İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Shezi

Sayfa: [1] 2
1
Bu evrene göre Adem ve Havva ilk suikastçiler.. Ac2 de the truth isimli videoda göstermişti.

2
Hikayeler / Ynt: Melez
« : 19 Ekim 2017, 18:00:19 »
Orada çelişki yok aslında.

3
Hikayeler / Ynt: Melez
« : 19 Ekim 2017, 10:21:39 »
"Suikastçinin ismi Aybars bana benziyor türkiyeden fransaya gelmiş  babası tüccar iş için gelip suikastçileri görmüş ve etkilenerek bu kardeşliğe bir şekilde katılmış kendini görevine adamamış zevk için yapıyor o suikastçiliği suikastçilik onu değil o suikastçiliği seçmiş Edward Kenway gibi. Kendine güveni tam dövüşmekte hiç zorlanmıyor dövüşte çok iyi yine de kazanamayacağı dövüşlere girmiyor kaçmayı tercih ediyor 10 kişilik bir orduya karşı savaşamasada teke tekte assassinate eder atar. Görevlerden kazandığı parayla keyfine bakıyor kendine güzel bir ev almış parisin dışında bir yerlerde orada kendine haremini kurmuş seviştiği kızların haddi hesabı yok ama yinede hiçbirine ayrıcalık göstermiyor hareminde tüm kızlar Aybars ın biricik erkek kardeşi Aytunç a annelik ve öğretmenlik yapıyor onunla ilgileniyor e çocukta biraz şımarmış ama olsun biraz şımarlıklık iyidir Aybars kardeşi Aytunçu da bir assassin olarak yetiştirmeye çalışıyor 10 yaşındaki çocuğa düz duvara tırmanmayı öğretiyor çocuk beceremiyor doğal olarak canı çıkıyor garibanın ama olsun çalışarak herşey yapılabilir.Aybars kardeşlik içerisinde belli bir mevkiye ulaşmış görevleri kendi seçebiliyor görev verebiliyor istihbarat bilgisi var kardeşlik onu biraz rahat buluyor ama Aybars bunu kardeşliği son derece iyi koruyarak telafi ediyor Arno Victor Dorian ile yakın arkadaşlar bazen beraber mesai dışında içki içmeye gidiyorlar. "

*Kılıcını hızlıca çeker ve karşısındaki düşmanın boğazına savurur
**Düşman boğazından şelale gibi kan akarken geriye doğru düşer
**Assassin umursamazca cesede basmamaya dikkat ederek yanından geçer ve düz koridorda ilerler**
**Koridorun sonundaki ihtişamlı kapıyı açar ve tapınakçı ile yüz yüze gelir bir anlık bakışmanın ardından assassin hınçla çalışma masasının üzerinden tapınakçının üzerine atlar ve yakalarından tutarak duvara yaslar**
**hidden blade tapınakçının boğazındadır**
**Bıçağı tam boğazına saplayacakken tapınakçı "dur" diye ciyaklar ve "kızım elizabeth i Colmar köyündeki bir arkadaşımın yanına götürürsen sana tapınakçıların gizli bir planı hakkında önemli bilgiler veririm,eğer kızımı bu şehirden götürmezsen tapınakçı tarikatı onu öldürecek. " Assassin soğuk kanlılığını koruyarak "konuş" der bunun üzerine tapınakçı "suikastçi kardeşliğinin sığınağı ifşa oldu bir kaç gün içerisinde bir grup tapınakçı sığınağa baskın yapacak! Şimdi kızımı güvende tutacağına söz ver!" Assassin kararlı bakışlarla "kızını güvende tutacağıma emin olabilirsin" der bunun üzerine sorumluluğunu yerine getirme bilinci ile yüzünde tekrar bir hınç ifadesi oluşur ve bıçağı tapınakçının boğazına saplar adamı yere usulca yatırıp gözlerini kapar ve odada bulunan pencereye koşar pencerenin çerçevesine basarak karşı binanın çatısına atlar dikkat çekmeden çatılarda koşar bölgeden uzaklaşır ve ıssız bir yerde yere inerek halkın içerisine karışır.

4
Onlar da aksine sevilen bir karakter yaratıp hikayesini sürdürmeyi amaç edinmişler ki genele bakacak olursak, Uncharted, Tomb Raider, İndiana Jones vb tarihle ilgili oyunlar genelde bu stili benimsemişlerdir. Gelecek olan Empire üçlemesinde de Ezio Trilogy tarzında ilerleyecek olma ihtimalleri yüksek. Çünkü her sene yeni karakter yarattıklarında bu karakterlerin çok sevilmediğini gördüler. Diyebilir misiniz ki Connor, Edward, Arno, Jacob ya da Shay için; ben bu karakterlere ölürüm, çok etkilendim? Ama çoğunluk Ezio'da kendinden bir şeyler bulup onu savunur. Ben de savunurum çünkü hayatı çok trajik. Connor ve Arno'yu da buna dahil edebilirim çünkü gerçekçi hikayeleri vardı. Connor bir ulusa güvenip ailesini ve atalarını onurlandırmak istedi ve bunun yalan olduğu gerçeği ortaya çıktı. Arno için de ailesini yitirdikten sonra kendine yeni bir aile edindi ve başta Francois de la Sere'in ölümüne tanık olarak başlayan bir inanış, yeni hayat yolculuğunda güvendiği herkesi kaybetti. En son da onu hayata bağlayan tek şey olan Elise'in yitirilişi Arno'nun hayata karşı bakışını değiştirdi. Bunu filmde daha iyi verdiler Callum'un kanama etkisi yaşadığı sırada hayatıyla ilişkili tüm atalarını gördü. İçlerinde Arno da vardı; neden acaba? Yani kısacası verilmeye çalışılan şey kendimizi yerine koyacağımız bir karakter ve bu karakterin gelişimine bir oyunla tanık olduktan sonra bir yıl ara ile yaşlandığını görerek buna devam etmek. Çünkü oyuncunun düşüncesinde ben de yaşlanıyorum bu adam neden hiç yaşlanmıyor sorusu belirir ve cevabı da yeni oyunları oynamakta bulur. Kaldı ki oyun tarzının çok değişeceğini daha çok Witcher 3 tarzında bir inventory geliştireceklerini vesaire söylemişlerdi. Yani karakterine istediğin şeyi yapma ve istediğin kadar geliştirme hakkına sahip olacaksın. Bu da gene gerçekçilik için bir yol katetmektir.
Onun Arno olduğundan eminmisin?
http://i.hizliresim.com/Ly2gVb.png
Bu linktekimi sence? Ezio yu görmeye çalışmıştım sinemadayken hiç arno varmıdır acaba diye düşünmemiştim yourumunu gördükten sonra kontrol ettim bu resim Arnoya çok benziyor.

5
Birinci oyun ve Liberation ayrıca syndicate'de de eğlenemedim ne biçim şehir öyle çok boş biryer gibi görünüyor.

6
Abstergo ve Günümüz / Ynt: [Spoiler] Desmond Hakkında Soru
« : 14 Eylül 2016, 15:56:58 »
Phoenix projesi sayesinde tekrar karşılaşacağımıza inanıyorum ben. Abstergo birsürü insan klonluyor sebebi daha belli değil ama desmondu hatta clayı bile klonluyabileceklerini sanıyorum. Ayrıca desmondun cesedinden dna örneği alıyorlardı ve cesedi alıp götürüyorlardı. Bilen bilir dna örneği sayesinde insan klonlamak gerçekte bile mümkün.. Abstergo niye yapamasınki?

7
Assassin's Creed Liberation HD / Ynt: Tavsiye
« : 14 Eylül 2016, 15:32:12 »
Büyük bir oyunmu bu oyuna assassin's creed demek bile bir küfürdür bunu birde pc ye ve konsolloara aktarmışlar saçmalığın daniskası. Alma derim emim ol hiç tatmin olmayacaksın

8
Doğruya doğru oyun sıkıcıydı... Atla başka şehre git orada birbirinin aynısı ve sıkıcı görevler yap geri dön dağın yaşlısı al muallim ile konuş yine şehre git yine hayvan gibi zor ve sıkıcı bir görev yap animustan çık boş boş dolan yine animusa dön... Bence hiç tutmaz bu saatten sonra kimse o sıkıcı oyuna geri dönmez zaten altairde hiç konuşmuyordu adam akıllı yüzü bile gözükmüyordu ruhsuz birisiydi ama ne hikmetki ac revelationsta adama bir canlılık bir ruh bir renk gelmiş hemde 80-90 yaşında dede olmasına rağmen.

9
Brotherhood benim favorim belkide ilk oynadığım assassins creed oyunu olduğu içindir bilgisayar oyunları oynamaya yeni başlamıştım ve bu oyun sevmemi sağladı bilgisayar oyunlarını. Atmosferi, ürpertici havası, müzikleri, ezionun karizması, kurt postu giymiş düşmanlar,kolezyum tiyatrosu,atlar herşeyiyle sevdim ben. Desmondun ezionun malikanesinde dolaşması günümüz romasına gitmesi apple of edeni bulması falan çok güzeldi vay bee.... Oyunun sonuda efsaneydi ha birde  cesare borgia var o da güzel bir düşmandı lan katherinayla christinayı unuttum onlarda çok romantikti...

10
Güzel emeğine sağlık

Sayfa: [1] 2