Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Diğer Oyunlar / Mass Effect modları ile eğlenceyi ve kaliteyi artırma!
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 20 Mart 2019, 19:26:28 »


Mass Effect modlama rehberi

Alıntı
Ben de bunu uzun yıllardan sonra oyunu tekrar yüklediğimde fark ettim, halbuki anılarımda ne kadar da güzeldi (birbirinden farklı düzinelerce oyunda bu hissi yaşayan oyuncu sayısı, bu oyun için yazılan kod satırı sayısına eşittir belki de). Akabinde haldır haldır modları kurcalamaya, hangilerinin stabil çalışıp, hangilerinin çakıştığını araştırmaya başladım. Ortaya da aşağıda örneklerini görebileceğiniz kalitede görseller ve oynanış açısından da çok daha kaliteli bir oyun çıktı.

https://yabgunizampasha.com/mass-effect-modlama-rehberi.html
2
Diğer Oyunlar / The Division 2 İncelemesi
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 15 Mart 2019, 05:14:28 »


Tom Clancy’s The Division 2 nasıl olmuş, alınır mı, klan sistemi geldi yalnız kalır mıyım? Tüm sorularınıza işin ehli ile söyleşi yaparak cevap bulmaya çalıştım.

https://yabgunizampasha.com/tom-clancys-the-division-2-incelemesi.html
3
Diğer Oyunlar / Anthem İçin Son Sözü Söyledik!
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 04 Mart 2019, 23:06:07 »
Şimdi çayınızı alın,  geriye yaslanın ya da otobüste bir yere mi gidiyorsunuz, kulaklığı takın... Her ne işle meşgulseniz aynı anda Anthem hakkında kafanızdaki soru işaretlerini giderecek bir sohbeti sunuyorum sizlere.

Anthem, EA ve BioWare'in yeni oyunu olarak önümüze düştü. İncelemesini yazdık ama metin içeriğe ek olarak bir de canlı yayında oyunu değerlendirdik. Konuğum Ahmet Şerafettin Kavurmacı idi, birikimiyle sorularıma cevap verdi + az da olsa sohbetten de soru ve görüş aldık.


Metin tabanlı inceleme http://www.oyunfest.com/anthem-incelemesi.html
4
Diğer Oyunlar / Far Cry New Dawn'a Başladık
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 14 Şubat 2019, 17:54:06 »

⚠️UYARI⚠️  Öncelikle, oyun henüz çıkmadı, ilk gün yaması olmadan bazı teknik sıkıntılar olabiliyor. Mesela mikrofonumun ses eşiği kendiliğinden değişip durdu. Bi kısıldı bir yükseldi, tabi pek fark edemedik canlı yayında, o an için. Ses bazen yüksek gelebilir, ona göre kısarsınız.

Far Cry 5'ten yaklaşık 20 yıl sonrasında geçen, oynanış dinamikleri aynı, hikayesi ve içeriği farklı bir oyunla karşı karşıyayız, Far Cry New Dawn. Sizler için giriş kısmını çıkmadan oynadım, çok spoiler vermemek ve ambargo kurallarına bağlı kalmak için de ilerlemedim.

Oyunu edinenler 15 Şubat 2019'da akşam 18.00 gibi oyuna yumulacaklar (saat emin değilim)

Oyun tam anlamıyla çıktıktan, ilk gün yaması geldikten ve ambargo kısıtlamalarından kesin kurtulduktan sonra, videoda söylediğim gibi rahat rahat oynayacağız. İçerikleri size sergilemeye çalışacağım. Son sözümü de incelemede dile getireceğim.

5
Diğer Oyunlar / Ynt: Merak Edenler için The Division 2
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 09 Şubat 2019, 13:35:46 »
Bu sefer coop

6
Diğer Oyunlar / Merak Edenler için The Division 2
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 07 Şubat 2019, 18:09:05 »
Biliyorsunuz The Division 2'nin kapalı deneme aşaması başladı. Bu aşamada oyuna başlıyor ve sonrasında bazı görevleri (tam değil kesik şekilde) yapabiliyorsunuz. İsterseniz tek isterseniz grupla takılabilirsiniz. Ben bu videoda size ilk giriş kısmını tek oynayarak göstermek istedim. Kaldığı yerden, ikinci, kanalıma yükleyeceğim video göreceksiniz, ekipten Alper ile birlikte devam ettim. Operasyona çıktık.

Şimdi ilk bölüm için iyi seyirler diyorum.

7
Assassin's Creed 1092 Sohbet / Ynt: Assassin's Creed 1092 Sitesi/Forumu Kapanıyor
« Son İleti Gönderen: kaskal 06 Şubat 2019, 20:04:42 »
Ne kadar teşekkür etsem az. Burası benim için ev gibi. Seneler boyunca ne kadar kötü şey yaşadıysam başımı buraya soktum ve soluklandım, dinlendim, mutlu oldum. Sevildiğimi hissettim. Keşke herkes bu kadar bağlı olsaydı ve yok olan değerlerimiz gibi ortak zevklerimiz de yaşasaydı.
8
Diğer Oyunlar / Apex Legends Oynuyoruz - Başarılı bir BR
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 06 Şubat 2019, 15:29:15 »

EA - Respawn Ent. güzel bir oyun hediye etti oyuncular P2W olmayan başarılı bir battleroyale. Çıktığından beri oynuyorum, canlı yayınlar falan. Gayet eğlenceli. Öneririm, ücretsiz, en azından bir bakın bence. Laubali Fortnite ve bitmemiş rezil dinamikleri ile PUBG'ye vakit ayırmayın derim.


Bu videonun ses eşiği kısık kalmış fark etmemişim ilk videoyu izlerken biraz sesi açın.

9
Diğer Oyunlar / 4 kişiye The Division 2 Private Beta vereceğim
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 06 Şubat 2019, 15:00:56 »


The Division 2 için geri sayım başladı. Öncesinde bir hayli doluğu içeriğe sahip bir kapalı beta süreci olacak denemek isteyenlere vesile olayım. 4 kişiye bu sürece katılmada vesile olacağım.

Katılım Facebook sayfasından, Facebook kullanmayanlar buraya yorum atabilirler.

https://www.facebook.com/YabguNizamPasha/photos/a.821618394569156/2165020590228923/?type=3&theater
10
Güncelleme: Bizlerin ve bizim dışımızdan maddi destek sağlayanların vesilesi ile forumların 1 sene daha açık kalacağı kesinleşti. Ancak içerik üretimi 1 merkezden yapılacak, buraya eklenecek ve yönlendirme yapılacak. Böylece sizleri bilgilendirmekte geride kalmayacağımız gibi anılar da tarihin tozlu sayfaları içerisinde kaybolup gitmeyecek. Maddi destek sağlayanları da duyuracağız. Bundan sonra kim taşın altına elini koyuyor bilin. Yok ben adımın açıklanmasını istemiyorum falan da kabul etmiyorum. Bence bilinmeli, yardımı almayı kabul eden ben olarak ismin açıklanmasını talep ediyorum. Hiç olmadı hangi forum üyesi olduğunu (TWT üyesi, AC1092 üyesi gibi) bildiririz.

Güncelleme 2: Valla ben bilmem açıktan yazdım  tbr* 1 senelik sunucu giderleri aşağıdaki kişilerce giderilmiştir. 2020'ye kadar forumlar açık kalacak. Teşekkürler.

Juba (Total War Türkiye), Paymane (Total War Türkiye), Bonanzia (Total War Türkiye), Yarligan (Dışarıdan), Halife/Bumin/Nizam, Bayraktar(TWT-PRX), Ghulam Bodyguard (Total War Türkiye)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10