İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Laendros

Sayfa: [1] 2 3 ... 29
1

Antik Mısır ve Persler ubisoftun önceki oyunlarına yaptığı çok güzel bir dönüş olabilir. Yeni nesilin imkanlarıyla inanılmaz bir oyun çıkartabilirler fakat inşallah Kenwayleri rahat bırakırlar artık. Brotherhood Roma'da geçmeseydi antik roma çok çok güzel bir şey sunabilirdi.

2
Assassin's Creed IV Black Flag / Ynt: Legendary Ship
« : 15 Aralık 2013, 04:19:59 »
Batırması en zor olan El Impoluto. Çok agresif bir gemi ve fiziksel imkanları zorlayacak şekilde sana charge atıyor. Onun ram'inden kaçmanın tek yolu arkasına geçip; devamlı chainshot'la stunlayıp ram atmak. Diğerleri hiç zorlamadı , iki man'o war ondan sonra en zoruydu. Onları yenmek için ikisini de aynanda batırman gerekiyor , yani birini önceden batırıp sonra diğeriyle savaşmayı deneme. Biri batınca diğeri kafayı yiyor ve charge atmaya başlıyor. İkisinin canını aynı derecede götürmeye bakıp son bıraktığının canı seninle savaşmaya yetmeyecek derecede kalması lazım. Diğerleri için özel bir taktik yok bildiğim kadarıyla. HMS Prince mortarlarıyla can sıkıyordu ama mortarlardan kaçmak çok kolay olduğu için uzun zamanlada olsa kolay batırılıyor. Legendaryleri gemiyi tamamen elitlemeden denemeyin gerek yok yenemessiniz oyun izin vermiyor. Para kazanmak için hard bölgelerde dolaşıp rom ve şeker barındıran gemiler arayın. Şeker oyunda çok pahalı miktarlara satılıyor hatta Edward ve Adewale arasında şekerin değeri hakkında ufak bir diyalog var ;Adewale Edward'a şeker fabrikasında çalışırken yaşadığı zorlukları anlatıyor ve şekerin çok değerli olduğunu anlatıyor. Buradan anlamıştım ben şekerin değerini.

3
Çok iyi olmuş be. Böyle bir muhabbet olursa bana haber verin. oyunum orjinal  ;D

4
Noluyo len ittihat ve terakki dergisimi çıkarıyonuz ? Abdülhamit'çiler basmasın dikkat edin :D

5
İslam ülkeleri yanlış bir tabir olmakla beraber , gerçek hiçbir zaman lanse edildiği gibi değildir. İnsan hayatlarını bu şekilde mahvetmek çok kötü birşey, fakat bu gibi haberler batı kaynaklı ve doğu halkına yönelik karalama politikasıdır. Müslüman değilim fakat İslam hiçbir vakit 21. yüzyıldaki kadar zalim bir görüntü çizmemiştir. Bu da batılıların yaptıkları kültürel manipülasyona en güzel kanıttır.

6
Kütüphane ile Fener harika olmuş sütunlu binalar MC de daima favorimdir zaten.

Ada evi onların yanında sönük kalmış sıradan olmuş o biraz.

Ama diğerleri enfes. Dönmene sevindim :D

Sağol da onu oraya oturtmak ta ayrı bir zorluk.

7
Tamam hallettim , içinden çektiğim resimleri upload edemiyorum bir enayilik oldu, sonra onları da eklieyecem

8
Sağol, resimler görünüyormu?

9
Kütüphane ;

Fener;


Ada evi;


10
TV/Sinema / Ynt: Da Vinci's Demons (Dizi)
« : 20 Mayıs 2013, 19:15:06 »
Delikanlı Leonardo dışında güzel dizi.

Sayfa: [1] 2 3 ... 29