İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - novemba

Sayfa: [1]
1
İlk bölümde Desmond animus adasındayken, rebeccayla shawn konuşuyorlar lucy hakkında. cenazesi kaldırıldı felan diyorlar. LUCY öldü ve gömüldü arkadaşlar. Cenazesini kaldırdılar R.I.P Lucy

2
Assassin's Creed Evreni / Ynt: Desmond'un Elinin Parlaması
« : 21 Ocak 2012, 22:52:31 »
Spoiler: Göster
Belki AOE'yi sadece belirli kişiler kullanabiliyordur? Desmond'un ataları AOE yi kullanabiliyordu, bu yetenek oyunun sonunda Desmond'a geçmiştir. Bu yüzden eli parladı kanımca.

3
Bana en çok saçma gelen şey 52 yaşındaki bir adamın böyle haraketler yapması.Sizce de saçma değil mi?52 yaşındaki adam nerdeyse bütün Osmanlı ordusunu tek başına yenecek!
Dostum o dönemde en tecrübeli yaşlar 50 ile 60 yaşları arasıydı. O yüzden bir saçmalık yok ama bütün osmanlı ordusunu harbiden dize getirebilir durumda olması saçma olmuş biraz :)

4
İstanbul'u çok ama çok kötü yapmışlar. Sanki çölün ortasında bir göl gibi. assassin's den dalgası harbiden canımı sıkıyor adamlar 5 dakikada bir bir den'e saldırıyorlar bıktım artık. AMA BENİM EN ÇOK OYNAMA İSTEĞİMİ KAÇIRAN ŞEY ETRAFTAKİLERİN ÇATIR ÇATIR İNGİLİZCE KONUŞMASI.. YAHU İSTANBUL BURASI, HERKES İNGİLİZCE KONUŞUYOR ARADA BİR ZEYNEP KIZIM GEL FELAN DİYOR Bİ KADIN AMA HEP AYNI MUHABBETLER. Ayrıca bizanslıların halen sokakta devriye gezmesi saçmalık değil mi? Durduk yere dalıyorlar bize allahtan yeniçeriler yardım ediyor. ha bu arada jenissery(yeniçeri)ler çok zor ölüyorlar. onları öldürmek için bomba kullanın.

5
Teşekkür yalovaboy, atmosfer ve canlılık artıyor çok güzel olmuş.

6
Crytek'in  , cryengine 3 motoru kullanımı ücretsiz onunla devam edebilirler bence.

Sayfa: [1]