İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ekomar16

Sayfa: [1] 2 3 ... 66
1
Bu tip sorular forumda çokca tartışıldı http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,6370.0.html bu konudan tartışmalara katılıp, soru sorabilirsiniz.

2
İfşa oldum lanet olsun gerçi ambalaj ürünleride satıyorum http://www.ekomar.com.tr/ :D :D :D ;D

3
Bu paylaştıklarınızın hepsi Facebookta Twitterda hergün paylaşılan popüler olan şeyler burda da paylaşmanızın anlamı varmı ?

4
Gün Doğarken Ardından Tepelerin,Cehenneme Kadar Yolu Var Cesare'nin.
Kolezyumda,Altair'in kıyafetiyle bakarkene.
Spoiler: Göster

5
AC Teknik Servis / Ynt: Ekran Kartına Overclok Yapmak ?
« : 19 Ağustos 2013, 18:02:33 »
Nasıl yapılacağını basit bir şekilde burada anlatmıştım bak istersen Ekran Kartı Overclock (Gerçek Performans Artışı)

6
Geçen yıl fearknight adlı üyeye imza olarak yapmıştım, bu resimle bende katılıyorum.
Spoiler: Göster

7
Ben Roma döneminde olmasını isterim teknolojinin fazla gelişmediği zamanlarda ateşli silahlar bence bu oyunun havasını bozuyor.

8
TV/Sinema / Ynt: İşler Güçler
« : 07 Şubat 2013, 17:54:52 »
Işler Güçler ve Leyla ile Mecnun çok iyi diziler ama reytinglerde malesef aşağılarda bu izlenmediginden değil reyting sisteminin bozukluğu yüzünden.

9
Assassin's Creed IV Black Flag / Assassin's Creed 4 Duyuruldu!
« : 07 Şubat 2013, 17:21:11 »
Ubisoft CEO'su Yves Guillemot bugün yaptığı finansal durum raporu açıklamasının hemen ardından Assassin's Creed serisinin yeni oyununu duyurdu. Yapılan duyuruya göre Assassin's Creed 4 (ya da başka bir isimle çıkabilir) Nisan 2014 tarihinden önce çıkışını yapacak. Yeni Assassin's Creed oyununun en dikkat çeken ayrıntısı ise yeni bir suikastçı ile tanışacağımız ve hikayenin yeni bir dönemde geçeceği. Yani gelecek oyun Assassin's Creed III'ün yan senaryosu olmayacak. Ayrıca Yves Guillemot, Assassin's Creed III'ün tüm dünyada 12 milyon sattığını da notlarına ekledi.
Eğer bu sene yeni nesil oyun konsollarının duyurusu olmassa ki olacağını sanmıyorum AC 4'te grafiksel anlamda fazla bir değişiklik olacağını beklemiyorum.
Gelişmeleri takip edeceğiz.
(Mobilden girdiğim için konu düzensiz olabilir.)

10
Bu tip konular daha önce açıldı.

Sayfa: [1] 2 3 ... 66