İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Kratos

Sayfa: [1] 2 3 ... 237
1
Assassin's Creed Odyssey / Hangi Karakterle Oynayacaksınız?
« : 23 Eylül 2018, 16:42:13 »
Assassin's Creed Odyssey'le birlikte seriye ilk defa baştan sona seçilebilen iki karakter geldi. Alexios ve Kassandra karakterlerinden hangisiyle oynayacaksınız?2
Niyetlisin galiba kratos hocam?  ;D
Skyrim'in forumları bile hala aktif kaskal hocam. Seri RPG olmuşken hala konu bulamıyorsak bu da bizim ayıbımız demektir.

3
Assassin's Creed serisi bildiğiniz gibi AC Origins'le iyi ya da kötü bir çıkış yakalamıştı ancak yeni oyunun üzerinden daha bir sene geçmemesine rağmen Odyssey duyruldu. Oyun seride bir ilki yaparak tamamen RPG oldu. Özellikle benzerlikler konusunda şikayet alan Odyssey sizce başarılı bir Assassin's Cred oyunu olabilecek mi?

4
Animus Projesi adlı grup yamaları parayla satmaya başlamış. TL üzerinden satsalar yine belki anlaşılabilir ama dolar üzerinden tek bir kişiden çok ciddi paralar kazanıyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

5
God Of War 8)

6
Assassin's Creed Unity / Ynt: Multiplayer alınırmı ?
« : 15 Temmuz 2018, 23:37:11 »
Çok geç kaldım cevap için ama düzgün oynayacak kişilerle oynayın unity'i. Çoğu kişi savaşa gider gibi oynuyor. Keşke unity'in coop sistemi devam etseydi. Seriye çok yakışmıştı

7
Baktım ve gidiyorum. 8)

8
Oyun resmi olarak rpg oldu. Forumun çok işine yarar bu olay.  :) Yapılan seçimlerin etkileri,rehberler filan tonlarca konu çıkabilir.

9
E3 2018 sırasında gösterecekleri videonun fotoğrafları sızmış. At sürüş animasyonu bile aynı kalmış. Diyalog seçeneklerinin oyuna etki etmesi ise çok üzücü açıkçası. Oyunun lore'unu parçaladı. Türkçe çıkmadığı sürece bu oyunu almayı düşünmüyorum şuanlık.

10
Kaynak mevcut mudur? Sadece burada gördüm bu bilgileri.

Sayfa: [1] 2 3 ... 237