İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Aleyna Sevid

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 103
11
Müzik / Ynt: Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2)
« : 22 Temmuz 2013, 19:57:04 »
En şımarık ünlüler arasında gösteriliyor maalesef Britney. Britney'in bir fanıyım ama sadece şarkılarını dinleyip özel hayatına pek bakmadığım için yorum yapamam.
Hayatında bir sürü acı şeyler yaşadı iftiralar atıldı onun hakkında hayatı bundan ibaret biri.Sonunda kendine geldi kadın bu seferde şımardı diyorlar

12

Yemen'de, ailesi tarafından zorla evlendirilmek istendiği için evden kaçan 11 yaşındaki kızın çektiği görüntü internette izlenme rekorları kırıyor.
Suudi Arabistan'da yaşayan bir Yemenli, beşinci sınıf öğrencisi Nada el-Ahdal'ı ailesinden istedi. Bu durumu öğrenen 11 yaşındaki Nada, oturdukları köye yaklaşık 250 kilometre uzaklıktaki başkent Sana'da yaşayan amcasının yanına sığındı.
Sana'ya gelen aile fertlerinin amcasının yanından alıp bir başka akrabasının evine götürdüğü Nada, devam eden evlilik baskıları ve ölüm tehditleri nedeniyle tekrar amcasının yanına kaçtı.
Kızlarının kaçışını polise bildiren ve kızın amcasından şikayetçi olan aile, medya kuruluşlarına da "Nada'nın amcası tarafından kaçırıldığına" dair ilanlar verdi.

“BİZ DE ERKEKLER GİBİ HÜR OLMAK İSTİYORUZ”
Amca Abdusselam ile AA Yemen bürosuna ziyarete gelen küçük kız Nada, "Ailemin beni küçük yaşımda zorla evlendirmek istemesi üzerine evden kaçtım" diyerek sözlerine başladı.
Annesini, babasını, kardeşlerini ve arkadaşlarını çok sevdiğini vurgulayan Nada ailesine "Bırakın çocukluğumu yaşayayım" şeklinde çağrıda bulundu.
Nada, "Biz de erkekler gibi hür olmak, haysiyetimizle ve izzettimizle yaşamak istiyoruz. Ben satılık mal değilim. Beni bir başka adama satmamaları için annemin evine kesinlikle dönmeyeceğim" dedi.
Nada artık kendisi gibi bir çok "çocuk yaşta evliliğe zorlanan" kız için örnek olacağını, kendisinin hala küçük bir kız olduğunu ve bunu söylerken gurur duyduğunu ifade etti.

HER ÇOCUĞUN BAŞINA GELEBİLİR
İnternette yayılan görüntüde ise küçük kız, “Ailemden kaçtığım doğru. Artık onlarla kalamam, amcamla yaşamak istiyorum. Çocuk masumiyetine ne oldu? Çocuklar nasıl bir hata yaptı ki onları evlendirip yollamak istiyorsunuz? Ben bu sorunun üstesinden geldim ama diğer çocuklar çaresiz. Onlar öldürülebilir, intihar edebilir. Onlar daha çocuk, nereden bilecekler ki? Okula gitmek için vakitleri olmadı. Bu bizim hatamız değil ve her çocuğun başına gelebilir. Bazı çocuklar sırf bu yüzden kendilerini suya atıp intihar ediyorlar. Masum çocukların hak ettiği bu değil” şeklinde konuşuyor.
Son dakika haber:Kız öldürüldü ailesi tarafından.
Ben bu haberi okuyunca ağlayasım geldi lanet olsunki gözümden yaş geldi bir kıza bu kötü davranmaları insanı çıldırtıyor o daha bir çocuk 11 yaşında masum ve daha yeni atılmaya başlıcak olan bir çocuk masum ve bir o kadar güzel bir kız daha hayata atılmamış okutulmamış bu masum kızı yaşı gelmeden evlendiriyorlar ya... diyecek lafım yok

13
Müzik / Ynt: Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2)
« : 22 Temmuz 2013, 19:38:41 »
Ama burda çok şirin ve çok güzel olmuş ve ilk defa çocuklarını yani gerçekten çocuklarını klibte oynatıyor sean ve jayden spears <3
Britney Spears Çocukluğumdan beri en sevdiğim ilk kadın şarkıcı hatta hayatımda ilk dinlediğim yabancı şarkı (ben 5 yaşındayken)Birtney Spears oops i did it again'di <3
Küçük kardeşim daha birkaç aylıktı o şarkı çaldığında. Şimdiyse o zamandan sonra 13 sene geçti ve hala nakaratı aklımda :). The Smurfs filmi de bence çok güzel bir film. Daha doğrusu, küçük yaştaki çocuklarla izlenebilecek türde bir film. Küçük bir çocuk yoksa pek zevk alabileceğim bir film değil. Yine de Britney çıkan bütün kötü haberlere rağmen, hala işini üst bir seviyede tutabiliyor. Bundan hiçbir şey kaybetmemiş.
Spoiler: Göster
"I'm not that innocent."

Britney röpartajlarında cümleyi kullandığını hatırlıyorum ama britney 'nin hayatı kolay olmadı kardeşini saymazsak çok erken yaşta ve kariyernin en iyi zamanın yani doruk nokasında hamile kaldı ve asıl destek olacağı zamanda eşi terketti.Çok zor zamanlar yaşadı zamanında basına saldırdı görünüşte Britney Spears biraz şımarık gibi görünsede acıklı bir hikayesi var.

14
İstanbul / Ynt: Ynt: YENİ SUİKASTÇI KASASI
« : 22 Temmuz 2013, 15:28:56 »
@x40ahmed40x
Pc'ye geçince akçelerini yollarım.
@Aleyna Sevid
2k ? Şuan kaç akçen var ?
@5H1FT
Teşekkürler.
Suikastçi oldum artık.Gerçek Suikastçı Bankası'na 328 akçe bağış yaptım

15
Müzik / Ynt: Bioshock Infinite Nico Vega - Beast
« : 22 Temmuz 2013, 15:25:04 »
Ne var be gıcık aldım kadından tipsizin deki gıcık bir tipi var ama güzel şarkıları var :D

16
Müzik / Ynt: Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2)
« : 22 Temmuz 2013, 15:18:57 »
Ama burda çok şirin ve çok güzel olmuş ve ilk defa çocuklarını yani gerçekten çocuklarını klibte oynatıyor sean ve jayden spears <3
Britney Spears Çocukluğumdan beri en sevdiğim ilk kadın şarkıcı hatta hayatımda ilk dinlediğim yabancı şarkı (ben 5 yaşındayken)Birtney Spears oops i did it again'di <3

17
İstanbul / Ynt: Ynt: YENİ SUİKASTÇI KASASI
« : 22 Temmuz 2013, 15:08:21 »
2k Akçem Olunca Suikastçi olup 500 akçe bağışta buluncam

18
Assassin's Creed Brotherhood / Ynt: AC:B Orjinal
« : 22 Temmuz 2013, 15:07:07 »
gittigidiyor.com'da bulabilirsin.

19
Bunun Sanatsal çalışma olduğunu nerden çıkardınız hadi 1. resim tamam derim ama 2.resim bir kere ona sanatsal çalışma diyorsanız hayatınız hiç sanatsal çalışma görmemişsiniz demektir sanatsal çalışma dediğin biraz heyecan verisi ve böyle gameplay görüntüsü olmaz

20
TV/Sinema / Ynt: Batman & Superman Filmi Comic-Con
« : 22 Temmuz 2013, 12:33:47 »
Şu video'yu izlerken bu ''aptallar'' ne yapıyor dedim o kadar gereksiz bağrışma,çağrışma ve konuşma varki bunun yerine röpartaj yapsalar daha iyi.

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 103