İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - BlueTime93

Sayfa: [1]
1
Tamam ya kaldırıp aldim

temel görevleri bitirdikten sonra yamayı kaldırın ek görevleri İngilizce yapın hem rahat olur hem Filoyla bağlantınız kesilmez ;) sürekli kur kaldır yapmak gerçekten çok sinir bozucu :P

2
Yamayla açma olanağı yok yani 

sanmıyorum direkt atıyor oyundan. bir yolu varsa da ben bilmiyorum. :P

3
arkadaşlar ac 4 türkçe yamayı yukledim kenwayin filosuna girince atıyor oyunceviride interneti kapatın demiş o zaman da girmiyor android uygulamasından gemileri gönderiyorum ama parayı nasıl alacam yardımcı olabilecek var mı? :(

yamayı kaldırınca sorunsuz bağlanıyor. interneti kapatmak bir çözüm değil bağlanmıyor o zaman.

4
Oyunu bitirdim ama Kenway'in tüm geliştirmelerini yapamadım. :( Topluluk Görevleri'ni (Community Challenges) yapmam gerekiyormuş ama hiçbir yerde bulamadım. Nasıl yapılacağını bilen var mı?

 Evet ESC'ye bas. Orada Abstergo Challanges var. Orada bulursun. ;)

Teşekkürler ama o kısımdaki herşeyi bitirdim, orda yok :( Hiçbir yerde bulamadım yok mu yapabilen?

Ben oyunu oynarken 'Initiates' sayfası bakımdaydı. Oyun bitirdim bakım daha yeni bitti. O sayfayla da bir alakası olabilir mi?

5
http://prntscr.com/6e98js

Aklıma takılan bir konu da şu; Yamayı yüklerken DLC'leri seçiyorum. Bu DLC'ler oyunun hangi kısmını Türkçe yapıyor? Bilen var mı?

6
Yanlış mı hatırlıyorum diye Oyun Çeviri'nin AC3 Türkçe Yama konusuna baktım şimdi. DLC'lerin Türkçe Yaması için Tek bir cümle bile geçmiyor. İngilizce oynamak zorundasınız.

Anladım teşekkürler ben yanlış biliyormuşum o zaman? :)

7
The Tyranny Of King Washington'ın İngilizce olmasının nedeni çok basit aslında. Sadece Ana Oyuna Türkçe Yama yaptılar. DLC ve bunun gibi şeyler İngilizce kaldı. İlk sorunuza ise maalesef cevap veremeyeceğim.
[/quote]

Yamayı yüklerken Infamy, Betrayal, Redemption DLC'lerinin de seçeneklerini işaretledim. Onlar Tyranny'nin Türkçe olmasını sağlamıyor mu? Ben mi yanlış biliyorum yoksa?

8
Oyunu bitirdim bitirdikten sonra bu hack sistemini falan anlattı ondan sonra ilk pivota gittiğimde oyun kapandı tekrar açayım dedim ubisoft yazısı geldikten sonra kapanıyor sebebini bilen var mı?

NOT=Oyunum orjinal ve Türkçe yama kurulu halde.

Oyunum orjinal. Aynı sorunu yaşıyorum. Yamayı kaldırdım tekrar kurdum ama hala oyundan atıyor.

İkinci bir sorunum ise Türkçe yamayı kuruyorum ama 'The Tyranny of King Washington' DLC'si hala İngilizce.

Var mıdır bu iki sorunumun bir çözümü?

9
Oyunu bitirdim ama Kenway'in tüm geliştirmelerini yapamadım. :( Topluluk Görevleri'ni (Community Challenges) yapmam gerekiyormuş ama hiçbir yerde bulamadım. Nasıl yapılacağını bilen var mı?

Sayfa: [1]