İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - assassingirl

Sayfa: [1] 2 3 ... 16
1
Müzik / Ynt: Black Veil Brides
« : 04 Nisan 2013, 14:11:02 »
Evet uzun zaman oldu :D Hoşbulduk 
ve tipleri benim hoşuma gidiyo :D Özellikle Andy :D Şarkılarıda oldukça iyi

2
Müzik / Ynt: Black Veil Brides
« : 04 Nisan 2013, 12:01:14 »
Ben şarkılarına bakıyorum :)

3
Müzik / Black Veil Brides
« : 04 Nisan 2013, 11:50:06 »
Black Veil Brides Kimdir?
Black Veil Brides, Hollywood, California kökenli Amerikan (Heavy metal, glam metal, alternatif metal, screamo, alternatif rock, indie rock, metalcore) grubu.(Ama genel olarak EMOCORE diyoruz. Emo olduklarından dolayı.) Grup, Andrew Biersack (vokal), Ashley Purdy (bass, geri vokal), Jake Pitts (gitar), Jinxx (gitar, keman) ve Christian "CC" Coma (bateri)'dan oluşuyor. Black Veil Brides'in Kiss grubunun 1980lerdeki glam metal eylemlerinden etkilendikleri biliniyor.

İlk yıllar, kayıt anlaşması ve ilk albüm (2006–2010)
Black Veil Brides, 2006 yılında Brides ismiyle Andy Biersack (vokal), Johnny Herold (gitar) ve Phil Cenedella (bass) tarafından Delhi, Ohio'da kuruldu. Grup bir süre sonra MySpace üzerinden Nate Shipp (gitar) ve Chris Riesenberg (bateri) ile bağlantıya geçti ve Nate ile Chris gruba dahil edildi. İlk şarkısı "Knives and Pens" ile tanınmaya başlayan Black Veil Brides'ın ilk müzik videosu YouTube'da 32.000.000'dan fazla izlendi.
Kasım 2009'da David "Pan" Burton, grup içindeki çatışmalardan dolayı gruptan ayrıldı. Kısa bir süre Chris "Hollywood" Bluser gitarist olarak gruba katıldı. Myspace'de yayınlanan demoların söz yazarı Biersack'di. Black Veil Brides demoları yayınladığında Pan, kendi kayıtlarının da bu demoda olduğunu öne sürdü ve şarkıları gruba katılmadan önce yazmış olduğunu söyledi. We Stitch These Wounds 'dan önce yayınlanan demolar sayesinde grup şarkıların başlığını değiştirme imkânı buldu ve "Beautiful Remains", "Funeral in Flames" olarak; "All Your Hate", "Alive and Burning" olarak değiştirildi. Öte yandan "Sweet Blasphemy" aynı kaldı.
Eylül 2009'da Black Veil Brides, bugünkü adını kulanarak bağımsız plak şirketi StandBy Records ile anlaşma imzaladı. Grup, yeni bir albüm ve tur için yazım sürecine girdi. Aralık 2009'da grup, "On Leather Wings" başlıklı ilk Amerika turuna çıktı.
13 Temmuz 2010 grup, ilk albümü We Stitch These Wounds 'ı yayımladı ve albüm, daha ilk haftasında 10.000'den fazla kopya satarak Billboard Top 200 listesinde 36. sıraya, Billboard Independent listesinde 1. sıraya kadar yükseldi. 2010'un sonlarında Black Veil Brides, The Birthday Massacre, Dommin ve Aural Vampire gruplarıyla turneye çıktı.
Hot Topic'in baş müzik görevlisi John Kirkpatrick'in grup hakkındaki sözleri (Grubun t-shirtleri ülkede en çok satan ikinci t-shirt olmuştu) üzerine Black Veil Brides, Lava Records'un başkanı Jason Flom'un dikkatini çeker. Grup, "D.I.Y." modasının sıkı bir takipçisiydi -videolarında görüleceği gibi- bu da dikkatlerden kaçmayan bir detay oldu.Flom, grubu dinledikten ve grupla tanıştıktan sonra tam olarak ne aradığına karar verdi ve grup hakkında HitQuarters'a şunları söyledi:
"Onlar on yılardırki eksikliği geri getiriyor. Onlar gerçekten hayattaki büyük rock kahramanlarından. Makyajları, saçları, derileri ve en önemlisi harika şarkıları, harika çalışları..."
Flom sonunda StandBy Records'un kurucusu Neil Sheehan ile Lava'nın yayında grubun başka plak şirketinin daha olması için anlaşmaya vardı.
Üyeler
Spoiler: Göster
Andy Biersack (Vokal)
 
Ashley Purdy (Bass Gitar-Geri Vokal)

Jinxx-Jeremy Ferguson(Ritim Gitar-Keman-Geri Vokal)

Jake Pitts(Solo Gitar)

Christian "Coma" Mora(Bateri-Vurmalı Çalgılar)

Şarkılar
Spoiler: Göster
Not a valid youtube URLNot a valid youtube URLNot a valid youtube URLNot a valid youtube URL

Grubun Logosu
Spoiler: Göster

Grubun Kolyesi
Spoiler: Göster


4
Genel Sohbet / Ynt: Elektrik gidince naparsiniz??
« : 13 Haziran 2012, 16:17:04 »
Kordinatları veriyim  bir güzel rezil olayım :D Niyetiniz bu değil mi ? :) :D

 :D eğitim veririm istersen  ;D 2-3 senedir parkour yapıyorum zaten :D malesef hiç bir arkadaşım yapamıyor ve ben tek başıma parkour  :-\ nasıl bir durum bi bilseniz   :D
Aslında çok iyi olabilir annem karşı çıkıyor ama ikna ederim bu arada siz nerede oturuyorsunuz ??

5
Dijital ve Kara Kalem Çizimleriniz / Ynt: Yeni Çizimim (Joker)
« : 08 Haziran 2012, 14:04:42 »
bence çok mükemmel olmuş :)

6
Assassin's Creed III / Ynt: İşte Benim Tomahawk'ım !
« : 04 Haziran 2012, 12:38:08 »
Bence de oldukça güzel olmuş :)

7
Genel Sohbet / Ynt: Subliminal mesaj ve 25.kare
« : 01 Haziran 2012, 19:31:33 »
Dayanacaz artık dayı :) :D :P

8
Genel Sohbet / Ynt: Karneniz nasıl ?
« : 31 Mayıs 2012, 12:14:21 »
Matemaik ve İngilizce hariç hepsi beş. Tabi 7. sınıfa gidiyorum. O yüzden başarı normal.
Bende 7.sınıftayım benim sadece matematiğim kötü ingilizcemin iyi olmasıda eniştemin ingiliz olması sayesinde dersleri bana o tekrarlatıyor :)

9
Genel Sohbet / Ynt: Karneniz nasıl ?
« : 31 Mayıs 2012, 11:51:00 »
Lise için oldukça normal :)

10
Genel Sohbet / Ynt: Karneniz nasıl ?
« : 31 Mayıs 2012, 11:34:06 »
:D Doktorun karnesi nasıl olur :) Tabi sağlıklı olur.

Sayfa: [1] 2 3 ... 16