İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Bartolomeo dAlviano

Sayfa: [1]
1
Ellerinize sağlık. Mükemmel bir çalışma olmuş. Bu gece ilk 2 bölümü okudum. Gerçekten harika bir çalışma. Tekrar ellerinize sağlık.

2
Eğer çıkarsa bile bütün oyun Desmond üzerinden olmaz inşallah. Nefret ediyorum o heriften :D

3
Ben bu İshak Paşa zırhı olayını anlamadım :D Oyunu bitirdim ama zırhı nasıl elde edeceğim bilmiyorum :(

4
Spoiler: Göster
Çoğu arkadaş Yusuf'un ölmesine şaşırmış, şahsen benim gibi Soap, Ghost, Yuri gibi karakterlerin öldüğünü görenler şaşırmıyor.  ;D


Spoiler: Göster
Burda Assassin's Creed konuştuğumuz için olabilir :D Ama Soap'ın ölümü gerçekten hiç beklenmeyen bir sahneydi. O kadar görev yapmıştık yazık oldu adama :(

5
Spoiler: Göster
Altair'in iskeletini görmek çok üzücüydü. Bir de Yusuf'un öldüğünü gördüğümüz sahne de çok üzücüydü

6
Assassin's Creed Revelations / Ynt: Kapadokya
« : 29 Kasım 2011, 16:53:21 »
Haritadan yoksun ubisoft çalışanları =)

Spoiler: Göster
Oyunda kapadokyaya gemi ile geliyoruz. KimSe çıkıpta "Aga bu nedir?" diye sormamış mı bu adamlara? =)


Benim de aklıma o takılmıştı. Her halde 1512'de Akdeniz Kapadokya'dan başlıyordu :D

7
Öncelikle merhabalar!Foruma yeni üye oldum.Assassin's creed'in(ilk oyunu hariç,görevler sıkıcıydı yarıda bıraktım) oyunlarını bitirdim.Şimdi Revelations'a başlamış bulunuyorum.(Brotherhood kadar beğenmedim)Ama bir kaç sorum var :

-Oyunun hikayesini ingilizcem yüksek seviyede olmadığı için az buçuk anladım.O yüzden bana kısaca,özet geçebilir misiniz?
-Assassin takımını oluşturmak için hangi görevleri yapmam,nerelere gitmem gerekli?Haritada nasıl bir simge var?
-Kendi Assassin'slerimizi oluşturduk.Peki bunlara nasıl seviye(level) atlatıcaz?Hemen ölüyolar savaşta.Nasıl geliştircez?(Brotherhood'da da gerek duydum ama bu forumu görmemiştim.)


Öncelikle arkadaşım başları gerçekten çok sıkıcı oyunun ama sonradan anlıyorsun ne kadar mükemmel bir oyun olduğunu.
Spoiler: Göster
Birinci sorunun cevabı, oyunun asıl amacı, Masyaf'taki kütüphane kapısını açmak. Bunu için 5 adet eşya (ismini hatırlayamadım) topluyorsun.
İkinci ve üçüncü sorunun cevabı ise; o sistem aynı Brotherhood'daki gibi. Kuleyi alıyorsun, Assassin'i kurtarıyorsun ve onları göreve yolluyorsun.

8
En sevdiğim bölüm
Spoiler: Göster
Masyaf'taki kütüphaneye girdikten sonraki bölümdü. Altair'in iskeletini görmek, Ezio'nun "Requiescat in pace, Altair" demesi ve son olarak Ezio'nun kılıcını ve bıçaklarını yere atmasıydı. Gerçekten şahane bir sahne olmuş.


En sevmediğim bölüm ise;
Spoiler: Göster
Yusuf Tazim'in öldürülmüş olduğu sahne

9
Alayına Assassin'ler! Alayına Suikastçiler! :D

10
Öncelikle herkese selam. Bütün seriyi bitirmiş biri olarak aklıma bir şey takıldı. AC:R'de Ezio oyunun sonunda neden kılıcın Selim'e doğru sallıyor? Orada oyunun heyecanına kapıldığım için çözemedim olayı :D

Sayfa: [1]