İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - assassingirl

Sayfa: [1] 2
1
Müzik / Black Veil Brides
« : 04 Nisan 2013, 11:50:06 »
Black Veil Brides Kimdir?
Black Veil Brides, Hollywood, California kökenli Amerikan (Heavy metal, glam metal, alternatif metal, screamo, alternatif rock, indie rock, metalcore) grubu.(Ama genel olarak EMOCORE diyoruz. Emo olduklarından dolayı.) Grup, Andrew Biersack (vokal), Ashley Purdy (bass, geri vokal), Jake Pitts (gitar), Jinxx (gitar, keman) ve Christian "CC" Coma (bateri)'dan oluşuyor. Black Veil Brides'in Kiss grubunun 1980lerdeki glam metal eylemlerinden etkilendikleri biliniyor.

İlk yıllar, kayıt anlaşması ve ilk albüm (2006–2010)
Black Veil Brides, 2006 yılında Brides ismiyle Andy Biersack (vokal), Johnny Herold (gitar) ve Phil Cenedella (bass) tarafından Delhi, Ohio'da kuruldu. Grup bir süre sonra MySpace üzerinden Nate Shipp (gitar) ve Chris Riesenberg (bateri) ile bağlantıya geçti ve Nate ile Chris gruba dahil edildi. İlk şarkısı "Knives and Pens" ile tanınmaya başlayan Black Veil Brides'ın ilk müzik videosu YouTube'da 32.000.000'dan fazla izlendi.
Kasım 2009'da David "Pan" Burton, grup içindeki çatışmalardan dolayı gruptan ayrıldı. Kısa bir süre Chris "Hollywood" Bluser gitarist olarak gruba katıldı. Myspace'de yayınlanan demoların söz yazarı Biersack'di. Black Veil Brides demoları yayınladığında Pan, kendi kayıtlarının da bu demoda olduğunu öne sürdü ve şarkıları gruba katılmadan önce yazmış olduğunu söyledi. We Stitch These Wounds 'dan önce yayınlanan demolar sayesinde grup şarkıların başlığını değiştirme imkânı buldu ve "Beautiful Remains", "Funeral in Flames" olarak; "All Your Hate", "Alive and Burning" olarak değiştirildi. Öte yandan "Sweet Blasphemy" aynı kaldı.
Eylül 2009'da Black Veil Brides, bugünkü adını kulanarak bağımsız plak şirketi StandBy Records ile anlaşma imzaladı. Grup, yeni bir albüm ve tur için yazım sürecine girdi. Aralık 2009'da grup, "On Leather Wings" başlıklı ilk Amerika turuna çıktı.
13 Temmuz 2010 grup, ilk albümü We Stitch These Wounds 'ı yayımladı ve albüm, daha ilk haftasında 10.000'den fazla kopya satarak Billboard Top 200 listesinde 36. sıraya, Billboard Independent listesinde 1. sıraya kadar yükseldi. 2010'un sonlarında Black Veil Brides, The Birthday Massacre, Dommin ve Aural Vampire gruplarıyla turneye çıktı.
Hot Topic'in baş müzik görevlisi John Kirkpatrick'in grup hakkındaki sözleri (Grubun t-shirtleri ülkede en çok satan ikinci t-shirt olmuştu) üzerine Black Veil Brides, Lava Records'un başkanı Jason Flom'un dikkatini çeker. Grup, "D.I.Y." modasının sıkı bir takipçisiydi -videolarında görüleceği gibi- bu da dikkatlerden kaçmayan bir detay oldu.Flom, grubu dinledikten ve grupla tanıştıktan sonra tam olarak ne aradığına karar verdi ve grup hakkında HitQuarters'a şunları söyledi:
"Onlar on yılardırki eksikliği geri getiriyor. Onlar gerçekten hayattaki büyük rock kahramanlarından. Makyajları, saçları, derileri ve en önemlisi harika şarkıları, harika çalışları..."
Flom sonunda StandBy Records'un kurucusu Neil Sheehan ile Lava'nın yayında grubun başka plak şirketinin daha olması için anlaşmaya vardı.
Üyeler
Spoiler: Göster
Andy Biersack (Vokal)
 
Ashley Purdy (Bass Gitar-Geri Vokal)

Jinxx-Jeremy Ferguson(Ritim Gitar-Keman-Geri Vokal)

Jake Pitts(Solo Gitar)

Christian "Coma" Mora(Bateri-Vurmalı Çalgılar)

Şarkılar
Spoiler: Göster
Not a valid youtube URLNot a valid youtube URLNot a valid youtube URLNot a valid youtube URL

Grubun Logosu
Spoiler: Göster

Grubun Kolyesi
Spoiler: Göster


2
Genel Sohbet / Karneniz nasıl ?
« : 31 Mayıs 2012, 11:27:13 »
Arkadaşlar yıl sonu geldi karneniz nasıl kısaca özetleyin.Belge alacak mısınız,alacaksanız kaç puanla ?
Benim;
Matematik:2 :)
Türkçe:4
Fen ve Teknoloji:4
Sosyal Bilgiler:4
İngilizce:5
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi:5
Resim:5
Müzik:5
Beden Eğitimi:5
Teknoloji Ve Tasarım:4
76 puanla Teşekkür Belgesi + Onur Belgesi ve belki Başarı Belgesi :) :D

3
Güldüren Paylaşımlarınız / Ezio'nun saç stilleri
« : 29 Mayıs 2012, 11:24:53 »
Spoiler: Göster

Eğer Ezio gibi saçlarınız varsa yapmayı deneyebilirsiniz :D

4
Diğer Oyunlar / Skyrim hakkında
« : 24 Mayıs 2012, 20:26:47 »
Arkadaşlar ben Skyrim'i almayı planlıyorum ama hakkında bilgim yok.Nasıl bir oyundur,nasıl oynanır,serimidir,seri ise kaç oyundur ?
gibi sorularıma cevap arıyorum eğer bileniniz oynayanınız varsa yardımcı olabilirmi ?

5
Ezio'nun yüz şekilleri
Spoiler: Göster
 

Assassin Ponyler
Spoiler: Göster


çok hoşuma gitti koyuyum  dedim :D

6
Genel Sohbet / En aptalca
« : 11 Mayıs 2012, 20:01:32 »
Evet arkadaşlar hayatınızda yaptığınız en aptalca olay,iş,hareket nedir?
Benim ki 2 yaşındaki kardeşim koltuğa cips dökmüştü bende cipsi toplanmak yerine üstüne eğilerek yemiştim :D Tabi sonra annemden azar yedim.

7
Güldüren Paylaşımlarınız / Connor kayak yaparsa?
« : 09 Mayıs 2012, 23:43:03 »

Connor kayak yaparsa böyle yapar :D

8
Güldüren Paylaşımlarınız / Protocreed
« : 30 Nisan 2012, 10:33:13 »
Spoiler: Göster
 8.resime bayılıyorum.

9
Genel Sohbet / Benzemiyorlarmı?
« : 27 Nisan 2012, 20:52:10 »

Sizde benzetinizmi yoksa sadece benmi benzetim.

10
Diğer Oyunlar / prototype ??
« : 23 Nisan 2012, 20:23:47 »
Arkadaşlar ben prototype alma kararı aldım ama sizinde fikrinizi almak istedim sizce almalımıyım ??

Sayfa: [1] 2