Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Genel Sohbet / Ynt: Teşekkürler Assassin's Creed 1092
« Son İleti Gönderen: Emrehan141 05 Nisan 2020, 13:21:17 »
 8)
12
Genel Sohbet / Teşekkürler Assassin's Creed 1092
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 31 Mart 2020, 11:21:06 »


Değerli üyeler, vesileniz ile yine buranın çıkarları için giriştiğim yeni medya projemizin bir ayağı olan YouTube kanalımız 10.000 abone çıtasını aştı.

Haberin devamı: https://yabgunizampasha.com/bilek-hakkiyla-youtube-abone-sayimiz-10-000i-asti.html
13
Türk Oyun Sektörü / Bannerlord Çıktı Oynuyoruz!
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 31 Mart 2020, 03:17:11 »

Bu anın gelmesini bekledik senelerce. Nihayet Arama Sonuçları Mount & Blade 2 Bannerlord çıktı. Biz de çıkar çıkmaz hemen oyuna daldık. Rehber ve inceleme niteliğinde bir başlangıç yaptım, saatlerce oynadım. Ana menüden hikayeye kadar neredeyse her şeyi gösterdiğim videodaki karakterimle devam edeceğim. Takipte kalın ve izlemeye devam edin. Birçok sorunuza cevap bulacaksınız.

Oyundaki hikayemin özeti: Kültür Kuzait (Khuzait), ailem göçebe, çocukken liderlik becerim ön plandaydı, ergenlikte köyün demircisinde çalıştım, gençliğimde garnizonda nöbet mangasındaydım. erişkin olduğumda insanlarla iyi geçinen iyi bir birey oldum. Bir gün bitmez tükenmek bilmeyen savaşlardan bunalıp göç ettik, bu esnada bir handa idik. Haydut baskını oldu. Aile fertlerimi kaybettim. Kardeşimle birlikte öç için yollara düştük…
 
Bannerlord 30.03.2020 tarihinde yani bugün çıktı. Saat 13:00 gibi oyunu indirmeye başladık. Yaklaşık 1 saat sonra oyuna girerek uzunca sizler için oynadım. Sistem gereksinimleri önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only). İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X. Bellek: 8 GB RAM. Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580. Depolama: 60 GB kullanılabilir alan. Oyun erken erişim olduğundan değişimler olabilir.

14
Bilim ve Teknoloji / TOGG Yerli Oto
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 27 Aralık 2019, 17:49:40 »


Ülkemizin uzun süredir yerli otomobil hayali var, malumunuz. Merakla ve heyecanla ekranın başına geçtim, tek izlemeyim canlı yayın açayım dedim ve Twitch üzerinden canlı yayın yaptım. İzleyicilerle birlikte TOGG (Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu) otomobillerini tanıtımını izledik. Giriş konuşmaları uzun idi. E yapacak bir şey yok işin ciddiye bindiği ve 2 yıl sonra seri üretime geçecek %100 elektrikli yeni nesil araç sektöründe öncülerden olacağız, konuşmalar da bu ağırlıkta uzun idi. Girişim grubunun CEO’su ile yönetim kurulu ve devlet ricalinden konuşmacılar söyleyeceklerini ilettikten sonra araçlar gözüktü. Peki ülkemize, bakış açısı, rengi fark etmeksizin hizmet edecek bu araçların detaylarına bir göz atalım. Unutmadan, bu canlı yayında izlenme rekoru da kırdık, 300 kişiden fazla izleyici saatlerce benle birlikte canlı yayında bulunuyordu, kendilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten gayet verimli bir yayını geride bıraktık.

Tüm detaylar ve foto galeri: https://yabgunizampasha.com/togg-yerli-otomobil-tanitimi-gerceklesti-tum-detaylar.html
15
AC1092 Yarışmaları / Yeni Oyundan Beklentileriniz neler
« Son İleti Gönderen: JaimeLycle 27 Aralık 2019, 05:21:08 »
Yeni Kurulan Bir Forum Sitesini Popüler Yapmak ve Ziyaretçi Trafiğini Artırmak İçin neler gerekiyor? Yapılacak şeyler nelerdir? Forumun popüler hale gelmesi ve ziyaretçi katılımcı trafiğinin artması ne kadar zaman süre alır  ay / yıl  ?

Forumu olan arkadaşlar kendi deneyimlerini ve başarı hikayelerini paylaşabilirmi?
16
Genel Sohbet / ViewSonic Donanım Sponsorum Oldu!
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 26 Aralık 2019, 16:46:46 »


Değerli okurlar, izleyicilerim, sizlerle bu güzel haberi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. ViewSonic, donanım sponsorum oldu.
Türk oyun sektöründe uzun yıllardır neler yaptığıma çoğunuz vakıf. 2005 yılından beri topluluk yöneticiliğinden TV’de sunuculuğa kadar birçok kategoride oyun dünyası ile oyuncular arasında bilinçli bağlar kurulması için mücadele ettim ve ediyorum. En son projem YNP, benim ve siz değerli okurların/izleyicilerin müşterek başarılarıyla istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Haberin devamı: https://yabgunizampasha.com/viewsonic-donanim-sponsorum-oldu.html
17
AC1092 Yarışmaları / Assassins Creedin Hikayesi Black Flag Eklendi
« Son İleti Gönderen: MariaNus 10 Aralık 2019, 20:29:53 »
Im sure its a great game on its own merits if you like boat battles and being a pirate like how the OP mentioned they could have titled it Black Flag and came up with a new franchise instead. Its just not Assassins Creed, and it feels like Ubisoft just slapped the name on it to sell it.

ACIII was enough. Let the series lay down and die before it becomes like Call of Duty.
18
Diğer Oyunlar / Star Wars Jedi: Fallen Order Değerlendirmesi
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 16 Kasım 2019, 18:06:27 »


Star Wars Jedi: Fallen Order henüz çıkışını yaptı, oynamaya başladık. Peki nasıl olmuş?

Star Wars Jedi Fallen Order, kısa bir süre önce oyuncuların beğenisine sunuldu. Gözler üzerinde. Geliştirici Respawn Entertaiment’ın elini atıp da başarısız olduğu oyun yok gibi. Açıkçası, şimdiden söyleyebilirim, Star Wars Jedi: Fallen Order da gayet başarılı. Birazdan siz de aşağıdaki bana ait olan oynanış videosunu izleyince anlayacaksınız. Şimdi biraz hikayeye ve nasıl bir oyun olduğuna değinmek istiyorum...

Devamı ve video: https://yabgunizampasha.com/star-wars-jedi-fallen-order-oynanir-mi.html
19
Diğer Oyunlar / Age of Empires IV'ün İlk Oynanış Videosu
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 15 Kasım 2019, 01:02:57 »

Londra'da Microsoft bir faaliyet yaptı, kapanışta nihayet gördük oyunu :) yorumlar gelsin.
20
Bilim ve Teknoloji / YNP PC S1 İle Tanışın (Yeni Oyun Bilgisayarı)
« Son İleti Gönderen: Nizamülmülk 13 Kasım 2019, 05:31:10 »


YNP PC S1’in donanım parçaları, 10 oyun testi ve genel benchmark bilgileri için yazının devamına göz atın.

Benim ve izleyicilerin müşterek mücadelesi sonucu yeni yayın, montaj ve oyun bilgisayarını toparladık. Maddi manevi destek olan herkese, gizli, açıktan, herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Donanımları edinmeden önce markalarla çalışabilir miyiz diye çeşitli görüşmeler yaptık. Markaların geç geri dönmeleri, ekonomik planların yapıldığı ayları geride bırakmamız ve aciliyetimizin olması gibi nedenlerden dolayı parçaları kendi gücümüz ile edindik.

https://yabgunizampasha.com/ynp-pc-s1-ile-tanisin-yeni-oyun-bilgisayari.html
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10