İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - ekomar16

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Assassin's Creed IV Black Flag / Assassin's Creed 4 Duyuruldu!
« : 07 Şubat 2013, 17:21:11 »
Ubisoft CEO'su Yves Guillemot bugün yaptığı finansal durum raporu açıklamasının hemen ardından Assassin's Creed serisinin yeni oyununu duyurdu. Yapılan duyuruya göre Assassin's Creed 4 (ya da başka bir isimle çıkabilir) Nisan 2014 tarihinden önce çıkışını yapacak. Yeni Assassin's Creed oyununun en dikkat çeken ayrıntısı ise yeni bir suikastçı ile tanışacağımız ve hikayenin yeni bir dönemde geçeceği. Yani gelecek oyun Assassin's Creed III'ün yan senaryosu olmayacak. Ayrıca Yves Guillemot, Assassin's Creed III'ün tüm dünyada 12 milyon sattığını da notlarına ekledi.
Eğer bu sene yeni nesil oyun konsollarının duyurusu olmassa ki olacağını sanmıyorum AC 4'te grafiksel anlamda fazla bir değişiklik olacağını beklemiyorum.
Gelişmeleri takip edeceğiz.
(Mobilden girdiğim için konu düzensiz olabilir.)

2
Güldüren Paylaşımlarınız / Dj Ezio Auditore da Firenze
« : 29 Aralık 2012, 13:45:59 »

Ezio boş zamanlarında neler yapıyormuş.

Mtv'nin uygulaması ile istediğiniz bir yüzü videoya aktarıp farklı tarzlarda klip oluşturabiliyorsunuz bende Ezio ile oluşturdum bi tane güzel oldu.
http://experience.mtvnhd.com/

3
Ekran kartınıza overclock uygulayarak oyunlardan daha iyi performans sağlayabilirsiniz. Bu konuyu gördükten sonra oyunlarda gerçekten performans artışı sağlayabileceğiniz bir yöntem göstermek istedim o konudaki videoda anlatılan şey sadece işlemci kullanımında ufak bir yer açmaya yarıyor başkada bir işe yarayacağını sanmıyorum.

Aşağıdaki programlardan herhangi birini indirebilirsiniz ikiside ücretsizdir.
Gelelim ekran kartımıza nasıl overclock yapacağımıza: Ekran kartlarının en önemli unsuru ülkemizde bilindiği gibi hafıza değil (512mb,1gb,2gb vb.) değil işlem yapabilme hızlarıdır. (Mhz) Overclock işlemi ile düşük hıza sahip ekran kartlarını belirli bir sınıra kadar yükseltebiliyoruz.Bu işi ilk yapıcaksanız benim size önerim Msi Afterburner programı çünkü hız aşırtmada güvenli bir sınır var ve daha fazlasını yapamıyorsunuz ekran kartınızı yakmak istemiyorsanız bu program size uygundur.

Spoiler: Resim • Göster

Programı kurduktan sonra açıp resimki Core Clock ve Memory Clock yazan yerleri istediğiniz kadar yükseltebiliyorsunuz max yapabilirsiniz çünkü program güvenli sınıra kadar izin veriyor zaten performans artışını hissedebilmeniz açısından max yapmak en uygunu.Max yaptıktan sonra Apply butonuna tıklıyorsunuz ve ekran kartınız overclocklanmış oluyor Reset butonuna tıklayıp eski haline getirebilirsiniz.Apply yapıp programı kapatırsanız overclock işlemi eski haline gelmez eski halinene getirmek için Reset butonuna basmalısınız veya Windows yeniden başlatıldığında her şey eskisi gibi olur.Oyuna girmeden önce overclock yapıp girin ve performans farkını hissedin
(Ben Ac 3'de Frontier'de kasmalar yaşıyordum overclock yapıp oyununun keyfini sürdüm,tabi overclock işlemini fazla abartığım zamanlar ekran kartımı yakma seviyesine gelmedimde değil :D )

RivaTuner de güvenli sınırların üzerinde fazladan bir soğutucu ile daha fazla performans isteyenler için.

Overclock'un kalıcı olmasını istiyorsanız bios üzerinden yapmalısınız benim tavsiyem oralara bulaşmayın :D

http://www.tamindir.com/msi-afterburner/
http://download.chip.eu/tr/RivaTuner-2.11_73241.html

4
Kullanıcı adımın özgün olduğunu düşünüyordum ama yinede başkaları tarafından da kullanılıyordur diyebiliyordum özellikle marketler gibi Ekomarket mesela :D
Ama bunu beklemiyordum http://www.ekomar.com.tr/ ambalaj ürünleri yapıp satıyormuşum :D
Spoiler: Resimler • GösterAyrıca daha başka bir sürü şirkette kullanılıyomuş ileride şirketim olursa başka bir isim düşünmem gerek :D
Sizde özgün kullanıcı adınızla ilgili bulduğunuz komik şeyleri buraya atabilirsiniz.

5
Oyun Çeviri Dublaj ekibinden Efe Nazım Köse, Ezio için bir dublaj çalışmasında bulunmuş.Ezio'nun o karizmatik sesi kadar olmasada birşeyler ortaya çıkmış arkadaşın emeğine sağlık.


6
Öncelikle ESRB'nin ne olduğunu söyleyelim: ESRB, Kanada ve ABD'de bilgisayar ve video oyunlarını yaş sınırlamaları çerçevesinde denetleyen bir kuruluştur. Açılımı; Entertainment Software Rating Board'tur.

ESRB Assassin's Creed 3'e 17 yaş ve üzeri damgası vurdu nedeni ise hikayenin yanı sıra boğaz kesme ve diğer korkunç ölümlerin olması.Argo ve küfürlü cümlelerin bulunması.Ve son olarak, derecelendirmede oyunda cinsel içeriklerin bulunmasını bildirmektedir.

Assassin's Creed III 
Platform: Windows PC, PlayStation 3, Wii U, Xbox 360 

Rating:
İçerik Tanımları: Kan, Yoğun Şiddet, Cinsel Motifler, Güçlü Dil (Argo Kullanımı)

7
Güldüren Paylaşımlarınız / Assassin's Creed 3 Parody
« : 14 Eylül 2012, 21:15:51 »
Youtube kanalı AwesomenessTV tarafından hazırlanan parodilere bir göz atın derim :D

Spoiler: Göster

Spoiler: Göster


Videoları bulan Michael Scofield'dir.

8
Oyun Çevirinin hazırladığı yamanın ilk 10 dakikası.

Not a valid youtube URL
https://www.youtube.com/watch?v=94Kr3PgL30I

9
Assassin's Creed II / Çinli Ezio
« : 14 Eylül 2012, 16:07:06 »
The Legend of Dao Sheng adlı Çin yapımı oyun hep yaptıkları gibi yine kopyala yapıştır yaparak ortaya birşey çıkarmışlar.Oyunda kullanılan krakterler çok yakından tanıdığımız isimler  Kratos (God of War), Ezio (Assassin's Creed 2), Dante (Devil May Cry) ve Demir Adam ama sözde telif haklarından kaçınan şirket karekterlerin adlarını Mars (Kratos), Gore Fiend (Demir Adam), Musician (Dante) ve Assassin (Ezio) olarak değiştirmiş.
Oyundan görseller:
Spoiler: Göster

Spoiler: Göster

Spoiler: Göster

10
Güldüren Paylaşımlarınız / Assassin Iphone
« : 12 Eylül 2012, 13:58:31 »
Bunu yapan arkadaşın amacı suikastçılıkla ilgili değil Iphone kılıf yapmak ama ben assassin sever olarak benzettim  :)
Spoiler: Göster

Sayfa: [1] 2 3 ... 10