Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)

 • 61 Yanıt
 • 44837 Gösterim
*

Çevrimdışı pasllla

 • *
 • 126
 • Tarafını seç!
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #50 : 04 Haziran 2012, 21:04:37 »
Yazım yanlışlıkları için özürdilerim az önce yazdım. Kurallar umarım uymuşumdur. ;D ;DBattal Mahmut
Yaş:40(ölüyor)
Boy:1.90
Ruh Hali:İntikam duygusu dolu.
Cinsiyet:Erkek
Yıl:17.yy
Betimlemesi:Mahmut zamanın ona verdiği yaralarla dolu ve bir hayli kuvvetli cüssesiyle adeta yürüyen bir ordu gibiydi.
Hikaye:Zamanında genç iken ailesinin sömürgeciler tarafından katlini daha henüz 8 yaşında iken izlemek zorunda kalmıştı .Her gece uyurken aynı işkenceyi tadardı  annesinin gözleri önünde öldürülmesi acı çekmesi ağabeyinin yapılan işkenceyi ve o daha doğmamış iken ölen babasının özlemi ile hergece o günü tekrar izliyordu. Oradan kaçmıştı annesi köyü basıldığında onu bir çarşafa sarmış ve döşeğin altına koymuştu ona susmasını her ne olusa olsun ses çıkarmamasını söylemiş ve çocuğunu korumak pahasına canını vermişti.Ağabeyide  onları savunmak isterken ölmüştü.Mahmut bundan sonra köye gelen askerler tarafından bulunmuş ve olağan üstü bir hırs ile ailesinin öcünü almaya ant içmişti.Onu döşeğin altında bulan On başı Azap ozamanlar 40 yaşında ve savaşta bir gözünü kaybetmiş  bir arap komutanıydı ve fevkalade bir savaşçıydı Azap adını Sömürge bölgelerinde ingiliz bölüklerine karşı verdiği savaşta acımasızlığı ve affetmezliği ile kazanmıştı kim bu adamın adını duysa ürkerdi.Girdiği savaşlarda zamanla iyi bir savaşçıyı tanır hale gelmişti. Mahmut'u görür görmez yanına almış ve onu eğitmeye başlamıştı ona Babasının adı olan Mahmut ismini verdi. 12 yaşında iken ilk savaşına On başı Azap ile girmişti, babası olarak gördüğü On başı azap onu büyük bir titizlik ile yetiştirmişti zamanla Mahmut güçlü kuvvetli bir delikanlı haline geldi ve her gece gördüğü rüyadaki annesini ve kardeşini vahşiçe katleden o adamı aramaya karar vermişti ozamanlar 18 yaşında idi fakat On başı Azap buna izin vermedi İngiliz ve fransızlara karşı yaptığı savaşlardaki inanılmaz kahramanlıklarından ötürü Ona Battal yani kahraman ünvanı verildi.Mahmut artık 25 yaşındaydı savaşata aldığı yaralar yüzünden ceket-gömlek giyemez olmuştu kimi zaman düşman eline geçmiş ve büyük işkenceler görmüştü bu yüzden her zaman kalın bir zırh giyerdi.25 yaşındaydı fakat zaman nu çok iyi eğitmiş ve artık öcünü alabilirdi.Gitmeye karar verdiği gece Sömürge yapan ordular bulunduğu bölüğe baskın yaptı kılıcını kavrayan Mahmut hızlı bir şekilde önüne gelenlerin kafalarını ve kollarını uçuruyordu düşman lar bu dehşet görüntüler karşısında
adeta buz kesilmişti ve canlarını kurtarmak için kaçışıyorlardı.Bu sırada mahmutun amacı On başı azapla ulaşmaktı fakat oraya uşalıncaa kadar çok zaman kayetmişti oraya vardığında manzara dehşetti.İlk koridora baktığında 3 kurşun deliği ve kafasında balta saplı olan bir adam gördü biraz daha ilerlediğindeyse On başı azap'ın odasında 2 adam vgördü ikiside ölüydü fakat azap tam kafasından vurulmuştu.Artık Mahmut'un amacı kalmamıştı fakat hala intikam ateşi içinde yanıyordu bu olay üzerine İngiltereye gitti yolda yürürken onu görenler bakışlarından kaçınıyordu o pis sokaklarda oraya ait olmadığı açıktı.Mahmut bu sıralarda 27 yaşındaydı ingilizceyi savaş zamanında esir düştüğü kamplarda öğrenmişti o yaşta bir insan için kimsenin şahit olmaması gereken şeylere şahit olmuştu ama hala ayaktaydı amacına her geçen saniye yaklaşıyordu.
İngilteredeki savaş kayıtlarına baktı ve ailesinin katledildiği döneme ait bir kayıt aradı buldu fakat ismi mürekkeple kapalıydı, onun amerikada olduğunu öğrendi bunun üzerine 28 yaşınada Amerikaya vardı. Vardığında aklından onun nasıl bulacağını bilmiyordu fakat Amerikada ozamanlar  iç savaş vardı bundan faydalanan Mahmut Amerika cephesinde savaşmaya karar verdi bu zamanlar Mahmut'un bulunduğu orduya yardımcı olan bir avcı olduğunu ve bu bölgeyi iyi bildiğini öğrenen Mahmut onu bulmak için yola çıktı buzamanda 32 yaşındaydı.Avcıyı buldu aslında onun da ailesi Battal Mahmut gibi katledilmişti. Aslında aynı kişi İkisininde ailesi öldürmüş ve bunu yaptığı için Amerika'da bir köşk ile öüllendirilmişti.Bunu öğrenen Battal Avcı ile Köşkü basmaya hazırlanıyordu Battal Avcıya adın ne diye sordu oda Connor dedi...
Köşke girdiklerinde heyacandan elleri terlemeye ve o anı düşünmeye başladılar bunca zamandır savaşan Mahmut dahi hiç hisset mediği bir duygu ile kaplıydı.İçeri girdiler önlerine gelen herkezi öldürdüler ve sonunda 60 yaşına basmış olan ve hala güçlü kuvvetli gövdesi ile savaşmaya hazır bir adam gödüler bu adam yüzündeki tebessüm ile Mahmut'u çocukluğuna yolladı o vahşeti ve dehşeti andıkça daha çok hırslanan mahmut karşısındaki adama tüm gücüyle vurdu boyu 2 metreye yakın olan bu adam bir adam olduğu yerden metreler ce geriye uçmuştu ve birdaha kalkmadı bu olay üzerine Mahmut amaçsızca ve hayatın ona verdiği bu ağı yük ile yaşamaktan bıkmış ve sonunda 40 yaşında iken canın kendi kılıı ile almıştır.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2012, 21:07:22 Gönderen: pasllla »
Türkler öyle bir millettir ki, Hayatta bir tane bile kalsa, devlet kurup intikamını alır!
Adolf Hitler...

*

Çevrimdışı EFFE

 • *
 • 452
 • Güç bize hakikat ve denge getirecek.
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #51 : 04 Haziran 2012, 21:19:34 »
Buda Benimki:

RP Ad-Soyadı::Ebas(Arap kökenli bir isim)

Karakterin Dış Görünüşü::Oldukça yapılı ve ortalama boyu olan biriydi.Kafası kel ancak gür bir sakalı var.Kafasını sürekli tıraşederdi çünkü insanların onu tanımasını engellediğini düşünürdü.(Ayrıca karizmatik)Gözlerinin rengiyse kahverengiydi.Gözlerinin donuk ama dikkatli bir bakışı vardı.Yüz ifadesi soğuk ve korkutucuydu.İri yapılı bir vücudu olmasına karşın sol omzunda derin bir yaravardı .Omzu iyileşmiş ama derisinde hayla yaranın izlerini taşıyordu bu nedenle hep omzunu kapardı.Bronz bir teni vardı çünkü arap ülkelerinden gelmişti.Çok yolculuık yapmış ve acı çekmişti yüzündeki soğuk ifade ve omzundaki yarada büyüzden almıştı.Kaşları gözlerinin soğuk bakaşını biraz daha samimi hale getirecek biçimde düz.33 yaşında biri olmasına rağmen yaşlı gösteriyordu.Yüzünde veya vücudunda herhangi bir yara yok.

Karakterin Ruh Hali::Gözlerin de duygusuz bir ifade olsada herzaman sonderece temkinli ve daima etrafını izler.İntikamcı ve kin güden ayrıca pes etmeyen ve benmerkezli bir kişiliği var.Olayların altından tek başına kalkmayı sever.16.yüzyıl dünyasında yaşıyor.Bu yüzyıla göre id yönü biraz ağır basıyor ama durması gereken yeri biliyor.Diğer bir yandansa çabuk uyum sağlaya bilen biri normalde dik başlı ve sessizliği sever.Geçmişinde bazı büyük acılar yaşaması onu bu hale getirmiş.Olayları mantık ve kabakuvvetle çözmeği sever.(Duruma göre)

Karakterin Geçmişi-Hikayesi::Ebas güneyde doğmuştu 15 yaşında babasın kaybnetti ve bütün sorummluluk omuzlarını bindi.23 yaşında kızkardeşini ve erkek skardeşlerini kaybedmişti ilk defa birisi öldürdü ve son olarak 25 yaşında annesini kaybedti.Ozamandan sonra arabistanı ve dünyanın farklı yerlerini dolaşıp pekçok süikast ve cinayet işlemiş .23 yaşında sol kolundan o ağır yarayı almıştı.33 yaşına gelince süikastçiler tarikatına katılıp pek çok tapınakçının sonunu getirdi.Ozamandan sonra hayatında eski günlerin acasını yaşadı ve nefretiyle süikastçiler arasında ''interfectus'' yani katleden olarak anıldı.48 yaşında süikastçilerin başına geçti ancak zor bir hayat yaşadı ve inzibaya çekildi.Son olarak bir cuma sabahı 67 yaşında cinayetle öldürüldü.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2012, 21:25:34 Gönderen: EFFE »
Güç bize hakikat ve denge getirecek.Eğer o gücü doğru kullanan biri varsa bu olucaktır,
Yoksa eğer doğru kişi o güç yalnızca yıkım ve mutsuzluk getirecektir.

*

Çevrimdışı EFFE

 • *
 • 452
 • Güç bize hakikat ve denge getirecek.
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #52 : 04 Haziran 2012, 21:25:54 »
En güzeli hangisi diye anket yapalım bence.
Güç bize hakikat ve denge getirecek.Eğer o gücü doğru kullanan biri varsa bu olucaktır,
Yoksa eğer doğru kişi o güç yalnızca yıkım ve mutsuzluk getirecektir.

*

Çevrimdışı Furkany1630

 • *
 • 347
 • Hmmmm
  • Profili Görüntüle
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #53 : 07 Haziran 2012, 21:47:05 »
Karakter Adı : Will Beck (Olaylar İngiltere'de gerçekleşmektedir.)

Dış Görünüşü: Uzun boylu orta kilolu bir kişi. Yakışıklı kahverengi saçlı kahverengi gözlü bir karakter. Yüzünün sağ yanağının altlarına doğru bir yarası var(Şuan sadece bir çizik olarak gözüküyor.) Buğday tenlidir. Çok derin ve imalı bir bakışı vardır.

Ruh Hali : Genelde yalnız kalmayı sever. Gece geç saatlere kadar kitap okumaktan, atış yapmaktan zevk alır.


Geçmişi : Yaşı 19 olmasına rağmen sahte bir isimle büyük işler başarmıştır. Sahte ismi Jake Born'dur. 22. yüzyılda yaşayan modern bir suikastçidir. İngiltere kraliçesinin bir tapınakçı olduğunu öğrendiğinde onu öldürmüştür. Şuanki görevi yeni suikastçiler bulup kaçırmaktır. Bu yüzden bir kasabaya yerleşmiştir. Kasabanın kasabı olmuştur. Yayı ve arbaleti çok iyi kullanır. Hayvanlarını kestiği yerde bir atış alanı vardır. Son macerası kasabanın yakınındaki ormanın hiçbir neden olmadan önce yanması, sonra da kasabanın yakınındaki derenin bir damla bile yağmur yapmadan taşması gibi tuhaf olaylara başlamıştır. Sol elinde elektrik şoku veren bir Hidden Blade'i  sağ elinde ise uzaklara kancalı bir ip atan Cord Blade'i vardır. Bu Cord Blade'in altında bir bıçak gizlidir. Kalbini ve karın boşluğunu koruyan hafif bir zırhı vardır.

RP Linki :http://www.assassinscreed1092.com/forum/index.php/topic,8470.0.html

Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #54 : 23 Haziran 2012, 09:44:32 »
RP Ad-Soyad:Muhammed Karain
Karakterin Dış Görünüşü:Vücüd yapısı orta,Kara Gözlü,biraz yakışıklı,genellikle yüzünün tam olarak görünmesini istemediği için kapşon takar
Karakter Ruh Hali:Karakter ruh hali değişkendir yani her ortama göre Ciddi veya komik olabilir
Karakterin Gecmisi:Zengin bir hayat geçirmemiştir ama mutludur Babası ve Dedesi bir suikastçidir ve bunun için babası Tarafından ocukluğundan beri suikastçi eğitimi görmektedir ayrıca mekanikten çok iyi anlamaktadır ve kendine Değişik suikastçi silahları yapar.babası 18 yaşına kadar eğitim verdikten sonra artık yaşlandığını ve eğitimine suikastçi kampında devam etmesi gerektiğini söyler.
Muhammed eğitim kampına gittikten kısa süre sonra bir tapınakçı Muhammed'in babasını öldürür.
Kısa Hikaye:Babasının katilinin  kuduste olduğunu öğrendi ve bir atla kudusüe doğru yola çıkar kuduse doğru at sürerken  kayalık bir geçite gelmişti birden karşısına gözleri görünüceke kadar yüzü sarılı kılıçlı adamlar geldi Muhammed ilk başta onların müslüman olduğunu düşündü ve Zarar vermek istemedi ama adasmların üstündeki tapınakçı simgeleri gözüne çarptı ani bir şekilde attan atlayıp onlara saldırdı dövüşü kazanmıştı ama Kuduste daha büyük bir işi vardı...
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2012, 09:48:00 Gönderen: Haşhaşi Muhammed »

*

Çevrimdışı EFFE

 • *
 • 452
 • Güç bize hakikat ve denge getirecek.
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #55 : 26 Haziran 2012, 13:25:15 »
Yarışma yapılsın.
Güç bize hakikat ve denge getirecek.Eğer o gücü doğru kullanan biri varsa bu olucaktır,
Yoksa eğer doğru kişi o güç yalnızca yıkım ve mutsuzluk getirecektir.

*

Çevrimdışı Mehmed Ibn-a Lahad

 • *
 • 70
 • Suikastçiliği bırakıp bir devrimci oldum.
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #56 : 30 Temmuz 2012, 18:46:18 »
RP Ad-Soyadı: Mehmed Ibn-a Lahad

Karakterin Dış Görünüşü: Dalgalı ve kahverengi bir saça sahiptir. 1.70 boyundadır ve yüzünün ortasında kocaman bir çizik vardır.

Karakterin Ruh Hali: Kolay heyecanlanmaz, ayrıca adaletli ve sevgi dolu biridir.

Karakterin Geçmişi: Babası onun doğumundan 3 ay, annesi ise onu doğururken ölmüştür. Yakın bir akrabası, onun bir Suikastçi olmasını çok    istediğinden onu eğitmiştir ve Mehmed bir suikastçi olmuştur. Elma'nın İstanbul'a getirilmesinde arkadaşı Mikail ile büyük bir rol oynamış, İstanbul'da birkaç sene yaşadıktan sonra sivil halka katıldı ve bir gemide güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başladı.
   
Kısa Hikaye: Denizin sesi, Mehmed'e huzur veriyordu. Mehmed, nedenini bilmediği bir huzursuzluk içindeydi ve tetikte bekliyordu. Yavaşça onu kiralayan tüccarın gemisine doğru yürümeye başladı, tam o sıradan yan mahalleden bir çığlık duydu. Sesin geldiği yere doğru koşmaya başladı ve bir kadının birkaç adam tarafından dayak yediğini gördü. Avucunu sıktı ve sessizce bir adamı bayıltacak şekilde nefessiz bıraktı ve adamın cebindeki çakıyı yanındaki baltalı adama fırlattı. Mehmed, yere düşen adamın baltasını alıp üstüne koşan adama doğru savurdu. Adam koşarak oradan uzaklaştı. Kadın, korkudan bir kutunun arkasına saklanmış, gözleri faltaşı gibi açılmış şekilde olanları seyrediyordu.


Taaa forum ilk açıldığında hikaye yazardım, hatırlayan hatırlar  ::)*

Çevrimdışı EFFE

 • *
 • 452
 • Güç bize hakikat ve denge getirecek.
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #57 : 15 Nisan 2016, 00:54:17 »
Çok pis duygulandım 4 yıl oluyor burası ve üyeliğim hayla duruyormuş Q-Q.
Güç bize hakikat ve denge getirecek.Eğer o gücü doğru kullanan biri varsa bu olucaktır,
Yoksa eğer doğru kişi o güç yalnızca yıkım ve mutsuzluk getirecektir.

*

Çevrimdışı rahman17

 • Originz
 • *
 • 3380
 • Hayatı satın alamazsınız.
  • ICQ Messenger - 10000001
  • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
  • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
  • Yahoo Instant Messenger - kerem_ayvaz@yahoo.com
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #58 : 15 Nisan 2016, 22:17:41 »
Çok pis duygulandım 4 yıl oluyor burası ve üyeliğim hayla duruyormuş Q-Q.
:)

Ynt: Artiz Kahvesi(RP Yazacak Arkadaşlar! Önce Buraya!)
« Yanıtla #59 : 15 Ekim 2017, 20:06:47 »
RP Ad-Soyadı: Isabel Magnolia
   Karakterin Dış Görünüşü: Kızıl saçlı ve yeşil gözlü, 167 boyunda, biraz fazla zayıfça, yüzüne baktığında zayıf ve hastalıklı bir genç kız görünüyor ancak her hangi bir sağlık problemi yok.
   Karakterin Ruh Hali: Fazlasıyla saf bir kişiliğe sahip bu yüzden kolayca kandırılabiliyor. Bazen sert görünmek istese de yapamıyor. Sevimli, sevecen ve arkadaş canlısı, hayvansever.
   Karakterin Geçmişi: Yurt dışında okuyan abisini, babasıyla birlikte küçük bir kasabada beklemektedir. On üç yaşında babasının tecavüzüne uğrar. Abisinin gelmesine bir hafta kala intihar girişiminde bulunur. Abisi bunu niçin yaptığını sorduğunda onu çok özlediğini ve annesinin ölümünü hala kabul edemediğini söyler. Abisi daha fazla yanında olmaya çalıştığı günlerde babasının kız kardeşine yaptıklarına şahit olur ve babasını öldürür. Abisinin hapse girmesini istemeyen Isabel, abisiyle birlikte kaçarak yaşamaya başlar. Babalarının öz babaları olmadıklarını öğrenirler. O sıralarda savaş çıkar. Abisi savaşa katılır ve Isabel hergün askerlere yiyecek, su götürmektedir. Birgün yiyecek hiçbir şey kalmaz ve kıtlık olur. İki kardeş hayata tutunmaya çalışırlar.
 Kısa Hikaye:
 
Elindeki son yiyeceği savaş meydanına taşıyordu. Hayli yorgundu ve açtı. Cepheye geldi, gölgeleri bile eriten güneşte getir götür yapmak hayli zordu. Abisini gördü uzaktan. Hareket etmeden yerde yatıyordu. Elindekileri bıraktı.
-Ağabey!
Bağırarak koşmaya başladı. Tam iki kulaç kalmıştı abisine ulaşmasına abisi doğruldu. Sevinçten ne yapacağını bilemedi. O sırada vuruldu. Abisinin kucağına düşerken mırıldandı.
-Abi ben ölmek istemiyorum...
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2017, 20:12:52 Gönderen: tsunamiakina »