İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Gene Lane

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 6
11
Serinin en iyi müziklerini bulduğum oyun bana kalırsa Revelation'da . Menü müziği başladığı anda bile kaliteli olduklarını anlıyorsun .
Oyun güzelim müziklerine rağmen oynatmadı kendini bana be. Menü müziği cidden harikaydı.

Ben seviyorum Revelation'ı aslında. Sadece tek sorun İstanbul bence. Harika gözüküyor kabul ediyorum ama o sarı gözyüzü nedir abi ya. Sanki çöl fırtınası olmuşta kumlar İstanbul'a gelmiş gibi . Ayrıca palmiye ağaçları da komik :D

12
Bana göre kesinlikle AC:II. İlk oynadığım oyun olduğu için olabilir seride . Ancak oyunun başında Ezio'nun yaşadığı olaylar ,beni doğrudan karakteri sahiplenmemi sağlamıştı. Ondan sonra Floransaya da ayrı bir bayılmış. Hatta terketmek zorunda kaldığımız için çok üzülmüştüm. Daha sonra oyunu oynadım ve Venediğe ayrı bir hasta olmuştum. Oyunu sık sık bırakıp , haritanın her yerini görmek için bakış noktalarına gidiyor ve bol bol yan gçrev yapıyordum. O derece güzeldir. Her sene bir kez oynarım.

Ondan sonra gelen Brotherhood daha dolu . Aslında o da benim için eğlenceli bir oyun. En azından önceki oyunla konu bütünlüğü sağlıyordu ve şuanda bile tarih kokan Romada gezmek ayrı bir eğlence.

Sanırım Revelation'da dahil , Ezionun olduğu bütün oyunları çok seviyorum. Ancak oyumu AC:II'ye verdim .

13
Serinin en iyi müziklerini bulduğum oyun bana kalırsa Revelation'da . Menü müziği başladığı anda bile kaliteli olduklarını anlıyorsun .

14
İlk girdiğimde ne yalan söyleyeyim kocaman Victory yazısını hiç beğenmemiştim. Hatta çıkıp bir kaç gün sonra üye olmuştum .  :D  :D  :D :D :D :D

15
Net karar veremiyorum . Ancak sanırım benim için , Mario Auditore'nin öldürülmesi .

16
Bu seriye ilk nefret Assassins's Creed III ile başladı. Ezio ve Altairden sonra olan Connor korkunç derece kötü bir assassin. Ayrıca şehirlerde eskisi kadar iyi değildi. O dönemde E3 2012'de herkes bu oyunu bekliyordu. Ama korkunç derece de kötü. özellikle avrupalılar için hiçbir anlam ifade etmeyen bir oyun geldi. Ayrıca Desmond'un hikayesi de çok kötü ve sırf 12.12.12 tarihine uysun diye saçma bir sonla bitirdiler. Ondan sonra dergilere baktık. Assassin's Creed Black Flag reklamları, posterleri başladı. Eeee hani son oyundu Assassin's Creed III. Kimse kusura bakmasın ama bu oyun serisi her zaman Ubisoft tarafından para kaynağı olarak görüldü. Hatta Brotherhood ve Revelation sırf Ezio'nun popüler olmasından yararlanılarak çıkartıldı. Ama o iki oyunda yine de oynarken zevk alıyorduk . Para kaynağı olarak görünse bile bir emek olduğunu aldığın zevkten bir nebze olsun alıyordun ancak ACIII'ten sonra serinin para kaynağı olduğu insanların gözüne sokulmaya başlandı ve aynı tadı vermemeye başladı. Özellikle Unity'deki sorunlar yüzünden nefret iyice arttı. Bu anlattıklarım . Bana bir başka hayran olduğum Tomb Raider serisini hatırlatıyor. O seri de Tomb Raider 4'ten sonra nefret kazandı oyuncu tarafından. Daha sonra yine Unity gibi büyük bir beklentiyle beklenen TR: Angel of Darkness. Bug ve saçma sapan bahanelerle erken çıkartıldı ve yapımcısını iflasa sürükledi. Eidos yeni bir yapımcı bulmak zorunda kaldı.

Yani demek istediğim; oyuncu artık ciddi bir kalite görmezse , serinin para makinesi olarak kullandığını düşünürse bu durum göze sokulursa ve para vermesine rağmen teknik sorunlarla karşılaşırsa , ne olursa olsun nefret ediyor.

17
Saol

Bir ay önce oynadığım için orayı çok iyi biliyorum. Bak şimdi , Ezio duvara ayaklarıyla böyle tırmandığı zaman , sonra zıplama tuşu ve istediğin yön tuşuna bas.

18
Ya bu nedir ya . İki gündür eski yeni başlıklar'a girdin. Yeni başlıklar açtın ? Bu nedir ? Daha önce hiç bir foruma üye olmadınız galiba. Bu kadar yorum kasmak için çırpınmana gerek yok. Ha madem böyle bir niyetin var bunu bu kadar belli etme yani.

19
Assassin's Creed III / Türkçe Yama Sorunu
« : 06 Ağustos 2016, 01:27:29 »
Arkadaşlar merhaba . Genel Türkçe yama başlığını bulamadığım için yazamadım . Öncelikle oyunu Steam'den indirdim. Türkçe yamayı kurmak istiyorum ancak ''DataPC_DX11_4_dlc.forge'' klasörde değil yada yamayla uyumlu değil tarzında bir hata alıyorum. Dolayısıyla yama tam yüklenmiyor. Ne yapmam lazım. Yardım ederseniz çok sevinirim .

Dosyayı yamanın içinde çıkan dosya ile değiştirdim . Fakat hala aynı hatayı veriyor.

20
TV/Sinema / Ynt: Bu Diziye Kesin Başla
« : 03 Ağustos 2016, 16:40:15 »
Orphan Black

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 6