İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - El Tahir

Sayfa: [1] 2 3
1
  Merhaba arkadaşlar,

  Uzun süre önce "Büyük Mücadele" adı altında, Assassin's Creed: Revelations üzerinden gerçekleştirilecek bir çoklu oyuncu sözü vermiştik. İşin özü şu ki zahmetli bir işin rahat bir döneme denk gelmesi gerekirdi, sıkıntılı bir döneme denk geldiğinden gerçekleştiremedik. Bunun yanı sıra organizasyon yöneticileri olarak istenen sayıya ulaşamadık, bu sebepten de sürekli ertelemeler yapmak durumunda kaldık.

  Sona geldiğimiz noktayı da görüyorsunuz, az bir zaman sonra Assassin's Creed III çıkacak. Büyük Mücadele'yi Assassin's Creed III ile taçlandırmak istiyoruz ve bunu da yarıyıl tatilinde yapmayı düşünüyoruz.

  Bu zamana kadar meydana gelen aksilikler nedeniyle tutulamayan sözler için değerli Assassin's Creed 1092 üyelerine özrü borç biliriz.

  Sevgiler,
  Büyük Mücadele Organizasyon Yönetimi

2
Büyük Mücadele - AC:R Multiplayer Organizasyonunda yer almak isteyen arkadaşlar, aşağıda kendi platformlarına uygun formları tam ve doğru bir şekilde doldurarak başlık altından göndersinler.

Örnek Form (PS3)
Platform: PS3
Ad: Ozan
Kullanıcı Adı: El Tahir
PSN ID: davisozan

Örnek Form (PC)
Platform: PC
Ad: Bahadır
Kullanıcı Adı: El-Bilal
UPlay ID: Al-BahadIR


Katılım isteğinizi gönderirken aşağıda bulunan kodlardan platformunuza uygun olanı seçin ve kullanın.

Kod: (PS3 PLATFORMU İÇİN) [Seç]
[color=teal][b]Platform:[/b][/color] [color=blue][b]PS3[/b][/color]
[color=teal][b]Ad:[/b][/color]
[color=teal][b]Kullanıcı Adı:[/b][/color]
[color=teal][b]PSN ID:[/b][/color] (büyük küçük harfe dikkat edin)

Kod: (PC PLATFORMU İÇİN) [Seç]
[color=teal][b]Platform:[/b][/color] [color=green][b]PC[/b][/color]
[color=teal][b]Ad:[/b][/color]
[color=teal][b]Kullanıcı Adı:[/b][/color]
[color=teal][b]UPlay ID:[/b][/color] (büyük küçük harfe dikkat edin)

***Turnuvadaki takım ve grup sayısı katılımcı sayısına göre şekillenecektir.


3
Güncelleniyor...

4


     Sanırım genel olarak mücadele hakkında yaptığımız bilgilendirme dışında, nasıl yapılacağı ve hangi aşamalar üzerinden gerçekleşeceği konusunu merak edenler de vardır. Mücadelelerimiz Assassin's Creed serisinin şu anki son oyunu olan Revelations üzerinden gerçekleşecek... Büyük Mücadeleye giden iki aşamadan geçilecek. Son aşamada ise şampiyonların kapışması, Büyük Mücadele yaşanacak... PC ve PS3 platformlarında yapılacak olan tüm maçlarda hakemler bulunacak ve "BOT" rolü görerek standart bir oyuncu gibi oynayacak. Hakem tarafından hedef alınma ve hakemi hedef alma ihtimaliniz var, ölme ve öldürme ihtimallerine hazır olmalısınız dolayısıyla. Bu şekilde oynanacağından oyun hiçbir şekilde aksatılmayacaktır. Grup olarak oynanacak oyunlarda ise eşitlik açısından hakem, farklı maçlarda her iki takımda da oynayacaktır.


     I. Aşama takım mücadeleleri, Assassin's Creed: Revelations Multiplayer - Manhunt modu üzerinden olacaktır. 3 kişilik takımlar karşılıklı olarak fikstüre bağlı kalınarak mücadelelerini gerçekleştireceklerdir. Takım mücadeleleri "Takım Puanlaması" usulüyle olacaktır. 2 grubun olacağı, her grupta 3 takım ve 9 oyuncunun, yani toplamda 6 takım ve 18 oyuncunun olacağı takım mücadelesinde, A ve B gruplarında birinci olacak olan takımın 3 oyuncusu da, toplamda 6 oyuncu olmak üzere ikinci aşamaya geçecekler.

     Puanlama usulüne göre, Manhunt modunda Saldıran takımın kazanması o takıma 3 puan, Kaçan takımın kazanması o takıma 3 puan kazandıracaktır. Yani her ikisini de kazanan takım 6 puan alabilecektir. Ana mücadelenin yanısıra rövanş mücadelesi de olacak, yani aynı iki takım 2 defa mücadele edecektir.


     İkinci aşama tabii ki daha çetin olacak... Takım arkadaşınız yok, dolayısıyla yardımınıza gelebilecek veya içinde bulunduğunuz karmaşada imdadınıza koşacak tek bir dostunuz dahi olmayacak. İkinci aşama Pusulanın (Compass) bulunduğu Wanted modu üzerinden olacak.
     
     İkinci aşamaya geçecek olan 6 oyuncu, yine 7. bir oyuncu olacak hakemin gözetimi dahilinde Wanted modunda oynayacak ve Birinci, İkinci ve Üçüncü olacak Şampiyonlar, Büyük Mücadele için Son Aşamaya çıkacaklar. Hakemler bu maçta da standart bir oyuncu düzeyinde oynayacaklardır.     Son Aşama yani Büyük Mücadele, ikinci aşamadan çıkmış olan 3 şampiyon arasında, Assassinate modunda oynanacaktır. Büyük Mücadelede hakem oyunda sokaktaki sıradan insanlar gibi dolaşacaktır, suikast ve sersemletme eylemleri gerçekleştirmeyecektir. Büyük Mücadelede Puan Sıralamasında 1. olan oyuncu Şampiyon olacak ve ödülünü alacaktır.

Kura yoluyla belirlenecek olan Fikstürler kısa zaman içerisinde altbölümümüzde yer alacaktır...

Takipte kalın :)

*Katılımcı sayısına göre takım ve oyuncu sayılarında değişmeler olabilir.
**PS3 ve PC platformu için birer hakem olacaktır. Fikstürlerde hakemler de belirtilecektir.
***Mücadeleler esnasında yapılacak her türlü hile, oyun dışı ve centilmenliğe yakışmayacak hareketler diskalifiyeye sebep olacaktır.

5


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Büyük mücadeleye hazırlanın.....

http://www.assassinscreed1092.com/buyuk-mucadeleye-hazir-olun.html

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


6
Assassin's Creed / Desmond Miles - Karakter Tanıtımı
« : 01 Nisan 2012, 21:23:01 »

Desmond Miles çevirisini istediğimiz şekilde sonuçlandırmış durumdayız. Az sonra göreceğiniz Türkçe tüm yazılı metinler Assassin's Creed 1092 Çeviri Takımına aittir ve Assassin's Creed 1092 sitesi dışında hiçbir sitede paylaşılamaz.

Çeviri Takımı:
El Tahir
(Takım Lideri)
Emrehan141
(Takım Lideri)
Denek 16**
(Takım Üyesi)
Retardo**
(Takım Üyesi)
assassinkubilay
(Takım Üyesi)
İbn Tahir Arrani
(Takım Üyesi)
onrb
(Takım Üyesi)
MyCreed
(Takım Üyesi)
Kaya**
(Takım Üyesi)
mustafatufan**
(Takım Üyesi)
memoplayer**
(Takım Üyesi)
Fedai_Yahya**
(Takım Üyesi)
alikayacan**
(Takım Üyesi)
TheSensei**
(Takım Üyesi)
Oğuzhan**
(Takım Üyesi)


[(**) ile belirtilmiş isimler Desmond Miles çevirisinde göreve tabi tutulmamışlardır.]

DESMOND MILES

-BÖLÜM I-
Spoiler:  DİKKAT!!! Az sonra okuyacağınız metin oyun hakkında geniş bilgiler içermektedir.I • Göster


[left]    "Kısa bir zamanda tüm hayatım sonsuza dek değişti. Biliyorum ki zorlanmadan atlattığım tüm günler geride kaldı, fakat onları geri istemiyorum - şimdi olmaz. Benim adım Desmond Miles, ben bir Suikastçiyim. "Ben" bir suikastçiyim..."
    ―Desmond'un Kara Oda'da geçmişi gösterilirken...


     Desmond Miles (d. 1987), Suikastçi Emirliğine sadakat yemini etmiş Aquilus, Al-Tair ibn La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze ve Connor Kenway'ın torunu ve münzevi bir insan...

     16. yaşına kadar başından geçenlerden sıkılan ve kendi hayallerinin peşinden gitmeye kararlı olan Desmond, az-biraz sahip olduğu Suikastçi becerilerini kullanarak yetiştirildiği Suikastçi kampından kaçtı, ve Güney Dokota'da bulunan, ünlü gece kulüplerinden birinde barmen olarak çalışmaya başladı.

     2012'nin Eylül ayında dış dünyaya kendini Abstergo Endüstrisi olarak tanıtmış olan Tapınakçı örgütlerince kaçırılarak, Kin Projesi kapsamında Animus adı verilen cihaza kapatılmaya, ve Cennet'in Parçaları'nı (Pieces of Eden) bulmak adına atalarından biri olan Al-Tair'in hafızalarına erişmeye zorlandı. Başarılı olmakla beraber aynı zaman dilimi içerisinde Desmond, Abstergo'ya sızmış gizli bir suikastçi olan Lucy Stillman ile birlikte kaçarak, Rebecca Crane ve Shaun Hastings'in de içinde bulunduğu Suikastçi üssüne katıldı. Ezio'nun hünerlerini elde etmek üzere Desmond, bir kere daha Animus'a girdi.

     Nihayetinde, Ezio'nun hafızalarından Cennet'in Elması'nın (Apple of Eden) Kolezyumda olduğunu öğrenen üçlü yola çıktı. Elmayı aldığı anda Desmond'un DNA'sı, İlk Medeniyet üyelerinden Juno tarafından ele geçirildi, ve Lucy'yi bıçaklamaya zorlandı. Bu olay neticesinde Ezio Kara Oda'ya -Animus'un güvenlik moduna- hapsoldu. Desmond'dan önceki deneklerden biri olan Clay Kaczmarek, kendi Yapay Zekasını Desmond'a kopyaladı ve bunun yardımıyla Desmond Kara Oda'dan kurtuldu.

     Biyografi
     Küçüklük Dönemi


    "Dışarıda asla göremeyeceğin büyük bir dünya olduğunu bilerekten bir yere sıkışıp kalmak ne demek biliyor musun?!"
    ―Desmond, Lucy'ye çocukluğundan bahsederken.


     Desmond Amerika'da, Rapid City eyaletinin batısındaki Kara Tepelerde bulunan Suikastçi Sığınağında doğdu. "Çiftlik" olarak da bilinen bu yer dış dünyaya tamamen kapalıydı ve göçebe yaşam tarzı hüküm sürüyordu..

     Desmond, sığınakta diğer çocuklarla birlikte babası William Miles tarafından eğitim alıyordu. Eğitimler aşırı derecede yorucuydu, ve genellikle de korkutucu... Yaşı ilerledikçe Desmond Suikastçiler ve Tapınakçılar arasındaki bu savaş hikayelerinden sıkılmaya başladı. Ve en nihayetinde sığınaktan kaçmaya karar verdi...

     On altıncı yaş gününde Desmond, "Çiftlik"ten kaçtı. Sığınakta aldığı kondisyon eğitimleri işe yaramıştı. Uzun süre boyunca çorak arazilerde gezdi ve bazen otostop çekti. Yolda karşılaştığı bazı kişiler New York'a gitmesini önerdi, beraberinde Desmond New York şehrine doğru yola koyuldu...

     En nihayetine New York'a vardığında "Bad Weather" isimli bir gece kulübünde barmen olarak işe başladı. Favori içeceği "Shirley Temple"dı. Suikastçilerden kaçınmak istiyordu, bu yüzden kendi adını asla kullanmadı ve her daim nakit alışveriş yaptı. Bu süre zarfında yeni bir hayat kurmaya çalıştı, fakat ailesini ve eski arkadaşlarını özlemeye başlamıştı...

     Talihsizliğe kurban giderek, motorsiklet lisansı için verdiği parmak izini takip ederek kendini bulan Abstergo ajanları tarafından kaçırıldı ve İtalya'daki üsse götürüldü.

     Abstergo Tarafından Tutsak Edilişi

     "Ben bir suikastçi değilim...artık olmaz..."
    Desmond, Warren Vidic ile konuşurken

     Eylül 2012'de Desmond, atalarıyla ortak olarak sahip olduğu genetik özelliklerine erişebilecek bir cihaza tâbi tutulmak üzere Abstergo'ya hapsedildi.

     İlk olarak Vidic, Desmond'un hafızasından zorla istediği bilgiyi almak istedi. Fakat yaptığı bu işlem başarısızlıkla sonuçlandı. Desmond hâlen basit bir barmen olduğunu söylerken, Vidic onun hakkında herşeyi bildiğini söylerek, Desmond'a suikastçi olduğunu itiraf ettirmeye çalışıyordu.

     Vidic ve Lucy, Desmond'a kesin bir hafızaya erişmeyi denediklerini söylediler, fakat Desmond'un bilinçaltı tüm bu girişimlere direniyordu. Vidic Desmond'a, eğer kendilerine yardım etmeyi reddedetmeyi sürdürürse, onu komaya sokarak yola devam edeceklerini ve istediklerini aldıktan sonra öldürüp ortada bırakacaklarını söyledi. Desmond zorakî olarak teklifi kabul etti.

     Desmond, atalarından Ortaçağ'daki Suikastçi Emirliği'nin bir üyesi olan Al-Tair'in anılarını keşfetmye başladı. Günlerini Tapınakçıların denetim ve gözetimi altında geçiyordu, ama geceleri, sahip olduğu şifre ile odasından çıkıyor ve labaratuvarı keşfe çıkıyordu, bu sayede, önceleri çaldığı Vidic'in kalemi yardımıyla onun kişisel bilgisayarına erişebiliyordu.

     E-Postalarla birlikte Desmond, Abstergo ve Animus'un oluşturduğu sıkıntılardan biri olan Kanama Etkisine maruz kalan Denek 16 hakkında yeni şeyler öğrenmeye başladı. Nihayetinde Lucy'nin yardımıyla, Suikastçiler Desmond'un kaçırılıp alıkonduğunu ğrendi ve özgür bırakmak için Abstergo'yu yoğun ateş hattına almayı denedi.

     Kurtarma denemesi başarısız olduktan sonra, Vidic suikastçilerin sahip olduğu çöldeki sığınağın yok edildiğini söyledi, Vidic oradan ayrıldıktan sonra Lucy, Desmond'a ailesinin "muhtemelen" kaçtığını söyleyerek güvence verdi, beraberinde kendisinin de bir suikastçi olduğunu söyledi.

     En nihayetinde Desmond, Warren'in istediği hedefe ulaşştı ve Eden'in Parçaları'nın yerlerini tespit etti. Üç Abstergo yöneticisi Desmond'un infaz kararını verdi fakat, Lucy "hafızalarına tekrar ulaşmamız gerekebilir" diyerekten sağ kalmasını sağladı.

     Yöneticiler gittikten sonra Desmond, Al-Tair ile ortak olarak sahip olduğu şeyi, Kartal Görüşü'nü kullandı ve Lucy ile Warren'in kendisine karşı sergilediği tutum hakkında fikir sahibi oldu. Ardından kendi odasının duvarlarında ve labaratuvarın her köşesinde bulunan sembolleri ve çizimleri gördü.

     Sığınaktan Kaçış

     Desmond, labaratuarda geçirdiği yalnız ve uzun zamanların artık sonuna gelinmişti. Lucy ansızın kan bulaşmış elbiseleriyle gelmiş ve Desmond'u Abstergo'dan kaçıracağını söylemişti. Dediğini yapmadan önce onu son kez Animus'a bindirmek istedi. Desmond, her ne kadar kafası karışsada bunu kabul etti ve Animus'a bindi. Daha sonra Animus sayesinde Denek16'ya en yakın olan DNA hafızasıyla eşleşildi ve Ezio Auditore da Firenze'nin doğumuyla senkronizasyon başarılı oldu. Böylece oradan kaçmak için herşey hazırdı.

     Lucy fark edilmemek için uğraşsada iki güvenlik görevlisi onları gördü ancak Lucy hızlı davrandı ve aralarındaki kapıyı kilitledi. Onlardan kurtulsalarda onların kaçmaya çalıştığını diğer güvenlik görevlileri anladı. İlerleyen ikili karşılarına çıkan güvenlikleri Lucy'nin büyük çabasıyla etkisiz hale getirdiler. Alt kata indiklerinde şaşırtıcı bir görüntü vardı çünkü etrafta birçok Animus vardı. Desmond bunun şaşkınlığını yaşarken Lucy ona yol gösterdi ve asansöre ulaştılar.

     Lucy'nin asansörü güvenlik kartıyla açma girişimleri başarısız olmuştu çünkü şifre değişmişti. İşte tam bu anda Desmond, Altair'den aldığı Kartal görüşü(Eagle Vision) ile gerekli olan sayıları gördü. Üçüncü denemenin sonunda doğru kombinasyonu buldu ve bu sayede asansöre binebildiler. Otoparkta onları muhafızlar beklesede ikili için muhafızları alt etmek zor olmadı.

     Suikastçı sığınaklarından birine ulaştıklarında Lucy ona daha önce tanıştığı iki suikastçıyı -Shaun ve Rebecca- tanıttı. Lucy, Desmond'ın artık cevap istemesi üzerine planını ona anlattı. Lucy'nin planı kanama etkisi(Kanama etkisi: Animus sayesinde kişinin atalarının özelliğini kendine almasıdır. Örneğin Desmond'un kartar görüşü) sayesinde Desmond'u kısa sürede gerçek bir suikastçı yapmaktı. Bunu Denek16'la ortak atası olan Ezio ile senronize ederek yapacaktı. Desmond, Lucy'yi şaşırtarak bunu kabul etti ve oldukça kısa sürede Animus 2.0'a binip atası Ezio'nun anılarını yaşamaya başladı.

     Desmond, Ezio'dan elde ettiği yeteneklerinin test edilmesi için gibi gözüksede aslında Denek 16 gibi zihinsel sorunlara sahip olmaması için Animus'tan çıkartıldı.

     Lucy, Desmond'a yapmasını istediği şeyleri söyleyerek onu yalnız bıraktı bu sayede Desmond yeni kazandığı serbest koşu ve kartal görüşü yeteneğini iç güdüsel olarak kullanacaktı. Ancak Desmond birden 3. Haçlı seferleriyle ilgili halisinasyonlar görmeye başladı. Bu hayaller ilk başta kısa olduğu için zararsız olsada daha sonra uzun süreli oldu.

     Desmond'un gördüğü hayaller aslında gerçek anılardı. Bu sayede Desmond, atası Altair'in Akra'da ki bir anısını Animus olmadan görmüştü. Gördüğü bu anıda Altair'in ve Maria'nın çocuğunun ne zaman olduğunu gösteriyordu.

     Bir sonraki gün Desmond, gördüğü hiçbir şeyi takım arkadaşlarına anlatmadı. Fazla konuşmadan Animus'a tekrar yattı ve Ezio'nun anılarını izlemeye devam etti.

     Desmond ve ekibi ilerleyen zamanlarda Ezio'nun baş düşmanının aslında Papa olduğunu, başka bir cennet parçası olan asanın onda olduğunu ve gizli sığınağı öğrendiler. Ezio, bu sığınağa girdiğinde tanrıça bir hologram olan Minerva'yla karşı karşıya geldi.

     Minerva, Daha önce gelenler ve insan denekler arasındaki savaş hakkında konuşurken Desmond'a seslendi. Bunu duyan ekip adeta şok geçirdi. O tanrıçanın aslında Ezio ile değil Desmond'a mesaj verdiğini anladılar. Daha sonra Desmond, Animus'tan çıktı ve etrafta bir hareketlilik gördü. Lucy, ona tapınakçıların geldiğini ve toplanmaları gerektiğini söyledi.

     Lucy, Desmond'a Ezio'nun gizli bıçağını verdi ve onlar toplanıp kaçarken Desmond'un onlarla (Tapınakçılarla) savaşmasını istedi. Fazla kalabalık olmayan çeteyi Ezio'dan aldığı ve oldukça başarılı olan yetenekleriyle yenen Desmond, Vidic'le baş başa kaldı. Vidic ise kaçmayı tercih etti.

     Daha sonra ekip Desmond'un Animus'a tekrar bağlanmasını sağlayacak uygun bir yere bulmak için kuzeye doğru ilerlediler.

7
Assassin's Creed III / ACIII - GameInformer Resim Galerisi
« : 01 Mart 2012, 23:45:24 »


Spoiler: DEVAMI • Göster
[center][/spoiler]

GAMEINFORMER'DAKİ RESİMLER GÜNCELLENDİKÇE EKLENECEKTİR...

8
Assassin's Creed Evreni / Animus Island'ın Silinişi
« : 02 Şubat 2012, 10:35:41 »

S16: İşte geliyor...
Desmond: Bu da ne? Neler oluyor!
S16: Bu beklediğimiz son Desmond! Silinmek için programlanmıştı!
Desmond: Ne yapıyorsun!
S16: Bir insanın ancak sahip olabildiği hafızaların değeri nedir? Biz bizim yaşadığımız hikayeleriz, kendimize anlattığımız hikayeler!
Desmond: Yapma bunu!
S16: Seni kurtarıyorum aptal! GİT!
S16: GİT!

Birkaç tahmin var tabi.

Şimdi hepimiz Desmond'un Black Room'dan kurtulduğu için Animus Island'ın yıkıldığını biliyoruz, mesele neden yıkıldığı değil de Subject 16'nın ne yapmaya çalıştığı.

1.si Ezio'ya tutunduğu ve sarmaladığı an etrafta çember oluşmaya başlıyor, sanırım Animus Island'a karşı kendisinde olan bir savunma mekanizması var ki bunu bir şekilde aktarıyor veya onun da kullanmasını sağlıyor. (bu benim fikrim, arkasındayım ;D)

2.si Nasıl Altair bir şekilde yıllar sonra Apple'ı çözdüyse S16 da bir şekilde çözmüş olabilir, bu yolla Apple hakkındaki bilgilerini aktarmış olabilir.(mtaygun'un dediği)

3.sü de son bir kez sarılmak istemiş olabilir :P (alponero'nun fikri bu da ;D)

Aklına herhangi bir fikir olup paylaşmak isteyen varsa bu konudan paylaşsın... Ben konuşmalara ve o oluşan çembere göre fikir yürüttüm, tabi başka mantıklı bir fikir çıkabilir :)

9
Genel Sohbet / PS3 Oyunu Takas Edecek Olan Var mı?
« : 27 Ocak 2012, 18:52:57 »
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki oyunları takas ediyorum, Bursa'da olanlarla elden takas yapabiliriz sıkıntı değil.

INFINITY WARD & TREYARCH
  Call of Duty: Black Ops (7. oyun)
  Call of Duty: Modern Warfare 2 (6. oyun)
  Call of Duty: Modern Warfare 1 (4. oyun)

ELECTRONIC ARTS & EA SPORTS
  FIFA 2012
  Lord of the Rings: Conquest

ROCKSTAR GAMES
  Grand Theft Auto IV
  Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
  Red Dead: Redemption

KONAMI
  Pro Evolution Soccer 2010
  Pro Evolution Soccer 2008

Naughty Dog & Guerilla [SONY]
Killzone 2
Uncharted 2: Among Thieves

DİĞER OYUNLAR
  Mortal Kombat vs DC Universe
  Civilization: Revolution
  Grand Tourismo 5: Prologue
  Prince Of Persia 4
  Unreal Tournament III
  Super Street Fighter IV
  Motorstorm

OYUN TERCİHLERİM:
  Crysis II
  Call of Duty: Modern Warfare 3
  Uncharted III: Drake's Deception
  Elder Scrolls V: Skyrim
  LA: Noire
  Mafia II
  Battlefield III
  PES 2012

Ve tabii diğer oyunlarda olabilir... Son zamanlarda aklımda olan oyunlar bunlar. Satın almaktansa takas yapıp diğer oyunları da vermeyi düşünüyorum, benim gibi düşünen varsa buyursun :)

Not: 1e 2 veya 2ye 1 takas da olabilir, birebir olacak diye bir şart tutmuyorum, zaten bayağı eski oyunlar da var böyle bir şart koşarsam mantıksız olur :)

10
Merhaba arkadaşlar, şu son birkaç gün içerisinde Special Edition edindim, mâlumunuz paket içeriğinde Ottoman Doctor, Crusader ve Ezio Ultra Assassin Armor var... Yanında Redeem(Unique) kodu vermişler haliyle, PS3 AC:R menüsünden Extra'ya, oradan Exclusive Contents bölümüne girdim ve Redeem kodunu girdim. Neyse kabul etti ve Download diye bir sayfa açıldı başka birşey çıkmadı. X'e bastım, AC:R'ye geri döndü, herhâlde oldu dedim ve denemek için Single'a girdim fakat Armor yoktu... Belki sonradan geliyordur falan dedim ama yok, Multi'ye girdiğimde Ottoman Doctor ve Crusader'de yoktu... Neyse tekrar deneyeyim dedim, yine Exclusive Contents'e  girerek Unique kodunu girdim, bu sefer Hatalı veya Kullanılmış Kod dedi... E bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Madem kullandım Armor, Multi karakterleri nerede? Eğer aktive olmadıysa tekrardan denememe de izin verirdi, kodu kabul ederdi?

Peki n'olacak şimdi? Mutlaka vardır AC:R Special Edition almış olan PS3 için. Geri dönüş olursa sevinirim, teşekkürler.

Sayfa: [1] 2 3