İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - ersin96

Sayfa: [1] 2 3 ... 7
1
İşlerimin çok fazla olması nedeniyle dergiye bir editör daha alacağım. İlgilenebilecek arkadaşlara duyrulur. Konu altına katılmak istiyorum demeniz yeterlidir.

2
Dergiyi aşağıdaki linkten indirip okuyabilirsiniz. Emeğe saygı açısından bir teşekkür yeterli olacaktır. :)

http://www.mediafire.com/?7yqlvex640crljl

Dergiyle başbaşa bırakıyorum sizi. İyi okumalar.

3
Genç Osmanlılar Dergisi / Ynt: Dergi Duyurusu
« : 24 Ağustos 2013, 02:15:07 »
Minus arkadaşımızı bekliyorum. Şuan tatilde. Birkaç gün içinde döner, o zaman pdf halinde yayınlarız dergiyi.

4
Genç Osmanlılar Dergisi / Ynt: Dergi Duyurusu
« : 23 Ağustos 2013, 16:29:45 »
Hayır yayın yapacak da yönetim yüzünden bekliyorum. Yayınlanacak karakter sayısı 50000den fazla ileti başına 50000 sınır olunca dergiyi yayınlayamıyorum. Yönetime başvurdum. Daha cevap gelmedi.

5
Genç Osmanlılar Dergisi / Dergi Duyurusu
« : 17 Ağustos 2013, 23:36:32 »
Öncelikle beklettiğimiz için özür dilerim. Yazısını göndermeyen arkadaşları beklemek zorunda kaldım. Göndermeleri için durmadan ek süre verdim, bu süre zarfına rağmen yazılar elime ulaşmadı. Bu sırada benim bir takım işlerim çıktı. O yüzden geciktik. Ama dergimiz kesin olarak 20 Ağustos 2013 Salı tarihinde yayın yapacaktır. Herkesten özür diliyor ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum.

6
Üye alımları bitmiştir. Konuya kilit.

7
Oyun tanıtımı için yeterince üyemiz var maalesef. Ama film, kitap tanıtımı yapabilirseniz böyle bir bölüm de güzel olur.

8
Genç Osmanlılar Dergisi / Dergi Kuralları
« : 24 Temmuz 2013, 22:08:16 »
1. Dergi aylık olarak yayın yapmaktadır. Her ay verilen süre içerisinde çalışmalar bana öm olarak teslim edilecektir. Teslim etmeyi geciktirenler uyarı alacak, uyarılara uymayanlar dergiden uzaklaştırılacaktır.

2. Dergide yazar olarak çalışan arkadaşların yazının sonunda Kaynakça adı altında faydalandıkları kaynakları belirtmeleri kesinlikle zorunludur.

3. Yazılan yazılar (Microsoft Word esas alınarak ve 12pt ile yazılacağı göz önüne alınarak...) en az 1.5 en fazla 2.5 sayfa olacak ve konuyla alakalı en az 4 resim içermesi zorunludur.

4. Üye, okul veya diğer yaşanabilecek durumlardan dolayı görevini yerine getiremeyecekse bana öm ile belirtmesi zorunludur. Aksi takdirde iş işten geçtikten sonra hiç bir özür kabul edilmeyecek ve dergiden uzaklaştırma cezası verilecektir. Önceden haber verildiği takdirde arkadaşı sıkmamak üzere fazla süre verilecek veya yapamayacak durumduysa o ay için bir yaptırım uygulanmayacaktır.

5. Yazılar tamamıyla üyeye ait olması zorunludur. Yer yer söz alıntıları yapılacaksa da bunları kaynakçada belirtmek zorunludur.

9
  Öncelikle merhaba AC 1092 ailesi. Dergimiz üye kadrosunu tamamlamıştır ve aşağıdaki üyelerden oluşan bir kadro oluşturulmuştur.

Üyeler


ersin96 - Grup Başkanı (Tarih Yazarı ve Dergi Editörü)
-Ezio Auditore- - Tarih Yazarı
kratos - Tarih Yazarı
Lamuerte - Tarih Yazarı
Abdülhamid - Tarih Yazarı
Melikşahsagun - Tarih ve Oyun Yazarı
rikialiumi - Oyun Yazarı
alex mason - Oyun Yazarı
5H1FT - Karikatürist
Minus2L - Dergi Tasarımcısı

10
Ben total war türkiye forumundaki Abdülhamid. Orada tarih bölümüned  moderatörüm burada da kabul ederseniz katılmak isterim.

Ooo Abdulhamit reyis seni buralarda görmek güzel.  :) TWT'de birlikte çalışmıştık burda da çalışırız.

Bende bu oluşumun bir parçası olmak isterim. Oyun tasarım yazarı daha iyi olur tarihle ilgili daha iyiler vardır.

Ne dediğini tam anlamadım birader?

Sayfa: [1] 2 3 ... 7