İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - kaskal

Sayfa: [1] 2 3 ... 123
1
Ne kadar teşekkür etsem az. Burası benim için ev gibi. Seneler boyunca ne kadar kötü şey yaşadıysam başımı buraya soktum ve soluklandım, dinlendim, mutlu oldum. Sevildiğimi hissettim. Keşke herkes bu kadar bağlı olsaydı ve yok olan değerlerimiz gibi ortak zevklerimiz de yaşasaydı.

2
Bu oyunu seven, savunan sahip çıkan herkese teşekkürler. Sizleri buradan tanımak ve birlikte bilgi alışverişine girmek bana çok şey kattı. Gerçek dünya yaşanabilir bir yer değildi. Biz de escapist olmayı seçtik. Düş dünyasına kaçarak yaşamı anlamlandırdığımıza inanıyorum. Tek inancım budur. Umarım hayatlarınızda var olan bireyler olursunuz. Hepinizi candan kucaklıyor ve hoşçakalın diyorum oyun arkadaşlarım.

3
Muhteşemsiniz. Teşekkür ederiz. :)

4
Assassin's Creed: Origins / Ynt: Soy Ağacı?
« : 04 Ocak 2019, 06:12:24 »
Bu ilk bölüm


Daha detaylı grafik Odyssey dahil değil sadece.


5İlk Hidden Blade'in hikayesine tanık olacağımız Legacy of the First Blade traileri yayınlandı. DLC'nin kendi RPG tabanlı senaryosu dışında açık dünyaya da büyük etki ettiğini belirtelim. Perslerin işgal ettiği denizler, garnizonlar, polisler ile dolu bir Yunanistan hayal edin. Hikaye üç episode şeklinde sunulacak. İlk episode 4 Aralık'ta.
6
Assassin's Creed Odyssey / MARKOS
« : 23 Eylül 2018, 21:06:40 »


Ailemiz tarafından reddedildikten sonra, yaşam mücadelesi veremediğimizde, yorgun bir şekilde açlıktan bitap düşmüşken bizi bulup yetiştiren kurnaz, akıllı ve biraz da yalancı olan kişidir.

7
Ubi Kassandra'nın rolünün daha çok olduğunu söylüyor bir iki video izlediğimde ben de böyle olduğunu gördüm. Onunla hikayeyi bitirip ikinci oynayışımda sıkılmamak için Alexios'u seçeceğim ve %100 tamamlamayı Alexios ile yapacağım. Hikayeyi bu kez çok merak ediyorum çünkü oyunun ilk 1 saatinde flashbackler de yaşandığı için ilerleyen sequence'lerde de flashbackler sürerse tadından yenmez.

8
Eyvallah üstad.  :)

9
5/10

Pitfall: The Lost Expedition

10
Bana da sadece Antonio Maffei olmadı gibi geldi. Öner Erkan da uygundu ama sakallı fotoğrafını bulamadım. Bartolomeo için de Erkan Can ve Ferdi Akarnur arasında kalıp sonradan Nedim Doğan'a dönmeyi uygun buldum.

Sayfa: [1] 2 3 ... 123