İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - armutyus

Sayfa: [1] 2 3 ... 83
1
Genel Sohbet / Ynt: Eski Zamanlar
« : 18 Mayıs 2018, 11:39:34 »
Forum açıldığından beri buradayım ama gerçekten şu anki hali beni de çok üzüyor. Bir ara tekrar canlandırmak için çok çabalanmıştı ama olmadı. Bir şekilde bir yerlerde hata yapıldı. Sadece ac forumu olması da etkili tabi, ezio dönemi gibi ilgi çekmiyor artık ac serisi. O zamandan beri her geçen yıl daha da eriyor. Yeni nesilin de tek derdi youtuber olmak olunca, elimizde böyle bir forum kalıyor :)

2
Yani takılmak değil de saçma olmuş biraz. Oyun uzun zamandır gelen en iyi oyun bence de. Çok keyif alıyorum oynarken, hatta etrafta boş boş dolanmak bile keyifli. Oyunun hikayesi, atmosferi, karakteri gayet başarılı olmuş bence.

3
Hocam elimizde ki çakı aslında bizi biz yapan şeydi onu da elimizden aldılar ben ona kıl oluyorum böyle bir özelliği de rp yaparak oynicaksan olsam dragon age inqusition da rogue kasarım görünmez olup teklerim en azından orda 2 santimlik çakılar çok iş yapıyor normal oyunlarda da zaten cunning dediğim kısım bu işe yaramıyor mu zaten o 2 santimlik çakılar doğru yere koyunca tekliyo hayır mekaniklere çok değiştirmişler onun için hidden blade ile 50 levellik adamlara tek atıp anında exp kasmamızı istememişler diyorum ama o zaman da diyorum madem bu kafar rpg yaptınız tam yapın koyun attributes kısmını ben cunning fulleyip tekleyeyim ama beni de tek kılıç hamlesi ile atomlarıma ayırsınlar  ;D
Roleplaying yap, oyunda da RP mevcut. Seviye bakımından yüksek ve donanım açısından iyi olan düşmanlara tek atamıyorsun ya da atmak istersen kendi donanımını geliştiriyorsun.

Bileğimizde bir çakı var diye tüm düyaya tek atacak halimiz yok ya  :)

benim hidden blade konusundaki tek şikayetim unity ve syndicate serisinde olan unique kill olmaması en basitinden örnek vereyim
fort ele geçirme görevlerinde bazı komutanlar odasında uyurken denk geliyoruz uyurken öldürdügümüz vakit ufak bi sinematikle taçlandırmak hiç fena olmazdı.Bide hidden bladein koldan çıktıgını pek göremedim ama oyun linç edilmeyi haketmiyor

Bana da saçma gelen şeylerden biri. Adama arkadan yaklaşıyorsun ya da uyurken yaklaşıyorsun hidden blade saplıyorsun boğazına ama sen 15 level o 20 level diye ölmüyor. İsterse 100bin level olsun boğaza sapladın mı bitti o iş :D

4
God of War Ubisoft ilişkisini çözemedim, Ubisoft'la alakası yok diye biliyorum o oyunun kaçırdığım bir nokta mı var?

5
Yani illa ki bir yerlerden bağlıyorlar ama ben sürekli farklı karakter görmekten sıkıldım. Biraz karakterle bütünleşmek istiyorum. Altair ve Ezio da yaşadığım gibi. Böyle sürekli üstünkörü geçiyoruz, sevmiyorum böyle olunca.

6
Uzakdoğudansa bu seçeneği tercih ederim ama keşke devam oyunu gelse. Sıkıldık sürekli karakter değiştir, hikaye değiştir.

7
E hani bu karaktere devam oyunu yapılacaktı. Nereden çıktı şimdi bu yani? Üzüyorsun ubisoft üzüyorsun. Doğru çıkmamasını umduğum ve bir devam oyunu duyurmalarını beklediğim bir durum içindeyim.

8
Hikayeler / Vicino - Kanlı Sayfalar *13 - Vaalbara yayında!
« : 28 Aralık 2017, 21:21:32 »
Keyifli okumalar arkadaşlar, efsane devam ediyor.

9
http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,20417

Şuradaki sahnenin de ne olduğu anlaşıldı. Trials of the gods live activity. Multiplayer veya işte belli aralıklarla açılan online bir etkinlik gibi bir şey herhalde.

10
Ahahaha ne bu atar yahu, çok uzun süre oldu mitlere bakalı aklımda köpek/kurt tipi başlı ra kalmış ama yanlış kalmış, bilgi için teşekkürler yine de. Anubis ile karıştırmışız demek ki.

Sayfa: [1] 2 3 ... 83