Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)

• 61 Yanıt
  • 44838 Gösterim
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #40 : 25 Mart 2012, 23:25:51 »
Uzun Bır Zaman Gıremedım ArkadasLar Öncelıkle Iyı ForumLar ..  RP Lerınıze Katılmak RP' (eğer olursa) me katılmanızı beklerım...
Ibn-La Ahad

*

Çevrimdışı assassingirl

• *
  • 156
  • We work in the dark,to serve to light!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #41 : 11 Nisan 2012, 11:47:27 »
RP Ad-Soyadı: Cemre Koç(takma adı Dead Angel)
Karakterin Dış Görünüşü: Uzun siyah saçları belindedir.Esmerdir,hahverengi gözleri yerine göre soğuk delici,yerine göre sevimli görünür.uzun,ince vücudu freerun a elverişlidir
Karakterin Ruh Hali: soğukkanlı ve kurbanına karşı acımasızdır.yüz ifadesi hislerini ele vermez
Karakterin Geçmişi: Küçük yaşta ailesi elinden alınmış soğukkaknlı kimseye benzemeyen bir kızdır.Küçüklüğü kampta geçmiştir.Ve ailesinin intikamını alacaktır.
Kısa Hikaye:"Artık intikam vakti geldi" dedi kendi kendine şu anda bir ağacın tepesinde girmeyi planladığı villaya bakıyordu çok iyi korunuyordu
ama "Hiçbirşey doğru değil,herşey mümkün" deiye düşündü.Yavaşça villayı saran duvarlaın üstüne çıktı,tek bir bıçakla güvenlik görevlisini öldürdü.Kapıdan girip gölgelere saklandı yavaşca adamın odasına doğru yol aldı.Yıllardır bu anı bekliyordu ve şimdi kapı tamda önündeydi.sesizce odanın karanlıklarına saklandı.Adam kanepede kitap okuyordu,Cemre yavaşca adamın araksına gitti...
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı assassin_angel

• *
  • 83
  • Bir Bütündür, Bütün Birdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 11 Nisan 2012, 18:52:53 »
Rp Adı-Soyadı: Melek Çetin
Karakterin Dış Görünüşü: Normalde sarışın, fakat ırsi olarak saçları siyah görünür, güneşte sarıya daha yakındır ve omuzlarına gelmektedir.Arada hafif beyazlar vardır. Gözleri eladır ve hafif çekiktir. Sevimli, fakat yerine göre sert bir yüz ifadesi vardır. Uzun boylu ve narin bir vicuda sahiptir.
Karakterin Ruh Hali: Aşırı sevimli, tatlı, samimi ve içten, yerine göre çekici ve güzel. Yüz ifadeleri, jest ve mimikleri asla onu ele vermez. Çok iyi rol yapar ve yalan söyler. Kartal Görüşüne sahiptir.
Karakterin Geçmişi: Oldukça normal bir hayat sürerken 12-13 yaşlarında okuluna şans eseri uğrayan bir suikastçiye yardım ettiğinden kampa alınır. 16 yaşına kadar kampta iyi bir eğitim görür, bu sırada ailesi onu ölü sanmaktadır. Sonra Cehennemin Bekçileri adlı bir grup (Rp'deki ajanlık yaptığı grup) tarafından fark edilir ve onlar tarafından kaçırılır. Orada da eğitim görür ve her ne kadar ataları Büyük Suikastçilerden oluşsa da suikastçilere bağlı olan Cehennemin Bekçileri'nde yüksek rütbeli bir ajan olarak çalışır. Sonradan bu durum değiştirir ve normal bir suikastçi olarak hayatına devam eder.
Kısa Hikaye: Sonunda intikam vaki gelmişti. Onu bu yaşına kadar sürekli bir kukla olarak kullanan efendisine isyan etmiş ve intikam almaya and içmişti. Son iki görevliyi de hallettikten sonra büyük bir heyecan ve sinirle beyaz kapıyı açtı. Oda karanlıktı ve efendisi her zamanki gibi camdan dışarı bakıyordu. Yarım saniye kadar bekledikten sonra efendisi mırıldandı:
-Sonunda geldin...
-Hiç gelmemiş olmamı dileyeceksin...

Atanın Adı (Varsa) Soyadı: Cengiz Han (Timuçin)
Atanın Dış Görünüşü: Kaslı bir vücut, çekik ve kapkara gözler, yüzüne gelen siyah saçlar
Atanın Yaşadığı Yer Ve Zaman Periyodu: MS. 1189 Moğolistan
Not 1-) Assassinlerle Ne Alakası Var?: Moğolistanı kurduktan sonra assasinlere yardım etmiştir ve gizli [bizim bile yeni öğrendiğimiz gizlilikte  ;D] suikastçı olarak önemli isimleri öldürtmüştür.
Not 2-) Karakterim (Melek Çetin)' e yeni bir özellik olarak gözlerine hafif çekiklik ekledim (maksat atalarına benzesin  ;D).

[spoiler]

[/spoiler]

*

Çevrimdışı sharpshooter

• *
  • 1035
  • nothing is true, everything is permitted
    • MSN Messenger - assasin.berk@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • assasin.berk@hotmail.com
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : 11 Nisan 2012, 19:01:37 »
cengiz handa assasinmiş demek.. ;D

*

Çevrimdışı Fedai_Yahya

• *
  • 338
  • Bana öfkeliysen zırh giyme, kefen giymiş olursun.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 11 Nisan 2012, 19:35:40 »
cengiz handa assasinmiş demek.. ;D
Mantık hatası. Assassinlerin sonunu moğol istilası getirdi diye bilirdim  ???

*

Çevrimdışı sharpshooter

• *
  • 1035
  • nothing is true, everything is permitted
    • MSN Messenger - assasin.berk@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • assasin.berk@hotmail.com
    • E-Posta
« Yanıtla #45 : 11 Nisan 2012, 19:45:29 »
moğollar sonunu getirmedi assasinlerin , sadce aklelerini ele geçirdiler ama haşhaşiler yok olmadı.. bu arada mantık hatasından söelemedim yukardaki rp deki cengiz han karakteri için söelemiştim..

« Yanıtla #46 : 11 Nisan 2012, 19:45:49 »
Abi, bu rol değil mi? İstersem Einstein'i da suikastçı yaparım yani. Sorun yok. :)

Bence şu ana kadar çıkmış en iyi oyun olacak.

*

Çevrimdışı MyCreed

• *
  • 598
  • "-Hiçbir şey doğru değil, her şey mümkün."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 11 Nisan 2012, 20:39:40 »
RP Karakter Adı Soyadı: Can Burak Türkmen        Karakterin dış görünüşü:Siyah kıvırcık saçlı, kahverengi gözlü, esmer,hafif sakallı, hafif atletik yapılı 1.78 boyunda 65 kilo.                                    Karakterin ruh hali:Sogukkanlı, meraklı, zeki, çok düşünen ve sorgucu bir karakter.                            Kısaca geçmişi:Orta halli bir ailede  yaşayan, ailesiyle arası iyi Türkiye'deki bir suikastçi birliginde eğitimini yeni tamamlamış 17 yaşında genç bir suikastçi.Lisede okuyor.                                         Kısa Hikaye:Eğitimimi henüz yeni tamamlamışken ilk görevimi almıştım.Biraz heyecanlıydım ama bana ustam Berkay abi yardım edecekti.Şu ana kadar 8 tane önemli masonu, bir çokta koruma ve muhbiri öldürmüş.Bana sadece eğitimimi hatırlamamı ve tereddüt etmememi söyledi ve bana ait gizli bıçağı verdikten sonra "Bur silah bundan sonra senin hayatındır." dedi.Hazırlanıp yola koyulduk.  Not:Telden yazdım dağınîk o

*

Çevrimdışı assassin_angel

• *
  • 83
  • Bir Bütündür, Bütün Birdir...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 11 Nisan 2012, 22:33:38 »
ya ben bunu salladım biraz merak duyduğumdan cengiz hana felan (çok gaddarmış herhalde) yani aklıma ilk o geldi biraz araştırdım baktım tarih de tutuyo oldu öyle işte  :D

[spoiler]

[/spoiler]

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 11 Nisan 2012, 23:11:24 »
Bu baslik Rp yapicak arkadaslarin karekterlerini anlatmasi üzere acilmistir.Basligin ilk sayfasina göz atarsaniz yani sohbet sayfasi degil.Genel sohbet yada Assasins Creed Evreni bölümüne bu konu ile baslik acip yorumlarinizi paylasabilirsiniz.

Lütfen biraz daha duyarli olalim..
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..