PS3 PSN STORE SORUNU...

• 4 Yanıt
  • 9419 Gösterim
*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
PS3 PSN STORE SORUNU...
« : 18 Ağustos 2014, 21:54:54 »
Arkadaşlar şimdi olay şu elimde Slim (süper slim değil normal slim) 500gb playstation 3 var.ve playstation store'a girdiğimde kasmaya başlıyor sonra demolara gidiyorum birkaç saniye sonra donuyor.makineyi kapatmadan düzelmiyor.kapatıyorum kırmızı ışık yanıp sönüyor sonra 3 kere ses çıkarıp kapanıyor.sonra tekrar açtığımda bir sorun yok ama.ne yapmalıyım.psn store dışında bir sorun çıkarmıyor ama korkuyorum alalı 2 yıl bile olmadı daha yeni aldım ve yakında gta 5 alacağım lütfen yardım edin?
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: PS3 PSN STORE SORUNU...
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2014, 21:59:04 »
 Bu sorun bende ve bir çok kişide var, genel bir sorun. Sonumuz ne olacak hiç bir bilgim yok. Umarım düzeltirler bu sorunu. Yani sana özel değil merak etme, şuanlıkta bir çözümü yok. ::)

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2014, 22:01:04 »
Bu sorun bende ve bir çok kişide var, genel bir sorun. Sonumuz ne olacak hiç bir bilgim yok. Umarım düzeltirler bu sorunu. Yani sana özel değil merak etme, şuanlıkta bir çözümü yok. ::)

geçen güncelleme yaptı mağaza ama yine de düzelmedi.bir de şu Yellow light of death warmış o ne ki?
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2014, 22:04:24 »

geçen güncelleme yaptı mağaza ama yine de düzelmedi.bir de şu Yellow light of death warmış o ne ki?

Red ring of death XBox'ın çözülmeyen hatası, konsol iflas ediyor artık.
Yellow light of death PS'nin çözülmeyen sorunu.

İkisinide bir şekilde çözebiliyorlar sanırım ama zor iş yinede. Özetle, iki konsolun bozulmasına işaret olan ışıklar.

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2014, 08:07:40 »
Sarı ışık olayı FAT kasalarda çözüldü, Slim'lerde görmen çok çok zor. PS Store sorununu herkes yaşıyor, bende de aynısı var giremiyorum günlerdir.
Let The Good Times ROCK!