- - 20 Ekim 2013, 20:43:43
Ben de MJ'nin büyük bir hayranıydım ve de Rorschach'ın dediği gibi Dave Dave'in ses tonlamaları ve hareketleri MJ'ye çok benziyor. İnternette gördüğüm teoriler arasında MJ'nin Dave Dave yerine geçtiği gibi şeyler vardı. Ama bu bana da pek inandırıcı gelmiyor fakat inandırıcı bir yanı da var. Bana göre yukarıda attığım videoların ilkinde çok mantıklı bir açıklama var. Hatta ilk videonun ön izleme olarak gösterilen resmi bana mantıklı gelen açıklama.
@assassin368
İmkansız olması gibi bir şey söz konusu değil. Bunlar buz dağının görünen kısmı sadece.
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: eziozan - 21 Ekim 2013, 01:48:23
rorschach ve -Ezio Auditore- arkadaşlarımız haklı bence bir adam öldükten hemen sonra sesi ve mimikleri ona benzeyip MJ nin ona bir nevi manevi baba olduğunu söyleyen bir kişiden her kim olsa şüphelenebilir. İster doğru olsun ister olmasın...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: assassin368 - 21 Ekim 2013, 14:28:22
Lan bunlar gerçek olsa, bilerek ortaya atılmış olmasa bunları bilmenize, yada sızmasına izin verirler mi? Hele böyle içe dönük yapılanmalarda...

Biraz mantığınızı çalıştırıp, cevabını verebilirsiniz.
Böyle şeylerle onları deşifre edecek olsanız, buna izin verirler mi?
Hadi izin verdiler diyelim, devlet babanız bir şey yapabilir mi yada, size tınlayan olur mu?
Saçmalamayın...
Bunların gerçek olmasının imkanı yok.
Delice tasarlanmış bir oyun bu.
Ve bu kadar da kolay çözülemez.


lan bunlar dediğin şey ne ki senin? mjnin öldüğünü biliyorum, yani öyle denildi, öyle görüldü, ve öyle kabul ettik.
Ama şu DAVE'yi görmediysen, ve onun neredeyse bir mj olduğunu kavrayamadıysan, boş boş yorumlar atmanıza gerek yok. Bir oyun olduğunu bizde biliyoruz, bunu başta da dedim zaten, sızmasına falan izin vermezleri geç, bu bilgilere ulaşmamız, aslında bunun ne kadar düzenbazca kurgulanan bir oyun olduğunu gösteriyor, sebebi ne olursa olsun bu böyle
ama öldü denilen mj'nin dave ile olan benzerliğini redetmek de aptallık olacaktır, hadi insan insan benzer ama, bu kadar da benzemez, özellikle mj gibi bir insana. mesele de bu zaten, ortada birşeyler var, ama ne? rant sağlama, kandırmaca vs. konular beni ilgilendirmez. Ben öldü denilen bir adama, neredeyse tıpa tıp aynı olacak şekilde benzeyen birinin ortada kol gezdirmesine anlam veremiyorum. mesele de bu zaten.

Burada başkalarının kurduğu sistem hakkındaki tartışmalarınızı kastettim.
Yani adamlar, bunları düşünebilmiştir eminim. Bu kadar insanı, böyle şeylerle uyutamazsın zaten.
Ben de MJ'nin büyük bir hayranıydım ve de Rorschach'ın dediği gibi Dave Dave'in ses tonlamaları ve hareketleri MJ'ye çok benziyor. İnternette gördüğüm teoriler arasında MJ'nin Dave Dave yerine geçtiği gibi şeyler vardı. Ama bu bana da pek inandırıcı gelmiyor fakat inandırıcı bir yanı da var. Bana göre yukarıda attığım videoların ilkinde çok mantıklı bir açıklama var. Hatta ilk videonun ön izleme olarak gösterilen resmi bana mantıklı gelen açıklama.
@assassin368
İmkansız olması gibi bir şey söz konusu değil. Bunlar buz dağının görünen kısmı sadece.


Daha doğrusu, bu kullandığın repliği bulup, sinemaya koydurup millete satan ve onu söylemeni sağlayan adamlar bunu düşünemeyecek aptal olabilirler mi?
O zaman bu kadar insanı nasıl yönetiyorlar? Sen yada rosch bu kadar dahice yapabilirmiydiniz bunu?
İşin garibi, hiçbirşey de sızmıyor... Herşey, normal kafa yapısında bir insanı kıllandıracak kadar pürüzsüz.
Ortada bir inanç olmasa, böyle bir disiplin olabilir mi?
Ben de bu yüzden assassin's creed'dekilerin gerçek olduğunu düşünüyorum, yani inceleyince görülecek bir şekilde.
Çünkü dikkatlice oyunları incelerseniz, Ac, Crysis gibilerini yani, bu tür şeyleri hep açıklıyor...
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: -Ezio Auditore- - 22 Ekim 2013, 16:46:58
Spoiler: Göster
Lan bunlar gerçek olsa, bilerek ortaya atılmış olmasa bunları bilmenize, yada sızmasına izin verirler mi? Hele böyle içe dönük yapılanmalarda...

Biraz mantığınızı çalıştırıp, cevabını verebilirsiniz.
Böyle şeylerle onları deşifre edecek olsanız, buna izin verirler mi?
Hadi izin verdiler diyelim, devlet babanız bir şey yapabilir mi yada, size tınlayan olur mu?
Saçmalamayın...
Bunların gerçek olmasının imkanı yok.
Delice tasarlanmış bir oyun bu.
Ve bu kadar da kolay çözülemez.


lan bunlar dediğin şey ne ki senin? mjnin öldüğünü biliyorum, yani öyle denildi, öyle görüldü, ve öyle kabul ettik.
Ama şu DAVE'yi görmediysen, ve onun neredeyse bir mj olduğunu kavrayamadıysan, boş boş yorumlar atmanıza gerek yok. Bir oyun olduğunu bizde biliyoruz, bunu başta da dedim zaten, sızmasına falan izin vermezleri geç, bu bilgilere ulaşmamız, aslında bunun ne kadar düzenbazca kurgulanan bir oyun olduğunu gösteriyor, sebebi ne olursa olsun bu böyle
ama öldü denilen mj'nin dave ile olan benzerliğini redetmek de aptallık olacaktır, hadi insan insan benzer ama, bu kadar da benzemez, özellikle mj gibi bir insana. mesele de bu zaten, ortada birşeyler var, ama ne? rant sağlama, kandırmaca vs. konular beni ilgilendirmez. Ben öldü denilen bir adama, neredeyse tıpa tıp aynı olacak şekilde benzeyen birinin ortada kol gezdirmesine anlam veremiyorum. mesele de bu zaten.

Burada başkalarının kurduğu sistem hakkındaki tartışmalarınızı kastettim.
Yani adamlar, bunları düşünebilmiştir eminim. Bu kadar insanı, böyle şeylerle uyutamazsın zaten.
Ben de MJ'nin büyük bir hayranıydım ve de Rorschach'ın dediği gibi Dave Dave'in ses tonlamaları ve hareketleri MJ'ye çok benziyor. İnternette gördüğüm teoriler arasında MJ'nin Dave Dave yerine geçtiği gibi şeyler vardı. Ama bu bana da pek inandırıcı gelmiyor fakat inandırıcı bir yanı da var. Bana göre yukarıda attığım videoların ilkinde çok mantıklı bir açıklama var. Hatta ilk videonun ön izleme olarak gösterilen resmi bana mantıklı gelen açıklama.
@assassin368
İmkansız olması gibi bir şey söz konusu değil. Bunlar buz dağının görünen kısmı sadece.


Daha doğrusu, bu kullandığın repliği bulup, sinemaya koydurup millete satan ve onu söylemeni sağlayan adamlar bunu düşünemeyecek aptal olabilirler mi?
O zaman bu kadar insanı nasıl yönetiyorlar? Sen yada rosch bu kadar dahice yapabilirmiydiniz bunu?
İşin garibi, hiçbirşey de sızmıyor... Herşey, normal kafa yapısında bir insanı kıllandıracak kadar pürüzsüz.
Ortada bir inanç olmasa, böyle bir disiplin olabilir mi?
Ben de bu yüzden assassin's creed'dekilerin gerçek olduğunu düşünüyorum, yani inceleyince görülecek bir şekilde.
Çünkü dikkatlice oyunları incelerseniz, Ac, Crysis gibilerini yani, bu tür şeyleri hep açıklıyor...

İşin bunu benim ya da Rorschach'ın bu kadar dahice yapıp yapamayacağına nasıl geldiğini anlamadım :D Ve de her şeyi İllüminati ya da bu tarz başka topluluk ve tarikatlarla bağdaştırmamak lazım. Yani bu tarz enteresan ve gizemli ünlü ölümleri için bu iddialar çok kez ortaya atılıyor. Belki de normal bir ölümdü MJ'ninki ama o tarz tarikatlar bunları bazı planları için garipleştirdiler ölümünü.
Hafiften beraberce iyice uçmaya başlasak da olasılık işte bunlar. :D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: assassin368 - 22 Ekim 2013, 18:05:31
Spoiler: Göster
Lan bunlar gerçek olsa, bilerek ortaya atılmış olmasa bunları bilmenize, yada sızmasına izin verirler mi? Hele böyle içe dönük yapılanmalarda...

Biraz mantığınızı çalıştırıp, cevabını verebilirsiniz.
Böyle şeylerle onları deşifre edecek olsanız, buna izin verirler mi?
Hadi izin verdiler diyelim, devlet babanız bir şey yapabilir mi yada, size tınlayan olur mu?
Saçmalamayın...
Bunların gerçek olmasının imkanı yok.
Delice tasarlanmış bir oyun bu.
Ve bu kadar da kolay çözülemez.


lan bunlar dediğin şey ne ki senin? mjnin öldüğünü biliyorum, yani öyle denildi, öyle görüldü, ve öyle kabul ettik.
Ama şu DAVE'yi görmediysen, ve onun neredeyse bir mj olduğunu kavrayamadıysan, boş boş yorumlar atmanıza gerek yok. Bir oyun olduğunu bizde biliyoruz, bunu başta da dedim zaten, sızmasına falan izin vermezleri geç, bu bilgilere ulaşmamız, aslında bunun ne kadar düzenbazca kurgulanan bir oyun olduğunu gösteriyor, sebebi ne olursa olsun bu böyle
ama öldü denilen mj'nin dave ile olan benzerliğini redetmek de aptallık olacaktır, hadi insan insan benzer ama, bu kadar da benzemez, özellikle mj gibi bir insana. mesele de bu zaten, ortada birşeyler var, ama ne? rant sağlama, kandırmaca vs. konular beni ilgilendirmez. Ben öldü denilen bir adama, neredeyse tıpa tıp aynı olacak şekilde benzeyen birinin ortada kol gezdirmesine anlam veremiyorum. mesele de bu zaten.

Burada başkalarının kurduğu sistem hakkındaki tartışmalarınızı kastettim.
Yani adamlar, bunları düşünebilmiştir eminim. Bu kadar insanı, böyle şeylerle uyutamazsın zaten.
Ben de MJ'nin büyük bir hayranıydım ve de Rorschach'ın dediği gibi Dave Dave'in ses tonlamaları ve hareketleri MJ'ye çok benziyor. İnternette gördüğüm teoriler arasında MJ'nin Dave Dave yerine geçtiği gibi şeyler vardı. Ama bu bana da pek inandırıcı gelmiyor fakat inandırıcı bir yanı da var. Bana göre yukarıda attığım videoların ilkinde çok mantıklı bir açıklama var. Hatta ilk videonun ön izleme olarak gösterilen resmi bana mantıklı gelen açıklama.
@assassin368
İmkansız olması gibi bir şey söz konusu değil. Bunlar buz dağının görünen kısmı sadece.


Daha doğrusu, bu kullandığın repliği bulup, sinemaya koydurup millete satan ve onu söylemeni sağlayan adamlar bunu düşünemeyecek aptal olabilirler mi?
O zaman bu kadar insanı nasıl yönetiyorlar? Sen yada rosch bu kadar dahice yapabilirmiydiniz bunu?
İşin garibi, hiçbirşey de sızmıyor... Herşey, normal kafa yapısında bir insanı kıllandıracak kadar pürüzsüz.
Ortada bir inanç olmasa, böyle bir disiplin olabilir mi?
Ben de bu yüzden assassin's creed'dekilerin gerçek olduğunu düşünüyorum, yani inceleyince görülecek bir şekilde.
Çünkü dikkatlice oyunları incelerseniz, Ac, Crysis gibilerini yani, bu tür şeyleri hep açıklıyor...

İşin bunu benim ya da Rorschach'ın bu kadar dahice yapıp yapamayacağına nasıl geldiğini anlamadım :D Ve de her şeyi İllüminati ya da bu tarz başka topluluk ve tarikatlarla bağdaştırmamak lazım. Yani bu tarz enteresan ve gizemli ünlü ölümleri için bu iddialar çok kez ortaya atılıyor. Belki de normal bir ölümdü MJ'ninki ama o tarz tarikatlar bunları bazı planları için garipleştirdiler ölümünü.
Hafiften beraberce iyice uçmaya başlasak da olasılık işte bunlar. :D

Bunlar bence kemik olarak atılıyor olabilir...
Yani, dünyayı böyle ustaca yöneten adamların işlerini medyaya bırakacaklarını sanmam.
Uçmak istiyorsan desmonda sor ;D
En son sanal esrar yaptırdıydım ona ;D
Başlık: Ynt: Yeni Dünya Düzeni (Illumunati,HAARP,Subliminal Mesajlar)Ana Konu
Gönderen: DarkBlue - 05 Ocak 2014, 21:18:17
Herkes İlluminati olduğunu biliyor ama kimse var olduğunu ispatlayamıyor ? bu işte birşey var bunu ne ben nede siz çözemeyiz sadece fikirlerimizi sunabiliriz kendinini kaptırmayın