Uplay'a Giriyorum Ama Oyuna Giremiyorum Yardım

• 21 Yanıt
  • 17980 Gösterim
Uplay'a Giriyorum Ama Oyuna Giremiyorum Yardım
« : 26 Ağustos 2014, 16:19:40 »
Beyler geçenlerde ACBR yi aldım fakat oyunun ikonuna tıklıyorum önce uplay kendi giriş soruyor mail adresini falan yazıyorum sonra ACBR fotoğrafı geliyor giriş ekranı ile birlikte daha sonra hata veriyor. Sebebi nedir yardım edin oyunu ofline oynuyordum ve bir süre internetim yoktu şimdi oflinede oynayamıyorum.

Resim:

« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2014, 19:23:40 Gönderen: kratos »

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Uplay'a giriyorum ama oyuna giremiyorum yardım!!!!!!!
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2014, 16:22:13 »
1 saatliğine banlanmışsın. Sürekli girmeye çalıştığından dolayı 1 saatliğine banlandın gibisinden birşey diyor, 1 saat sonra tekrar dene sorun olursa bildir buraya :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2014, 16:23:33 »
İnşallah öyle bir şeydir.  :-\

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2014, 16:25:25 »
İnşallah öyle bir şeydir.  :-\
Öyle öyle merak etme. 1 saatlik geçici, eğer hesabının şifresini falan unuttuysan, defalarca yazdıysan banlıyor öyle yani korkulacak birşey yok

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2014, 17:07:36 »
Şimdi ise hesaba girdi fakat bu hatayı veriyor. Acaba internet hesabımdan mı onaylamam gerek anlamadım.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2014, 17:13:09 »
Spoiler: Göster
Şimdi ise hesaba girdi fakat bu hatayı veriyor. Acaba internet hesabımdan mı onaylamam gerek anlamadım.

Oyunu aldığında çıkan aktivasyon kodunu yaz. Kutulu aldıysan yanında verilen kitapçıkta yazıyor olması lazım.

« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2014, 17:16:52 »
Yazdım ve bu hata çıktı sanırım bu kod kullanılmış ubisofta resim göndermek gerekiyormuş ama başka bir çözüm önerisi varsa deneyebilirim

*

Çevrimdışı Húrin

• *
  • 39
  • YOU HAVE FAILED THIS CITY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2014, 17:43:35 »
Yazdım ve bu hata çıktı sanırım bu kod kullanılmış ubisofta resim göndermek gerekiyormuş ama başka bir çözüm önerisi varsa deneyebilirim

aldığın yere götür yeni oyun iste kardeşim keyi kullanılmış o oyunun daha önce başıma geldi eğer değişim yapmazlarsa aral'a mail at falan peşini bırakma ubisoft ile alakalı değil durum

Spoiler: The Lord Of The Rings • Göster
[center]" Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,
Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,
Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;
Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,
Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.
Hepsine hükmedecek bir yüzük, hepsini o bulacak,
Hepsini bir araya getirip,karanlıkta birbirine bağlayacak,

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."
[/spoiler]
Spoiler: Assassin's Creed • Göster

Spoiler: Star Wars • Göster

Spoiler: Mordor • Göster

İmzalar tamamen kendi yapımımdır
lütfen izin almadan (ç)alıntı yapmayın!

« Yanıtla #8 : 26 Ağustos 2014, 17:56:18 »
https://support.ubi.com/en-gb/index.aspx

buraya mesaj attım zaten yardım bölümüne fotoğraf ile birlikte atın diyor. Bekliyorum en fazla 2 gün beklerim sonra aral game i arıcam.

*

Çevrimdışı Fatih Tha Assassin

• *
  • 31
  • Revenge Solves Everything!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2014, 17:58:19 »
abi sen bi abdest al  :D
Ben bir suikastçiyim ve bu benim inancım
Spoiler: Göster