İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - El Tahir

Sayfa: [1] 2 3 ... 119
1
Kaynak?

Kesin bir şey var ki, Desmond'un hikayesi bitti.

2
Connor'u, Ezio'yu falan geçelim de, Assassin's Creed konseptini hakikaten bozmaya başladılar... Black Flag nedir arkadaş ya?

3
Elbette gerekli, fakat oyun kızılderili hikayesine entegre değil, onu söylemeye çalışıyorum.

"Kara Bayraklar" veya "Kara Kaldırım Taşları" 1800'lerde geçebilir İngiltere kaldırım diyince bilmiyorum artık.

Hocam kaldırım taşları nedir Allah aşkına :D Google Translate ile bu kadar haşır neşir olmayın Allah aşkına :D

4
Allah aşkına, oyun suikastçılarla ilgili. :( Haşhaşiler yahu. Korsanlığa saparsak oyunun adını değiştirmeliler. :(

Şimdi düşündümde sen haklısın ancak AC:III' te de Kızılderililiğe taşıdılar orasıda var :(

Kızılderililikle ne alâkası var? Heytham'a kadar tüm sülale suikastçı zaten, Heytham'ın babası Edward ölünce, Heytham, etrafındaki Reginald gibi herifler yüzünden yoldan çıkıyor, tapınakçılar için çalışıyor, daha kötüsü ise kolonilerdeki Grand Master oluyor. Connor ırk olarak tam kızılderili sayılmaz, melez, hatta babanın baskın olduğunu düşünürsek beyaz... Yani zincirleme olarak herhangi bir kopukluk yok, kızılderililiğe taşımak vesaire yok, o kısım körpe çağına kadardı, sonra gerçek kimliğine dönüyor zaten Connor. İsminin Ratonhnhaké:ton'dan Connor'a dönüşmesi de bir nevi göstergesi diyebiliriz.

5
Hey whasa matta you altair ? Derken.

Sorun buysa : Hey senin sorunun ne altair (Desmond bunu arapça mı ne söylüyordu sonra Rebecca seni ırkçı falan derken kavga oluyordu. )

Tam olarak öyle değil, Arapça söylemiyor, fakat aksanı benzeterek tabiri caizse kinaye yapmaya çalışıyor, Rebecca "Irkçı!" diye bağırınca Desmond aman efendim o makinenin içerisinde onca süre kalan benim falan fişman diye triplere girerek Rebecca ile laf kavgası yapıyor, bu kadar.

6
Evet :)

7
Hayır, korsandı.

Sadece hükümet adına (yani Privateer olarak) çalışıyordu.  Fakat bildiğimiz kara korsan muamelesi görüp iftiraya uğradığı doğrudur :)

8
Daha Önce Yazmdığımı Hatırlamıyorum Ama Desmond'u Öldürüp AC Serisine Yeni Bir Ana Karakter Koymak Demek (Bence) Seriyi Öldürmek Demek.

Ezio'da da aynı şey dendi, problem yok...

Desmond'un hikayesi bitti sadece, bunun anlamı Desmond'un sonsuza dek yok olduğu değil. Altair ve Ezio gibi ana karakterler arasında olmasa da yeni oyunlarda da gözükecektir, yahut mutlaka ismi geçecektir. Hikayeyi bir şekilde bağlayacaklar sonuçta...

Benim merak ettiğim şey ise "His name is Desmond Miles and he has brought us to the end..." yerine, yeni oyunda ne duyacağız?

9
Tahmin sadece, öteye geçebileceğini de düşünmüyorum.

10
Suikastçı değil, izinli korsandı sadece.

Sayfa: [1] 2 3 ... 119