İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Nizamülmülk

Sayfa: [1] 2 3 ... 100
1
Diğer Oyunlar / Ynt: Battlefield V Firestorm tutar mı?
« : 25 Mart 2019, 20:16:47 »
ilk solo win geldi

sona doğru sesi kısın, gazla bağırıyorum


2
Diğer Oyunlar / Battlefield V Firestorm tutar mı?
« : 25 Mart 2019, 16:20:00 »


Battlefield V’in temel içeriğiyle alakalı eleştiriler yığılmaya devam ederken Firestorm çıkışını gerçekeleştirdi. Peki nedir bu Firestrom ve başarılı mı?

Değerlendirmem ve oynanış videomuz için link:
https://yabgunizampasha.com/battlefield-v-firestorm-degerlendirmesi.html

3


Mass Effect modlama rehberi

Alıntı
Ben de bunu uzun yıllardan sonra oyunu tekrar yüklediğimde fark ettim, halbuki anılarımda ne kadar da güzeldi (birbirinden farklı düzinelerce oyunda bu hissi yaşayan oyuncu sayısı, bu oyun için yazılan kod satırı sayısına eşittir belki de). Akabinde haldır haldır modları kurcalamaya, hangilerinin stabil çalışıp, hangilerinin çakıştığını araştırmaya başladım. Ortaya da aşağıda örneklerini görebileceğiniz kalitede görseller ve oynanış açısından da çok daha kaliteli bir oyun çıktı.

https://yabgunizampasha.com/mass-effect-modlama-rehberi.html

4
Diğer Oyunlar / The Division 2 İncelemesi
« : 15 Mart 2019, 05:14:28 »


Tom Clancy’s The Division 2 nasıl olmuş, alınır mı, klan sistemi geldi yalnız kalır mıyım? Tüm sorularınıza işin ehli ile söyleşi yaparak cevap bulmaya çalıştım.

https://yabgunizampasha.com/tom-clancys-the-division-2-incelemesi.html

5
Diğer Oyunlar / Anthem İçin Son Sözü Söyledik!
« : 04 Mart 2019, 23:06:07 »
Şimdi çayınızı alın,  geriye yaslanın ya da otobüste bir yere mi gidiyorsunuz, kulaklığı takın... Her ne işle meşgulseniz aynı anda Anthem hakkında kafanızdaki soru işaretlerini giderecek bir sohbeti sunuyorum sizlere.

Anthem, EA ve BioWare'in yeni oyunu olarak önümüze düştü. İncelemesini yazdık ama metin içeriğe ek olarak bir de canlı yayında oyunu değerlendirdik. Konuğum Ahmet Şerafettin Kavurmacı idi, birikimiyle sorularıma cevap verdi + az da olsa sohbetten de soru ve görüş aldık.


Metin tabanlı inceleme http://www.oyunfest.com/anthem-incelemesi.html

6
Diğer Oyunlar / Far Cry New Dawn'a Başladık
« : 14 Şubat 2019, 17:54:06 »

⚠️UYARI⚠️  Öncelikle, oyun henüz çıkmadı, ilk gün yaması olmadan bazı teknik sıkıntılar olabiliyor. Mesela mikrofonumun ses eşiği kendiliğinden değişip durdu. Bi kısıldı bir yükseldi, tabi pek fark edemedik canlı yayında, o an için. Ses bazen yüksek gelebilir, ona göre kısarsınız.

Far Cry 5'ten yaklaşık 20 yıl sonrasında geçen, oynanış dinamikleri aynı, hikayesi ve içeriği farklı bir oyunla karşı karşıyayız, Far Cry New Dawn. Sizler için giriş kısmını çıkmadan oynadım, çok spoiler vermemek ve ambargo kurallarına bağlı kalmak için de ilerlemedim.

Oyunu edinenler 15 Şubat 2019'da akşam 18.00 gibi oyuna yumulacaklar (saat emin değilim)

Oyun tam anlamıyla çıktıktan, ilk gün yaması geldikten ve ambargo kısıtlamalarından kesin kurtulduktan sonra, videoda söylediğim gibi rahat rahat oynayacağız. İçerikleri size sergilemeye çalışacağım. Son sözümü de incelemede dile getireceğim.


7
Diğer Oyunlar / Ynt: Merak Edenler için The Division 2
« : 09 Şubat 2019, 13:35:46 »
Bu sefer coop


8
Diğer Oyunlar / Merak Edenler için The Division 2
« : 07 Şubat 2019, 18:09:05 »
Biliyorsunuz The Division 2'nin kapalı deneme aşaması başladı. Bu aşamada oyuna başlıyor ve sonrasında bazı görevleri (tam değil kesik şekilde) yapabiliyorsunuz. İsterseniz tek isterseniz grupla takılabilirsiniz. Ben bu videoda size ilk giriş kısmını tek oynayarak göstermek istedim. Kaldığı yerden, ikinci, kanalıma yükleyeceğim video göreceksiniz, ekipten Alper ile birlikte devam ettim. Operasyona çıktık.

Şimdi ilk bölüm için iyi seyirler diyorum.


9
Diğer Oyunlar / Apex Legends Oynuyoruz - Başarılı bir BR
« : 06 Şubat 2019, 15:29:15 »

EA - Respawn Ent. güzel bir oyun hediye etti oyuncular P2W olmayan başarılı bir battleroyale. Çıktığından beri oynuyorum, canlı yayınlar falan. Gayet eğlenceli. Öneririm, ücretsiz, en azından bir bakın bence. Laubali Fortnite ve bitmemiş rezil dinamikleri ile PUBG'ye vakit ayırmayın derim.


Bu videonun ses eşiği kısık kalmış fark etmemişim ilk videoyu izlerken biraz sesi açın.


10


The Division 2 için geri sayım başladı. Öncesinde bir hayli doluğu içeriğe sahip bir kapalı beta süreci olacak denemek isteyenlere vesile olayım. 4 kişiye bu sürece katılmada vesile olacağım.

Katılım Facebook sayfasından, Facebook kullanmayanlar buraya yorum atabilirler.

https://www.facebook.com/YabguNizamPasha/photos/a.821618394569156/2165020590228923/?type=3&theater

Sayfa: [1] 2 3 ... 100