İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Alponero

Sayfa: [1] 2 3 ... 330
1
Genel Sohbet / Ynt: Eski Zamanlar
« : 18 Mayıs 2018, 16:45:47 »
Forum açıldığından beri buradayım ama gerçekten şu anki hali beni de çok üzüyor. Bir ara tekrar canlandırmak için çok çabalanmıştı ama olmadı. Bir şekilde bir yerlerde hata yapıldı. Sadece ac forumu olması da etkili tabi, ezio dönemi gibi ilgi çekmiyor artık ac serisi. O zamandan beri her geçen yıl daha da eriyor. Yeni nesilin de tek derdi youtuber olmak olunca, elimizde böyle bir forum kalıyor :)

    Bence artık forum kültürü öldü. Dışarıda var ama bizim ülkemizde özellikle oyuncular arasında forum kültürü neredeyse yok. Kimse forumlarda yazmakla uğraşmıyor. Önceden rehberler, oynanışlar, sorular, easter egg vb. gameplay içerikleri forumlarda yazılırdı. Herkes okurdu. Artık bu tarz gameplay içeriklerinin hepsi Youtube'da bulunuyor. Kimse yazmıyor, herkes video çekiyor.

    O yüzden forum kullanılsa bile aktif 100-200 kişi yazmaz asla bi oyun forumunda.   :-\

2
Genel Sohbet / Ynt: Eski Zamanlar
« : 17 Mayıs 2018, 21:52:48 »
Yıllarca bu forumda yazdık, okuduk. Çok güzel zamanlardı ama artık mesleğim gereği bırak foruma girmeyi oyun oynamayı dışarı çıkacak vaktim bile olmuyor. Zaten uzun zamandırda hiç girmedim ama bu site her zaman benim için çok güzel bir mazi olarak kalacak  :). Seni de çok iyi hatırladım. Zamanın da hata yaptıysak riki sana da hakkını helal et yılar oldu neden banladığımızı bile hatırlamıyorum ama bunları buraya yazman bile çok güzel ve anlamlı.

Belki uzun zamandır ilk kez buraya yazıyorum   :D

3
Abi adamların önünde berbat bir metin var, mimikler yok, metni de sanki ilk kez okuyor gibi okuyorlar. Okulda adam toplayıp tiyatro yapsam kat kat iyisi çıkar valla abi şaka gibi :D
Köpeğin yaptığı ikili komboyu izlerken duygulanmamak elde değil. Peki ilk bakışta elemanları bir köpeğin ısırdığını anlayan doktora ne demeli? Her eve böyle ufku geniş insanlar lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=0uAG_Bl9pJQ

Bu video da ayrı bir başarısızlık abidesi. Yahu senin baban ölmüş, robot gibi konuşmasana be adam.

+Ah baba... Babacığım... Peki ben bunu Fidan'a nasıl söylerim, ne derim ben ona? Aman tanrım...

Abi adamlar ucuzluk olsun diye sokaktan oyuncu topluyor sanırım. :D Doktora bende çok güldüm, doktordan sonra "evet" diye diyerek pat diye oturan o ruhsuz girişe daha da güldüm. :D

Adam "Acını anlıyorum" diyor da ben anlayamadım daha nerede bu acı?  ;D ;D

4
Abi adamların önünde berbat bir metin var, mimikler yok, metni de sanki ilk kez okuyor gibi okuyorlar. Okulda adam toplayıp tiyatro yapsam kat kat iyisi çıkar valla abi şaka gibi :D

5
Kesinlikle bencede hak ediyor. Dönemimizin en çok sistem isteyen oyunlarından biri olmasına rağmen bu sistem ihtiyacını değer kılıyor. Bitki örütüsünü beğenmeyenler, HariWorks (sanırım buydu)'den şikayetçi olanlar dışında her açıdan güzeldi.

6
Genel Sohbet / Ynt: GTX 950 Hakkında
« : 28 Ağustos 2015, 01:37:19 »
Bence hiçbir şekilde iyi bir hale gelmeyecek. Bu kartın çıkmasını tamamen saçma ve gereksiz buluyorum. Yani kart çıkarmak için çıkarılmış gibi. Olmasaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

7
Oyunumuz 1751'de başlıyor. Bunu da ben ekliyeyim. Karakterin hikayesi falanda paylaşılmış ama çeviri falan var. Umarım en kısa zamanda onu da halledicez.

9
Diğer karakteri Altair'e benzeten bir ben miyim? Yani Masyaf'la falan bir alakası var mı acaba?

Sayfa: [1] 2 3 ... 330