İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - assassinking12

Sayfa: [1] 2 3 ... 16
2
Genel Sohbet / Güneşin Varisleri
« : 02 Ağustos 2018, 03:37:33 »


"أَفَأَمِنَ أَهْلُ الْقُرَى أَن يَأْتِيَهُمْ بَأْسُنَا بَيَاتاً وَهُمْ نَآئِمُونَ"

Bu konu AC 1092'nin vadilerinde, güneşin tepeye çıkıp bizi aydınlattığı yerde güneşin yüce kutsamasını ruhumuza almak için açılmıştır.

Güneşin üç gürhamı vardır; Efe: Ateş Emine: Hiçlik Ehlül: Hidrojen

Günümüzde kayıp bir inanç olan güneşin ibadeti, büyük savaşçılar arasında bir zamanlar yaygındı. Bu antlaşmanın üyeleri, altın birlikteliklerini, kardeşlerine işbirliği içinde katılmak için daha kolay çağrılmaya terk edebilirler. Çağırmak sen güneşin askerini o zaman başına aldın bir güç. Sevsen de sevmesen de. Ehlül gücü şah eyledi(redox tepkimesi). Efe geldi terk eyledi(oksilasyon). Emine ise gül beyledi(redüksiyon).

Güneşin mirasçıları:
-a12
-Komutan Gonzo
-Süpürge
-Metor
-EspanolAuditore
-HaşhaşiMuhammed
-Ophellianna
-Helios
-VyronVass
-MichaelScofield
-blade_kilic131
-badwolf
-Nicolo Machiavelli
-Cyberonn

3
Müzik / Abysswalker - Primogenitus Ex Natura
« : 11 Haziran 2017, 23:34:11 »
Yılbaşına yakın çıkarttığım black metal/experiemental ablümümü sizlere dinletmek istedim. Yorumlarınızı bekliyorum;4
Genel Sohbet / Seride kendinize en çok benzettiğiniz karakter?
« : 11 Haziran 2017, 15:07:46 »

Evet seride kendinize fiziksel ve karakteristik olarak en çok benzettiğiniz karakter kim?

Ben başlıyorum;

Spoiler: Göster


Shaun gerek boş konuşkanlığıyla, gerek her yaptığının fail oluşuyla gerek de fiziğiyle(saçını uzatsa ben) bana baya benziyor.

5


Herkese iyi forumlar, bugün sizinle bir konuyu tartışmak istiyorum. Hepimizin severek oynadığı, forumda zaman zaman turnuvalarının yapıldığı multiplayer oyun modumuz Unity-Rogue ikilisi zamanında oyundan kalktı ve Ubisoft birdaha bu oyun modunu ağzına bile almadı. Öncelikle bu yaklaşık 6-7 yıldır AC Multiplayer oynayan birisi olarak günümüzde Overrated olan birçok oyundan daha eğlenceli olduğunu belirtmem lazım. Ayrıca bu forumdaki üyelerin çoğuyla da AC Multiplayer'da tanıştığımı söylemem lazım.

Şimdi size Ubisoft'un multiplayer yapmamasının nedenlerinin neler olabileceğini açıklayacağım.


1-Assasssin's Creed Multiplayer'ları sezonluktur; sezon bitince oyuncu sayısı ciddi derecede düşer

Assassin's Creed : Brotherhood'da bir oyun bulmak için 3-4 saat beklediğim oluyor. Oyun resmen ölü. Revelations neyse ki 4 oyuncuda başlıyor arkadaş toplayıp girebiliyorsunuz. 6 arkadaşınız olacak da, bir lobide disconnect yemeden toplayacaksınız da... Bu arada bunun sebebi Ubisoft'un eski işlerine önem vermemesi oyunu güncel tutsa, yeni eventlar koysa haberler eklese oyuncular da yok olmaz.

2-Hareket mekanikleri

Multiplayer'da oyun mekanikleri klasik ve basittir. Tırmanırken yüzeysel ilerler. Unity'de multiplayer olmamasının sebebi buydu. Karaktere yeni bir motor eklediler ve bunu multiplayera uydurmaları çok büyük emek isterdi. Coop yapıp bıraktılar, oyuncular birbirleriyle etkileşime asla giremedi.

3-Animi Avatar Hikayeleri

Multiplayer oyun modu mantıklı karakter hikayeleri ister. Daha ana hikayeye seneryo yazamayan bir firma multiplayerla uğraşmak istemez.

3-Uplay

UPlay Ubisoft'un oyun platformu ve her 3-4 yılda bir değişikliğe uğruyor. Bu nedenle eski oyunlarının uyumluluğu zedeleniyor. Ubisoft düzgün ve planlı hareket etse zaten topluluk oyunlarını ayakta tutardı.

4-Ubisoft Sunucuları
Spoiler: Göster


Yıllardır burnumuzdan getiren sunucular. Oynadığımız 5 oyundan 2 sinde ya LAG krizine giriyorduk ya da disconnect yiyorduk. Bu tür sorunlar başka hiçbir firmada yok. Gerçekten düzgün bir altyapı yapmadıkları sürece eklemesinler multiplayer. Bize eskiler yeter.

Sizin düşünceleriniz neler? Sizce AC: Origins'te multiplayer olacak mı? Çok uygun bir tarih, Antik Mısır-Yunanistan vs. görüşlerinizi bekliyorum 1092  :)


6


1092'yi nasıl bir site olarak görüyorsunuz? Mesela hiç 3 iletisi olan birisini görünce son aktif olma tarihine baktğınız vs. oluyor mu?
Öyle üyeler görünce Forli'de gezerken karşılaştığım sivilleri görmüş gibi hissediyorum. Sanki bir savaş verilmiş ve 3 taraf da kaybetmiş gibi site.
 
Sizce kim kazandı?

7
Müzik / Djent Generator 3162
« : 25 Ekim 2016, 19:41:01 »
Djent severler için Djent Generator 3162 çıkmış durumda.

https://djen.co/

Ben bayıldım çok güzel şakşakşak sesi var.

8
AC oyunları oynarken gerçek mekanlardan birine hiç gitmek istediniz mi?Ben seriye başladığımdan beri Castel Gandolfo, Mont St. Michel, Siena, San Donato ve Montergionni'ye gitmek istemişimdir.

Montergionni yer olarak da çok sakin ve gidilesi biryer. AC II ve AC:B oynarken orjinal nedir bilmiyordum ve başında etrafta mal mal gezerek saatler geçirdiğimden her yeri ezberlemiştim. Birkaç ay sonra orjinal alınca ilk dikkatimi çeken şey Montergionni'deki kilisenin multiplayerında kapılarının açık olduğuydu. O ve aynı adla anılan San Donato'daki iki kiliseye gitmek istiyorum.Siena zaten suikast mekanı, giren girene. ;DMont St. Michel, gotik ortamıyla hep ilgimi çekmiştir. Özellikle Thief ve Footpad karakterlerini bu iki mekana çok yakıştırıyorum. Şöyle de sanatları bırakayım;Castel Gandolfo oyundaki en gizemli mekan, Abstergo'nun tapınakçı eğitmek için Castel Gandolfo'yu seçmesi bile garip, Papa'nın mekanında animilerin ne işi var  :D Ama çok ferah bir yer olmasından dolayı hep görmek istemişimdir.


9


Umarım hepiniz üstteki resmi görmeyi özlemişsinizdir. :>

Bir Multiplayer turnavası düzenlemeye karar verdim. 4 kişi bile olsak kafi, turnuvayı videoya kaydederim anı olur. Hangi oyuna sahipseniz ya da hangisine girebilecekseniz oylarsanız sevinirim. Mantıklı bulmazsanız belirtin lütfen.Assassin's Creed: Revelations | 13 Ağustos 2016

assassin_alper ile birkaç ufak maç attık.Bu etkinlik birkaç gün daha devam edebilir. Zaten az kişiyiz. Oyun atmak isteyenler 7-8 gibi oyunda(Revelations ya da BF) oluyorum katılabilirler.

Katılanlar Skype hesabımı eklerse iletişim yönünden daha interaktif olabiliriz. Kullanıcı adım: assassinking12

Katılanlar beni ve diğerlerini U-Play'den eklerlerse sevinirim. Kullanıcı adım: assassinking12

Katılanların forum adı ve UPlay adı:

-assassinking12  | (assassinking12)
-SivaslıProphet   | (SivasliProphet)
-assassin_alper  | (assassin_alper6)

İyi forumlar.

10
Hiç oldu mu böyle gözünüzden yaş aktığı falan, oyunu oynarken içinizin acıdığı zamanlar?

Spoiler: Göster


1-Assassin's Creed II:Rönesans'da Rosa adlı flörtleştiğimiz kızdan daha detaylı bahsediyordu. Yani oyunda ne olduğunu bilmiyoruz ama kitapta bir cümlede hırsızların binasında Ezio için günlerce ağladığı yazıyordu(Sanırım). Neden bilmiyorum ama Rosa'yı çok seviyorum öylece gitmesi çok üzücü.

2-Haytham'ın ölümü beni çok etkilemiştir, iki yaralı baba oğul birbirlerini tarafları uğruna öldürmeye çalışmaları beni derinden etkilemişti.

3-Lucy.. :<

4-Assassin's Creed III'ün multiplayerında gemili haritada yıkık geminin içinde Brotherhood'un multiplayerından The Nobleman'in portresi vardı. Görünce tüğlerim diken diken oldu ve Ubisoft'a inanılmaz saygı duydum. Tüm yaşadığım anılar gözümün önüne geldi.

Sayfa: [1] 2 3 ... 16