İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Gene Lane

Sayfa: [1]
1
Assassin's Creed III / Türkçe Yama Sorunu
« : 06 Ağustos 2016, 01:27:29 »
Arkadaşlar merhaba . Genel Türkçe yama başlığını bulamadığım için yazamadım . Öncelikle oyunu Steam'den indirdim. Türkçe yamayı kurmak istiyorum ancak ''DataPC_DX11_4_dlc.forge'' klasörde değil yada yamayla uyumlu değil tarzında bir hata alıyorum. Dolayısıyla yama tam yüklenmiyor. Ne yapmam lazım. Yardım ederseniz çok sevinirim .

Dosyayı yamanın içinde çıkan dosya ile değiştirdim . Fakat hala aynı hatayı veriyor.

2
Öncelikle başlık açılmışsa ( kontrol ettim ama bulamadım açan biri varsa şimdiden çok özür dilerim ) veya yanlış yere açılmışsa çok özür dilerim ancak size güzel haberlerim var.

Ubisoft 30. yılı şerefine 2017 Ocak ayına kadar her ay oyun hediye edecek. Evet ben az önce denedim ve başardım. Uplay kütüphaneme oyun ekledim.
Haziran ayının şanslılarına ise verilen oyun ; Princes of Persia - The Sand of Time


Oyunlar her ay yenilenecek ve daha farklı oyunlar olacak. Oyuna sahip olmanız için olması gereken tek şey Uplay'e üye olmanız.

https://club.ubi.com/#!/en-GB/ubi30

Daha sonra verdiğim bağlantı da Get the Game Now seçeneğine tıklayın ve burda Uplay bilgisayarınıza yüklüyse , Launch Uplay PC demelisiniz. Uplay hesabınızı açtıktan sonra oyun kütüphanenize eklenecektir.

Keyifli oyunlar.

Sayfa: [1]