İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Nizamülmülk

Sayfa: [1] 2 3 ... 22
1
Diğer Oyunlar / Europa Universalis 4 Timelapse VideolarıM
« : 19 Ağustos 2017, 20:37:12 »
Uzun süredir Europa Universalis 4 oynuyorum, gelen bu özelliğin tadını yeni aldım. Haliyle biten oyunları da videoya döküyorum. Şu ana kadar 3 video yayınladım bu içerikte. Detayları da videoların metin kısımlarında yer verdim. Dileyen bakabilir. Daha fazla bilgi için kardeş topluluğumuz www.paradoxfan.com 'a da bakmayı unutmayın.

1 - Europa Universalis 4 - Timur, Babür İmparatorluğu


2 - Europa Universalis 4 - Jianzhou, Manchu, Qing


3 - Europa Universalis 4 - Brandenburg, Prussia, Germany


2
Merhabalar, Gökhan -Ezio Auditore- Uçar ile birlikte :) ben Nizam abiniz yeni oyun AC Origins'i konuştuk. Ek olarak Bu tür içerikler artacak, aranızda başka bu tür videolarda konuk etmeyi planladığım kişiler de var. Unutmadan ekleyeyim sadece temel bilgiler yok, kaygılarımız ve bilgileri yorumlamdağımız anlar da mevcut.

İyi dinlemeler diyeyim  :)
3
Assassin's Creed: Origins / Assassin's Creed: Origins Soru-Cevap
« : 14 Haziran 2017, 12:38:06 »
Değerli oyuncular, bu bölümde farklı ve dinamik bir yol izleyelim. Sorusu olan ama cevabını bilmeyenler için, biligli kişiler soru sorsunlar ve akabinde cevapları yapıştırsınlar.

İlk olarak ben başlıyorum, umarım birileri bu emekleri araklamaz, alıntı yaparsa da kaynak gösterir :) Ek olarak bu sistem sanırım daha kolay olacak giriş için. Soru soracaklar, detay siteyenler alakalı bölümlere ayrıca başlık ile yeni konu açarak yardım isteyebilirler.


Sual: Oyun kaç yıldır geliştiriliyor?
Cevap: Son dört yıldır.

Sual: Farklı bir ekip mi yapmış?
Cevap: Hayır, Assassin's Creed Black Flag'i geliştiren ekib oyunun yapımcılığında öncü olmuş.

Sual: Oyun nerede geçiyor?
Cevap: Malumunuz Antik Mısır'da.

Sual:Karakterimizin adı ne?
Cevap: Bayek.


Sual: Karakterimiz nasıl biri, ne yapar, neci?
Cevap:Kendisi Habeşistan ile Mısır arasında kalan Nubiya kökenli yani bir Nubi ayrıca son Medjay. Medjay, Antik Mısır'da polislik yapanlara verilen ad diyebiliriz.

Sual: Oyunun diğer oyunlara nazaran farkını açıklar mısınız?
Cevap: Ubisoft'un dediğine göre 4 önemli ana başlık var. 1- Özgür hikaye sunumu, yani hikaye ilerlerken seçimlerimizde daha özgürüz. 2- Aksiyon rol yapma seçeneklerinde artış ve derinlik 3- Tamamıyla yenilenen dövüş sistemi 4- Silah kullanımında daha refah bir oynanış tecrübesi.

Sual: Hikaye tam olarak nedir?
Cevap: Assassin's Creed Brotherhood denilen topluluğun kökenlerine dair bilgiler edineceğiz. Temel bunun üzerine kurulu. Mücadelenin başlangıcına dair yeni şeyler öğreneceğiz.

Sual: Zaman aralığı nedir?
Cevap: Hikaye, aksiyon Millattan Önce 49 yılında başlıyor. Bu tarihte Antik Mısır yönetimde olmasına rağmen bölgenin hakimi Roma! Ek olarak Roma'da da iç savaş var. Aynı anda Mısır'da VII. Kleopatra taht için savaş vermektedir.


Sual: Değişik karakterler gördük, o kurt kafalı kim?
Cevap: Antik Mısır halkının tanrı dedikleri şarlatanlar kim olacak :D oyunda da göreceğiz. Bu arada kurt değil, daha çok çakal olarak bilinir.

Sual: Hangi stüdyolar çalıştı bu projede?
Cevap: Ubisoft Sofia, Ubisoft Singapore, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Kiev ve Sperasoft studio.

Sual: Ne zaman hangi platformlara çıkıyor?
Cevap: 27 Ekim 2017'de Xbox One ailesine. 7 Kasım'da da PlayStation 4 ve PC'ye.4
ÖNCE DÜZLERSpoiler: Göster

GOLD'un FARKI

Spoiler: Göster


DELUX'IN FARKI

Spoiler: Göster


VE EN GÖZ DOLDURANLAR

Spoiler: Göster

5
Assassin's Creed Origins'te karakterimizin üç farklı yoğunlaşabileceği özellik ağacı bulunuyor. Hepsine puan yeter mi göreceğiz ama sanmıyorum. Büyük ihtimal oynayış tarzımıza göre belli bir sayıda özelliği aktif edeceğiz.

HunterWarriorSeerDaha fazla detaylar açığa çıktıkça ekleriz ya da sizler de yorumlarınızla bilgileri detaylandırırsınız.

6
Yeni oyunumuzun forum bölümü aktif. E3'te tamamıyla açığa çıkacak olan oyunumuz hakkında görsellerinden karakterlerine kadar konuşabileceğiniz özel bölümler artık mevcut. Bilgilerinizi ve temennilerinizi, kısacası Assassins Creed Origins hakkında her şeyi burada konuşuyoruz.

Ailemizin, oyunla paralel olarak büyüdüğünü unutmayın. Oyuncu arkadaşlarınızı, forumumuza davet edin, ailemizi hem büyütelim hem de oyunla sukuta eren bu buhranlı günleri de birlikte atlatalım.


7
AC Origins Haberleri / Sadece Assassin's Creed gelmiyor...
« : 17 Mayıs 2017, 11:31:26 »


Ubisoft Merakla Beklenen Duyurularını Yaptı
Ubisoft bu yıla damga vuracak gibi.

Ubisoft, takipçileri tarafından merakla beklenen en popüler dört serisinin yeni üyelerini peş peşe duyurdu. Bu duyurularla birlikte var olan bilgi kirliliği de biraz da olsa giderilmiş oldu. Duyurularda bu oyunlar, şu an içinde olduğumuz ve 31 Mart 2018’de sona erecek 2017-2018 mali yılı içerisinde piyasaya sürülecek.

İlk olarak Ubisoft’un resmi Birleşik Krallık Twitter hesabından atılan ”Ağır dozda yeni bir Farcry macerasına hazır mısınız?” mesajının yer aldığı bir tweet’le Far Cry 5’in resmi duyurusu geldi. Farcry 5’in Western temasına sahip olacağı iddiasının yalanlandığını ve Montana eyaletinde geçecek bir polisiye olacağı belirtilmişti.

Ubisoft’un yine Birleşik Krallık sayfasında Far Cry 5 duyurusundan sadece 2 dakika sonra The Crew’in 2. oyununun duyurusu yapıldı. 2014 yılında çıkan ve Ubisoft’un açıklamasına göre 12 milyon gibi ciddi bir oyuncu sayısına ulaştığını açıklamıştı. Ve belki de bu yıl içerisinde hakkında değişik rivayetler duyduğumuz Assassin’s Creed’in yeni oyununun resmi duyurusu yine Twitter aracılığı ile ve fakat bu sefer Assassin’s Creed’in resmi Birleşik Krallık hesabından yapıldı. Atılan tweet’te oyunun içeriği ile ilgili hiç bir bilgi yok, sadece ”yeni bir dönem başlıyor” ifadesinin yer adlığı bir GIF var. Son duyurulan yapım ise South Park’ın geciken South Park: The Fractured But Whole isimli yeni oyunu oldu.

Büyük ihtimalle bu oyunlarla ilgili ayrıntıları E3 2017’de öğreneceğiz. Biz de dopdolu geçeceğini düşündüğümüz E3 2017’yi takip edip her yeni haberi sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.


http://www.oyunfest.com/ubisoft-merakla-beklenen-duyurularini-yapti.html

8
İşte yeni oyun olduğu iddia edilen yapımdan ilk görseller (mi acaba?)
9

Assassin’s Creed’i çekirdek çitlerken izleyebileceğiz.

Ubisoft, Assassin’s Creed’in televizyon dizisi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Sevilen (bir o kadar eleştirilen) oyun serisinin içerik yöneticilerinden Aymar Azaizia, ünlü forum sitesi Reddit’te bunu doğruladı ama ayrıntıya da inmedi.

Biraz daha detay için http://www.oyunfest.com/assassins-creedin-dizisi-geliyor.html

Sayfa: [1] 2 3 ... 22