İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - LoneAssassin

Sayfa: [1] 2 3 ... 7
1
Genel Sohbet / Ayaküstü Bir Selam :)
« : 10 Mayıs 2015, 12:00:08 »
 
Merhaba AC1092 yöneticileri, üyecikleri, moderatörleri falan... Biliyorum konu pek iplenmeyecek, forumda zaten şu sıralar günde 2-3 kişi online ya oluyor ya da olmuyor. Ben de yüzyıllar önce aktif olduğum bu foruma ne var ne yok diye bir bakayım diye uğradım ve geçerken ayaküstü bir selam vereyim dedim :D Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu forum bana gerçekten çok şey kattı, benim foruma kattığım bir şey olmamasına rağmen. Açıkçası burada aktif olduğum zamanlar fazlasıyla utangaç ve asosyal biriydim. Gerçi hala biraz utangacım ya neyse :D Ancak buradaki ortam, arkadaşlıklar falan gerçekten harikaydı, benim gibi biri bile güzel vakit geçirebiliyordu. Belki bu forumun üyesi olmasaydım şimdikinden çok farklı biri olabilirdim. Bu yüzden şu an arkadan çalan Uptown Funk eşliğinde size teşekkür etmeyi kendime vazife olarak görüyorum :D Teşekkürler AC1092 ailesi, bana kattığınız şeyler paha biçilemez :)

Belki bundan sonra foruma hiç girmem, belki arada bir bakarım, belki de yaz tatilinde falan hayvani derecede online olurum, hangisini yaparım ben bile bilmiyorum :D Görüşmek üzere AC1092 ailesi :)

2
Genel Sohbet / Gizli Numara Sorunsalı
« : 06 Ağustos 2014, 18:54:08 »
 Beyler beni gizli numaradan rahatsız edip duran biri var. Ne yapıyım sizce?

3Assassin's Creed: Unity'nin yönetmeni Alex Amancio'nun açıklamasına göre yeni oyunda yeni bir ana karakterle karşılaşacağız. İşte o açıklama:

"Assassin's Creed Unity ile seride hikayesel anlamda yeni bir sayfa açacağız. Tamamen yeni bir hikaye ve farklı bir ana karakter üzerinde yoğunlaşmayı planlıyoruz."

4
Bilim ve Teknoloji / Sony Xperia Z2 İlk Şarj
« : 13 Haziran 2014, 17:25:53 »
 Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumda yoktum. En son kapandığı haberini duyunca ilk birkaç hafta her gün bakıyordum açılmış mıdır diye. Sonra unutmuşum bakmaz olmuşum :D O arada forum yeniden açılmış tabi benim haberim yok. Bu yüzden uzun zamandır aktif değildim. Bu konuyu açma amacıma gelecek olursak, geçenlerde telefonumu yenilemeye karar verdim ve Xperia Z2 için sipariş verdim. Tabi siparişi verince içime bir şüphe düştü, eğer telefonun ilk şarjını yanlış yaparsam batarya pert olurdu. Önceki telefonlarımda buna dikkat etmemiştim ama bu sefer doğru yapmak istiyordum. Bu yüzden telefon gelene kadar bu konuda baya araştırma yaptım ama nereye baksam her kafadan farklı ses çıkıyordu. Hiçbir yerde en doğru ve kesin yöntem şudur diye bir şey bulamadım. Telefon bugün elime ulaştı ve benim elimde hala net bir bilgi yok. telefona dokunamıyorum ilk şarjı doğru yapmak için :D Kullanma kılavuzu İngilizce ve batarya hakkında yazan tek şey telefonu ilk kez açmadan önce en az 30 dakika şarj olduğundan emin olun talimatı. Ama telefonun şarjı yüzde kaça gelince kaç saat şarj etmem gerekiyor bilmiyorum. Ve yanlış yapmak da istemiyorum. Geçenlerde iki arkadaşım aynı telefonu almıştı. Biri telefonu satın alırken oradaki satıcının telefonu ilk açtığında şarjını tamamen bitirip sonra on iki saat boyunca şarj etmesini söylemiş ve arkadaş da öyle yapmış. Diğer arkadaşın nasıl bir ilk şarj yaptığını bilmiyorum ama bahsettiğim on iki saat şarj yöntemini uygulayan arkadaşımın bataryası diğerinden daha fazla gidiyor. Artık asıl soruyu sormak istiyorum. Sizce ilk şarjı nasıl yapmalıyım?

5
Bilim ve Teknoloji / Yeni Kulaklığımı Nereden Almalıyım?
« : 18 Şubat 2014, 19:17:39 »
 Kullandığım kulaklığı bozmayı başardığım için yeni kulaklık almaya karar verdim ve piyasada en uygun olarak Logitech'in G430 modelini buldum. Ürün hakkında baya olumlu yorumlar var ve kaliteli görünüyor. Fakat sorun bu kulaklığı almakta. Çoğu yerde 270-280 TL'den satılan kulaklığı n11'de 220 TL'ye buldum, sonra neden bu kadar ucuz olduğunu merak ettim ve internette biraz araştırdım. Gördüm ki bu siteden mağdur olan çok kişi var, ama n11'i de savunanlar var tabi. Kimi hatanın sitede değil, satıcılarda olduğunu söylüyor ve güvenilir bir satıcıdan alışveriş yaparsak bir sorun çıkmayacağını savunuyor; kimisi ise başka alışveriş sitelerinde böyle bir sorunla karşılaşmadığını, hatanın n11'de olduğunu söylüyor. Ben de kararsız kaldım haliyle. Sonra kulaklığı satan satıcıya yapılan yorumlara baktım ve çoğunun olumlu olduğunu gördüm (arada birkaç tane olumsuz da vardı tabi). Sizce bu kulaklığı riske girip n11'den ucuza mı almalıyım yoksa paraya kıyıp işi garantiye mi almalıyım?

6
 Bu sabah Steam'den War Thunder indirmiştim, yükleme tamamlanınca Play butonuna bastım ama "Failed to start game (unknown error)." uyarısı verdi. Sorunu çözmek için Steam'in sitesine baktım, oradaki yazılanlara göre Steam'in kurulu olduğu yerdeki "appcache" dosyasını silip bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun çözülmedi. Steam'i yönetici olarak çalıştırmam da bir işe yaramadı. Oyunun yüklemesi bittiğinde Norton 360 Steam'in kurulu olduğu yerdeki SteamApps\downloading\29078(sayı böyle miydi hatırlamıyorum şu an dosya orada olmadığı için de bakamıyorum)\launcher.exe dosyasını tehdit olarak algılayıp silmişti. Sonra ben belki bu yüzden hata veriyordur diye düşünerek dosyayı geri yüklemiştim ama "downloading" kısmında 29078(dediğim gibi sayıyı tam olarak hatırlamıyorum) dosyası olmadığı için direk olarak downloading dosyasının içine atmıştım ve işe yaramamıştı. Bu sorunu çözebilmem için bana yardım edebilirseniz çok mutlu olurum :)

7
 Ben vaktiyle AC oyunlarını C: diskine kurmuştum, fakat malum C: diski diğerlerinden daha küçük olduğu için bir süre sonra onları D: diskine aktarmam gerekti. Uzun zamandır AC oynamıyordum fakat son düzenlenen Suikast Yarışması'na katılmak için girmek istedim. uPlay'den girmeyi deneyince oyunun eskiden C: diskindeki konumuna bakıyor ve bulamadığı için hata veriyor. Oyunun kendi dosyasından girmeye çalışınca da hata veriyor. Biliyorum oyunları silip bu sefer D: diskine kurmam lazım ama üşeniyorum :D Bunun başka bir yolu var mıdır?

9
Minecraft / [Minecraft] Yeni Snapshot 13w41a
« : 10 Ekim 2013, 22:13:05 »
Kısa bir süre önce yeni snapshotun duyurulduğunu öğrendim. Yenilikler ise şu şekilde;

Spoiler: SS • Göster

Gördüğünüz gibi artık demir parmaklık ve ince cam birleşebiliyor. Ayrıca bu blokların cam bloğuyla da birleşebileceği gelen bilgiler arasında.Spoiler: Video • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x3dXRGHUUH8[/youtube][/spoiler]
Spoiler: SS 2 • Göster

Hatırlarsanız bu yılın başlarında Minecraft için April Fools adında nisan bir şakası olarak bir update yayınlanmıştı. Bu güncellemede cam blokları farklı renklere boyanabiliyordu. Artık bu özellik gerçekten geliyor, hatta isterseniz boyadığınız camları ince cam haline de getirebiliyorsunuz. Resimde görünen turuncu blok ise 13w39a snapshotuyla gelen kızıl kum.

Resimler alıntıdır.

Sayfa: [1] 2 3 ... 7