İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - volkan_hto

Sayfa: [1] 2
1
Desmond black roomda uyanır bir anısını hatırlar (şifrelilerden biri "hatırlıyorum" olabilir) animus training gibi bir yerden geçeriz sonra video çıkar ezionun masyaftaki yaşadıkları ve istanbula nasıl geldiğini gösterir.

2
Keşke kamneram olsaydı da bende size birkaç video koyabilseydim diyorum tek başına oynamak bir süre sonra sıkmaya başlıyor :( Oyundaki deathmatch modu mükemmel bu arada ve puanlama sistemi de süper mesela contestant kill diye birşey var seni öldürmeye gelen adamı stunlamaya çalışırken ölüyorsun adama 150 sana 100 puan veriyor. Bu sayede 4/7 K/D ile birinci oldum kaç kere ama 7 ölümün 5 tanesi contestant. :) 8inde herkesi bekliyorum biraz da manhunta bakalım.

3
Assassin's Creed 1092 Sohbet / Ynt: Hidden Blade Yapımı ;)
« : 03 Eylül 2011, 19:19:28 »
Youtubedaki çoğu videoda metal kullanmayın bıçak için plastik kullanın diye uyarıyolar. Bunda da kullanılabilir zaten süs ya da cosplay çalışmaları için kullanılıcak bir yapım çünkü bu arada güzel inceleme  :)

4
PSN ID: volkan_hto
Level:43
Update: 3.0
şuna da vinci yerine Animus Update 3.0 diyelim lütfen. Teşekkürler

5
Assassin's Creed Revelations / Ynt: [PS3] Revelations Loncası
« : 25 Ağustos 2011, 18:15:55 »
Kesinlikle PSN ID:volkan_hto ama ne yazıkki YGS LYS ikilisi beni Templar sırlarından alı koyacak belirli bir süre :(

6
Plus: Aylık olarak paralı (Türk PSN hesabında yok Plus)
Uplay: Herhalde önceden AC2 ya da ACByi PS3e alanlar için izin vereceklerdir. (assassins creed 2 ve Brotherhood PS Store da var biraz araştırın bulursunuz ya da gidin d&rdan alın AC2 60 tl zaten)
Beta 3 eylülde çıkar ps storea plus üyeleri ve uplay üyelerine mail mi gider mesaj olarak mı gider bir kod gidecektir orasını bilmem. uplayi pcde açanlar PS3lerinizi de uplaye bağlayın yoksa giremezsiniz!

7
Bir karkter daha ortaya çıktı çok bilgi yok ama resime bakınca speara benzer bir ok kullanıcağını görebiliyoruz krşınızda Renegade: http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Renegade

8
All we need is hope. We are the Assassins.

9
Dergi bugün geldi kapakta görünce bir hoş oldum okuyacağım nasıl yorumlamışlar oyunu :)

10
Brotherhood'da olduğu gibi DLC satın aldığında bu zırhlar ve Vlad'in kılıcı gelicektir o yüzden ben düz versiyonu alıcağım :) (PSN ne güzel birşeysin sen)

Sayfa: [1] 2