İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Nizamülmülk

Sayfa: [1] 2 3 ... 95
1
Antik Yunan, kimse hayır demeyecektir. Şehir devletleri arasındaki katakulliler falan... Bakalım neler göreceğiz.

2
Büyük ihtimal yok, çünkü made by diyor. Yani adam kendi yetilerini konuşturuyor bir nevi kendi başarılı yapımlarını sergiliyor. Bu tür adamlar ya sektörde çalışıyor ya da sektöre girmek için showroom hesabı işler yapıyorlar. YouTube'un ilk zamanlarında bu tür efektleri falan kullanarak gövde gösterisi yapanlar bugün dünyanın en iyileri ile çalışıyor, parmakla gösteriliyorlar.

3
Nasıl yani, neden Black Flag ile bitsin, daha çok şey var bilinmedik, LOST gibi olur :D bitirirlerse ki bitmedi, iyi ki bitmedi.

4
Işıklandırmada aşmış adamlar, aşırı gerçekçi gözüküyor.

5
Son oyunlarda vuruş hissi iyice gitmişti umarım güzel olur.

6
izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi izlesem mi izlemesem mi

izlemiyorum  ::)

7
Bu İskender'in imparatorluğunun bölünmesi sonucu oluşan devletler de ayrı bir olay. Eğer Mısır'da böyle bir vasi topluluğu varsa diğerlerinde de vardır. Yani bu da belki gelecekte diğer oyunlarda Selevkoslar ve Baktirler'in hüküm sürdüğü coğrafyalar da ziyaret edilebilir.

8
Ofofofofofofoofof elim ayağım titredi

9
Ağır gaz gaz gaz gazzz

Adamların en sevdiğim yanı tasarımlar muazzam. Konsepti, atmosferi hayvansı şekilde yaşatıyorlar.

10
Diğer Oyunlar / Europa Universalis 4 Timelapse VideolarıM
« : 19 Ağustos 2017, 20:37:12 »
Uzun süredir Europa Universalis 4 oynuyorum, gelen bu özelliğin tadını yeni aldım. Haliyle biten oyunları da videoya döküyorum. Şu ana kadar 3 video yayınladım bu içerikte. Detayları da videoların metin kısımlarında yer verdim. Dileyen bakabilir. Daha fazla bilgi için kardeş topluluğumuz www.paradoxfan.com 'a da bakmayı unutmayın.

1 - Europa Universalis 4 - Timur, Babür İmparatorluğu


2 - Europa Universalis 4 - Jianzhou, Manchu, Qing


3 - Europa Universalis 4 - Brandenburg, Prussia, Germany


Sayfa: [1] 2 3 ... 95