İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - TheLostMC

Sayfa: [1] 2 3 ... 5
1
Öncelikle merhaba, son aylarda hastalık gibi bulaştı bana bu assassins creed serisi
Assassins Creed II
Assassins Creed Brotherhood
Assassins Creed Revelations
Assassins Creed III (PC'de)
Assassins Creed IV Black Flag + Freedom Cry
Assassins Creed Rogue (PC'de)
Assassins Creed Unity + Dead Kings

Hepsini, dlc'ler dahil %100 bitirmiş bulunmaktayım. Biliyorum delilik biraz ama eğlendim. DNA Menuyu açtığımda 100.00 rakamını görmek ve istediğim zaman oyunda o şekilde takılmak hoşuma gitti.

Daha AC serisi bitirmem diye düşünürken Assassins Creed Origins'ın videolarını izledim, ondaki RPG sistemi, Level sistemi, belkide serideki en iyi geliştirilebilir karakter sistemi baya hoşuma gitti. Üstelik DLC'leri de ana oyunla iç içe olunca daha bi kulağa hoş geliyor. Ana oyunda karakterin 40 leveldeyken bitip DLC'ye geçince karakterin 45 levele kadar yükselebilmesi gibi.

Fakat aynı skill ağacı sistemi assassins creed syndicatetede varmış. Çete sistemi, level sitemi olsun güzel yanları var.
İkisi arasında bir seçim yapmam gerekiyor. Birini oynamayacağım. İki oyunuda oynamış olanlar bana yardımcı olabilir misiniz?
Assassin's Creed serisinde genelde benim sevdiğim olay suikastçıların birlikte olması ve brotherhood sistemi. Görev ve yan görevlerde suikastçılarla daha çok içli dışlı olduğumuz için Revelations en sevdiğim oyunlardan bi tanesi. Assassins Creed Origins Hidden Ones DLC'si hakkında sadece hikaye dlcsi olduğunu biliyorum. Görev dışındayken , eski serilerdeki gibi savaş esnasında suikastçı kardeşlerimizi çağırıp birlikte dövüşebiliyorsak kararımı originsten yana kullanacağım. Fakat pek öyle bir şey varmış gibi gelmiyor. Konunun başlığından sapmiyim ve asıl sorumu sorayım, Assassins Creed Syndicate'i pas geçeyim mi?

2


Ben oyundaki assassinsleri böyle zannediyordum. Gerçi daha oyunu bitirmedim ama sonlara yaklaştım hala bütün assassinlerin kıyafetleri gri.
Hatta bir tane master assassinim oldu onunkinde sorun yok onun kıyafeti ezio ile aynı. Fakat ben assassinlerimin kıyafetlerinin yukarıdaki gibi olmasını istiyorum. Acaba assassinlerin bu kıyafetleri betadan mı kalma?

Şuan assassinlerimin kıyafetleri böyle renksizResimler bana ait değil

3
AC III'ten sonra
Spoiler: Göster
Desmond'ın ölümüne kadar

Herşeyi biliyorum. AC IV'ü hiç almadım. Fakat AC III'teki Desmondın yakınlarını görüyoruz Abstergoda. Ne işleri var orada onların? AC III'ten sonra AC serisinin günümüz görevlerine yabancıyım. Beni biraz aydınlatırmısınız Ne oluyor AC IV'ün günümüzünde?

4
Assassin's Creed 1092 Sohbet / Forumun bu halleri
« : 24 Mart 2014, 22:11:23 »
Ben forumdaki tam zamanlı aktifliğimi yitirdiğim vakit içerisinde forum yavaş yavaş üyelerini kaybetmeye başlamış. Şimdi bakıyorumda, benim zamanımdaki AC1092 ile şimdiki AC1092 arasında eser yok. Ben foruma tam zamanlı olarak geri dönüyorum. Size birşeyler önermek istiyorum;

-Türkiyede birçok assassins creed hayranı var. Ama çoğunun bu forumdan haberi yok. Neden? Forum AC 1092. Hadi onu geçtim, bari google aramada AC1092, altındada en büyük türkçe Assassins Creed platformu gibi birşey yazsa. Ama nedense altında "ititak savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz" yazıyor. Ben olsam zaten ölmüş olan bu forumun ismini değiştirir Assassin Creed Türkiye yapardım. Forumun bu hallerine birşeyler yapmanın zamanı geldi.

5
Assassin's Creed IV Black Flag / AC IV sorularım
« : 09 Mart 2014, 22:18:13 »
-Oyun bittiğinde Edwardın kapşonunu açıp kapatabiliyormuyuz? Veya Edward kapşonunu nezaman açıyor nezaman kapatıyor?
-Oyunda assassinlerin bulunduğu kale yada ada varmı?
-Assassinlerin kalesinde assassinlere falan rastlayabiliyormuyuz?
-Assassinleri yanımıza bodyguard olarak alabiliyormuyuz?
-Yanımızdaki zenci Assassin kapşonunu takıyormu?
-Yanımızdaki zenciyi veya kapşon takan birini bodyguard olarak alabiliyormuyuz?

6
Genel Sohbet / GTA V Online - Rollin Heights Ballas
« : 04 Mart 2014, 03:50:30 »Rollin Heights Ballas. Bir Ballas çetesi koludur. En güçlü Ballas çetelerinden biridir. Bu çete bir afro-amerikan sokak çetesidir. Çete üyeleri birbirlerine "Homie, Nigga" diye hitap eder. Çetedeki üyeler 4'e ayrılır. Sırasıyla; Normal üye, Nigga, OG, Lider.

Normal üye: çeteye girmiş sıradan birisidir.
Nigga: karakterinin ten rengi önemli olmadan, çetemizin rengi, mor giyinmiş ve profilinde Rollin Heights Ballas'ı aktif etmiş üyelerdir. Bu üyelerin OG sınıfına girmesi zor değildir.
OG: Anlamı Original Gangsta. Yani orjinal gangster. Üyesi olduğu çetenin önde gelen isimleri bu tabirle anılır. Bir Original Gangsta olabilmeniz için önce Nigga olmanız gerekiyor. Sonra çetenin önde gelen isimleriyle etkinliklere katılarak, çağırıldığınızda genellikle gelirseniz, zaten çetenin gerçek bir elemanı olursunuz. Buda OG olduğunuz anlamına gelir. Eğer OG iken, başka çeteyi profilinizde aktif ederseniz rütbeniz var ise rütbeniz alınır, normal üye haline gelirsiniz.

Ortaklar:

Kilo Tray Ballas
Resmi olarak ilk ittifağımızdır. Üyeleriyle tanışıklığımız eskiye dayanır.
Bağlantılar:
-KTBallDay
-Frog_Little

South Ganton Ballas
Eski Kilo Tray Ballas üyesi, reckful-'un kurduğu crew'dır. Çoğunlukla bu crew ile iş yaptık. Aramızdaki bağ dostluk derecesindedir.
Bağlantılar:
-reckful-
-dope_so_fresh
-DNB-T-BONE
-Im_Micky
Los Santos Ballas OG
Çetenin ikinci lideri, eski Kilo Tray ve South Ganton Ballas üyesi, dope_so_fresh ile önceden bağlantımız bulunuyor. İttifak olmadan önce, dope_so_fresh'e Idlewood Families ile olan çete savaşında 5 RHB üyesi olarak yardıma gidip ona yardım ettik. O zamandan bu zamana LSBO ortağımızdır.
Bağlantılar:
-dope_so_fresh

PS3 Kolu:
-Çetenin lideri yani ben, PS3 tarafında bulunmaktayım. Social Clubtaki adım, Savas, PSN'deki adım thersa118'dir. Çetenin ikinci lideri, forumdaki adıyla Caysle, Scoail Clubtaki adıyla, Blackcrown76, PSN'deki adıyla oguzserdar'dır. Çetenin PS3'teki kitlesine ulaşmak için RHBallasChatRoom adlı hesabı ekleyin. O sizi RHB'nin Chat odasına davet edecektir. Nigga olduğunuzda zaten liderler sizi ekleyecektir.
OG Listesi:
-Subject 17 (lider)
-Caysle (ikinci lider)
-FMGTr (üçüncü lider)
-OG-Meyuz
-lonewolf0099
-WOOLF---X
-TwinkieTR
-georgeandmainzy
-TaRiK-63
-dope_so_fresh

Xbox Kolu:
-Rollin Heights Ballas'ın Xbox kolunun lideri, forumdaki adıyla Gunslinger'dır. Xboxtaki adıyla; Gunslinger06TR onu ekleyebilirsiniz.
OG Listesi:
-Gunslinger06TR (Lider)
-AtlantisGTATURK


7
İstanbul / Animus 2.0 - Ottoman Assassins (RolePlay)
« : 06 Ocak 2014, 04:44:33 »

Animus 2.0Açıklama:Yine bir hikaye devam ettirme oyunu. Busefer kendi hikayemizi devam ettiriyoruz. Yine Desmond Animus'a giriyor, ve size sunduğum Assassin kostümlerinden birini seçip hikayeye başlıyorsunuz. Biz burada bir grup Türk Assassin olarak Masyaftaki Tapınakçılara karşı Assassin kalesini geri almak için görevlendirildik. Hikaye bununla başlıyor. RolePlay nereye giderse oraya gidiyor.

Kurallar:
-Eski Hikaye Yazmaca'da olan espiritüel şakalar artık yoktur. (Battal Gazi bi kol sallar 4 kişi ölür, Ezio Yusuf ile döner yemeye gider)
-Kimse kimseyi öldüremez.
-Saçmalamak yoktur. Yok ruhu geldi, Zombisi geldi.
-Hikayeyi en fazla 5 cümle ile devam ettirebilirsiniz.
-Assassin'inizi seçmeden, Assassin kimliğini doldurmadan RolePlay'a katılmak yasaktır.
-Her ileti atışınızda Assassin'inizi ve Assassin kimliğinizi birlikte koymanız gerekir.
-Bu şartlara uymassa aksi taktirde iletiniz boşa gider.

Assassin Kostümleri:
Bu Assassin kostümlerinden birini kalıcı olarak seçip aramıza katılabilirsiniz. Photoshop ile kendi Assassin'iniz ile oynamak serbesttir. Suratındaki maskeyi çıkarıp başka suratlar ekleme vesaire yapabilirsiniz. Kostümünüzü seçtikten sonra artık kendinizi belirlemiş olursunuz.Spoiler: Kostüm Kodları • Göster

Assassin1:http://i.imgur.com/pFQf85o.png?1
Assassin2:http://i.imgur.com/2G3YCpP.png?1
Assassin3:http://i.imgur.com/1x43CBK.png?1
Assassin4:http://i.imgur.com/cPBorxE.png?1
Assassin5:http://i.imgur.com/3Cgk4kG.png?1


Kimlik:
Kimlik size tıpkı kostümünüz gibi her iletinizde gereklidir. Kırmızı ile yazılmış olan yerler değiştirilemez. Silah kısmına kırmızı ile yazılanlardan başka en fazla 1 tane yazabilirsiniz. İşte kimliği nasıl dolduracağınız;

Adı: (Herhangibir türk suikastçı adı bulun ve yazın)
Soyadı: (Herhangibir türk suikastçı soyadı veya babanızın adı, yanına oğlu yazın)
Yaş: (Kendi yaşınızı değil, suikastçınızın yaşınızı yazın. yaş aralığı (20-50)
Sınıf: (Buraya sadece iki seçenek ekleyebilirsiniz. Uzak dövüş yada yakın dövüş)
Silahlar: Hook/Hidden Blade, Smoke Bomb (Kırmızı ile yazılanlar dışında bir silahda kendiniz ekleyebilirsiniz.)İleti Kodları

İleti nasıl atılır:
İleti atmak için kostümünüzün resmini ve kimliğinizi iletinize koymanız gerekiyor.

Spoiler: Örnek ileti • Göster


Adı: Örnek isim
Soyadı: Örnek soyad
Yaş: 34
Sınıf: Yakın Dövüş
Silahlar: Hook/Hidden Blade, Smoke Bomb, Turkish Kijil

[hr]
Devam:
Ve Tüm Suikastçılar Masyaftan Leap of Faith ile kaçtıktan sonra ben tüm suikastçılara yeni plan yapmalarını söylerim. Tüm suikastçılar bunun üzerine masyafın 4 bir yanına tırmanır ve masyafın her kısmına pusu kurarlar. Assassin 2 ıslık çalar, Assassin 4 ilk nöbetçiyi indirir. Assassin 4 bunun üzerine 4 gözetleme kulesinden birini tutmaktadır. Ben o sırada Assassin 4'ün tuttuğu kuleden Leap of faith ile tapınakçıların olduğu çalılara atlarım. 


Spoiler: Örnek ileti kodları • Göster


Adı: -
Soyadı: -
Yaş: -
Sınıf: -
Silahlar: Hook/Hidden Blade, Smoke Bomb, -

[hr]
Devam:


Başlangıç


Adı: Savaş
Soyadı: Assassin oğlu
Yaş: 27
Sınıf: Yakın Dövüş
Silahlar: Hook/Hidden Blade, Smoke Bomb, Turkish Kijil


Başlangıç: Yine bir istanbul sabahıydı, çatılardan birinde, çalıların içerisinde uyandım. Uyanır uyanmaz hemen hookblade'im ile çatıdaki tellerden birine atlayıp Assassin kalesine doğru süzüldüm. İçeri girdiğimde Master Assassin geldi. Bana yeni görevimi ve yanımda gelecek kişileri söyledi. Görevimi kabul ettikten sonra Assassin HQ'da gezmeye başladım.

8
Genel Sohbet / Animus 1.0
« : 27 Ağustos 2013, 05:36:17 »
Animus 1.0
Klasik bir hikaye yazmaca. Üstekinin devam ettirdiği hikayeyi devam ettir klasiği. Hikaye, Desmond'ın Animus 1.0'e girmesiyle başlıyor. Animustan çıkıp, Warren Vidic'in parodisi olan Mahmut Tuncer ile olan hikaye ile devam edip tekrar Animus 1.0'e geri dönüyor. Animus Loading Screen'e Salih ve Hocası bulunuyor. Desmond'ın animustaki tek koruyucuları.
Kurallar

 • -Hikayeyi en fazla 4 cümle ile devam ettirebilirsiniz.
  -Hikayenin önemli karakterlerini yani Desmond, Ezio, Connor, Mahmut Tuncer gibi karakterleri öldüremessiniz.
  -Saçmalamak yoktur. Yok zombisi geldi, ruhu çıktı tarzında şeyler yoktur.
  -Desmond'ı Animus 1.0'e soktuğunuzda zırt pırt sokup çıkaramassınız. Desmond Animus 1.0'e girip hikayeye başladığı anda, o hikaye en az 15 ileti devam etmeli.
  -Desmond'ı Abstergodan kaçırtamassınız.
  -Hikayeyi devam ettirdiği iletide bu kurallara uymayanın iletisi pas geçilecek, görmezden gelicenektir. Bir önceki kişinin iletisi devam ettirilecektir.
Başlangıç
Mahmut Tuncer'in Desmond'a;Animusa gir lo! diye bağırışları eşliğinde Desmond Animus 1.0'e girer. Desmond Animus Core'da Salih ve Hoca Amel ile karşılaştıktan sonra 1500'lü yılların Osmanlısında Ezio olarak devam eder. Ezio, Assassinleriyle üsküdarda balık tutmaktadır.

9
Güldüren Paylaşımlarınız / Ömer Üründül ve tepitleri
« : 19 Ağustos 2013, 22:13:01 »

Facebooktaki Ömer Üründül ve tespitleri sayfasındaki en beğendiklerim. Sizde aralarından en beğendiklerinizi seçip yazabilir yada kendiniz uydurabilirsiniz

-gözlerinizi kapatırsanız göremezsiniz

-elinizi ateşe sokarsanız eliniz yanabilir

-bugün cuma olduğuna göre yarın cumartesi olabilir

-koşarsanız yorulabilirsiniz

-suyun altında nefes alamazsınız

-güneş battığı zaman akşam olabilir

-gözleriniz kör olursa göremezsiniz

-yağmur yağarsa yollar ıslanabilir

 ;D


10
Diğer Oyunlar / Rockstar Games'le aramızda geçen Soru-Cevap
« : 08 Ağustos 2013, 23:27:30 »
Öncelikle Rockstar Games'e bilinmeyen şeyleri sordum, sormayada devam edeceğim. İşte sorularım ve cevapları;1

GTA V'te berberlere girip saçımızı kestirebilecekmiyiz?

GTA V'te Türkçe altyazı olacakmı?


Cevap;
Spoiler: Göster

Türkçesi; Evet, GTA V'te berberlere girebileceğiz. 3 Ana karakterimizlede saçımızı özelleştirebileceğiz. Şuanlık Türkçe dil seçeneğini duyurmakta tedirginiz.2

Yeşil giyimli çete üyeleri Grove, Temple yada Boulevard Seville üyesimi?

Franklin'in trailerında, Lamar'ın yanındaki yaşlı kadın kendl'mıydı?

Social Club'te Balla ve The Lost adı altında Rockstar crew'i kuracakmısınız?

Franklin ile, yeşil giyimli çete üyeleriyle konuşabilir, onlarla takılabilecekmiyiz?

Balla'lar ile, yeşil giyimli çete üyeleriyle beraber çatışabilecekmiyiz?


Cevap;
Henüz cevap gelmedi.

Sayfa: [1] 2 3 ... 5