İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - LaVolpe

Sayfa: 1 2 [3] 4
21
İlk çalışma için çok güzel,devamını getirirsen belki de bu işte usta olursun.

22
Figür den kaybediyor,ne yapayım ben emperyalist bayrağını? fakat diğer içerikler güzel.Join or Die daha makul gibi.

23
Ezio ve Altair buluşması gibi olabilir :)

Evet,o şekilde belki olabilir.

24
belki onun The Fall'daki atasıyla Conner karşılaşabilir.

Nicolai Connor ile karşılaşması harika olurdu.

Evet, çok güzel olurdu ama arkadaşın dediği gibi yaşama zamanları birbirinden çok farklı.Ayrıca başlık az önce okuyunca çok saçma geldi. Sanki kesin olacak da napıcak gibi bişi olmuş. Bence başlığı "Daniel Cross AC32de Olucak mı ?" yaparsan daha iyi olur. İstersem bende yapabilirim ama sana sormadan yapmam saygısızluk olur :)

Ayrıca ACWiki'de olmamasının sebebini bende biliyorum. Sadece şimdiye kadar çıkmadı demek istedim yani video felan yok. O yüzden olmayabilir. Tabi bide belki Vidic'i öldürmeye felan giderken karşımıza çıkabilir. Oda çok mantıklı ;)

Evet,değiştirdim başlığı teşekkürler uyarı için bilgi kesin değil çünkü.Fakat Revelations'ın multiplayerinda singleplayer ile ilgili videolar koyduklarına göre AC III'de birşeyler olacak gibi çünkü bizi master templar yapıp Desmond'ın babasını öldürme emri veriyorlar.

25
1-)Askerlerin biz birine dalarken diğerlerinin aptal aptal beklemesi.
2-)Assassinleri çağırma özelliği oyunu daha da kolaylaştırmış Brotherhood'dakinden daha beter.
3-)Askerlerin bazen çatılarda gömülü kalması :-\

26
ACWiki'de karakterlerde yer almamasının sebebi Ubisoft henüz AC III'ün Desmond hikayesi bakımından bir video yayınlamamış olması,Daniel eski bir suikastçı,ve The Fall'daki atasıda Suikastçı idi(Nikolai Orelov).Daniel Assassinlerin 2000 senesindeki Mentorunu öldürdüğü için Abstergo'ya katılmıştı.Çünkü çocukluğunda Daniel'e bir beyin yıkama gibi birşey yapılmıştı ve Mentoru seneler sonra kendini kontrol edemeden öldürdü The Fall'daki hikaye bütünüyle böyle link vereyim istersen oku hem de Türkçe.Connor'ın Nikolai ile karşılaşmasına imkan yok çünkü Nikolai 1850-1920 arası yaşıyor,Conner ise 1760-1800 zamanlarında hem zaten karşılaşmaları için bir sebep yok çünkü ikiside Sadık Assasinler.

27
Evet,AC Revelations'da multiplayer'da seviyemiz yükseldiğinde birkaç Abstergo Industries hakkında videolar açılıyordu ve Daniel Cross yüzü görünmese bile en son video da sesini duymuştuk (arkamızdaydı) fakat zaten Assassin's Creed : The Fall 'da onun hikayesinin bir kısmı anlatılmıştı sizce AC III'de Desmond ile O birbirlerine karşı mı savaşacak yoksa Daniel tekrar'dan Assassin mi olacak tahminlerinizi bekliyorum.

28
Bence bu oyunda da POE ile uğraşacağız ve Grand Temple la ilgili gizemler çözülecek,Desmond'ın hikayesi bu oyunda bitecek diyorlar bilmiyorum eğer doğruysa ondan sonra Daniel Cross baz alınıp bir şeyler yapılabilir, Daniel Cross'un atası Rus ve Birkaç oyun sonra Çarlık Rusya baz alınabilir.

30
Hasan Sabbah daha çok dini kullanmıştır dinsiz gibi bişey fakat kullarına İsmaililiği kullanıp suikastlar yaptırmıştır ben böyle biliyorum fake Müslümanlar  ;D


Kardeşim tarihi araştırıp gelirsen daha iyi olur.

kardeşim burda hasan sabbah'ın gerçeklerinden bahsettim sadece, adam resmen dini kullanmış adamlarına haşhaş kullandırıp suikast'e yolluyordu asıl amacı hep intikam olmuş bir adam'dan bahsediyoruz

Sayfa: 1 2 [3] 4