İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Nizamülmülk

Sayfa: [1] 2 3 ... 98
1
Steam'de dosyaları bir tarat, sonra Uplay'de yap. Zaten güncelle uyarısı var Uplay'de.

Her şey normal ve açılmıyorsa Ubisoft support ile görüşmen gerekecek.

2
Bu içeriği senden başkası üretemezdi haaa  :)

3
Diğer Oyunlar / Ynt: 15.000 TL'lik Age of Empires 2 Sorusu!
« : 16 Eylül 2018, 18:22:45 »
 :P

4
Diğer Oyunlar / 15.000 TL'lik Age of Empires 2 Sorusu!
« : 11 Eylül 2018, 17:54:31 »

Bizim Ali bana az önce bir video gösterdi, tam olarak bu video. Şaka gibi değil mi, yahu öyle bir soru soruluyor ki alakan olmasa bile bilirsin, çünkü yaşa göre en az 1-2 kere görmüş olmak lazım. Soruda ses dinletiliyor, Age of Empires 2'deki Türk işçilerinin sesleri, ancak soruyu bilemiyor yarışmacı.

6
Diğer Oyunlar / Battlefield V
« : 03 Eylül 2018, 15:24:35 »
Gençler, Battlefield V'in açık betasının erken erişimine davet edildim. Yarın ben oyunu oynuyor olacağım, yani 4 Eylül'de bana açılacak, herkese açık olacak vetire de 6 Eylül'de başlayacak. Bu iki gün içerisinde canlı yayınlar yapacağım, buralarda olun, kaçırmayın.

Bu başlık da konuşulursa diye ana başlık olarak kalsın

https://www.twitch.tv/yabgunizampasha

7
Diğer Oyunlar / Pro Evolution Soccer 2019 İnceleme
« : 02 Eylül 2018, 13:36:58 »


FIFA’nın gerisinde kalınan yılların ardından Konami PES 2019 ile bu gidişata engel olabilecek mi yoksa aynı tas aynı hamam devam mı diyecek?

Futbol oyunlarıyla az biraz ilgilenen herkes yıllar önce PES 2013’ün ülkemizde nasıl bir patlama yaptığını çok iyi hatırlar. PlayStation kafelerin ve oyun salonlarının tıklım tıklım olmasının başlıca sebebi PES 2013 olmuştu. Hatta şu an bile PlayStation 3 bulunan salonlarda PES 2013’ü oynayan insanları görmek mümkün. Peki Agüero’nun durdurulamadığı, orta sahadan çekilen şutların önemli ölçüde gol olduğu bu oyun niye bu kadar tutulmuştu? Oynanış anlamında çeşitli kusurları olmasına rağmen PES 2013 tutuldu, çünkü esnek ve aynı zamanda basit bir oynanış sunuyordu. Sahaya istediklerinizi yansıtırken oyunla mücadele etmiyordunuz, her şey büyük oranda kontrolünüz altındaydı. Peki beş yıl içinde ne oldu bitti de PES serisi 2013’teki ihtişamını ardında bırakıp FIFA’nın bariz üstünlüğüne boyun eğdi?

Her geçen sene temelden değiştirilen oynanış mekanikleri, lisans sorunları, oyun modlarının detaysızlığı, rakip FIFA’nın gerçekçi oynanış anlamında büyük mesafeler kat etmesi gibi pek çok sebep PES’i ikinci plana itmişti. Ancak bu sefer de FIFA için iki sene önce alarm sesleri yavaştan yükselmeye başladı. Bire bir aynı oyunun birkaç ufak değişiklikle -ve aynı hatalarla- piyasaya sürülmesi oyuncuları usandırmaya başladı. PES serisi de tekrardan zirveye oturmak için daha iyi bir fırsat bulamazdı. 2017 ile başlayan değişim furyasının en son ve en iddialı ürünü PES 2019 karşınızda!

Devamı: http://www.oyunfest.com/pro-evolution-soccer-2019-inceleme.html

Oyun Fest de bizden ;)

8
Türk Oyun Sektörü / Yerli Oyun: URUZ - Return of The Er Kishi
« : 30 Ağustos 2018, 03:49:15 »
Türkiye'nin en iyi ressamlarından (dijital) Ali Can Meydan'ın her şeyi tek başına yaptığı proje Uruz yavaş yavaş çıkış aşamasına yaklaşıyor. Son video derli toplu oyunun neye benzediğini gösteriyor. Boss dövüşleri, bulmacalar, platformlar, tarihi ve efsanevi hikaye anlatımı... Ben sabırsızlıkla bekliyorum, taze taze videosu.


Bu da Facebook sayfası https://www.facebook.com/uruzgameproject/

Şahsi ricam takibe alın ve destek olun. Not: Benim herhangi maddi hiçbir çıkarım yok, elimizde imkan var diye işte şahsi olarak ben de destek oluyorum, burada ve şahsi sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum.

9


Bol bol yüzeceğiz gibi :D

Bölgelerimiz

Makedonia
Malis
Phokis
Lokris
Boeotia
Megaris
Attika
Korinthia
Achaia
Elis
Arkadia
Argolis
Messenia
Lakonia
Kythera Island
Thera
Messara
Pephka
Anaphi
Nisyros
Kos
Melos
Hydrea
Paros
Naxos
Mykonos
Delos
Seriphos
Keos
Samos
Andros
Chios
Lesbos
Lemnos
Skyros
Euboea
Kephallonia

10
Diğer Oyunlar / ALMIYORUZ VE ALDIRMIYORUZ: Insurgency: Sandstorm
« : 24 Ağustos 2018, 18:03:00 »


Insurgency serisinin önümüzdeki ay çıkacak oyunu Insurgency: Sandstorm akıl almaz şekilde terör örgütlerini özgürlük savaşçıları olarak lanse ediyor.

Haberin tamamı http://www.oyunfest.com/almiyoruz-ve-aldirmiyoruz-insurgency-sandstorm.html

Sayfa: [1] 2 3 ... 98