İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Gene Lane

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]
51
Ben biraz şöyle düşünüyorum ; Bu olayın patlak verdiği ilk zaman Assansin's Creed III. O oyun birazda bu konuda deneysel bir çalışma oldu başta Haytham ile oynamıştık ve ondan sonra Connor'a geçmiştik . Eğer Haytham sevilmeseydi bana kalırsa şuan sadece oyundaki baş kahraman suikastçı olmaya devam edecekti  . Fakat Haytham çoğu oyuncu tarafından çok sevildiği için - ve Connor'un hikayesini çoğu oyuncu tarafından beğenilmediği için ( Yanlış anlaşılma olmasın bu beğendirilmeme kasıtlı yapılmış birşey değil ) - böyle bir yola gidildi . Sonra Hatyham'ın neden Tapınakçı olduğuna baktık ve aslında tapınakçı olmak için kötü düşünmeye gerek olmadığından bahsedildi . Kötü şeyler yaşamakta bir nebze Tapınakçı olmaya sebepti . Blag Flag'ın reklamı böyle yapıldı ama Edward Kenway ile de yine suikastçı nabzı tutuldu .  Fakat oyun'un ilk bölümüne de '' Suikastçı öldür ''görevi belirdi .  Eğer sadece Tapınakçı oyunu yapılsaydı, bu olay oyuncular tarafından tepkiye neden olacaktı . İnsanların alışkanlıktan vazgeçmesi biraz zaman aldığı için sonra ki oyunlarda da aynı şey geçerli oldu ve en son çıkan oyun Rogue sadece Tapınakçı baş kahraman'a  yer verildi . Eğer Rogue'ta Ubisoft'un kafasında beklediği ilgiyi ve sempatiyi alırsa , daha çok Tapınakçı baş kahraman göreceğiz anlamına gelir demektir .

O yüzden buna Ubisoft'un Tapınakçı Sevdası demek yerine oyuncuların tapınakçı sevdasına göre değişen Ubisoft'un değişen sevdası demek daha doğru  :)

52
Oyunu satın aldım ama oynayamadım hala. Yeni yüklemeyi başlattık, hayırlısı. AMD kullanıcısıyım ben de. Çoğu kişi AMD'de çok daha fazla sorun olduğunu söylüyordu, ama yeni driver sayesinde herkes memnun gibi. Yükleyen bazı arkadaşlarım driver gelmeden önce önce 10 fps alırken şimdi 40 fps aldıklarını söylüyorlar. Bugün yeni bir güncelleme de gelmiş oyun için. 46 mb'lık bir güncelleme olmasına rağmen fps artışı varmış onda da. Takılmalar olur herhalde ben oynadığım zaman da, ama en az 30-40 fps alarak oynarım diye düşünüyorum. Belki ara sıra batmobile kullanırken düşüş yaşarız tabi.

PC sürümü PC oyun tarihinin en kötü oyunu olabilir. O kadar vasat ki , Steam'den satıştan kaldırılmış ve kullanıcı yorumları çoğunlukla olumsuz. Tekrar yayınlandığı zaman , oyunun alnına sürülmüş leke de zor temizlenir bu saatten sonra . Aslında yılın oyunu olabilirdi .
Satıştan kaldırılması en iyisi oldu. Sorunları düzelttikten sonra tekrar açacaklar satışları. Yılın oyunu olabileceğini optimizasyon sorunu olmasaydı bile düşünmüyordum şahsen. Witcher 3 ve Fallout 4 var çünkü.

Oyun'un Metacritic'te The Witcher 3’le dikkat çeken bir oyun puan olarak ama PC versiyonu çok düşük puana sahip doğal olarak . ( 63'tü sanırım ) Bunu nasıl becerdiler pek bilmiyorum ama PC ve yeni nesil konsolların mimarileri birbirine daha yakın artık ,  yani PS4'ten PC'ye portlanma işlemi daha kolay olması lazım ancak nasıl böyle yapmışlar anlamadım .


Intel® Core™ i7-4710HQ 2.5 Ghz Turbo Boost 3.5 GHz
[2x8] 16 GB DDR3 1600 MHz 2 Slot
 4GB NVIDIA® GeForce® GTX 860M GDDR5

Oynatır mı sizce?


http://www.systemrequirementslab.com/cyri Bu siteye girerek , çalışıp çalışmadığına bakabilirsiniz. Java sürümünün son sürüm olmasına dikkat edin .

Oyunu 40 ile 110 fps arası oynadım,  abartmıyorum. Optimizasyonu kötü ama oyundan nefret ettirecek kadar değildi.  Onun dışında final bölümünde atması yüzünden 4 kere oynamak zorunda kaldım.  Bardağın diğer tarafina bakacak olursak ben combat sistemine bayıldım ve oyunun hiç bir dakikasında sıkılmadım. Muhteşem grafikler,  ana hikaye finale kadar mükemmeldi. Yan görevlerin sıradan olmaması hepsinin iyi bir hikayeye sahip olması artı bir puan. Kısacası "haters gonna hate".

Fazlasıyla şanslısınız .  :) ''  Screenshot keyfi ' 'diyip oyuna yorum yapan oyuncular var FPS o kadar düşmeye müsait yani . - ve tabi çıldırtmaya -

53
PC sürümü PC oyun tarihinin en kötü oyunu olabilir. O kadar vasat ki , Steam'den satıştan kaldırılmış ve kullanıcı yorumları çoğunlukla olumsuz. Tekrar yayınlandığı zaman , oyunun alnına sürülmüş leke de zor temizlenir bu saatten sonra . Aslında yılın oyunu olabilirdi .

54


Ubisoft Montreal

Önceki ana Assassin's Creed oyunlarının hepsinin yapımcılığını üstlenen Ubisoft Montreal şimdi de ustalığını ve deneyimini paylaşmak için Ubisoft Quebec'le işbirliği yapıyor. Stüdyonun Syndicate'a yaptığı önemli katkılar arasında Londra'nın önemli yapılarını inşa etmek, canlı ve yaşayan bir insan kalabalığı oluşturmak ve çevik ve zarif parkur oynanışını yaratmak bulunuyor.


Ubisoft Montreal'i sürekli takip ediyorum kendisi oyun yapımında baya iyiler ,Far Cry serisi , Assansin's Creed serisi ve son yaptıkları şahaser Watch Dogs'u düşünecek olursak tekrar seriyle ilgilendiklerini görmek güzel birşey .

55
Michael Fassbender'ın bir kaç filmdeki performansını beğenmiştim . Umarım bu filmde güzel olur . Onun dışında 2013'ten beri filmden bahsediliyordu sonunda net bir tarih vermeleri iyi olmuş özellikle . Acaba Syndicate'den sonra ki bir oyunumu film yapacaklar yoksa yeniden Altair yada Ezio'yu mu bir filmde göreceğiz ? Sanırım filmde Desmond var dolayısıyla bu da Ezio yada Altair olacak şekilde . Sizler neler düşünüyorsunuz ?

56
Assassin's Creed Revelations / Ynt: Lütfen yardım edin.
« : 26 Haziran 2015, 00:23:44 »
Arkadaşlar AC Revelations satın aldım multiplayere giremiyorum dns mns ne varsa uğraştım 1 ay uğraştım diğre forumlara açtım filan ama multiplayer oynayamadım.Lütfen çözümü nasıl bunun forumda dolaştım ama bi türlü bulamadım.

Bir hata mı alıyorsunuz tam olarak sorunuza çözüm bulmak için isterseniz ekran görüntüsü atın ,yardımcı olalım .

57
Ben oyunu torrent olarak nereden indirebilirim virüslü olmayan site var mı ?

Bu forumda warez istekler yasaktır. Ama şöyle birşey söylemek gerekirse oyun bazı günler Steam'da indirime giriyor ve 5 TL'ye kadar fiyatı düşüyor . Orayı takip etmeni tavsiye ediyorum . Ayrıca bazı elektronik mağazalarda Brotherhood ve Revelation 30 Lira'ya kutuyla satılıyor . Oralara da bakabilirsiniz.

58
Her sene genellikle E3'ü takip ederim .  Hatta bitene kadar birçok yerden takipte ederim dergiler vs .  Fakat dikkatimi çeken bence Assansin's Creed'in son oyunu biraz diğer oyunların gölgesinde kaldı gibi E3'te . Dönem beni heyecanlandırdı zaten bu dönende oynamayı da çok istiyordum fakat oynanış bakımından biraz hayal kırıklığına uğradım diyebilirim . Hatta Trailer müziklerine de bayılırım bu serinin ama bu oyunda onu bile beğenmedim . Özellikle Microsoft ve Sony'in E3'teki performanslarına bakınca Ubisoft sadece Assassin's Creed ile değil diğer oyunlarıyla da fazla heyecanlandırmadı .

Demodaki oynanış oyunun son hali değil arkadaşlar. Dikkat ederseniz son gameplayde,
Spoiler: Göster
köprünün altında başlıyor çete kavgası; borular, odunlar ve bastonlar ile saldırıyor çeteler. 01:01'de Gırtlak gırtlağa geliyorlar birbirlerinin borularını tutuyorlar; oldukça etkileyici sahnelere sahip. Jacob'un da daha sonradan trendeki dövüşünde yeni hareketleri görmek mümkün. Demo gameplayine bakarak değerlendirmeyin oyunu. Ubisoft'un istediği de bu sanırım. Oyun hakkında kötü düşünmemizi sonradan oyunu oynarken etkilenip düşüncemizden pişman olmamızı istiyorlar. Çocuk gibiler ya. ;D

Bir de olanı kısaca bir açıklamaya çalışayım. On dokuzuncu yüzyılı ele alarak aslında silahların sekiz/dokuz, tüfeklerin 20/22 mermi alabildiği ve art arda atışlar yapılabildiği bir dönemi seçerek bizlere bu dönemde suikast mı yapılır düşüncesini benimsetiyorlar. Ardından da oyunun temelini yumruk yumruğa dövüşler üzerine kuruyorlar. Ve karşımıza haksız oyuncular, haklı Ubisoft çıkıyor.


Demek istediğimi tam olarak anlatamadım sanırım . Oynanış videosu güzel ama fazla yeni bir şey yok . Heyecanlandıran birşey yok  mesela örnek vermek gerekirse Uncharted'ın E3 performansını izlediğiniz de gerçekten heyecanlanıyorsunuz . Çıkmasını istiyorsunuz hemen . Fakat bu oyunda bunu göremiyorum .

Ayrıca Ubisoft'un hakkında kötü düşünmesini istediğini sanmıyorum. En fazla çok iyi olmasını düşünmesinler demiş olabilirler  :D çünkü firma daha önce Assansin's Creed 3'ü bekleyen büyük kitleyi hayal  kırıklığına az çok uğrattığını biliyor . ( E3 2012 fuarında en çok beklenen oyunlardan biri de şüphesiz AC3'tü . )

59
İnceleme güzel. Bu oyun çıkmadan çok önce dikkatimi çekmişti. Oynadıktan sonra da bayılmıştım . Oyun severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir başyapıt.Zaten dünya genelinde bile çok yüksek puanlar aldı bu oyun öyle ki IGN bile 95 vermişti . Megacritic skoru zaten ortada : 94  :o

http://www.metacritic.com/game/pc/bioshock-infinite

60
Her sene genellikle E3'ü takip ederim .  Hatta bitene kadar birçok yerden takipte ederim dergiler vs .  Fakat dikkatimi çeken bence Assansin's Creed'in son oyunu biraz diğer oyunların gölgesinde kaldı gibi E3'te . Dönem beni heyecanlandırdı zaten bu dönende oynamayı da çok istiyordum fakat oynanış bakımından biraz hayal kırıklığına uğradım diyebilirim . Hatta Trailer müziklerine de bayılırım bu serinin ama bu oyunda onu bile beğenmedim . Özellikle Microsoft ve Sony'in E3'teki performanslarına bakınca Ubisoft sadece Assassin's Creed ile değil diğer oyunlarıyla da fazla heyecanlandırmadı .

Sayfa: 1 ... 4 5 [6]