İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - gewinnen

Sayfa: [1] 2
1
Merhaba arkadaşlar. AC: R oyunu bende orjinal olarak bulunmakta. Şu an oyunu yükledim fakat oyuna giremiyorum. UPlay'den girmeye çalışınca ACRSP.exe hatası geliyor simgesinden girince ise d3dcomplier_43.dll hatasını veriyor nasıl çözerim ?
d3dcomplier_43.dll dosyasını internetten indirip system32 nin içine at

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dcompiler_43 adresinde download zip file bas indir

2
siparişini verdim kasımda bende

3
ben bu oyunu 3 kere açarım

4
Bütçe çok değil.Zaten 1-2 yıla anca olur bu iş.Sen söyle.Ama o kadar da olmasın :D
1-2 yıla kadar olacaksa şimdi söylemek mantıksız olur. 2 sene içinde neler çıkar neler. şimdi söylediğimiz pc de 2 sene sonra bomberman bile oynayamazsın nerdeyse

5
Arkadaşlar Bildiğiniz Connor Kenway'ın Sözü Var Mı  ;D ;D Güzel Sözleri Olur Diye Düşünüyorum  ;D ;D
istedim vermediler sen yamyamsın dediler

6
Assassin's Creed III / Ynt: Haytham vs connor
« : 30 Eylül 2013, 14:22:24 »
Karizma Diyorsunuz Ezio'yu Unutuyorsunuz.
ezio'nun neresi karizma reyiz? kıl kuyruğun teki. asıl karizma papa'nın oğlu. adını unuttum şimdi. sonra da haytham işte.

7
oyun neyden bahsedecek peki? 3'ten sonrası black flag'dan öncesi mi? şimdi hem black flag çıkacak hem de liberation çıkacak o zaman.

8
bu oyunun adını ilk defa duydum desem yeridir. sadece konsol ve vita/psp için mi çıktı yoksa pc içinde var mı? ayrıca bu oyun ney yani neyi anlatıyo 3'ü devamı mı biraz bilgi verir misiniz?

9
selam milet, oyuna girdikten sonra ilk fragmanı atladıktan sonra desmond ile Elma'yı mağarada ki  boşluğa yerleştirdikten sonra desmond içeri giriyor sonra tam babası elinde kutuyla girerken oyun donup kalıyor. güncellemeler tam yapılı 1,6 ya kadar. daha önce oynayıp bitirmiştim tekrar oynayayım dedim taklaya geldik. bilen, yardımcı olabilecek olan var mı?

10
Arkadaşlar Assassin's Creed Revulations'da Altair'ın kılıcı nasıl alınır ? Bilenler lütfen yazsın
parayla demirciden alınıyo sanırım ben ordan almıştım galiba.

Sayfa: [1] 2