İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Aleyna Sevid

Sayfa: [1] 2 3 ... 103
1
Ailesini ipte sallandırıyorlar.Çok sevdiği amcasını öldürüyorlar.Sevgilisini öldürüyorlar.Büyük ustasının ölüsünü görüyor,ki biz hepimiz o sahnede hayvan gibi duygulandık.
Connor 7 yaşında annesini yanan çatırdın altında kalarak can vermesini izledi hemde kurtarmaya çalıştı ve anne baba sevgisi olmadan büyüdü ama olmadı ezio ise 18 yaşında anne babasını kaybetti (Allah korusun ama İnsanın anne babsına ölümüne hazır olduğu en erken yaş 18'dir daha az üzülür ama gene baya bir üzülür bunlar araştırılmış sonuçlar)Ondan sonra yıllardır baba diyemediği babasını suikastçi görev yüzünden öldürmek zorunda kaldı ve zaten connor'ın Anne ve babasından başka akrabasını yok yani ezio gibi aa babam ölmüş amcamın yanına gidim aaa amcam ölmüş annemin yanına gidim aaa annem ölmüş kardeşimin yanına gidip aaa sıkıldım bari istanbula gideyim sofia ile tanışayim.Suikastçi olması zaten ayrı bir hikaye babamla kardeşlerim öldü hadi suikastçi olayim ama dur önce floransa f**işesinden gizlilik dersi alayim amcamdan dövüş dersi alayip davinci silah,araç ve zırh alayim suikastçi olayim diyip adam dünyanın en iyi suikastçisi olayim dedi en iyi suikastçi oldu.
Connor ise daha acıklı.Davinci yok amcası yok kardeşi yok annesi öldü babasını öldürdü(sen görevinde olsa yıllardır baba demediğin ama tanıdığın babanı öldürebilirmisin ? ) Araç yapan yok gereç yapan yok silah temin edeceği kişi yok o zamanda zırh yok achiles bile başta eğitmicekti git başımdan diyip kovdu connor'ı.oğluna benzettiği için ve En son connor ona yardım etti diye onu eğitti ama achiles dışında bazı kişilerden ihanet yedi Örneğim:Babası ve en çok güvendiği george washinghton.

2
Ezio'nun hikayesi biraz daha duygusal belki ben ondan seviyorumdur.Neyse bunu konuşacaksak özelden konuşalım kirlilik olmasın.
Ezio'nunki duygsalmı ;D Connor'ınki o zaman facia kaos felaket

3
Connor'ın nesini bu kadar sevdin anlamıyorum ? Ezio'nun kişiliğini bazı kızlar sevmeyebilir evet ama Ezio'nun oyunları kadar iyi oyun yok Assassin's Creed serisinde.Freerun sistemi olarak Connor'ın sistemi kesinlikle daha iyi,orada sana katılıyorum  ;)
Zaten mantıklı düşününce connor'In herşeyi iyi zamanında bende ezio en iyisi efsane ya süper ya connor kimmiş peh peh ezk biri ya suikastçi bile değil dedim.Assassin's Creed 3'ün yabancı bir fan forumuna üyeyim orda bir üyeyle tartışmıştım connor'mu eziomu diye bana söylediklerinden sonra connor'a laf söylettirmem dedim cCc Connor cCc dedim.Connor'ın olayı her yönden mantıklı ezio'yaya göre ve yabancı a.c forumunda tartışıtığım o üyeden sonra o tartıştığımız üyeye hak verip connor'ı tuttum ezio'dan nefret ettim

4
Yeni bir gameplay mi çıktı yoksa bu gameplayden mi bahsediyorsun ? Eğer buysa sen ne saçmaladığının farkında değil misin ?
ezio gibi gelirse zaten elimi bile sürmücem Connor'In freerun sistemini buna eklemişer yoksa kafama silah dayayıp oynayacaksın deseler sen bir ve silahı derim önce bacağıma sonra koluma sonra kalbime sıkar ondan sonra adam derim Ezio'mu ? kafamada sık tam olsun asla oynamam ezio'yu ve ezio gibi karakterkeri.derim.

5
İstanbul / Ynt: Ynt: YENİ SUİKASTÇI KASASI
« : 23 Temmuz 2013, 23:20:06 »
Gönderdim diyor bence

6
İstanbul / Ynt: Ynt: YENİ SUİKASTÇI KASASI
« : 23 Temmuz 2013, 22:59:16 »
Sen tapınakçısın ??? Ama teşekkürler

7
Assassin's Creed IV Black Flag / Ynt: desmond yaşayacak mı ?
« : 23 Temmuz 2013, 14:42:44 »
Üstat desmond öldü son oyunuydu.

Oyunu oynadım diye dua ediyorum.Spoiler butonu diye bişey var dimi
 
SPoiler butonunu kullanmaya gerek burda çünkü başlık zaten bir ağır bir spoiler.Başlık diyorki yani küre desmondun elini yaktı ama öldümü yaşıyormu bilmiyoruz diyor başlık.
O yüzden birinin uyarırken mantıklı yorum yap oynamayan girmez bu başlığa

8
O kırmızı yazıyı neden silmediğimi söyliyim.Amerikanın senaryoları seğil ama bazen bu senaryoları yapıp irana falan saldırıp eski modern haline getirse.Arkadaşım islam ülkelerinde kadınlarìn sz hakkı yok seçim hakkı yok her islam ülkesinde kadınlara özel  yasak var.Ya telefondan yazmak çok zor yarina kadar kitlenmezse sana güzelce bir yanit vereceğm(kòtü davraniş anlamda demiyorum güzelce açıklıcam iki medeni insan gibi anlatıcam demek istedim söylediğimi açıklamak zorunda biraktiniz çünkü söylediğim herseyden kötü anlam çikariyorsunuz)

9
Son dakika haberi gçtim kız öldürülmüş ailesi tarafından
Bu haberi nereden aldın? Haberlerde göremedim öldüğüne dair bir bilgi.
Yabancı haber sitesinden bana yetecek kadar ingilizce bildiğim için yabancı siteleride takip ediyorum yabancı haber siteleri türk haber sitelerinden daha hızlı son dakika haberleri

10
Son dakika haberi gçtim kız öldürülmüş ailesi tarafından

Sayfa: [1] 2 3 ... 103