İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Nizamülmülk

Sayfa: [1] 2 3 ... 103
1
Canlı yayında Assassin's Creed Odyssey oynuyoruz, Fate of Atlantis adlı sezon paketi içeriğinin son bölümü de yayınlandı. Artık Odyssey içeriği tam anlamıyla bitiyor, bundan sonra gelirse mini görevler falan gelir ama sanmıyorum. Özetle oyun GOTY sürümü için hazır denebilir.

İşte Judgment of Atlantis adlı son bölümde Atlantis'deyiz. Yeni başladım, başıma gelenlere bakın. İlk yayın baya komikti :)2
Oyunlardan Haberler / E3 2019 - Oyun Fuarı Canlı Yayınları
« : 07 Haziran 2019, 17:39:38 »


Video oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden E3’e günler kala E3 2019’a katılacak firmaların konferans saatleri kesinleşti.

Haber https://yabgunizampasha.com/e3-2019-konferans-takvimi.html
Canlı yayın https://www.twitch.tv/yabgunizampasha

3


Sınırlı sayıda üretilen Total War: Three Kingdoms COLLECTOR'S EDITION sahibi olmak ister misiniz? Yapmanız gerekenler çok basit.

Tüm bilgiler Facebook sayfamda https://www.facebook.com/YabguNizamPasha/photos/a.821618394569156/2339202489477398/?type=3&theater

Arkadaşlar şartları abuk bulanlara buradan peşinen yazayım :)

1- Bu Aral sponsorlu bir faaliyet, yani tek taraflı değil karşılıklı iki oluşum bir faaliyet yapıyor. Yani şartların tamamını ben belirlemiyorum.
2- Oyunu edinmemişlere motivasyon ya da edinirken kutulu olarak en ucuza satan Aral'ı tercih etmiş (171 - 15 TL indirim ile) 156 TL harcamış olanlara +1 adım katılım talihi sağlanmış oluyor.
3- Bu ürün neredeyse 1000 TL şartların göze batmaması lazım.
4- Oyunu satın alanların, kutu ile gelen key'i satmaları ya da katılım şartlarında etiketledikleri arkadaşlarına vermeleri/hediye etmeleri durumunda özgürler. Sonuçta mevzu koleksiyon paketi içerisindeki nesneler.

Özetle, şartlar katı gibi gözüküyor olabilir, sitem edenleri idrak edebiliyorum ama 1000 TL'lik ürünü de sadece arkadaşını etiketle şartı gibi bir sadelikte verilemeyeceği de su götürmez bir gerçek.

4
Oyunlardan Haberler / Total War Three Kingdoms İnceleme
« : 17 Mayıs 2019, 03:57:40 »

Total War Three Kingdoms’ı çıkmadan oynama fırsatı yakaladım, sizler için inceledim ve rehberler hazırladım!
 
23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana Çinli oyuncular dahi şoke oldular. Zira Medieval 3 ve Empire-Napoleon Total War devamı olarak Viktoria dönemi bekleniyordu. Alanı dışında büyüyen farklı strateji ve FPS oyunlarına da imza atan The Creative Assembly, aldığı karar ile beklenmedik bir etki oluşturdu. Çin’de, KOEI oyunlarının tekelindeki kırıp Üç Krallık dönemini işleyen, ilk Batı kökenli oyun stüdyosu olma başarısına da imza atmış oluyor. Öyle ki, Çinli oyuncuların yorumlarını İngilizce bize aktaran Çinli bazı oyuncuların dediklerine göre durum “Three Kingdoms’ı almayanı dövüyoruz” raddesine gelmiş. Eksikleri, özellikle haritadaki bazı bölgelerin olmayışı gibi konularda küçük hayal kırıklıkları yaşadıklarını söyleseler de çok mutlular, gerçekten öyleler. Peki ya biz? Dünyanın bu tarafındakiler? Ön yargılıyız ama aşacağız, zira işin eğlencesindeyiz, değil mi?

Bu arada The Creative Assembly ve SEGA, fantezi tarafında Total War Warhammer’ın başarısından, oyuncuların gösterdiği ilgiden çok memnun. Warhammer’ın lisanslı oyunları listesinde Steam’de en çok oynana, en tepedeki isim Total War Warhammer II şu an. Hatta ilk 100’de başka Warhammer oyunu yok. SEGA ve CA bu işin peşini bırakmayacaktır. Warhammer dışında başka fantezi edebiyat ürünü olan Total War oyunları da göreceğimizi düşünüyorum ve kesinlikle hayır demiyorum. Umarım Lord of the Rings, Game of Thrones ve benzeri diğer yapımların da oyunlarını görürüz.

Devamı: https://yabgunizampasha.com/total-war-three-kingdoms-incelemesi-ve-rehberleri-bir-arada.html

5
TV/Sinema / Game of Thrones Son Sezonu İle Üzüyor
« : 13 Mayıs 2019, 21:10:42 »


Game of Thrones’un heyecanla beklenen sekizinci ve son sezonu izleyicilerin beklentisini tam olarak karşılayamıyor.

Haberin devamı: https://yabgunizampasha.com/game-of-thrones-son-sezonu-ile-hayal-kirikligi-yaratiyor.html

6


Vali Kebabı Gibi Oyun: Sellswords Ashen Company İlk Bakış

Strateji oyunlarında koca orduları yönetirken, çarpışan askerlerden bir tanesini yönetmek ister miydiniz? “EVET” diye bağırıyorsanız doğru yerdesiniz.

RTS-TPS-RPG Bir Arada!

İçerik ve video için: https://yabgunizampasha.com/vali-kebabi-gibi-oyun-sellswords-ashen-company-ilk-bakis.html

7
Oyunlardan Haberler / Imperator Rome'un Türkçe Yaması Hazır
« : 09 Mayıs 2019, 01:43:23 »


Paradox’un yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome’u artık Türkçe oynayabilirsiniz.
 
Daha önce böyle bir çalışma olduğunu duyurmuştum. Paradoxfan’da organize olan, taşın altına elini koyan gönüllü oyun severler dil sorunu nedeniyle Imperator Rome’u oynamakta güçlük çekenlere güzel haberi birkaç saat önce verdi.

https://yabgunizampasha.com/imperator-romeun-turkce-yamasi-cikti.html

8
1836 - 1919 Tarih Aralığı / 19. Yüzyılda Hokand Ahvali
« : 07 Mayıs 2019, 18:35:51 »


Bizim zaman makinemiz vesikalar. Bugün Türkistan hanlıklarından Hokand’ı ziyaret edeceğiz. Fergana’nın gülü geçmişte nasıl gözüküyordu?

Fergana Vadisi, Türkistan’da önemli bölgelerindendir. Bu önem Tanrı ve Pamir dağları ile kucaklanan bölgenin toprağın zenginliğinin yanı sıra İpek Yolu üzerinde olmasından da kaynaklanmaktadır.

Yazının tamamı: https://yabgunizampasha.com/yabanci-bir-seyyahin-gozunden-19-yuzyilda-hokand-nasildi.html

9


Büyük bir heyecanla beklediğimiz Mount & Blade II: Bannerlord yakın zamanda kısıtlı da olsa oyuncuların beğenisine sunulacak.

Haber: https://yabgunizampasha.com/mount-blade-ii-bannerlordu-oynayabilecegimiz-ilk-tarih-belli-oldu.html

10


Roma İmparatorluğu Anadolusu’nda “Romalılık” Bilinci Tesisi

Dev bir imparatorluğunuz var, yönetiminiz altında yüzlerce kavim, onlarca inanış var, bu topluluğu nasıl bir arada tutarsınız?

Devamı: https://yabgunizampasha.com/roma-imparatorlugu-anadolusunda-romalilik-bilinci-tesisi.html

Sayfa: [1] 2 3 ... 103